PDA

View Full Version : Скъсах с гаджето



Sladkata___
01-31-2008, 17:28
Zdraveite iskam da spodelq ne6to koeto me izma4va imah vrazka s edno mom4e 6 meseca.No za sajalenie skasahme za6toto ne se razbirahme postoqnno se karahme naposledak.Pravihme sex nqkolko patii sled tova se ot4ujdihme neznam za6to.Toi mi be6e parviq obi4ah go i ne sajelqvam za tova koeto napravihme.Sega kogato sme skasali toi prikazva nalqvo i nadqsno 4e sam bila lesno momi4e i mnogo barzo sam mu se otdala i 4e sam bila s nego samo za ednoto ebane koeto izob6to ne e vqrno.Mnogo sam razo4arovana ne sam go o4akvala ot nego sega skasahme no az vse si mislq 4e izpuskam nai dobroto mom4e na sveta a vsi4ki moi priqteli mi kazvat 4e hi4 go nqma.Toi 6te zamine za drug grad i nqma da s e vidim ve4e.Kak da go zabravq vseki den sled u4ili6te mi stava mnogo tapo vka6ti po cql sledobed pla4a :( :( :( :( :( :( :(

Lost_Kiss
01-31-2008, 17:32
Ще го забравиш спокси :) Особено сега като замине за друг град ще ти е още по-лесно ;)

Излизай повече с приятелки, не се затваряй вкъщи, изтрии всичко свързано с него (я, снимки, стари логове, песни, които ти напомнят на негои такива), опитай се да си намериш друго момче или просто си дай един RelaX ...

Аве, споко, и това ще отмине ;)

FunkyFresh
01-31-2008, 17:34
Той говори такива неща за тебе а ти ревеш за него :? зарежи го ако наистина не говори истината значи просто е гаден лицемер който не те заслужава :)

sykrovishteto
01-31-2008, 17:40
Няма смисъл да страдаш за това момче!Колкото и гадно да е ще ти кажа,че след като е тръгнал да говори на ляво на дясно,явно не е държал толкова на теб.Дори и да не те е обичал поне от уважение можеше да мълчи.И на мен ми се случи това с първия ми,така че си представям как се чувстваш.Аз също страдах много ,но сега осъзнавам че той не го е заслужавал! :)

koalka
01-31-2008, 18:07
Как още искаш да си с него не мога да разбера.Та той постоянно глупости говори, неща, които не са верни и ти го знаеш.Явно не изпускаш най-доброто момче, щом не иска да си останете приятели или просто не иска да имате някакви добри взаимоотношения.До голяма степен може би е афектиран от всичко станало между вас, но като цяло - момчето не си струва, поне според мен.

sic_fata_tulere
01-31-2008, 18:10
Лошо е че малко хора уважават тези с които са били, съчуствам ти, ще го забравиш, не се притеснявай, да не те интерусва хорското мнение, живота е пред теб ! :razz:

Sladkata___
01-31-2008, 18:21
Opitvam se da go zabravq iztarkala sam vsi4ko koeto moje da mi napomni za nego i sega ne iskam da si imam drug priqtel 6te si dam po4ivka.Blagodarq na vsi4ki 4e tolkova barzo mi otgovorihte i za savetite :-)

Lost_Kiss
01-31-2008, 18:24
Opitvam se da go zabravq iztarkala sam vsi4ko koeto moje da mi napomni za nego i sega ne iskam da si imam drug priqtel 6te si dam po4ivka.Blagodarq na vsi4ki 4e tolkova barzo mi otgovorihte i za savetite :-)

Продължавай напред ;) ;) ;)

sLaDkA_GrEsHkA
01-31-2008, 18:38
Той говори такива неща за тебе а ти ревеш за него :? зарежи го ако наистина не говори истината значи просто е гаден лицемер който не те заслужава :)

to4no taka !!!

FreAk`OuT``
01-31-2008, 18:46
Изпускала най-доброто момче..я бягай :lol: Спала си с него бил ти е първия сега говори наляво и надясно каква си била..еми внимавай с какви се хващаш,ако е някой женкар какво очакваш?Забрави го лесно или трудно,и се прави че не ти дреме за него 8) Как може да си толкова наивна :shock: А от тук натам си подбирай момчетата 8-)

Insatiable
01-31-2008, 18:52
Той не те заслужава... За какво ти е? Ще си намериш друг 100 пъти по-добър ;) Просто се разсейвай с нещо друго и няма да мислиш за него.

FaHrEnHeit
01-31-2008, 19:54
Time heals everything.

Sladkata___
01-31-2008, 19:57
Time heals everything.

dam prav si :(

GregoryHouse
01-31-2008, 20:01
Той не те заслужава... За какво ти е? Ще си намериш друг 100 пъти по-добър ;) Просто се разсейвай с нещо друго и няма да мислиш за него.


Хубаво е човек да има в какво да вярва надеждата умира...почти последна :D

sasha_90
01-31-2008, 20:10
Явно сте се разделили скоро,а и си го обичала,затова ти е толкова трудно.Сега си мислиш,че да забравиш за него е невъзможно,но ще видиш,че грешиш.С течение на времето ще забравиш за него.Е,пак ще се сещаш,но ще бъдат само спомени и няма да те боли.

So unbelievable love..
01-31-2008, 20:18
Time heals everything.

dam prav si :(

мн си прав даже :(

Lost_Kiss
02-01-2008, 06:55
Time heals everything.

dam prav si :(

мн си прав даже :(

ПРав си-да, но не винаги е така ;)

SeXy_DeSi
02-01-2008, 08:37
Full respect!!!

SeXy_DeSi
02-01-2008, 08:38
Full respect!!!

Harum_Scarum
02-01-2008, 09:08
Той говори такива неща за тебе а ти ревеш за него :? зарежи го ако наистина не говори истината значи просто е гаден лицемер който не те заслужава :)
\:D/
На същото мнение съм тои говори че си курва и ти плачеш за него?!?!?
Според мен това че ти е първият е причината да не го забравиш.......Но след като замине ще ти стане много по-леко няма да ги виждаш и постепенно ще го забравиш....Успех!

xXxScreamxXx
02-01-2008, 10:11
si4ko s vremeto mu .. 6et go zabravi6 ... 6te si fane6 dryg :-D

MiMcHeToOo
02-01-2008, 10:17
Как още искаш да си с него не мога да разбера.Та той постоянно глупости говори, неща, които не са верни и ти го знаеш.Явно не изпускаш най-доброто момче, щом не иска да си останете приятели или просто не иска да имате някакви добри взаимоотношения.До голяма степен може би е афектиран от всичко станало между вас, но като цяло - момчето не си струва, поне според мен.

Да, ти и го казваш ама тя като е влюбена и като го обича за нея си остава най-прекрасния човек на света.. По темата.. Спокойно, всичко минава.. Ще те боли, така е, но ще ти мине след време.. Мисли за края на целия ад и ще ти е по-лесно.

pampers
02-01-2008, 12:24
всяко чудо за 3 дни :D

PoisoNGirL
02-01-2008, 12:30
Той говори такива неща за тебе а ти ревеш за него :? зарежи го ако наистина не говори истината значи просто е гаден лицемер който не те заслужава :)
\:D/
На същото мнение съм тои говори че си курва и ти плачеш за него?!?!?
Според мен това че ти е първият е причината да не го забравиш.......Но след като замине ще ти стане много по-леко няма да ги виждаш и постепенно ще го забравиш....Успех!

Ако едно момче говори лошо за теб,не те уважава и не пази поне малко в тайна от всички какво е имало между вас...няма смисъл даже да се сещаш за него.Вярно първият ти е...и аз съм била така и като разбрах какво е говорил за мен...даже не искам да се сещам,че съм го познавала.Повярвай,времето лекува всичко!

princesa_viki
02-01-2008, 14:42
След като той замине,няма да го виждаш и с времето ще го забравиш.
А да ти кажа,че може да не го е казвал това той.Мен много пъти са ме лъгали "приятели,които ми мислят само доброто" и се е оказвало лъжа,така че,докато не чуеш нещо със собствените си уши,не вярвай на глупости!

Sladkata___
02-01-2008, 16:01
Kazval go e sigurna sam no za6to si misli taka za men mai toi me izpolzva za6toto posledniq pat kaza 4e toi nemoje da doide a az trqbva da otida pri nego sigurno pak si misli da pravim sex dokato si zamini a toi sled nqkolko dena zaminava pak uj 6te6e da govori s tatko po edin vajen vapros da me puska pri nego kogato zamine ve4e neznam kakvo da si mislq :( :( :( :( :( :(

princesa_viki
02-01-2008, 19:01
Най-вероятно и той е наранен.
Преди време бях с едно момче,което искаше да спи с мен,но аз му отказах.Той споделил това с приятелите си,всички започнали да го подиграват.След време той ми заяви,че иска да скъса с мен,защото съм била много малка за него.А аз бях първото му гадже,първата,която целуна за първи път!Разплака се пред мен,каза,че много го боли,но така трябва.
След няколко седмици чувах какви ли не неща,които той е казал.
С това искам да ти кажа,че някой го правят това,за да прикрият чувствата си,да докажат пред другите,че за тях ти си нищо!
Но това не значи,че наистина го мислят!
Надявам се да разбереш нещо от това дет изписах 8-)

Sladkata___
02-02-2008, 16:30
of umiram :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Sladkata___
02-10-2008, 09:59
sauzil se e sre6tu men s edna na6a ob6ta priqtelka no na nego qvno e pove4e priqtelka za6toto sa bili i gadjeta a az ne znaeh i sega tq mi kazva 4e otnovo sa se sabrali i toi pak 6te e nein i 4e tq vinagi go e pravila 6tastliv.I az go popitah dali e vqrno a toi mi se opuli : teb kakvo te barka kakvo te zasqga ei takiva :cry: :cry: :cry: i az iskam da obi4am i da napravq nqkoi 6tastliv :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: umiram ot maka ujasne e 4uvstvoto sega po4vam ve4e da sajelqvam 4e to4no toi mi be6e parviq i go vidqh v druga svetlina ne sam o4akvala tova :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

princesa_viki
02-10-2008, 11:04
Това го прави най-малкото,за да те нарани.Остави го,забрави го.Ще видиш как един ден той ще е сам,а ти ще си по-щастлива от всякога!
Напълно те разбирам,знам колко те боли,но продължи напред,това е единственото,което можеш да направиш! :-) Имаш моята подкрепа! :-)

rauchen
02-10-2008, 13:15
Радай се на свободата си
spox ше се оправиш :D :-)

enola
02-10-2008, 14:59
На мен ми се случи почти същото нещо,не сме се ебали,но си прекарвахем мнг хубаво и като скъсахме той направи същото:разправя че съм лесна че съм курва и тнт.Аз направих следното : събрахме се 3 момичета уу дома и го наирсувахме да дави в море от цигари(пушеше много яко) и гореше на картинката нешо такова.След това излязохме пред блока и запалих листчето.Нямаш представа колко помага !!! Можеш и ти да пробваш нещо от сорта :) Успех ! :)

Sladkata___
02-10-2008, 15:16
Nemojah da razera kakvo ste napravili ne shvanah ne6to

acidburn1
02-10-2008, 19:53
Аз кво да кажа като плача ден и нощ , в нас , навън , пред PC-то ... и не спирам и не мога да спря и УМИРААААААААААААААААААААМ

Sexy_energy
02-11-2008, 21:18
oh gorki4kata, ispitvala sam tvoqta bolka i znam kakvo e !!!Vajno e da se opita6 da prodalji6 napred i da go zabravi6 !!!Shte ti e trudno , no se pak go napravi!!! A i 6tom e trugnal da razpravq nasam natam takiva ne6ta qvno naistina ne si struva , zabravi go!!!! :)

Sexy_energy
02-11-2008, 21:20
Аз кво да кажа като плача ден и нощ , в нас , навън , пред PC-то ... и не спирам и не мога да спря и УМИРААААААААААААААААААААМ



Nqma smisal da se izmu4va6 po tozi na4in mila !!!Prosto ne si zaslujava se sasipva6 po toq na4in zaradi nqkoi ili ne6to!! :)

Sladkata___
02-12-2008, 17:53
Аз кво да кажа като плача ден и нощ , в нас , навън , пред PC-то ... и не спирам и не мога да спря и УМИРААААААААААААААААААААМ

изчакай да мине малко време и ще се успокоиш поне аз вече съм по спокона след като видях как се е променил.Утре заминава и май никога вече няма да се видим незнам зашо но днеска имах едно пропуснато повикване от него защо ли ме е тарсил незнам но не ме потърси втори път.