PDA

View Full Version : Дали съм готова да се променя? Да му кажа или не?



nencuHka
01-31-2008, 18:34
Здравейте..Тия дни се разделих с приятеля си и дори писах тема.. Та днес стана една кофти работа.. Пъвро имах една картичка , за него, която щях да му дам след НГ като си дойде от чужбина..Обаче така и не му я дадох..И една приятелка знаеше къде я държа и я взе и му я остави в джоба.. И когато разбрах.. :oops: В смисъл на нея пишеше Обичам те ала бала такива работи .. И той нищо не казал.. Бил с едно друго момче,но я запазил.Та въпросното момче ми каза че го питал защо сме се разделили ..
По същество : На втори човек казва че много сме се карали и затова..И понеже съм малко ревнива..наистина е така.. И сега .. Да му кажа ли че съм готова да се променя ,ако е съгласен да сме отново заедно? В никакъв случай да му се моля,просто да му кажа това,което ми е .. Досега отбягваше темата... Нямам курража..Искам подкрепа..

sLaDkA_GrEsHkA
01-31-2008, 18:36
iskash podrepa ? imash q ! ne trqbva da se predavash tolkova lesno uspeh !!! :-)

bebeto0o
01-31-2008, 18:48
Malko tyk tam ne svanah :D ama osnovnoto go razbrah - mi da trugnete kaji mu si4ki i kusmet :)

marmalad4e
01-31-2008, 18:52
то4но така!не му се моли..просто му кажи 4е искаш да се промениш и 4е искаш да си с него..да ти даде още една възможност и толкова.но не се излагай да му се умоляеаш и т.н. успех:)

baby_leisy
01-31-2008, 19:07
Ako si sigurna che shte uspeesh da se promenish mu go kaji i ako naistina iskash da si s nego ne se predavai lesno. Ponqkoga hubavite neshta trudno se postigat.

IrReplacaBle
01-31-2008, 19:09
то4но така!не му се моли..просто му кажи 4е искаш да се промениш и 4е искаш да си с него..да ти даде още една възможност и толкова.но не се излагай да му се умоляеаш и т.н. успех:)+1 a aко реши,че няма да се получи и те отхвърли се откажи.

led_i_ogyn
01-31-2008, 19:11
Еми кажи му, че си готова да се промениш ако той иска, ако не има други заради, който да се променяш.Успехчета..

So unbelievable love..
01-31-2008, 19:15
Ako si sigurna che shte uspeesh da se promenish mu go kaji i ako naistina iskash da si s nego ne se predavai lesno. Ponqkoga hubavite neshta trudno se postigat.

+1 Yspeh :)

koalka
01-31-2008, 19:25
Бъди искрена с него, дейвствай!Имаш шанс, не го пропилявай.Друг е въпроса дали ще ти го даде.

nencuHka
01-31-2008, 19:26
Вече всичко свърши... :-# :-# Така и не ми каза причината и няма и да ми я каже.. За него думата "незнам" е злато.. Нямам сили вече да му говоря..той мълчи и нищо не казва... и въпреки всичко не мога да го приема.. :-#

анонимка
01-31-2008, 20:32
Вече всичко свърши... :-# :-# Така и не ми каза причината и няма и да ми я каже.. За него думите "не знам" са злато.. Нямам сили вече да му говоря..той мълчи и нищо не казва... и въпреки всичко не мога да го приема.. :-#

Не се отчайвай.Със сигурност ще ти е много трудно,но ще намериш друг рано или късно.