PDA

View Full Version : Кола маска или епилатор?



varnen4e
02-01-2008, 09:12
Аз досега съм ползвала главно самобръсначка. И понеже ми е писнало от това и искам да го прекратя, за да може до лятото да съм свикнала вече ми е интересно кое е по- добр екато за начало. Да започна с коламаска и след около месец някъде с епилатор или направо с епилатора. Мислълта ми е, с кое ще свикна по- лесно на болката? Защото все пак с коламаската става рязко, а с епилатора не чак толкова... та така.. моля ви за съвет.. :)

Liar
02-01-2008, 09:23
Започни с кола маска,като цяло е по-безболезнено,болката при дърпането малко остра,но кратка.

varnen4e
02-01-2008, 09:25
А принципно лесно ли е после да се прехвърлиш от коламаска на епилатор?

Jaffs
02-01-2008, 09:34
А защо искаш да преминаваш от едното на другото?
Аз си карам само на кола маска и когато нямам време с епилатора.
Принципно като си свикнал с кола маската ще е малко по-безболезнено после с епилатора.

varnen4e
02-01-2008, 09:36
А защо искаш да преминаваш от едното на другото?
Аз си карам само на кола маска и когато нямам време с епилатора.
Принципно като си свикнал с кола маската ще е малко по-безболезнено после с епилатора.

Еми не знам.. защото не ми се купува постоянно кола маска.. ии са ми казвали по принцип, че е по- оферта с епилатор.. ама не знам... някво страх ме е :D

chipi_kaoo
02-01-2008, 09:38
Ще свикнеш. Не, че си правя кола маска или се епилирам (щот съм м, и не съм като уранготан), но след втория третия път ще свикнеш. :-P

varnen4e
02-01-2008, 09:40
Ще свикнеш. Не, че си правя кола маска или се епилирам (щот съм м, и не съм като уранготан), но след втория третия път ще свикнеш. :-P

То и един френд все тва ми повтаря "Бе ти татуса изтърпя, епилация ли няма да изтърпиш...?" ... амааааа на думи лесно0о0о.. А аз по- принцип имам много голям страх от болка..

Jaffs
02-01-2008, 09:41
С кола маската за мен е `по-оферта`. Както каза Liar болката е по-кратка. С епилатора винаги има шанс да пропуснеш някое косъмче, трябва да го почистваш след няколко минути, доста по-голяма играчка е.
Пък козметичката ни храна иска, ни почистване (само пари) :D

ka71nka
02-01-2008, 17:58
по добре почни скола маска като за начало, а после ако иска6 мини на епилатор :)

scanadal
02-02-2008, 09:55
За мен кола-маската си е най-доброто решение за премахване на косъмчета.Става бързо,не ме боли(мен поне никога не ме е боляло :shock: ),и наистина след дълга употреба косъмчетата се разреждат.Започни с това,ако си доволна от резултата и мислиш че това е "твоят" начин за обезкосмяване,няма нужда да използваш епилатор после.А и с епито става много бавно и трябва да се взираш постоянно за разни пропуснати косъмчета.Абе,нищо добро не мога да кажа за епилаторите вече... :-D

FunkyFresh
02-02-2008, 13:04
А хора искам да ви питам някой купувал ли си е и вкъщи сам да си направи кола маска и ако да от къде сте си купили и лентичките и всичко :oops: :-|

sexa_na_kompleksa
02-02-2008, 14:55
А хора искам да ви питам някой купувал ли си е и вкъщи сам да си направи кола маска и ако да от къде сте си купили и лентичките и всичко :oops: :-|

Аз съм си купувала. Използвала съм лентичките на Виит - нещо се разочаровах ... Ползвала съм и студена кола маска - и там нещо не ми хареса... И след това си взех епилатор - много съм доволна! Ти ако искаш да си правиш кола маска, по-добре отиди на козметик първия път, за да видиш как стават нещата.

stomah4eto
02-02-2008, 15:10
Ами зависи в коя част на тялото с кола маска на триъгълника например не е толкова болезнено колкото с епилатор! Нз сама си прецени пробваи и с двете :)

FunkyFresh
02-02-2008, 15:15
А хора искам да ви питам някой купувал ли си е и вкъщи сам да си направи кола маска и ако да от къде сте си купили и лентичките и всичко :oops: :-|

Аз съм си купувала. Използвала съм лентичките на Виит - нещо се разочаровах ... Ползвала съм и студена кола маска - и там нещо не ми хареса... И след това си взех епилатор - много съм доволна! Ти ако искаш да си правиш кола маска, по-добре отиди на козметик първия път, за да видиш как стават нещата.

Ммм аз до сега само епилатор съм ползвала и съм доволна, но понеже от разни фр. слушам че си купуват кола маска такава не на лентички ами вкъщи си я правиш нали и за това питам :)

BeBoNcHeTo
02-02-2008, 18:58
Епилатор но с кола маска също става

^LoLiPoP^
02-02-2008, 19:05
А хора искам да ви питам някой купувал ли си е и вкъщи сам да си направи кола маска и ако да от къде сте си купили и лентичките и всичко :oops: :-|

Аз съм си купувала. Използвала съм лентичките на Виит - нещо се разочаровах ... Ползвала съм и студена кола маска - и там нещо не ми хареса... И след това си взех епилатор - много съм доволна! Ти ако искаш да си правиш кола маска, по-добре отиди на козметик първия път, за да видиш как стават нещата.
И аз въобще не останах доволна от лентичките на Виит :?