PDA

View Full Version : Моят "проблем" с трвата .



TheateR_BG
01-31-2008, 14:22
Така радвам се че има такива форуми , защото няма с кой да споделям няма кой да питам и т.н . На 16 години съм от София , миналата година бях на 15 бях 9ти клас беше ужасно, хората около мен се отнасяха гадно с мен , вкъщи не беше по различно защото оценките ми бяха ужасни , а наще само за това ми говореха , постоянно им се подмазвах и т.н . По едно време започнах да пуша трева , за пръв път пробвах в нас , сам , за разлика от повечето които ги карат приятелите и те го правят за да са готини . След време повторих , взе да ми харесва , кара те да се отпуснеш и някакси да забравиш всичко, и така ми стана навик , постепенно започна да не ми пука за нищо , отпуснах се и живота стана хубав , започнах да уча оценките ми задобряха (в момента взимам стипендия за отличен успех ) , започна да не ми пука какво мислят другите за мен , за наще също не ми пука (те пък взеха да си оправят отношението с мен :)). Живота ми стана по хубав и приятен . Аз нямам приятели дето пушат или взимат нещо , твърдо съм против наркотиците , никой незнае че пуша трва. Та страх ме е че ако спра ще се върне старото положение , а не искам да съм зависим от тъпата трева . И сега какво ?

CocainCocktail
01-31-2008, 15:47
щом всичко е наред карай си така. Аз се замислих дали да не започна като тебе. (тя тревата всичко оправяла :grin: )

XceSS
01-31-2008, 17:20
Виж са пич зависимост от тревата няма или ако има е много много малка леко ти е кофти че не си пушил но за 1 ден ти минава.Щом те кефи да си пофиш действа ти добре на живота кво ти пука тогава.Пуши си спокс няма страшно

asakura
01-31-2008, 22:46
:D ми кво да ти кажа брат .... пуша чаделче от 6 години насам а съм на 18 :D почти всичките ми пиятели са на бонбони,амфетки,кока ( е има и някои които минаха на последна фаза ама те вече не са ми френдове) аз съм един от малкото който си останаха на джойнт и не минах на твърдо ( но все пак не съм тъп наркоман , а затъпяващ тревоман и по-наготе няма да отида :D ).Та аз бях абсолютно на същото дередже (проблеми в училище,от там и с наще , нямах много приятели , първия ми път беше след като купих на познат си взех малко и се опофих сам , па от коза и приятели направих , и в училище се пооправих , почнах да си лафа с наще и общо взето така).Хубавото при теб е че твойте приятели недрусат щото нещо на мен ми писна си давам парите за коз,пък и се случи нещо доста лошо което се случва често с дълговремените древопушляци (хванаха ме куките и хоп - 24 часа дрямка в пандела) , та спрях да пуша от ....... около 4-5 месеца (ако не и повече) и с доста от приятелите си вече не се виждам , НО повечето от др. неща си останаха същите (а при теб и приятелите ще си останат :) ).Исках да кажа че то си зависи от тебе как ще се развият нещата , моя савет е спри да пушиш ако искаш да спираш тревата и виш какво ще се получи (ако всичко си остане хубаво - спираш тия дроги , пък ако не - поне пушиш от ското :D , но все пак наркотиците са направени за да те карат да се чувстваш добре докато си под действието им :/ )
А колкото до зависимостта - принципно към тревата се пада да няма зависимост , но все пак си е вид наркотик и пак имам поне малка и за наша радост е психична а не физическа :).Разбирасе винаги има еденични случаи - мой саученик спира коза от ...... 2 години , чак сега го спира сериозно ( фактически от 2-3 седмици) и от тогава деня му е - училище,вкъщи и 1 път в седмицата оспявам да го изкарам от тях единствено защото и аз спрях ( поне за сега :D ). Той единствено на мен ми е споделял ,че е имал вид зависимост или по-точно звучеше нещо подобно "..единственото за което ми дремеше е да си имам поне 1 цигарка да се напуша ...... не ми дремеше че ме викат приятели,саученици,УЧИЛИЩЕ ..... изобщо само за коза ми пукаше и се чувствах тъпо,празно и дискомфортно като нямам ...." . Ох стига сам писал че направих цял роман :D ( и пак ненадрасках всичко което можеше да кажа :razz: )
А видях че си от София ..... та драсни ако искаш 1 лично собщение ако искаш нещо да питаш .. па може се срещнеме нямаде си дръпнеме по 1 конос :D , да размениме поста тва онова (бих спрял почивката по такъв повод ;) ) :lol: ............ :)

princesa_viki
02-01-2008, 09:45
Ти сам каза,че твоите приятели не знаят,че пушиш трева,така че можеш да си сигурен,че те няма да те преебат.А относно ученето-то всичко си зависи от теб. :)

BeBoNcHeTo
02-02-2008, 17:16
За ученето съм обедена че тревата не е главния виновник оценките ти да станат по-добри,но да се отпуснеш и да не ти пука за нищо там вече е възможно

FunkyFresh
02-02-2008, 19:58
голямо нещо е внушението :)