PDA

View Full Version : Слушалки



Heaven_Can_Wait
01-31-2008, 21:35
Хм.. здравейте.. :D Искам да питам, нормално ли е 2 месеца след като си купя мп4 плейър, слушалките вече да се прецакат? Щото неска... пускам го и едната слушалка не баца... и може ли да се оправи? И също къде се продават такива слушалки? :D

zloto
01-31-2008, 21:45
Аз имам мп3-ка и слушалките и се прецакват веднъж на 6 месеца, предполагам защото непрекъснато се заплитат и увиват (уви, няма друг начин да си ги прибера). Иначе, слушалки всякакви... преди около година един приятел си беше взел мп4 плейър, след 2-3 месеца си прецака слушалките, а след като никъде не намери слушалки за мп4, си продаде плейъра...
Предполагам, че не е търсил достатъчно, не вярвам никъде да няма слушалки за нещо толкова разпространено като мп4 плейъра... във всеки магазин за електроника би трябвало да има

tenaglia
01-31-2008, 21:52
хубави слушалки ->
http://megashop.bg/pc/product_info.php?cPath=124&products_id=1453

съответно по скъпи от вашият mp3/mp4/wav/divx плеър:)
като недавате пари -> сещате се :>

NuRi
01-31-2008, 22:41
Хм.. здравейте.. :D Искам да питам, нормално ли е 2 месеца след като си купя мп4 плейър, слушалките вече да се прецакат? Щото неска... пускам го и едната слушалка не баца... и може ли да се оправи? И също къде се продават такива слушалки? :D

1-во да нормално е ако си зел слушалки менте.. и не ка4ествени каквито се продават с мр3-ката те..
2-ро не задавай тапи вапроси от там дето си ги зел и там ще намериш и слушалки дето се продава комп... дискове с музика и така... :)
3-то допитаи се до пр-ли мама тати и тогаз питай ако те не могат да ти отговорят в което се самнявам
4-то моля не задавайте такива безмислени тъпи въпроси стаате смешни и после защо го ругаим ... ми като нема ум ко да го праим да го гледаме ли???!:)
5-то смятам 4е темата трябва да бъде закл.. :)

rakiQ
02-01-2008, 07:29
6-то не се вживявай като модератор!

psychopath
02-01-2008, 09:35
6-то не се вживявай като модератор!точно казано...

иначе по темата---аз си купих 1ни за 12 кинта и са живи вече 8 месеца /а ги ползвам и за усилвателя за китарата...а както някои от вас знаят, аналоговия сигнал подаден от китара 'прецаква' обикновени слушалки..да не говорим за изкривена китара/

toto_cb_fan4e
02-01-2008, 12:40
Ми аз се грижа за слушалките си така че не могат да изкарат повече от 1.5 месеца при мен... :oops: Много зависи от тва как ги ползваш...

Heaven_Can_Wait
02-02-2008, 20:10
А как трябва да ги ползвам?! :oops:

toto_cb_fan4e
02-03-2008, 09:40
ми да не си ги държиш по джобовете много и да не ги правиш на възли и абе общо взето не трябва да има много триене