PDA

View Full Version : Startrek: Фен Тема



Mitio_man
01-31-2008, 21:34
Гледали ли сте Стар трек,поне някой сериал или игр.филм?аз съм му голям фен.изгледал съм почти всички сериали и няколко от филмите по простата причина,че някои са доста стари и не съм ги засичал освен в замунда обаче не съм с добро качество.та има ли като мене зарибени на това велико творение на джийн родънбъри,наречено Стар Трек Вселена.

NuRi
01-31-2008, 22:17
Гледали ли сте Стар трек,поне някой сериал или игр.филм?аз съм му голям фен.изгледал съм почти всички сериали и няколко от филмите по простата причина,че някои са доста стари и не съм ги засичал освен в замунда обаче не съм с добро качество.та има ли като мене зарибени на това велико творение на джийн родънбъри,наречено Стар Трек Вселена.
1-vo nqmam vreme za prosti serialcheta
2-ro ne obicham prekaleno mn fantastichni filmi !
3-to bez tapi vaprosi molq
4-to predi da pi6ete pomislete dali tova koeto pishete ne e bezmislica ili sled tova nqma da va podigravat
5-to tova e super detinsko da si manqk na nekaf tap serial.. gledal sam samo edna dve serii int sa gore doly no bash da gi gledam sichkite trea sa gramna se edno da gledam darzost i krasota .. se edno tova me pitash fen li si na darzost i krasota ! :razz: :razz: :razz:

Mitio_man
02-01-2008, 20:49
каф ти е проблема ве ей.кат не ти харесва не пиши ве.не ма нерви само.ша си прая кот си искам и точно ти няма да ми нареждаш.това е тема за музика и тв и мога да си пускам теми за сериали.кат не ти харесва си затваряй устата че смърдиясно ли ти е ве?и още нещо-май наистиан си фен на дързост и красота и защитаваш филмчето си а?

psychopath
02-02-2008, 10:43
не съм го гледал ,но си падам повече по фентъзи ,от колкото по фантастики ;)