PDA

View Full Version : Вие как мислите?



Arriva
01-31-2008, 13:10
Zdraveite.Zna4i na 15 god sam skoro praq 16 i tva lqto imah dosta probelmi s korema i mi kazaha 4e imam nqkav kolit na korema i da ne piq gazarano i t.n ..sega uj se poopravih ama otvreme na vreme baq mi se gadi .. ei sq izvednaj mi stava otpadnalo edno takova mi e kofti i na samiq korem i nz kvo da praq .. hodih na lekar mn puti i ni6to ne mi otkrivat osven toq kolit.Sega sled nqkolko dena trqbva da mi idva i sega pak mi e dosta otpadnalo :( Kakva e pri4inata spored vas? dali ima ob6to s vremeto 4e se promenq taka i ne piq mn vitamini .. ili zaradi cikala ili puk zaradi kolita mi .. kajete si mneniqta. Blagodarq predvaritelno :)

dj_mace
01-31-2008, 17:06
нз аз имам газтрит или н6 такос

Arriva
02-02-2008, 11:26
Mi da 4uvstvam si go podut i sa6to i nisko dolu me boli 4at pat .. ne znam kakvo da pravq mn sam se pritesnila :( be6e mi minalo i sq pak mi se poqvqva i nz kvo da praq .. mislq da hodq pak na lekar za nqkvi lekarstva ili da me izsledvat pak za ne6to :( mn kofti si go 4uvstvam korema i to e na momenti ... :( Daje v4era povra6tah ;( dali moje da sam povurnala na nervna po4va .. ot mn pritesneniq i t.n ... ne znam ne znam .. mn sam se 6a6nala.. :cry: