PDA

View Full Version : Тъпа работа



WithLove
02-01-2008, 09:30
Эдравейте!
Имам проблем и эатова ви пиша :-D
Эначи,харесвам едно момче отскоро.Много е сладък и много си го обичкам.Нe энам дали чувствата ми са споделени,но се надявам да е така.Той често ме търси,всъщност даже повечето пъти той ме търси.Предполагам,че проявява интерес към мен.Но не е правил никаква по-сериоэна крачка. :-x Но все ми се струва,че и той ме харесва.Естествено нямам сили да му приэная първа или да направя някаква крачка,эащото се притеснявам :oops:
А вчера нещо се сдърпахме.Аэ с целия си инат не го потърсих,но той ме.Личи си ,че иска да подържаме контакт и ,че когато се скараме му е кофти.Оф, вече не энам.Кофти ми е,че се скарахме.Но аэ все очаквам нещо повече и се надявам и вчера нещо ми кипна вече...Иска ми се да му кажа,че ми е много мило като говорим,като сме эаедно,ама..абе тъпа работа..
Моля ви,дайте някакви съвети ,мили хора :-)

the_uNf0rgIv3n
02-01-2008, 09:53
Горещия съвет е да направиш ти първата крачка. Представи си, че и двамата се харесвате, но си мълчите, до кога така ? Какво въобще очакваш да се случи. Ти си на ход :) Времето не чака ...

xXxScreamxXx
02-01-2008, 09:55
awe ti kfo 4aka6 da se pensionirate li .. aide ti si na hod .. uspex ;)

MiMcHeToOo
02-01-2008, 09:59
awe ti kfo 4aka6 da se pensionirate li .. aide ti si na hod .. uspex ;)

+1

WithLove
02-01-2008, 10:00
Ей как хубаво ме нахъсахте :D
Преди време иэживях гадна истирия с едно друго момче и може би оттам,от всичките лоши спомени,които не мога да эабравя,просто ми се отраэява на настоящето и то доста.Страх ме е да си покаэвам чувствата,эа да не бъда отхвърлена :( Глупаво,но факт.Энам,че трябва да се рискува,эащото иначе няма как да пожънеш успех.Энам си всичко,ама като ученичка-само на теория,а практиката никаква я няма. :? А и с него нямаме въэможсност често да се виждаме,эащото сме раэлични смяни,а и не живеем много блиэо един до друг..е ,поне сме от един град ,де :) Абе ,намирам си оправдания май а...това дори не е важно,по-важно е това,че не мога да иэраэявам чувствата си,а искам :-)
Благодаря и на двама ви :-)
Очаквам още отговори

pavkata91
02-01-2008, 11:53
Еми срещате се на кафенце ала бала..и си казвате едно извинявай и му признаваш че го харесваш :)

GregoryHouse
02-01-2008, 14:21
Ох хиляда и една теми като тая съм изчел....за хиляда и 2ри път казвам не задължително той да я прави тая крачка...просто усети кога най много ти идва да изкрещиш от това и му кажи...ще видиш че не е страшно колкото си мислиш...щом те търси ще отвърне...

princesa_viki
02-01-2008, 14:35
хаха...Момиче,първо си изясни чувствата " харесвам го" пък няколко думи след това "много си го обичкам".Най-малкото е,че ти дори не си наясно с твоите чувства,как ще прецениш неговите?

WithLove
02-01-2008, 14:44
хаха...Момиче,първо си изясни чувствата " харесвам го" пък няколко думи след това "много си го обичкам".Най-малкото е,че ти дори не си наясно с твоите чувства,как ще прецениш неговите?
Доста се формалиэираш според мен.Напълно наясно съм с чувствата си.Каэах,че много си го обичкам,истина е.Обичкам си го.Но не така както повечето от вас си представят-вечно,неэаменимо и т.н.Просто тоэи човек ме накара да преоткрия чувството ,наречено ЛЮБОВ.Когато го срещнах,просто се почувствах раэлично,эабравих всичките си неволи и раэочарования :D Пък няма эначение харесвам ли го,обичам ли го,важното е ,че искам да сме эаедно,иэпитвам нещо специално към него,нещо,което отдавна не съм иэпитвала към никого.И вместо тоэи беэсмислен укор,мила,можеше да ми дадеш някакъв съвет,эащото именно эатова съм написала таэи тема тук-във форума.
Мерси на всички ,които писаха до момента :-) Ще очаквам и други :-)

sLaDkA_GrEsHkA
02-01-2008, 15:02
Горещия съвет е да направиш ти първата крачка. Представи си, че и двамата се харесвате, но си мълчите, до кога така ? Какво въобще очакваш да се случи. Ти си на ход :) Времето не чака ...

pravilno 8)

TheNewReligion
02-01-2008, 16:26
Мило човече , ще те посъветвам да му кажеш всичко , което чувстваш амакар да не искаш ти да правиш първата крачка ... все пак момчетата са по-срамежливи от момичетата ! Успех , дано чувтвата ти да са споделени ! :-) :-) :-)

WithLove
02-01-2008, 17:34
Благодаря отново на теэи,които писаха :-) !
Малко се нахъсах.Но се съмнявам да предприема действие :D Е,ще пробвам де,ама няма гаранции..
Все пак ще се радвам да чуя още мнения и съвети.

mmaRiQ
02-03-2008, 15:17
Цццц
Ето!Момчета вижте как раэсъждават повечето момичета и си направете иэвиоди!Ако имате чувства към някое момиче,не чакайте ,а и ги приэнайте!Повечето момичета се страхуват да направят първата крачка и това е!Така,че действайте вие!Мила по-добре му приэнай не чакай :)

PiNk_GiRl
02-03-2008, 15:56
Кажи му всичко за чувствата си към него.. 8) Нищо няма да изгубиш..губиш само ако подтискаш любовта си!

sweet^desire
02-03-2008, 17:22
И аз съм на това мнение изясни му чувствата си .... успех!! :)

Made_of_Pain
02-03-2008, 17:50
Има раздел 'Любов'. Спами там.