PDA

View Full Version : Ех Любов



stoi4o_90
01-31-2008, 18:30
Хора стана много гаден филма :neutral: с едно момиче от класа ми ходихме близо месец ,но един ден неочаквано тя ми заяви че няма смисъл и скъса с мен .Беше ми много зле бях наистина влюбен в нея и ме е страх ,че още съм :cry: .И така вече от около няколко седмици наблюдавам как най-добрият ми приятел директно пред мен я сваля прави и намеци и такива неща .Това направо ме убива ,свива ми се сърцето като започна да ги слушам :cry: .Кажете ми какво да правя не издържам вече много е гадно :cry: ?

sLaDkA_GrEsHkA
01-31-2008, 18:37
ne znam kakvo da pravish samo znam 4e toq ne ti e nikuv priqtel....

tuzaro
01-31-2008, 18:41
Фърли се от някой мост, прережи си вените, намери си друго гадже, набий приятеля.Избери си едно от всички 8-)

stoi4o_90
01-31-2008, 18:42
Фърли се от някой мост, прережи си вените, намери си друго гадже, набий приятеля.Избери си едно от всички 8-)

Първите две не ми допадат а пък си намерих ново гадже и пак същата работа :cry:

doktora1mw
01-31-2008, 18:43
тоя тапак не ти е никъв приятел :o :? а тя е кучка може да греша но сепак дай повече инфо

stoi4o_90
01-31-2008, 18:45
тоя тапак не ти е никъв приятел :o :? а тя е кучка може да греша но сепак дай повече инфо

Ми по принцип не е правеж ама на последък почна да се прави на гъзарка но не на мен

bebeto0o
01-31-2008, 18:46
ne znam kakvo da pravish samo znam 4e toq ne ti e nikuv priqtel....

Su6tata istoriq po4ti s edni ot moq klas, samo 4e tq sa kazva6e: "ToI se vlubi v neq, a nai dobriq mu fr mu q otne " :(

tuzaro
01-31-2008, 18:48
Фърли се от някой мост, прережи си вените, намери си друго гадже, набий приятеля.Избери си едно от всички 8-)

Първите две не ми допадат а пък си намерих ново гадже и пак същата работа :cry:Начи остава последното 8-)

d0mat4et0
01-31-2008, 18:49
Аз не съм много съгласна....Какво като му сваля приятелката.....Това може да не го прави за да го дразни , а може би защото изпитва чувства към нея или нещо такова....И на онова момче не му е лесно според мен,....Може пък и да не съм права и да иска просто да те нагруби с тея работи , но нз....Тогава вече не е истински фр....А колкото до момичето....Разбери , че не винаги всичко е както искаш и може просто вече да не те харесва....По-добре да те боли , но да си с мисълта , че знаеш истината , отколкото да сте заедно и да те лъже /при положение , че не те харесва/ .....Нз тфа си е моето мнение...Понякога се иска да се съобразиш....Когато разбрах , че момчето , което аз харесвам , харесва най-добрата ми фр , ми идеше да се хвърля отнякъде...Но с времето започна да харесва мен :oops:

NekkafFf_NesHtasTniK
01-31-2008, 21:14
az v momenta sam po4ti po s16tiq na4in samo deto toz deto e q svalq ne mi e priqtel to4nodenq predi da naprai mesec tq ma odrqza i az o6te sam vliuben awe po4ti s16toto nz kvo da praq :(

Dobrodu6niq
01-31-2008, 21:26
Еми най-добре говори с твоя приятел.А пък за момичето недей страдай толкова много ще срещнеш друга и даже ще се питаш защо въобще си я харесвал толкова много и си тъжал за нея.Времето само ще покаже ти само имай търпение.

plamenka88
02-01-2008, 03:51
aaaaa

Victorya
02-01-2008, 05:48
набий приятеля.

Аз ако съм това бих си избрала.Все някой трябва да си го отнесе,че ти е гадно.А пък тоя си го е и заслужил.Какъв приятел го наричаш и то най-добър като той те наранява?Един истински приятел не би го направил никога!

MartyParty
02-01-2008, 06:55
Пффф тоя е хипер тъп...кой преебава най добрия си приятел та било и заради момиче.Аз мисля дя го хвърлиш него през някой мост :? то за това е кофти да сте от един клас...аз като говоря не приказвам!Трябва да поговоришс него и да си хванеш друга(по възможност бившето му гадже) :-P