PDA

View Full Version : Какво да му подарявам?



faxy
02-01-2008, 08:10
Imam nujda ot s1vet...s priqtelq mi napravihme 1 mesec predi 2 dena
i toi mi podari edna 4ervena roza i kaza 4e 6te mi podarqva o edna vseki mesec i 6te gi pazim...kakvo e podhodq6to az da mu podarqvam vseki mesec?Nqkoi ako ima predlojenie da pi6e...:)blagodarq vi predvaritelno!

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

mon4eto
02-01-2008, 08:14
Nqma nujda i ti da mu podarqva6 ne6to vseki mesec...tova s rozata e dosta hubava ideq ot negova strana,na golqm romantic si popadnala :) :) Ti moje da mu podari6 ne6to sega za sv. Valentin ili za rd-to mu ako e skoro :wink:

alex4o
02-01-2008, 09:36
ние например от както сме тръгнали вечее 1 годинка и 3 месеца си подаряваме всики месец картичка.. много е сладко,а това с розата наистина е много романтично ;)

WithLove
02-01-2008, 09:44
Идеята му е хубаво. :)
Но не мисля,че е нужно
и ти да му подаряваш нещо
всеки месец.Достатъчно е ,че
той ще ти дава по една роэа.
Жестът е хубав,а и това ще стане
нещо като ваш общ ритуал. :smt008

djeini
02-01-2008, 09:51
Tova s rozata e mnogo milo ,naistina ne e nujno i ti da mu podarqva6 po ne6to.Prosto go obi4ai i mu vzemi ne6to gotino za sv. Valentin

MiMcHeToOo
02-01-2008, 10:01
Nqma nujda i ti da mu podarqva6 ne6to vseki mesec...tova s rozata e dosta hubava ideq ot negova strana,na golqm romantic si popadnala :) :) Ti moje da mu podari6 ne6to sega za sv. Valentin ili za rd-to mu ako e skoro :wink:

+1

angel_hearth
02-01-2008, 13:02
нещо малко но от сарце :):)
една малка шишарчица ще е яко :D :razz:
драсни ако искаш да ти метна :)

donkihot
02-01-2008, 13:06
оуу колко мило от негова страна,но съм съгласна няма смисъл и ти да му правиш подаръци..така де трябва да му правиш ама нз...идейки...тва с карти4ките е адски забавно...ако умееш да рисуваш,нарисувай му нещи4ко...мойе д аму подаряваш всеки месец твоя снимка,ама тва е малко тъпи4ко...нз друго

Jaffs
02-01-2008, 13:14
И ние си подаряваме всеки месец по нещо.
Той на мен всяки месец ми подарява слонче и някакво сърчице. Колекционирам и двете. Вече съм насъбрала сигурно 3 големи стъклени купи със сърца, камъчета и звездички.
А аз на него монета. Колекционира си ги.
Но наистина не е задължително да му подаряваш нещо.
При нас е станало традиция, но гледаме винаги да е нещо различно за месеца, понеже иначе се превръща в навик. :)

princesa_viki
02-01-2008, 14:36
ние например от както сме тръгнали вечее 1 годинка и 3 месеца си подаряваме всики месец картичка.. много е сладко,а това с розата наистина е много романтично ;)
Да и двете идеи са много хубави.Ти можеш картичка да му подаряваш :)

m0nkataa
02-01-2008, 14:46
Хах...явно съм много задръстена! :shock: Аз съм от година и половина с моя приятел, подарявали сме си доста неща, с повод и без повод...но скъпи мои...вие, вашата любов само с подаръци ли се измерва?! Защо всеки път като мине един месец трябва да си подарявате нещо?!
Неговата идея е доста оригинална, наистина и доста мило от негова страна...Но пък не мисля, че ти си задължена да му подаряваш каквото и да е било... :smt023 Може примерно, когато имаш желание да го зарадваш, заведи го някъде където много иска да отиде там, а досега не го е направил, подарявай му преживявания с теб!

sindity
02-01-2008, 15:03
хех това с розата е много хубаво :grin:

sLaDkA_GrEsHkA
02-01-2008, 15:04
ami po edna karti4ka s originalen text :)) she imash po edin mesec za nadpisvaneto na karti4kata mislq che she ti stigne da izmislish neshto

faxy
02-01-2008, 17:17
eeeeeeeE mn mn vi thank za mneniqta
naistina bqh o4arovana kogato mi spodeli za rozite.....blagodarq vi mnogo0o
:)

i vse pak nqkoi dr ako ima dr mnenie da pi6e ;)

o7ka43na7a
02-02-2008, 10:33
Tva s rozata e mnogo romanti4no ot negova strana,no sum suglasna s drugite 4e ne si zaduljena vseki mesec da mu podarqvash po ne6to..nai hubavo 6te e ako mu podarqvash po ne6to makar i malko kogato toi ne o4akva..Moje i bez podaruci vajnoto e da si se obichate :P :P :P

Radeto_
02-02-2008, 10:41
Идеята с розите наистина е хубава, макар, че това, че знаеш че всеки месец ще получиш вече не е изненада.Аз си падам по изненадите - предпочитам един подарък, но неочакван...Пък и не съм съгласна само аз да получавам - трябва и той да получава подаръци - все пак по тоя начин и той ще види, че мислиш за него...

faxy
02-04-2008, 13:50
blagodarq vi mnogo0o a nqkoi bili mi pomognal v izbora na podar1k za sveti valentin....?