PDA

View Full Version : Губа приятелите си ......



big_dunker
01-31-2008, 16:47
Всичко започна когато смених училището 1 год преди тях ... от тогава някакси се отдалечих от повечето си приятели ... аз нямам и мн излишно време и така леко по леко ги губа ....... и нз какво да направя ...

adizitk1
01-31-2008, 16:53
Потърси ги 1 или 2 пъти,а после ако те са ти истинки приятели,те теб ще потърсят.Ако не им домъчнее за теб и не го направят-за кв2и приятели стаа на въпрос? :smt006

zvezdichkaaa
01-31-2008, 16:58
Потърси ги 1 или 2 пъти,а после ако те са ти истинки приятели,те теб ще потърсят.Ако не им домъчнее за теб и не го направят-за кви приятели стаа на въпрос? :smt006


Да,точно.Убедена съм,че и те трябва да те търсят,но това не значи да скръстиш ръце и да чакаш покани ги да излезете,ако все ти отказват или нещо такова потърси някой друг с когото да излизаш.

kris124
01-31-2008, 19:44
Всичко започна когато смених училището 1 год преди тях ... от тогава някакси се отдалечих от повечето си приятели ... аз нямам и мн излишно време и така леко по леко ги губа ....... и нз какво да направя ...

ами рожденни дни , именни дни не празнуваш ли , кани ги и др . нз

dekovbg
02-01-2008, 16:37
и аз съм така. но сега и без това нямам много време да излизам теи че ... не ги търся. сега тряа да уча (все пак ако не уча после на тях ли да разчитам да ме изхранват...) но по добре сега учи повече (пак може да си излазаш с приятели) но това си е мое мнение теи че ако искаш го прочети :)

sasha_90
02-01-2008, 17:48
Опитай да им отделяш повече време.

Lorelei
02-01-2008, 17:52
Dobre,zashto ne si napravite edna "permanentna" ugovorka primerno za nedelq ili sybota vecherta,kym 6 i da si znaete,che vsqka sedmica shte se vijdate.Tolkova 2 chas ne vqrvam da ne mojesh da otdelish na hora,koito kazvash che sa ti priqteli.

skatemore
02-01-2008, 18:56
и аз съм така. но сега и без това нямам много време да излизам теи че ... не ги търся. сега тряа да уча (все пак ако не уча после на тях ли да разчитам да ме изхранват...) но по добре сега учи повече (пак може да си излазаш с приятели) но това си е мое мнение теи че ако искаш го прочети :)


уърд !

FunkyFresh
02-02-2008, 16:30
Ем ново училище, нови хора,нови занимания..Това е живота рано или късно се разделяш с повечето си познати и приятели. :neutral: