PDA

View Full Version : Мразя те,понеже те обичам...



BOTEVPLOVDIV
01-31-2008, 21:11
Мразя те, понеже те обичам...

Точно така се чувствам.. Мразя го, понеже го обичам - толкова много..Мразя и себе си, понеже позволявам на някой да ми влияе толкова много.. За първи път ми е така... Сякаш имам нужда от него за да живея... А това не е възможно!
Тази година смених училището.. По принцип съм много общителна и бързо се сприятелих с доста хора.. Бях Го виждала,но не Му обръщах внимание,понеже Той е от типа момчета, които не могат да бъде само с 1 момиче,а и търси само забавление и никога не му пука дали наранява някои с това негово си държание... Не му обръщах никакво внимание,въпреки,че той определено показа,че се интересува от мен.. Доста дълго не се отказа от мен и доста продължително ме 'сваляше'.. А,аз гледах да не обръщам внимание на комплиментите,подаръците и цялото внимание което ми обръщаше..Но един ден се подадох.. Реших,че е мой ред малко да отмъстя за пътите когато е наранявал... Всичко започна на шега... Но лека полека тази шега,започна да значи нещо за мен... 6 месеца и поливана продължи връзката ни.. В която той ме накара да повярвам в себе си,да повярвам,че някой ден мечтите ми може да станат реалност..Подрепяше ме за всичко и чрез неговата не огасваща вяра оспях да постигна много свои желания.. Знам,че държаше на мен.. И беше само с мен.. Всички се възхищаваха на това колко добре се разбираме...Знам,че времето през което бяхме заедно, не е много,знам,но той сякаш ме омагьоса.. не знам,как и защо,но знам че го обичам,знам,че държа страшно много на него и просто искам отново да се сгуша в него и да забравя за всичко и всички... Разделихме се преди месец,но болката не е намаляла ни най-малко... Така и не разбрах точно защо всичко приключи,най-добрият му приятел ми спомена,че другият му най-добър приятел (те са 3 момчета приятели от деца) не ме харесвал въобще и той му повлиял.. Чух и други теории от други хора... Опитах се да поговоря с него,но единствения отговор който получих беше:

'знаеш,че не се обяснявам по принцип,но... просто такъв е живота,един ден си с 1 човек на другия ден не си... няма вечни неща'

Пред всички се държа сякаш не ме е засегнал... Не искам да съм поредната в списъка му с разбити сърца.. Но от време на време просто си проличава... Погледите ни се засичат и сякаш той се чувства виновно... Странното е,че по принцип когато скъса с някоя още на следващият ден си хваща друга - просто има безбожно много обожателки... На моменти сякаш ми праща 'сигнали' че му пука за мен, а друг път се държи сякаш никога не ме е познавал...
Божичко какво да правя?!?! Обичам го! Наистина... Искам да си го върна..Искам да си го прегърна.. Една приятелка ме съветва да ида при него да го гушна и да го целуна.. Но не знам дали е правилно.. А толкова много искам да го направя..Но той ясно ми заяви,че иска край а не е от срамежливите и ако иска да се съберем пак може да ми го каже...
Искам си го... Искам да си го върна.. Искам да си го гушна,целуна и да забравя за всички.. Искам пак всичко да бъде както преди- перфектно... Разбирате ли,бяхме на 100 процента съвместимост,никога не сме се карали,напротив за всичко се разбирахме перфектно..
Какво да правя ;( Не виждам смисъл да продължавам да се усмихвам и да вярвам,че живота е хубав...
Толкова много ми липсва,толкова много...

sLaDkA_GrEsHkA
01-31-2008, 21:16
ami idi i go gu6ni i fo cunkI :) kvo tolkova puk :) ako mu haresa nqma da se drupne ... ama ne da se hvurli6 kato purvoklasni4ka .... :)

Jeuelle
01-31-2008, 21:16
Стегни се!!!

Presley
01-31-2008, 21:40
Доста глупаво би било да отидеш и да го раэцелуваш,както са те посъветвали приятелките ти.Просто не си эаслужава.Първо,че навярно няма да ти отвърне.И второ,така сама си потъпкваш достойнството.
Не энам дали не си внушаваш,че ти дава сигнали,че му пука эа теб.Е,може и тока да е.не мога да твърдя нищо със сигурност,эащото не съм эапэната със случая,но може и да ти се иска да е така и да си внушаваш.Както и да е ,това не е най-важното.
Опитала си да поговориш с него.От отговора ,който ти е дал,ясно личи,че не иска да сте эаедно и ,че НЕ съжалява.Ако съжаляваше,нямаше да ти дава сигнали,а щеше вместо онэи ясно поставен отговор,да ти каже нещо раэлично..
Това е.Явно има желание само от твоя страна.А така не става эа съжаление.
Конкретен съвет не мога да ти дам,эащото энам,че няма да го послушаш.Бих те посъветвала да го эабравиш,или поне да се опиташ,но энам,че няма да ме послушаш.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-31-2008, 21:46
странна история :) не знам защо но външния натиск на 3-то лице е много решаващ .... не знам какво можеш да направиш ... освен да продължиш напред

BOTEVPLOVDIV
02-01-2008, 20:59
:(

tuzaro
02-01-2008, 21:05
Тва е щот си от ботяв :-P :-P

MiMcHeToOo
02-01-2008, 21:05
Виж сега.. Хората идват и си отиват, трябва да свикнеш с тази мисъл.. Повярвай ми вместо да лееш сълзи тук във форума е много по-лесно при всяко отпадане да си казваш - "Това което не ме убива ме прави по-силна".. Показвай сила, достойнство. Нека от теб лъха гордост, нека не личи, че те боли. Повярвай ми много по - добре ще се чувстваш.. Колкото до твойто момче.. Няма да е зле да не му говориш повече за събиране.. Той ако пойска ще се върне.. И да, повярвай ми ако направиш това което ти написах, ще разбере, че си силна и съм почти сигурна, че ще те пойска отново. Не падай духом, горе главата! Всичко ще се оправи, всеки е минал през това.. Успех :-)

m0nkataa
02-01-2008, 21:12
Виж сега.. Хората идват и си отиват, трябва да свикнеш с тази мисъл.. Повярвай ми вместо да лееш сълзи тук във форума е много по-лесно при всяко отпадане да си казваш - "Това което не ме убива ме прави по-силна".. Показвай сила, достойнство. Нека от теб лъха гордост, нека не личи, че те боли. Повярвай ми много по - добре ще се чувстваш.. Колкото до твойто момче.. Няма да е зле да не му говориш повече за събиране.. Той ако пойска ще се върне.. И да, повярвай ми ако направиш това което ти написах, ще разбере, че си силна и съм почти сигурна, че ще те пойска отново. Не падай духом, горе главата! Всичко ще се оправи, всеки е минал през това.. Успех :-)

Мисля, че тва е най-доброто решение! :smt112
И от мен Успех!

BOTEVPLOVDIV
02-12-2008, 19:12
Моля Ви дайте ми съвет..Много ми е мъчно.. Нямате си и на представа колко много го обичам... А и той напоследък все почесто ми показва,че не ме е забравил,на няколко пъти исках да видя дали още проявява интерес към мен и се опитах да предизвикам ревноста мъ,и се оказа,че ме ревнува ужасно много,дори от най-добрият си приятел (този които е на моя страна) Моля ви дайте ми съвет какво да правя... Искам си го обратно! ;(

mm...
02-12-2008, 19:22
Zashto li mi e tolkowa poznatooooo..... :( :( :(

kPuCkA
02-12-2008, 19:27
Ех тоя Ботев-Пловдив,ех тея канарчета....

BOTEVPLOVDIV
02-12-2008, 21:00
Не си правете шеги,моля Ви... Наистина ми е много мъчно.. Искам си го ;([/i]

tedi.94
02-12-2008, 21:03
ПОзнавам едно момче което е от онези богаташчета, които се мислят много по- ....Толкова е загубен :x не се държи чудесно с мен.Харесваме се с неговия най-добър приятел :o , аз ако има нянакво значение това момче го иска цяло училище .... без мен :( моля ви помогнете ми :-P Благодаря предварително

MaichetoOo
02-12-2008, 21:27
BOTEVPLOVDIV споко и при мене е нещо такова!и толкова време постояно ми беше тъжно и много гадно..и плаках!и много пъти съм се опитвала да се весела с приятели и т.н.и все не ставаше.в главата ми беше само той!исках да направя всичко възможно да го забрава да спра да го обичам...ама не става толкова лесно за жалост :? сега вече дойдох на себе си и разбрах че няма смисъл да се тормоза за този който не му пука как съм,дали плача за него,с кой съм и дали го обичам!ее все още си го харесвам де амаа :neutral: горе главата скъпа..всичко ще се оправи рано или късно..знам го от личен опит :wink: :P

HePeAJIeH
02-12-2008, 22:07
Опитваш се да преобърнеш любовта в омраза средователно по-лошо но и по-бързо да изживееш мъката си.Моят съвет е да изживееш мъката си такава каквато е и да гледаш позитивно напред! Успех ти желая!

Vladkoy
02-13-2008, 05:57
Който нож вади от нож умира ... щяла да отмъщава .. пф. К'вото си си надробила т'ва ще сърбаш.

hooliganka89
02-13-2008, 07:57
BOTEVPLOVDIV
Това да го караш да ревнува или по точно да се опитваш да го правиш още повече вреди на вашите отношения.Така само се излагаш падаш в очите на момчето,нищо няма да постигнеш така.Живей си живота незаменими хора няма,както се казва,ако е писано ще се съберете,но ти не трябва да предприемаш такива действия да се опитваш да отмащаваш и така на татака.
Едвали ще послушаш съвета ми,но съм патила и бих искала да върна времето и да постапя по най-правилния начин и той е този който ти написах горе.Пожелавам ти най-искрено успех и да не се чустваш толкова гадно,но намери някакви забавления живота не е само едно момче,няма да го оплакваш така да се изразя,един ден ще се смееш и ще те е срам,че си плакала толкова за едно момче.

BOTEVPLOVDIV
02-13-2008, 11:19
Не искам да го забравям! Имам нужда от него. Разберете ме моля Ви не искам да го забравя,а и искам да си го върна. Мисля си,сега покрай Св.Валентин да му кажа,че ми липва,да го гушна и целуна...ако ми отвърне,значи може би все още държи на мен,а ако ли не... какво още мога да изгубя... ;(
Моля Ви кажете си мнението...

Angel_of^love
02-13-2008, 11:54
От едно училище ли сте ?... И на колко сте години ?
Защото при мен е едва ли не същото, но не е чак пък толкова голям сваляч... само от време на време се лигави с някое друго момиче... но сега горе главата.Ти не го карай да ревнува, защото така може съвсем да си каже, че няма защо да се бори за теб, ако те харесва... Ходи там, където и той ходи и т.н... но без резки неща.Примерно ако този негов приятел говори с него ти и сизмисли причина да идеш при този общ фр и да го заговориш... може и той да проговори... нещо такова измисли...

Devilsplaymate
02-13-2008, 13:41
Всеки е заменим. С времето всичко ще изветрее.
П.П. Когато вече спреш да мислиш за него, той ще ти е в краката. Винаги така става :).

BOTEVPLOVDIV
02-14-2008, 18:30
Благодаря на всички за коментарите и съветите.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-14-2008, 18:31
Благодаря на всички за коментарите и съветите.

пак заповядай : )

monkata93
02-15-2008, 18:14
pfff i moq slu4ai e sa6tiq :shock: moje bi za6toto e tolkova "izvesten" sred vsi4ki prez den si namira nqkva kurvi4ka :( e na6ata vrazka be6e hubava...no...pravi s e4e ne ti puka kakvoto i da stava!!!!!! TOI GUBI ! :-P :grin:

kifla
02-15-2008, 18:21
Колкото и много да искаш да отидеш при него ,да го целунеш ,да го прегърнеш недей.След като той е пожелал да сложи край ,значи така е трябвало .Ако той държи на теб и наистина ти праща сигнали както сама казваш ще дойде някой ден при теб и ще ти каже ,че иска да е с теб...Толкова позната история и все с неизяснен край и неясно бъдеще ,ако изобщо може да се говори за бъдещето... :( Недей да мислиш толкова много за него или поне се опитай .Знам ,че е адски трудно и не става за месец два дори 3 ,но опитай да мислиш и за други неща .Успех!

blacksheep
02-15-2008, 18:24
странна история :) не знам защо но външния натиск на 3-то лице е много решаващ .... не знам какво можеш да направиш ... освен да продължиш напред
и аз така мисля