PDA

View Full Version : лентички за интимната зона



zabludenata
02-01-2008, 07:59
Офф хора искам да попитам ако си взема лентички за интимната зона мноо ли ще ме боли, при положение, че вече от толкова години съм си махала космите със самобръсначка?? :( :(

^LoLiPoP^
02-01-2008, 08:06
Първите някаолко пъти доста ще те боли ама се свиква

varnen4e
02-01-2008, 09:03
А те какво точно представляват иии колко струват?

PinkFloydSound
02-01-2008, 09:46
а аз искам да попитам: досега с нещо не съм ги махала, но смятам да започна с кола маска...удачно ли е решението ми и ще ме боли ли при положение, че ще си ги махам за първи път и то с каквото и да било?

Jaffs
02-01-2008, 09:58
Emo Doll, за мен най-доброто решение изобщо за премахване на косми е кола маската (и фото епилацията, разбира се). Решението е абсолютно удачно. Кола маската издържа доста повече, болката е кратка и няма голям шанс да пропуснеш някой косъм.

А що се отнася до лентичките - боли, но е кратко. Представляват лентичка за кола маска със слой восък. В кутията с лентичките има и кърпички, с които почистваш след това останалите частици от восъка по участъка. Не ме бива много в обясненията.

PinkFloydSound
02-01-2008, 10:12
Emo Doll, за мен най-доброто решение изобщо за премахване на косми е кола маската (и фото епилацията, разбира се). Решението е абсолютно удачно. Кола маската издържа доста повече, болката е кратка и няма голям шанс да пропуснеш някой косъм.

А що се отнася до лентичките - боли, но е кратко. Представляват лентичка като за кола маска със слой восък. В кутията с лентичките има и кърпички, с които почистваш след това останалите частици от восъка по участъка. Не ме бива много в обясненията.
мила, аз ли съм заблудена или кола маска и лентички е едно и също 8-)

Jaffs
02-01-2008, 10:24
мила, аз ли съм заблудена или кола маска и лентички е едно и също 8-)


Не си, те са си едно и също. :-D
В случая писах за твоя въпрос и малко по-нагоре за варненче. Просто съм сложила едно `като` и затова вероятно се решила така :wink:

PinkFloydSound
02-01-2008, 10:45
мила, аз ли съм заблудена или кола маска и лентички е едно и също 8-)


Не си, те са си едно и също. :-D
В случая писах за твоя въпрос и малко по-нагоре за варненче. Просто съм сложила едно `като` и затова вероятно се решила така :wink:

да, извинявай за безпокойството 8-)

zabludenata
02-01-2008, 11:44
А ще ми стане ли нещо ако си ги махна с лентички за тяло, а не за интимната зона, защото те ми се струват еднакви :-o :-o

Marge
02-01-2008, 11:47
Само не си взимайте лентички Вийт. Мене с тях много ме боли, + това остават доста косми после и трябва един час да се кьориш да махаш останалите косми с пинсета. Всеки път си казвам да не си взимам лентички вийт и всеки път си взимам хъх :/

zabludenata
02-01-2008, 11:48
Само не си взимайте лентички Вийт. Мене с тях много ме боли, + това остават доста косми после и трябва един час да се кьориш да махаш останалите косми с пинсета. Всеки път си казвам да не си взимам лентички вийт и всеки път си взимам хъх :/
Еми аз за Strep питам...те добри ли са?

Marge
02-01-2008, 11:50
Само не си взимайте лентички Вийт. Мене с тях много ме боли, + това остават доста косми после и трябва един час да се кьориш да махаш останалите косми с пинсета. Всеки път си казвам да не си взимам лентички вийт и всеки път си взимам хъх :/
Еми аз за Strep питам...те добри ли са?
Не съм ползвала, но ми казват че са добри така че пробвай с тях ;)

zabludenata
02-01-2008, 11:52
Само не си взимайте лентички Вийт. Мене с тях много ме боли, + това остават доста косми после и трябва един час да се кьориш да махаш останалите косми с пинсета. Всеки път си казвам да не си взимам лентички вийт и всеки път си взимам хъх :/
Еми аз за Strep питам...те добри ли са?
Не съм ползвала, но ми казват че са добри така че пробвай с тях ;)
Офф ама много боли сигурно :shock: :( А бтв мога ли да ползвам такива дето са за тяло, а не точно за интимната зона, защото както казах преди малко - виждат ми се еднакви :-D

Marge
02-01-2008, 11:54
Само не си взимайте лентички Вийт. Мене с тях много ме боли, + това остават доста косми после и трябва един час да се кьориш да махаш останалите косми с пинсета. Всеки път си казвам да не си взимам лентички вийт и всеки път си взимам хъх :/
Еми аз за Strep питам...те добри ли са?
Не съм ползвала, но ми казват че са добри така че пробвай с тях ;)
Офф ама много боли сигурно :shock: :( А бтв мога ли да ползвам такива дето са за тяло, а не точно за интимната зона, защото както казах преди малко - виждат ми се еднакви :-D
Бе мисля че може, и аз не виждам какво им е различното

PinkFloydSound
02-01-2008, 12:29
Абе, не може...щом хората са измислили отделни лентички за премахване на интимно окосмяване, значи тях тряа да ползваш...за тяло са доста по-големи и с повече восък и повече боли...аби кви ги дрънкам...то лентички за тяло няма...има за крака, има и за подмишници, а те, както казах вече са доста по-неподходящи за интимната зона 8-)

ka71nka
02-01-2008, 17:53
абе вместо да се мъчиш сама у вас с тея лентички,що просто не отидеш на козметик...ще ти излезе толкова колкото и за лентички ще даваш...ма хубуту е,че няма да си причиняваш сама тая болка :-D

varnen4e
02-01-2008, 20:14
То козметика колко взима?

scanadal
02-02-2008, 09:43
Да наистина най-добре е да отидеш при козметик.Десетина минутки и си готова,а кожата е добре почистена от косъмчетата и две седмици после не мислиш за косми.А цена-хмм,на мен ми взима 8 лева.Айде успехче!!!!!

varnen4e
02-02-2008, 09:46
Е не ви ли е малко неудобно.. не знам...

Jaffs
02-02-2008, 09:50
Не виждам защо трябва да ти е неудобно. Все пак на нея това й е работата.
Аз си правя кола маска на цялото тяло от близо 3-4 години и разбира се първия път е малко по-неловко, но се свиква и е най-добрия вариант.
Вместо да ходя да търся ленти, да се мъча вкъщи, после да е останал восък и да го чистя, отивам при козметичката тя си свършва качествено работата и всички са доволни.

bolutica
02-15-2008, 19:53
Преди 3 дена го напраих тва с вийт лентите и ся имам ранички!!!

wasntme_
02-15-2008, 20:37
Преди 3 дена го напраих тва с вийт лентите и ся имам ранички!!!

da e iaz tva 6tqh da pitam.. mai frs sa probvali s epilator - krav e imalo dori :? ta misalta mi e kosmite pak se iztragvat celite s korenite - efecta nqma li da e sa6tiq ?

IdiOtKa
02-15-2008, 22:03
понякога имам чувство че се пълни олигофрени маина .... тва едно просто решение не може да земете сами ...

Nadelina
02-16-2008, 06:01
Преди 3 дена го напраих тва с вийт лентите и ся имам ранички!!!

da e iaz tva 6tqh da pitam.. mai frs sa probvali s epilator - krav e imalo dori :? ta misalta mi e kosmite pak se iztragvat celite s korenite - efecta nqma li da e sa6tiq ?

Efekta sled epilator i kola maska e pochti edin i sasht s taq razlika che sled epilator ima i podkojni kosamcheta koito sazdavat problemi (e ne chak problemi de) Ama povecheto momicheta predpochitat kola maska zashtoto bolkata e za mig a ot epilatora e prodaljitelna...