PDA

View Full Version : Защо всичко е така сложно?



sykrovishteto
01-31-2008, 12:43
Здравейте!Може ви ше ви се стори глупава темата ми,но трябва да си излея мъката някъде :( В последните няколко дни ми е много тежко и се чувствам съсипана :( Щеше да ми е по-добре ,ако имах истинска приятелка с която можех да говоря,но нямам ..всеки гледа как да направи мърсно на другия за съжаление.Та това за което ми е гадно е моят приятел.Той е човекът на които държа изключително много,с него съм преживяла толкова хубави моменти,дори ми се струваше невъзможно,че има човек който ме обича толкова много.Всичко вървеше перфектно до миналия ден,когато тои претърпя злопулука :cry: Падна от една сграда и оцеля по чудо,сега е в болница и след няколко дни ше го оперират понеже има счупени прешлени на гръбначния стълб :cry: и ако не го оперират има опасност да остане парализиран :cry: Моля се на Господ всичко да мине :(след това въстановителния период ше е мноооого дълъг,докато стане същия като преди :( Радвам се че оцеля и че не го загубих,но и ми е адски тъжно че нищо няма да е както преди :( няма да можим да излизаме да бъдем заедно,въпреки че аз няма да го оставя за нищо на света..той сега има нужда от мен,но аз много се измъчвам.Защо трябаше да се случи на едно младо момччче,защо всичко се разваля точно когато сме най-щастливи,защо съдбата е така жестоока.Чувствам се така самотна :( искам да го прегърна и всичко да е както преди но няма :cry: :cry: :cry: Благодария,че отделихте време за моята история :cry:

bungle
01-31-2008, 12:48
Ужас, съчувствам ти.

Защо не му отидеш на свиждане? Или не дават... :(

sykrovishteto
01-31-2008, 12:54
Не пускат,само баща му влиза :( А преди операцията ще си е един-два дни в тях и чка тогава ще мога да го видя.А това ще е чак след 5-6 дена.Незнам как ще издържа до тогава :cry:

sLaDkA_GrEsHkA
01-31-2008, 12:58
gorki4kata... mnogo gadno naistina..

bungle
01-31-2008, 13:04
Аз ще се моля всичко да е наред и да няма усложнения.
Представям си колко ти е тежко..

evelinka1122
01-31-2008, 13:11
Значи аз скоро писах на едно момиче попаднало в същата ситуация ще ти напиша това което написах и на нея: Бъди силна! Върваи че всичко ще се оправи! Когато отидеш при него го целуни :) може да му подариш плюшена играчка , а при болен знам че се ходи винаги с плодове и сокчета :) Когато отидеш при него не си говорете за лоши работи и как той е мн зле и може да не ходи и тем подобни!!! Той не иска да чуе това. Нуждае се от нежност и любов! А виждам че мн го обичаш и няма да е проблем за теб да му ги дадеш! Кажи му всичко това, че няма да го оставиш и че ще бъдеш винаги до него! Това е от мен ! Успех!

Insatiable
01-31-2008, 13:16
Мисли само за хубавите неща и не се натъжавай! Бъди до него (когато е възможно), защото съм сигурна, че той има нужда от теб и че му липсваш в този момент. Той ще се оправи и всичко ще бъде наред ;) Успех!

xXxScreamxXx
01-31-2008, 13:27
:S :S :S .... mm tva gadnyy bree .......... nz ko da ti kaja .... :shock: :shock: :shock: AMMmmm ne misli mn mn za tva ......

NightFairy
01-31-2008, 15:19
Преди малко повече от година загубих най-добрия си приятел.Ще ти кажа само да бъдеш силна и вярвай, че всичко ще се оправи

Harum_Scarum
01-31-2008, 15:42
Много е гадно наистина мога да ти кажа това което ти казаха до сега да бадеш силна,но мога да ти кайа и това което мисля и то е че в такива моменти човек не може да бъде силен и въпреки че пред него ти ще се покажеш силна ватрешно ще ти се иска да изкрештиш от болка.....Ми успех мацка стискам палци да се оправи!

Lost_Kiss
01-31-2008, 17:44
Значи аз скоро писах на едно момиче попаднало в същата ситуация ще ти напиша това което написах и на нея: Бъди силна! Върваи че всичко ще се оправи! Когато отидеш при него го целуни :) може да му подариш плюшена играчка , а при болен знам че се ходи винаги с плодове и сокчета :) Когато отидеш при него не си говорете за лоши работи и как той е мн зле и може да не ходи и тем подобни!!! Той не иска да чуе това. Нуждае се от нежност и любов! А виждам че мн го обичаш и няма да е проблем за теб да му ги дадеш! Кажи му всичко това, че няма да го оставиш и че ще бъдеш винаги до него! Това е от мен ! Успех!

Много точно +1 от мене... Нямам какво да добавя, .. :)

sic_fata_tulere
01-31-2008, 17:46
Значи аз скоро писах на едно момиче попаднало в същата ситуация ще ти напиша това което написах и на нея: Бъди силна! Върваи че всичко ще се оправи! Когато отидеш при него го целуни Smile може да му подариш плюшена играчка , а при болен знам че се ходи винаги с плодове и сокчета Smile Когато отидеш при него не си говорете за лоши работи и как той е мн зле и може да не ходи и тем подобни!!! Той не иска да чуе това. Нуждае се от нежност и любов! А виждам че мн го обичаш и няма да е проблем за теб да му ги дадеш! Кажи му всичко това, че няма да го оставиш и че ще бъдеш винаги до него! Това е от мен ! Успех!

+ 2 много добър съвет !
:razz:

MartyParty
02-01-2008, 13:10
Значи аз скоро писах на едно момиче попаднало в същата ситуация ще ти напиша това което написах и на нея: Бъди силна! Върваи че всичко ще се оправи! Когато отидеш при него го целуни Smile може да му подариш плюшена играчка , а при болен знам че се ходи винаги с плодове и сокчета Smile Когато отидеш при него не си говорете за лоши работи и как той е мн зле и може да не ходи и тем подобни!!! Той не иска да чуе това. Нуждае се от нежност и любов! А виждам че мн го обичаш и няма да е проблем за теб да му ги дадеш! Кажи му всичко това, че няма да го оставиш и че ще бъдеш винаги до него! Това е от мен ! Успех!

+ 2 много добър съвет !
:razz:
...нямам какво повече да добавя...освен да ви пожелая всичко да се нареди добре

donkihot
02-01-2008, 13:18
бъди силна,не показвай слабост пред него,защото той усеща и ще му е още по-трудно..бъди с него,когато можеш,дари го с любов,разбирам болката ти,но бъди щастлива 4е е жив! това е най-важното...дано се оправи скоро..

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-01-2008, 13:47
:-k ужасно е :cry: този свят наказва красивото :x

PerfectStrang3r
02-01-2008, 18:24
Такъв е животът. Сега дигай главата, имаш 5-6 дни да се съвземеш.. вземи му нещо, което знаеш, че би харесал.. било то плюшка, плодове, сокчета, каквото и да е. Съвземаш се, казваш си, че всичко ще бъде наред, усмихваш се, дигаш главата и когато можете да се видите .. отиваш при него ведра. Трябва да му вдъхнеш кураж, да види, че момичето, което обича не е паднало духом.. трябва да му вдъхнеш сили... всичко ще се оправи. Говори му весели неща, баламосвай го.. само да не мисли за злополуката.

MiMcHeToOo
02-01-2008, 18:31
Приятелят ти ще се оправи, спокойно. Ще го видиш скоро, не се притеснявай. Горе главата!