PDA

View Full Version : Проблемна ерекция



unknownn
02-01-2008, 00:35
Здравейте! От скоро имам един проблем :-o Попринцип не пиша по такива форуми,но ми стана кофти и реших да потърся помощ тук.Значи на 17 години съм пушач. Като малък бях опериран от херния на 15 години започнах полов живот и сичко добре но на последък или трудно получавам ерекция с приятелката си или след секс много бързо ми спада... моляви помогнете или кажете какво да правя,че много съм се стреснал.. да не е нещо от цигарите или нещо от това че съм опериран ?
А и напоследак я няма сутрешната ерекция... :S

т.7
krem4et0

Evanescencefan
02-01-2008, 05:27
Мисля,че е от цигарите,но иди на лекар!

mon4eto
02-01-2008, 08:46
Samnqvam se 4e ot cigarite no vse pak otidi na lekar tuk nqma lekari za da ti pomognem :wink:

v3nDe77a
02-01-2008, 08:50
от операцията не може да е... аз скоро бях опериран и вси4ко е наред...и малко вероятно да е от цигарите иди на лекар най-добре :) :) :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-01-2008, 08:50
лекар бако :) уролог

Harum_Scarum
02-01-2008, 08:56
лекар бако :) уролог
+1 :D

Lorelei
02-01-2008, 08:58
I ot kolko vreme si taka ?!

TH33N
02-01-2008, 09:24
Здравейте! От скоро имам един проблем :-o

едва ли е проблем..


Попринцип не пиша по такива форуми,но ми стана кофти и реших да потърся помощ тук.Значи на 17 години съм пушач.
споко аз пуша от 13 годишен.. при това пафкам доста здраво.. цигарите не могат да ти пречат на половия живот в никакъв случай.. това де го пише по кутиите е измислено от някой комплексар.. де идея си няма за какво иде реч..



Като малък бях опериран от херния на 15 години започнах полов живот и сичко добре
над 30% от мъжката част на населението са оперирани от херния.. и поне 50% от тях са започнали полов живот на 15... и дори по-малко години..



но на последък или трудно получавам ерекция с приятелката си или след секс много бързо ми спада... [quote="unknownn"]
има няколко причини да получаваш трудно ерекция..
1. омръзнала ти е приятелката..
2. прекалил си с онаниране :)
3. прекалил си с алкохол
4. имаш си проблеми (семейни, училищни... и друг род)
5. Изморен си.. недоспиване.. яко геймене, чатене бла бла..
а това че бързо ти спада, каото свършиш е СЪВСЕМ нормално.. на мен ми спада може би 30 секунди след като съм свършил и ми трябват поне 30 минутна почивка (цигарка.. пишкане.. миене.. мързелуване поне 10 мин в леглото.. и т.н.)

[quote=unknownn]
моляви помогнете или кажете какво да правя,че много съм се стреснал.. да не е нещо от цигарите или нещо от това че съм опериран ?
А и напоследак я няма сутрешната ерекция... :S


не мисля, че е нещо лошо..
а ако нямаш сутрешна ерекция - означава, че не си се събудил от самосебе си.. а нещо те е събудило..
опитай да поспиш.. някоя вечер.. легни си в 22.00 и спи до когато ти се спи... без НИЩО и НИКОЙ да те притеснява.. т.е. пълно спокойствие.. не си мисли за проблеми.. и т.н.
опитай това.. ако не става.. опитай още веднъж.. и провери.. ако направиш 3 дни пълен релакс.. и на 4-тата сутрин се събудиш отново без готов за бой зеленчук.... ходи се прегледай..
успех.

psychopath
02-01-2008, 10:50
какво общо имат цигарите о.О

mother
02-01-2008, 11:03
Здравейте! От скоро имам един проблем :-o

едва ли е проблем..


Попринцип не пиша по такива форуми,но ми стана кофти и реших да потърся помощ тук.Значи на 17 години съм пушач.
споко аз пуша от 13 годишен.. при това пафкам доста здраво.. цигарите не могат да ти пречат на половия живот в никакъв случай.. това де го пише по кутиите е измислено от някой комплексар.. де идея си няма за какво иде реч..



Като малък бях опериран от херния на 15 години започнах полов живот и сичко добре
над 30% от мъжката част на населението са оперирани от херния.. и поне 50% от тях са започнали полов живот на 15... и дори по-малко години..



но на последък или трудно получавам ерекция с приятелката си или след секс много бързо ми спада... [quote=unknownn]
има няколко причини да получаваш трудно ерекция..
1. омръзнала ти е приятелката..
2. прекалил си с онаниране :)
3. прекалил си с алкохол
4. имаш си проблеми (семейни, училищни... и друг род)
5. Изморен си.. недоспиване.. яко геймене, чатене бла бла..
а това че бързо ти спада, каото свършиш е СЪВСЕМ нормално.. на мен ми спада може би 30 секунди след като съм свършил и ми трябват поне 30 минутна почивка (цигарка.. пишкане.. миене.. мързелуване поне 10 мин в леглото.. и т.н.)

[quote=unknownn]
моляви помогнете или кажете какво да правя,че много съм се стреснал.. да не е нещо от цигарите или нещо от това че съм опериран ?
А и напоследак я няма сутрешната ерекция... :S


не мисля, че е нещо лошо..
а ако нямаш сутрешна ерекция - означава, че не си се събудил от самосебе си.. а нещо те е събудило..
опитай да поспиш.. някоя вечер.. легни си в 22.00 и спи до когато ти се спи... без НИЩО и НИКОЙ да те притеснява.. т.е. пълно спокойствие.. не си мисли за проблеми.. и т.н.
опитай това.. ако не става.. опитай още веднъж.. и провери.. ако направиш 3 дни пълен релакс.. и на 4-тата сутрин се събудиш отново без готов за бой зеленчук.... ходи се прегледай..
успех.

готино го каза и според мен успокои хлапето

Schnitzer
02-01-2008, 11:32
Бе ти пуши доде остарееш път после ще се замислиш дали е комплексар тоя дето го е писал.А пък да т пада бързо след секс мисля че си е нормално.

amatorium
02-01-2008, 11:46
Neshto si se pritesnil. Ne e ot cigarite ne e i ot herniqta. Nqma za kakvo da hodish na lekar. Tova e chisto psihicheski proces. 8)

unknownn
02-01-2008, 16:05
Първо благодаря на всички за съветите! Много сте пекани,което да си призная не очаквах :) Ще послушам съветите и ще видя какво ще стане..ако нищо не помогне тогава ще отида на лекар :) Мерси още веднъж супер сте (hug)

Mitio_man
02-01-2008, 20:11
ми и моя съвет е иди на доктор след като смяташ,че е толкова спешно.но според мен нямаш причина да се тревожиш

ubuntu
02-01-2008, 20:48
Не е от цигарите нито от операцията ... според мен тва е на психическа основа . .. изпробвайте новости . . . преди няколко месеца имах някъф тъп проблем смисал при еякулация почти никво удоволствие не испитвах и се бях притеснил ама след няколко пъти се оправих ... пробвай да ядеш орехи от тях поне аз ставам като пожарникарски маркуч може да удавиш някой ! удоволствието е голямо и държиш стабилно!
Айде и успех!

MakeMeLaugh
02-01-2008, 20:58
Не е от цигарите нито от операцията ... според мен тва е на психическа основа . .. изпробвайте новости . . .
Айде и успех!

realdeal70
12-27-2013, 19:25
Пробвай ей тия хапчета за ерекция вигор 300 (http://erekciabg.com/vigour-300/), мой колега студент ги пробва и каза, че действат. При него проблема беше, че свършваше много бързо, ама като чета информацията общо взето действат доста добре на всичко, преждевременна еякулация, трудно повтаряне след първи полов акт и т.н. Някакви промоции имат за 1 бройка да се поръча.

dimitar5671
07-28-2014, 11:47
Таблетки за ерекция – http://track.vigrax.bg/product/Vigrax/?uid=2484&sid=1019&pid=117&bid=advandec

Ouroboros
07-28-2014, 13:12
Пробвай ей тия хапчета за ерекция вигор 300 (http://erekciabg.com/vigour-300/), мой колега студент ги пробва и каза, че действат. При него проблема беше, че свършваше много бързо, ама като чета информацията общо взето действат доста добре на всичко, преждевременна еякулация, трудно повтаряне след първи полов акт и т.н. Някакви промоции имат за 1 бройка да се поръча.




Таблетки за ерекция – http://track.vigrax.bg/product/Vigrax/?uid=2484&sid=1019&pid=117&bid=advandec

Мазни реклами.

ivchoo
11-16-2015, 14:28
Аз бих ти препоръчал да си вземеш напълно натуралното желе за ерекция и задържане makagra.Използвам го от няколко месеца и съм много доволен,билково е и не ми вреди, а ефектът е добър.

Грозния
11-16-2015, 15:25
Темата е стара!

AmxModx
11-16-2015, 16:23
Samnqvam se 4e ot cigarite no vse pak otidi na lekar tuk nqma lekari za da ti pomognem :wink:

Поел е някви глупости 100% както по-горе пише явно е от цигарите и да не е от тях пак някаква друга отрова е поел то не е възможно ей така живееш си нормално и хоп изведнъж проблем...