PDA

View Full Version : Няма я....



AnotherDay
01-31-2008, 12:12
Едва ли някой помни темата която бях пуснал преди седмица и нещо тук...


Няма я... а всъщност дали въобще я е имало... запитваш се това всеки път когато нещо вече го няма. Може би е така, може би винаги се чудим дали го е имало нещо което всъщност не е съществувало...

Няма я.... имаше я, но я загубих... може би завинаги.

Чудя се, форума е пълен с теми "как да го/я забравя?"
Защо искате да забравите някой/нещо ? Не осъзнавате ли, че така губите частици от живота си?

Темата не е за да ме съжалява някой, просто имах нужда да напиша нещо.

i let myself fall into a lie

Alabalaportokala
01-31-2008, 12:15
Ми ок. Ний ко Дъ нЪпръИм пУ вАбрУса ?

CrazyWitch
01-31-2008, 12:17
Така е. Спомените си остават.. По-често се сещаш за хубавите отколкото за лошите. Заслужава ли си или не живота продължава и се надяваш на нещо по-добро.. :?

AnotherDay
01-31-2008, 12:21
Ми ок. Ний ко Дъ нЪпръИм пУ вАбрУса ?
Като за начало можеш да си ебеш майчицата :-D

sLaDkA_GrEsHkA
01-31-2008, 12:32
az imah kato bqh po malka edin mnogo dobur pirqtel... ne beshe ot moq grad i ne sme se vijdali no si pishehme postoqnno i mnogo durjahme edin na drug... glupostite ot sorta na obi4am te ne mislq 4e sa bili istina , prosto edin den si razvalihme otnosheniqta i az edva li ne go namrazih.. sled okolo polovin godina osuznah 4e e strahoten 4ovek s kogoto mojesh da spodelish vsi4ko i shte e do teb ne samo kogati si shtastliv no i kogato strada6... potursih go.. toi e 4 godini po golqm ot men i shte zaminava za 4ujbina.. mn mi e gadno za tova zashtoto nikoga ne sme se vijdali na jivo a sled tova q se zase4em v 4ata q ne ... ne iskam da go mrazq ili da zabravqm nikogo az sum pozitiven 4ovek i se opitvam da zabravq loshite spomeni i da si pripomnqm dobrite... koeto ponqkoga me naranqva dosta zashtoto za 1 godina izgubih super mnogo hora :cry: :-#

xXxScreamxXx
01-31-2008, 13:25
+1 .. ne sly4aino horata sa kazali : horata se zapomnqt ako iskat .... no se zabravqt ako mogat .. :( :( :P

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-31-2008, 13:27
хубавото е , че човешката памет е избирателна :) помним само хубавите моменти :)

AnotherDay
01-31-2008, 13:30
Всъщност не, помним това което искаме, дали лошо, дали добро :)
Всъщност не съжалявам за нищо, съжалявам само, че за мен тя бе и още е всичко а ме заряза заради човек който е виждала един път и се намира на доста километри от нея.
Сещам се за едно нещо което в момента ще е абсолютно на място - "Храни куче, да те лае!"

koalka
01-31-2008, 18:31
Има две значения на думата "забравям", когато става въпрос за човек бил в живота ти - да го забравиш като нещо повече от приятел или да го забравиш напълно.Да, човек губи частица от себе си, ако този човек наистина е значел много за него, но не мисля, когато става обратното.

Castaway
01-31-2008, 20:16
Ми ок. Ний ко Дъ нЪпръИм пУ вАбрУса ?
Като за начало можеш да си ебеш майчицата :-D

леле.. :-x човека се е помъчил да види кво да напрай,нещо ти помогле ли кфо.. ти го псуваш.. тцтц, не ти е лесно..

а И между другото темата ти е безсмислена.Пази си спомените, нас какво ни бърка .. ? :shock:

GregoryHouse
01-31-2008, 20:27
Ми напиши си го на ноутпад бе....кфо спамиш...

So unbelievable love..
01-31-2008, 20:28
хубавото е , че човешката памет е избирателна :) помним само хубавите моменти :)

и хубавите и лошите,но винаги запомняме това,което искаме!

Radeto_
01-31-2008, 20:41
Не осъзнавате ли, че така губите частици от живота си?


Не частица - целия живот бих казала...

Presley
01-31-2008, 22:05
Стегни се и се дръж кураво :D

AnotherDay
02-01-2008, 07:03
Ми ок. Ний ко Дъ нЪпръИм пУ вАбрУса ?
Като за начало можеш да си ебеш майчицата :-D

леле.. :-x човека се е помъчил да види кво да напрай,нещо ти помогле ли кфо.. ти го псуваш.. тцтц, не ти е лесно..

а И между другото темата ти е безсмислена.Пази си спомените, нас какво ни бърка .. ? :shock:

Аз кво да кажа за другите теми в форума, по-смислени ли са :D :-D

Lost_Kiss
02-01-2008, 07:07
хубавото е , че човешката памет е избирателна :) помним само хубавите моменти :)

Всъщност помним НАЙ-хубавите, и НАЙ-лошите... защото един обикновен ден, няма как да го запомниш ако не се е случило нещо много лошо или много хубаво... Същата работа е и с хората... Една връзка, в която ти си бил наранения, ще я помниш, както и една красива, първа любов...

А по темата... Такъв е живота... Тва е любовта...

MartyParty
02-01-2008, 07:22
ъммм смятам да спестя коментарите тук... Just have a nice day,Drama Queen 8-)

alex4o
02-01-2008, 07:25
мии аз съм на мнение,чее не трябва да забравяме нищо от миналото,нито пък да съжаляваме за нещо,което сме направили..това е било част от живота ни ии сме били щастливи тогава,не трябва да се опитваме да бягаме от миналото си ии да го забравяме :)

SeXy_DeSi
02-01-2008, 07:51
Ако спомените за нея те радват - помни я! Ако те натъжават - забрави я!

mon4eto
02-01-2008, 08:11
I az go zagubih predi mesec no kakto se kazva jivota prodaljava vapreki 4e dosta 4esto se se6tam za hubavite ni momenti i mi stava tajno 4e ne e do men sega :-k

AnotherDay
02-01-2008, 17:39
Добре бе майка му стара защо половината тук си мислят, че аз СЪМ НАРАНЕН и КАРАМ НЯКОЙ ДА МИ СЪЧУВСТВА?!? Аз просто имах нужда да отбележа, че не е нужно да забравяш нещо за да ти е по-добре. Аз поне съм от тези хора продължават напред без сълзи, само с спомени !