PDA

View Full Version : защо момичетата винаги искат интрига?



bibo
02-01-2008, 07:28
Ами от доста време ме човърка тая тема...Защо дори когато нещата между мен я някое момиче вървят почти перфектно,те винаги правят някаква интрига или нещо просто така филм да става...Повечето ми приятели имат същия проблем...Знам че не всички са такива ама по мои наблюдения 90% са така.... ...

V1k1tYyY
02-01-2008, 07:34
emiiiii razgadali ste ni :grin: emi i az ne znam am ai az ig pravq tezi neshta..moje bi go pravim zashtoto ni e skuchno kogato vsichko e ok i nqma problemi..no vsashtnost si zavisi ot momicheto ima i takiva koito obichat sichko da varvi po voda no sa malko :-) kogato sazdadem nekakva intriga nqkak si ni haresva samiq period na sdobrqvane (ako sme se skarali),prosto ni e skuchno (pone az i povecheto mi priqtelki sme taka)

SeXy_DeSi
02-01-2008, 07:42
Ох не знам дали и аз съм точно така, защото си обичкам мойто момче и искам да си се разбираме без кавги, но понякога наистина стават такива гафове... Не знам защо...но може би искаме всичко да е перфектно и понякога откриваме грешки, които не съществуват, хваща ни параноята и ето ти интригата ;) Не трябва да става така според мен, трябва да се радваме, че няма поводи за караници и да не ги създаваме ;)

BeBsItO
02-01-2008, 07:47
az p1k vinagi gledam da izbqgvam intrigata.... no v kraina smetka jenskotov men naddelqva... i kogato me dranzi ne6to go kazvam.... stava skandala.....sled 30 min sme se razbrali i sam 6tasliva 4e sam re6ila daden problem.... i taka do sledva6tiq :D :D nea na4in..priroda

the_uNf0rgIv3n
02-01-2008, 07:47
Ако мене питаш понякога трябва интрига, но в повече случаи е глупавичко, просто защото често това свършва зле ...

mon4eto
02-01-2008, 08:16
Za6toto prosto popada tvoq fr na takiva momi4eta...tova ne ozna4ava 4e vsi4ki sa takiva ...pr az ne sam :oops:

xXxScreamxXx
02-01-2008, 09:30
az naprimer ne iskam :grin: :grin:

Alabalaportokala
02-01-2008, 09:30
Xaxax. Няма да е честно ако тръгнем да корим момичетата за интриги при положение че ние момчетата сме същите. Аз като такова казвам и ние сме интриганти и то големи. Да ти кажа ли защо са интригите ? За да ни бъде по интересно иначе скучното и еднообразно ежедневие :grin: . Клюки, двуличия, прецакванки. Живота е такъв. Съветвам те да свикваш и да използваш главата си за да може ти да си двуличника, ти да си прецакващият другите иначе гориш 8) .

WithLove
02-01-2008, 09:49
Ами да,и аэ съм эабеляэала ,че е така.
Но аэ лично не съм така и не мога
да кажа эащо :D

the_uNf0rgIv3n
02-01-2008, 09:54
Ами да,и аэ съм эабеляэала ,че е така.
Но аэ лично не съм така и не мога
да кажа эащо :D Щото явно си от тези, които знаят какво искат ...

MiMcHeToOo
02-01-2008, 10:22
Мразя оплетените неща, съответно и интригите. Повечето момичета които харесват интригите са лигли. Един стабилен човек, който знае какво иска от живота няма да се занимава с глупости.

KENZO
02-01-2008, 12:00
Edno znam sus sigornost niama revnivi muje ima jeni koito gi karat da revnuvat a takiva jeni sa kurvi .

pampers
02-01-2008, 12:21
ами ако всичко е ток и жица то омръзва .. 8-) трябва да има разнообразие филми.. :D

SINDEL
02-01-2008, 13:04
Дрън дрън!
Аз ли4но не познавам моми4е, на което връзката му да върви добре, а тя да иска интриги...

donkihot
02-01-2008, 13:14
офф като се замисля и аз съм такава..с моя фр ся...н6 ми прещрака,ти не ме оби4аш,ти така онака,и това го правя то4но за да ми каже оби4ам те,не искам друга...ние ф оби4аме д ани говорят за 4увства а м не говорите без повод...и интригата идва при мен просто от...нзз скука...кажа н6 и тои...ама неее слушай ме мене,аз съм ти верен бляблябля...въри обесни на ревнив 4ожек 4е не си кръшка4,като преди тва са се скъсали да ти кръшкат..абее лешшш

m0nkataa
02-01-2008, 16:19
Edno znam sus sigornost niama revnivi muje ima jeni koito gi karat da revnuvat a takiva jeni sa kurvi .

Дрън, дрън! Знаеш, ама нищо не знаеш!
Никога не съм искала да накарам моя приятел да ме ревнува! Той си ме ревнува..защото, ревността е знак за любов, стига да е в определени граници!
И кфо искаш да ми кажеш, че аз съм курва ли?! :-x

Dale Tremont
02-02-2008, 18:58
ахам, съгласна съм с автора, че мн момичета ги правят тия работи и то не само на гаджетата си, те си ги правят попринцип... разнообразяват си живота, предизвикват съдбата... това е като тест на способностите ти да овладееш създадената ситуация. Понякога само наблюдават резултата :/ няма спор, че е интересно, също така и че е нередно... за пръв път започнах да се изкушавам от интриги преди 1-2 години, но винаги съм била свидетел на такива... Смятам да си остана наблюдател :D Аз съм над тези неща!

n0r4eto
02-02-2008, 19:20
Много момичета го правят само за да си разнообразят живота, но има и голям процент, които правят проблем, защото наистина намират проблем в това, което правите/не правите/говорите/не говорите... :?

AliceSw
02-02-2008, 19:33
щот' "жените", с които общуваш са 16-, затова


как моя милост не е помисляла за друг от 7 месеца, а дори не сме заедно и не се виждаме като хората

Frozen_Flame
02-02-2008, 19:39
Пф голямо разнообразие вкарвате - скарвате се с половинката, мнооооооого интересно става няма що....

GLeZoRanA
02-02-2008, 21:23
Без интрига е скучно. Пък и по тоя начин най-лесно може да разбереш дали партниора ти е за теб или не ... Лично мое мнение !!!!!

antifreeze
02-02-2008, 21:29
az naprimer ne iskam :grin: :grin:
само така :D
не честно заради такива понякога чак ме е срам че съм момиче :?

UnaBletoLoVeU
02-02-2008, 21:37
Edno znam sus sigornost niama revnivi muje ima jeni koito gi karat da revnuvat a takiva jeni sa kurvi .
Туй пък е нааааааааай-голямата глупост, която съм чела напоследък!

А по темата-мМм и аз съм такава...ама к'во да направя

Invisible'Paladin
02-02-2008, 21:55
Те момичетата са интригантки....к'во толкова му се чудиш...... (http://vbox7.com/play:49c5d709)

sh3_1s_7h3_0n3
02-02-2008, 22:42
Просто не могат да живеят спокойно. Имат нужда нещо все да ги държи 'на щрек', да ги 'човърка' от вътре.

Аз примерно мразя спокойствието. Адски много ме изнервя. Дай ми хаос в и около мен... и ще се чувствам райски. Вярно, ще сумтя, че нещо не ми е наред, но ще мърморя дори и да ми бъде. :) ^^
Няма оправия.
Нямаш ли проблем -=> създай си го! :-D

malko_pros
02-03-2008, 01:32
малко е тъпо... само да си тровиш нервите за глупости. :-x интриги не трая щот издивявам :P :? :shock: ](*,)

Vladkoy
02-03-2008, 05:51
emiiiii razgadali ste ni :grin: emi i az ne znam am ai az ig pravq tezi neshta..moje bi go pravim zashtoto ni e skuchno kogato vsichko e ok i nqma problemi..no vsashtnost si zavisi ot momicheto ima i takiva koito obichat sichko da varvi po voda no sa malko :-) kogato sazdadem nekakva intriga nqkak si ni haresva samiq period na sdobrqvane (ako sme se skarali),prosto ni e skuchno (pone az i povecheto mi priqtelki sme taka)
Няма момичета, които да не искат интрига :)

Victorya
02-03-2008, 06:42
Аз не съм откривала такива тенденции при момичетата.Лично при мен толкова интриги и проблеми се въртят от други странични хора,че няма нужда сама да си правя гадното.Но дори и да не беше така,не бих направила подобно нещо :)

sladko_dete
02-03-2008, 08:50
Щот гледаме много сапунки...