PDA

View Full Version : Нищо общо



confused_
01-31-2008, 16:24
От доста време исках да ви пиша,но 4ак сега се реших..Зна4и проблема ми е следния:Преди няколко дена видях едно мом4е,което буквално ми завъртя главата...Той е с 3 години по-голям и е в другата смяна...проблема ми е,че той е доста по-различен от мен аз съм си съвсем обикновена,но той е различен ,има раста и нямаме общи интереси..Аз страшно много искам да се запозная с него,но просто нямам никаква идея как да стане това.Има две момичета от класа ми,които го познават,но на тях им нямам никакво доверие най-много да ме изложат пред него...Моля ви за съвет какво да правя :neutral:

d0mat4et0
01-31-2008, 16:40
Хъм....това че има раста нищо не значи =] Според мен просто иди и се запознай с него или просто се придържай към досегашното си поведение , само че повечко се "оказвай там , където е и той" / говори му за песни....Абе като цяло разбери какво харесва той и ако например обича да играе баскет , веднага отивай да играеш с него :-P Успех милаа :-)

FunkyFresh
01-31-2008, 17:41
различията ни правят интересни :-D... запознай се с него нищо не губиш :)

AFT
01-31-2008, 17:44
Той няма раста, има дредове. Даже не знаеш как се нарича, по-добре наистина не се занимавай с него. :?

So unbelievable love..
01-31-2008, 20:22
различията ни правят интересни :-D... запознай се с него нищо не губиш :)

мхм :)

GregoryHouse
01-31-2008, 20:25
Е аз пък нямам зъби и едно око искате ли да се запозанем? Различията ни правят интересни :D

Radeto_
01-31-2008, 20:35
Абе щомто той е с 3години по-голям от нея и е в другата смяна значи тая е не по-голяма от 4 клас, а тва е 11-12години.Не и обръщайте внимание.Тя дори не е тийн и не е за тоя форум, пък какво остава за раздела като цяло...

led_i_ogyn
01-31-2008, 20:44
Абе щомто той е с 3години по-голям от нея и е в другата смяна значи тая е не по-голяма от 4 клас, а тва е 11-12години.Не и обръщайте внимание.Тя дори не е тийн и не е за тоя форум, пък какво остава за раздела като цяло...

Аз ли нещо не разбрах..Познаваш ли я или се опитваш да сметнеш годините и???
По темата: Заговори го, покани го да излезете...ии успех :)
Аа между другото наистина на колко си...не че има кой знае какво значение, ама все пак ми е интересно.

Presley
01-31-2008, 21:46
Само по външността на някого е трудно да поределиш от какво се интересува.Може пък да се окаже,че имате общи интереси,или поне си пасвате.Докато не се эапоэнаете и не поговрите,няма как да раэбере.А и не раэчитай на тоя и оня.Тъпо е нещата да се уреждам чреэ посредници.Действай си сама эа себе си.Отиваш,эапоэнаваш се с него,пускаш няколко усмивки и така :D Няма да те иэяде.

confused_
02-01-2008, 06:57
7 клас съм т.е. на 14 съм :) Мерси на всички за отговорите мисля да ви послушам,прави сте,че няма нищо страшно в това да се запозная сама с него.Благодаря :-)

MartyParty
02-01-2008, 07:16
м не се обиждай ама се съмнявам да ти обърне внимание...10 клас... :smt107 ама не знам може да има и такива филми.

SeXy_DeSi
02-01-2008, 07:24
Ей споко! Какво като е различен от теб по външност - противоположностите се привличат ;) Пък може като се запознаете да се окаже, че имате мн общи черти от характера, но дори и да не е така нищо не ти пречи да опиташ ;) Един приятел повече няма да ти навреди :) Успех! :-) И да напишеш после какво е станало ;)