PDA

View Full Version : Какво да направя, за да тръгнем най-накрая?



sexy_bebz
01-31-2008, 18:24
Преди няколко дни пуснах една тема ама кой ли и обърна внимание за тва пак ше помоля за съвет. Влюбух се в едно момче от моя клас. Той ме харесваше и направи всичко за да го харесам и аз, аз го харесах и незнам кво стана така и не тръгнахме - нещо се сдърпахме. Накарах един фр да го пита дали ме харесва и той му е казал че ме харесва ама малко и не като преди, а аз съм луда по него. Преди се държеше много мило а сега.....с всички дръги се държи добре с мене някфо много смотано. Моля ви кажете ми какво да направя искам пак да си е той и най - накрая да тръгнем.

т.7
krem4et0

mariela_es
01-31-2008, 18:30
Може да опиташ да говориш с него,да му кажеш какво изпитваш и да се разберете,ако ли не не знам какво да те посъветвам.Но ако ме послушаш УСПЕХ! :)

Lost_Kiss
01-31-2008, 18:39
Ем можеш да му подскажеш, че го харесваш :)... Някакви намеци, после го помоли да излезете на кафе, говорете си, ала-бала , некфи такива... Ако ти откаже, значи го забрави... Неможеш насила да накараш някой да те обикне ;)
Аиде успех

koalka
01-31-2008, 19:20
Луда си по него, ама той явно не е така, щом на приятел го казва.Пред теб най-вероятно ще каже, че нищо няма...
Държи се смотано не, защото не те харесва, а защото му е конфузно, от това, че нещо е имало и нищо не е станало.

sexy_bebz
01-31-2008, 19:36
Аз се опитвам да му го кажа ама просто не става, той се даржи по - добре с тая дето е ходел преди. А с мене се едно съм..... :smt022 :smt022 :smt022

sLaDkA_GrEsHkA
01-31-2008, 19:39
govorete be hora za kvo sa vi tiq usti ?!! :x

sexy_bebz
01-31-2008, 19:48
Какво да говора като той не ме зима на сериозно! Аз му викам обичам те той ме гледа с един такъв поглед и ми вика "абе ти...." и аз ама не сериозно и той пак с една такава физиономия си клати главата не доволно. Кво да му говора?! Той не ми вярва!

d0mat4et0
01-31-2008, 19:52
Само да ти кажа , че въобще няма да си интересна на това момче , ако всеки ден му повтаряш колко много го обичаш.....Ми то си е досадно..Сигурно му е писнало на момчето....Дейставай малко по-неприбързано....Обмисляй нещата и не се хвръляй с главата на долу толкова рано... :-P Успех с това момче и знай , че колкото си по-недостъпна и тайнствена /и да не си разкриваш чувствата/ , толкова повече ще има интерес към теб. :-P

varnen4e
01-31-2008, 20:08
Начи аз искам да те питам 1-во на колко си години и той на колко е и след това ще ти дам съвет...

gangstata
01-31-2008, 20:57
napravo my kaji..

sexy_bebz
02-01-2008, 07:24
ами...на 13 съм той също. Моля ви кажете ми кво да правя готова съм на абсолютно всичкооооо :

SexY_tAnI
02-01-2008, 07:39
Zdrasti mili4ka...iskam da ti kaja samo 4e dori i da te haresva mnogo nikoga nqma da go kaje na priqtelq si..Taka 4e ne vqrvai mnogo na tova koeto si 4ula...Iма едно ne6o koeto moje6 da napravi6 zavrati se pove4e okolo nego varni mu trapkata...Uspeh4eta.. :)

sexy_bebz
02-01-2008, 07:51
Zdrasti mili4ka...iskam da ti kaja samo 4e dori i da te haresva mnogo nikoga nqma da go kaje na priqtelq si..Taka 4e ne vqrvai mnogo na tova koeto si 4ula...Iма едно ne6o koeto moje6 da napravi6 zavrati se pove4e okolo nego varni mu trapkata...Uspeh4eta.. :)


Мерси много :-) много ме трогна мнението ти чак ми се насълзиха очите :-D

ramaiana
02-09-2008, 12:26
Zdrasti mili4ka...iskam da ti kaja samo 4e dori i da te haresva mnogo nikoga nqma da go kaje na priqtelq si..Taka 4e ne vqrvai mnogo na tova koeto si 4ula...Iма едно ne6o koeto moje6 da napravi6 zavrati se pove4e okolo nego varni mu trapkata...Uspeh4eta.. :)


Мерси много :-) много ме трогна мнението ти чак ми се насълзиха очите :-D
Успехче и от мен.
Смятам темата за приключена :-)