PDA

View Full Version : Много съм обаркана



sweeety___
01-31-2008, 11:32
Ми значи запознах се с една компания и почнах да движа с тях.Така и се влюбих в едно от момчетата.Гушкахме се и леко се зарибявахме:smt054 :smt060 :smt055 ,е поне в моите очи беше така.Та аз реших да му кажа открито какво чувствам и както казах в една друга тема сам много срамежлива и му казах по Skype какво чувствам,а той ми каза че нямал същите чувства :cry: :smt089 :cry: .Та вапроса ми е дали иска да ми разкрие каво изпитва като се видим или просто не му пука за мен?! Много съм объркана :-s

sandre7o
01-31-2008, 11:34
като начало пробвайте да излезете като приятели а ако има някакви намерения (дано да са в добрата насока) ще ти ги разкрие ако не на "първата ви среща" то на някоя от следващата :) :P а пък ако няма - продължавай напред :P

mistral
01-31-2008, 11:49
аз не подкрепям тфа ''окриване на чуствата'' е така ''ти мн ме кефиш''... губи се цялата магия... а и ако беше толко ефективно щяха мн хора да го правят...
не че съм мноо опитна , но в началото на някакви отношения най-интересното е неспокойствието и малка мистерия и.... аз винаги така съм си го обяснявала... а и интереса на дадения тип към теб , спада още в момента в който ти му кажеш ''много си як'' :Д щото знае, че сигурно няма да етрудност да сте заедно... =)
секи си има подход... реши си =)

mariela_es
01-31-2008, 19:17
Аз мисля че той ти е казал това което в действителност чувства.Момчетата не мислят толкова и си казват нещата право ,не правят намеци или нещо от този сорт.Дано да греша,но...

Castaway
01-31-2008, 20:11
Мацко, поговорете..ама не по скайп..даже тея неща не е трябвало по скайпа да му ги казваш...т'ва са неща за очи в очи.. :-o

So unbelievable love..
01-31-2008, 20:13
аз не подкрепям тфа ''окриване на чуствата'' е така ''ти мн ме кефиш''... губи се цялата магия... а и ако беше толко ефективно щяха мн хора да го правят...
не че съм мноо опитна , но в началото на някакви отношения най-интересното е неспокойствието и малка мистерия и.... аз винаги така съм си го обяснявала... а и интереса на дадения тип към теб , спада още в момента в който ти му кажеш ''много си як'' :Д щото знае, че сигурно няма да етрудност да сте заедно... =)
секи си има подход... реши си =)

+ 1 :)

aciko
01-31-2008, 20:15
Оххх колко съм обааааааркана

GregoryHouse
01-31-2008, 20:23
Я да му беше казала да се ебете дали щеше да няма същите чувства :D

Castaway
01-31-2008, 20:51
И да си добавя към горното ми мнение, че преди забравих .. пише се ОБЪРКАНА, а не ОБАРКАНА .. днешната младеж сте много неориентирани и неграморни, без да се обиждаш .. :?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-31-2008, 20:52
откажи се :D

Presley
01-31-2008, 21:44
Съмнявам се да е толкова потаен.. :D
Вероятно ти е каэал истината.