PDA

View Full Version : Пароли



Omen
01-31-2008, 12:25
iskam da vi pitam koi spored vas sa nai populqrnite paroli.imam predvid naprimer za e-mail-a, skype i t.n

P.S.s1jelqvam za latinicata

fuckingwhore
01-31-2008, 12:30
Най-популярни?
Мисля,че всеки човек ще си измисли парола която да му върши работа,не да му я познават хората..поне аз така мисля..

RAWRRR
01-31-2008, 12:40
Имам чувството,че вече всеки втори е хакер с потенциал и неистово се мъчи да намери паровата на приятел,гадже,познат,враг..

Най-често срещаните пароли са..повторения на юзърнейма,името на притежателя,датата му на раждане,или някакви банални:
love me
sex
sk8
golqm penis

и тн..

PinkFloydSound
01-31-2008, 12:46
Имам чувството,че вече всеки втори е хакер с потенциал и неистово се мъчи да намери паровата на приятел,гадже,познат,враг..

Най-често срещаните пароли са..повторения на юзърнейма,името на притежателя,датата му на раждане,или някакви банални:
love me
sex
sk8
golqm penis

и тн..
моята е golqm_penis :lol: е не е баш тъй ма кат да е :lol: еми най-често използваните са собствените имена или имената на гаджетата им :lol:
ПП тва за големия пенис беше бъзик :lol:

TellMeYourName
01-31-2008, 12:51
ЕГН ?

PinkFloydSound
01-31-2008, 12:52
ЕГН ?
ааа и тфа става верно :razz:

Omen
01-31-2008, 13:17
absoliutno ste pravi! opitvam se da razbera parolata na edin priqtel za6toto se obzalojihme 4e nqma da uspeq.toi kaza 4e poneje go poznavam bi trqbvalo da se setq oba4e az vob6te ne se se6tam i tova me drazni o6te pove4e.
ako q poznaq 6te vi se pohvalq :-D

bungle
01-31-2008, 13:19
Моите пък всички са сантиментални, свързани с периоди от живота ми и влияния. 8-)

Е яко е да четеш чужди мейли. Не можете да отречете. Аз просто обичам да чета мейли. :-P :oops:

psychopath
01-31-2008, 14:48
123 /1111 :razz:

Boot
01-31-2008, 15:03
Моите пък всички са сантиментални, свързани с периоди от живота ми и влияния. 8-)

Е яко е да четеш чужди мейли. Не можете да отречете. Аз просто обичам да чета мейли. :-P :oops:
Подозирам, че хисотри в айсикю или скайп е би могло да е далеч по-интересно. 8-)

Не съм чела обаче, а и да имам възможност (каквато ми се е отдавала неведнъж) не бих го направила, ааааадски долно е някак си.

Най-често срещаната парола е ЕГН.
На мен паролата ми за важни места - и я използвам само за мейл... е мега нелогична, просто нищо, което може човек да се сети. Освен това е с букви и цифрички, което си е адска защита. На скайп и по разни смотани сайтове е пак някфа нелогична, а на айсикю е one of a kind, никъде другаде не я ползвам - човек може да се сети, ако мисли в правилната посока :) Но пак трудно.

PinkFloydSound
01-31-2008, 15:20
Моите пък всички са сантиментални, свързани с периоди от живота ми и влияния. 8-)

Е яко е да четеш чужди мейли. Не можете да отречете. Аз просто обичам да чета мейли. :-P :oops:
Подозирам, че хисотри в айсикю или скайп е би могло да е далеч по-интересно. 8-)

Не съм чела обаче, а и да имам възможност (каквато ми се е отдавала неведнъж) не бих го направила, ааааадски долно е някак си.

Най-често срещаната парола е ЕГН.
На мен паролата ми за важни места - и я използвам само за мейл... е мега нелогична, просто нищо, което може човек да се сети. Освен това е с букви и цифрички, което си е адска защита. На скайп и по разни смотани сайтове е пак някфа нелогична, а на айсикю е one of a kind, никъде другаде не я ползвам - човек може да се сети, ако мисли в правилната посока :) Но пак трудно.
що си казваш паролата за айсикюто бе :lol: някой мой да ти влезе :D

Boot
01-31-2008, 15:22
мноо си тъпа :lol:

Boot
01-31-2008, 15:46
И никога не съм злоупотребявала ;) . Макар че кой знае какво върша по компа ти докато си разхождаш песа... :-({|= всъщност нищо де :D

bungle
01-31-2008, 15:59
Не бе, и аз не чета чужди неща, кофти е. Иначе не веднъж съм се блазнила да прочета туй-онуй от хронологията на гаджето в кю. :D

А да, и на един приятел знам паролата, която всъщност е много яка, защото се връзва с ника.

Boot
01-31-2008, 16:01
Само ми даваш идеи... :-|

miminia
01-31-2008, 16:02
Мм... аз съм влизала в пощите на мой френдки .. лесно мога да се сетя ква парола са си сложили , една дори сама ми каза :lol: беше тел и номер (:

01-31-2008, 16:52
Абе трудно.
Има Бруталфорсе!
Има Етърнал!

rakiQ
01-31-2008, 16:54
1234567... :lol:

Saymon90
01-31-2008, 17:42
Ми преди бях влезнал в пощата на една дрисла, ама то беше лесно, защото тайният й въпрос (АБВ) беше "Кой?" и първият ми опит за отговор беше "Аз", който се оказа правилният... :D Беше доста добро попадение - оказа се, че тая (9ти клас) си писала с некви 30,40-годишни и си уговаряли срещи за секс, ала бала ... имах си добър коз срещу нея :oops:

Иначе от тогава не съм се интересувал от чужди имейли, скайпове и т.н.... не виждам нищо интересно :)

bungle
01-31-2008, 17:48
Ми преди бях влезнал в пощата на една дрисла, ама то беше лесно, защото тайният й въпрос (АБВ) беше "Кой?" и първият ми опит за отговор беше "Аз", който се оказа правилният... :D Беше доста добро попадение - оказа се, че тая (9ти клас) си писала с некви 30,40-годишни и си уговаряли срещи за секс, ала бала ... имах си добър коз срещу нея :oops:

Иначе от тогава не съм се интересувал от чужди имейли, скайпове и т.н.... не виждам нищо интересно :)

Ааа, ебати ужасът. Хах, аз само с разрешението на френда съм му влизала в пощата, за да си взимам разни файлчета. :oops: Иначе той е неизползваем, има към 15 000 непрочетени писма. :D

sh3_1s_7h3_0n3
01-31-2008, 17:58
абе, хич да не е, подличко си е да четеш нечий чужди писма, логове и т.н. :) Колкото и да съм била любопитна http://www.ue-varna.info/images/smiles/innocent.gif и да съм имала възможност да прочета нещо такова, никога не съм го правила, защото ми е било съвестно. :) Все едно на мен някой да ми се ровичка така. Ще го изкормя. http://www.ue-varna.info/images/smiles/guns.gif Не, че има кой знае к'во да се види, но се чувствам 'незащитена' някой като ми навлезе прекалено в личното пространство. :)
Т'ва все едно да ти бърникат в телефона... http://www.ue-varna.info/images/smiles/boxing.gif Изпадам в див ужас. http://www.ue-varna.info/images/smiles/flex.gif

LaDy_DaQnA
01-31-2008, 19:16
mi po princip prolite mi sa bili po4ti ednakvi cifri ot egn-to ime na nqkoe mom4e aa sega na skype si slojih edna po razli4na za koqto nikoi ne bi se setil ;)

GreenFairy
01-31-2008, 19:41
Най-честите са 123456 или 1111 и такива работи.... Мойте пароли във повечето форуми, скайп и таива работи са заглавието на една песен... До сега никой не се е сещал коя :-D

Omen
01-31-2008, 20:22
10x za otgovorite
P.S.az ne iskam da mu 4eta hronologiite i e-mail-ite a prosto iskam da vlqza za6toto mi kazaha 4e nemoga!

machoka
01-31-2008, 21:30
Всякакви теми от рода 'открадни паролата на гаджето' са забранени.

Лека вечер.