PDA

View Full Version : Почти на 14 съм и искам да правя секс с гаджето си...



love_alek
02-01-2008, 10:11
Na 14 bez mesec sum i iskam da popitam dali ako pravq sex s gadjeto na6ite 6te razberat za6toto sum 4uvala za nqkvi takiva instinkti no do kolko e vqrny nz!!!Dali na6ite 6te me usetqt ne iskam da znaqt....znam 4e davate dobri suveti i dr put sum imam reg tuk...e tenx predvaritelny :)

т.7
krem4et0

miShle
02-01-2008, 10:20
Няма как да разберат,ако не им кажеш. Но като те гледам за какви неща питаш, не ми изглеждаш особено готов/а за секс. Помисли си пак,ама все пак на 14 .... ?!?! :shock:

Marina__
02-01-2008, 10:21
По-добре не прави секс ако ти самата не си готова. Тоест не го прави само заради гаджето си, без ти да си сигурна дали го искаш. Иначе вашите няма как да разберат, ако не решат лично да се уверят дали си девствена :P . Тъй че, ако считаш, че си готова на тази крачка не трябва да те спират подобни глупави притеснения. Поне аз си мисля така :)

AliceSw
02-01-2008, 10:22
:D :D :D

не е инстинкт, просто почваш да миришеш по друг начин и те така забелязват :lol:

Lorelei
02-01-2008, 10:23
Baj da imat instikt,zatova koga deteto im zapochva da vodi polov jivot e silno kazano,no ako stane nqkoq belq e normalno i esestveno da razberat,dali ot teb ili po izhvyrlenata v kofata kutiika Sure Check.Taka che spored men ako veche si tvyrdo reshena da go napravish i reshenieto ti ne ponadleji na razmisyl,po-dobre vzemi vsichki predpazni merki ,t.e. syberi si neohodima informaciq za zabremenqvaneto,kontraceptivnite sredstva,bolestite predavani po polov pyt i t.n. i edva togava,kogato si dostatychno zapoznata,ako razbira se veche ne si,zapochni.

krem4et0
02-01-2008, 10:26
Е, теста се носи в торбичка(непрозрачна) и се хвърля в контейнер, далеч от дома.........
Изчакай на 14 да станеш поне, че иначе твоите родители, ако разберат, могат да съдят приятеля ти. Е, естествено, ако е пълнолетен......

xXxScreamxXx
02-01-2008, 10:27
mili4ka na 13 si .. ne si o6te malka za tva ???!!

love_alek
02-01-2008, 10:29
Mmm,ne toi vsu6tnost e samo s godina po-golqm ot men:)

PUSS
02-01-2008, 10:32
shte te razbrat razbira se kat ote opatka gajeto she se razkrachish she odish kat pelikan :razz:

Marina__
02-01-2008, 10:32
Mmm,ne toi vsu6tnost e samo s godina po-golqm ot men:)

О, вие чудесно сте се събрали - да се учите заедно :-P . И все пак изчакай докато самата ти се почувстваш готова. Лично аз на 14 не се чувствах готова да правя секс.

krem4et0
02-01-2008, 10:35
Mmm,ne toi vsu6tnost e samo s godina po-golqm ot men:)
Ти си решаваш. няма да чета морал.просто ти казвам, че трябва да си абсолютно сигурна. А, да и да си достатъчно зряла, ако стане нещо да кажеш на родителите си-аз правя секс, сгреших, имам инфекция или чакаме дете..А не да мислиш за доктори, които не познават мама и аборти на черно.

PerfectByNature
02-01-2008, 10:35
sorry ama i dvamata mi izglejdate super neopitni o6te pove4e 4e ti si vse o6te na 13 a toi na edva 14 ili 15....ne preite gluposti za koito posle da sujalqvate vse pak za vsi4ko si ima vreme ne se bezpokoi nqma da ostane6 zatvorena do kraq na jivota si .... :?

Cool_Bitch
02-01-2008, 10:41
E za kav e toq zor da pravite sex po na 13-14 god. napravete go,kogato se 4uvstvate gotovi,a ne ot lubopitstvo.Apak i kakav li opit 6te ima priqtelqt ti 6to e 1 god. po-golqm.NE IZBARZVAI!!!

psychopath
02-01-2008, 10:43
няма ли книги за вас бе 8-)

MakeMeLaugh
02-01-2008, 11:10
УСЕЩА СЕ!
Ако щеш вярвай.. ти само като се загледаш по центъра примерно и ти става ясно коя прави и коя не..
Зависи вашите дали ще разберат не мога да кажа..
Според мен бързаш много..

MakeMeLaugh
02-01-2008, 11:14
ХАхАхаХ ся видях, че той е на 14-15..
ооО лапе филмираш се.. забрави да стане както трябва..
най-мнооо да те забремени малкия неиздръжлив му пишок..

Сама си усложняваш живота! ;)
..

HAGVXSXVH
02-01-2008, 11:18
WoW на 13..ама ако се чувствате готови няма да сте нито 1-те, нито последните..

Schnitzer
02-01-2008, 11:25
ХАхАхаХ ся видях, че той е на 14-15..
ооО лапе филмираш се.. забрави да стане както трябва..
най-мнооо да те забремени малкия неиздръжлив му пишок..

Сама си усложняваш живота! ;)
.. :razz: :razz: :razz: :razz:

aciko
02-01-2008, 11:25
Каква пародия само!
Сигурен съм,че искаш да се изчукаш,само за да се изфукаш,или защото приятеля ти те кътка постоянно.
Та то днешната младеш и по-рано се проебват,така,че айде дейставай да не кажат,че си задръстена!

ioancheto
02-01-2008, 11:35
mm mai si malko mani4ka za tova...+ tova i ne si tolkova zrqla za da znae6 kakvo moje da pri4ini taq tvoq kra4ka ....vs stava ako si nevnimatelen ili ne znae6 mn za sexa...prepora4vam ti da iz4aka6 i nali se obi4ate vse 6te ima vazmojnost po-natatak..za da nqma posle tema-"mm mai sam bremenna nz kakvo stana pls kajete kvo da pravq ...mn me e strah" ni6ty li4no no po dobre iz4akai :)

bebeto0o
02-01-2008, 11:41
Mi as podkrepqm drugite za tfa 4e va6te bez da im kaje6 - ti ii nqkoi dr nqma kak da raberat, ama spored men 13 e dosta rano. Ama kakto rei6i de :)

aLeX4et0
02-01-2008, 12:01
hxyahxya spoko be macka :) nqma da te razberat !!! pravi si go s gadjeto i tva e :) da ne ti puka :)

PinkFloydSound
02-01-2008, 12:38
ем аз съм на същата възраст и...не бих се осмелила...така, че мисълта ми е по-добре недей...като се почувствате напйлно готови и двамата тогава... :?

Alderis
02-01-2008, 12:43
Ако успеете от първия път, ше ви черпя и двамата по едно сокче (малки сте за биричка :D ).

На въпроса не няма как да разберат родителите ти....могат да започнат да се досещат и да ти четат морал, но те ще си го мислят и без да го правите ...така че...

ПП. Ако имам дъщеря един ден и разбера, че го е направила на 14г. ше я изкривя после с лопатата.

Lorelei
02-01-2008, 13:01
Ако успеете от първия път, ше ви черпя и двамата по едно сокче (малки сте за биричка :D ).

На въпроса не няма как да разберат родителите ти....могат да започнат да се досещат и да ти четат морал, но те ще си го мислят и без да го правите ...така че...

ПП. Ако имам дъщеря един ден и разбера, че го е направила на 14г. ше я изкривя после с лопатата.

Togava dano nqmash dyshterq! :?

Alderis
02-01-2008, 13:24
Togava dano nqmash dyshterq! :?

Не дано имам, но тя да има повече мозък в главата си и да не реши, че на 14 години вече е видяла толкова много, че е врема да види какво аджеба е и туй нещо секса.

Bubbly
02-01-2008, 13:45
Mmm,ne toi vsu6tnost e samo s godina po-golqm ot men:)

Ами правете секс щом си нямате друга работа. Какво ти пука за майка ти и баща ти - нали вече си достатъчно голяма за секс :? Не ви разбирам ама ти си решаваш. :(

NuRi
02-01-2008, 13:54
sorry ama i dvamata mi izglejdate super neopitni o6te pove4e 4e ti si vse o6te na 13 a toi na edva 14 ili 15....ne preite gluposti za koito posle da sujalqvate vse pak za vsi4ko si ima vreme ne se bezpokoi nqma da ostane6 zatvorena do kraq na jivota si .... :?
+1

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-01-2008, 14:05
то ще е 1 секс само :D не искам да си го представям :) Уоу ефект
поне ползвайте презерватив

ThankYouVeryMuch
02-01-2008, 14:10
Та той едва ли още може да запълни презерватив, а вече сте тръгнали да се чифтосвате. :shock:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-01-2008, 14:11
Та той едва ли още може да запълни презерватив, а вече сте тръгнали да се чифтосвате. :shock:

важен е принципя :lol:

HardlyAwakened
02-01-2008, 14:16
:razz: :razz: олелел неннее... аххахаха :lol:

OnLy`U
02-01-2008, 15:38
kakav vi e problema ne moga da razbera!!kakto vijdam ot tova koeto kazva si lichi che qwno e naqsno s tova kakvo iska i dali e gotova!qvno e!!!i kakvo kato e na 14,az sashto sam i doskoro i az taka govoreh che ne e normalno i predi 16 edva li ne e smartno opasno!no sreshtnah choveka s kogoto naistina se obichame(ne e presileno,za prav pat kazvam che obicham nqkogo a i pri negoe taka),imame si neveroqtno golqmo doverie i vsi4ko m/u nas e neveroqtno krasivo,mislim da pravim sex imenno zaradi 4uvstvata si ne za ednoto e**ne i mislq 4e nqma ni6to lo6o v tova,razbira se ako s evzemat vsi4ki predpazni merki!Taka che mila ako naistina si gotova i m/u vas ne6tata sa kakto ti gi opisah,nqma strashno,napravi go,no naistina S PREZERVATIV!a 6to s eotnasqza temata-nqma nachin da arzberat,osven ako ne ti lichi,trqbva d aumee6 da laje6 v slu4ai 4e te razpitvat mnogo!USPEH

love_alek
02-01-2008, 17:35
kakav vi e problema ne moga da razbera!!kakto vijdam ot tova koeto kazva si lichi che qwno e naqsno s tova kakvo iska i dali e gotova!qvno e!!!i kakvo kato e na 14,az sashto sam i doskoro i az taka govoreh che ne e normalno i predi 16 edva li ne e smartno opasno!no sreshtnah choveka s kogoto naistina se obichame(ne e presileno,za prav pat kazvam che obicham nqkogo a i pri negoe taka),imame si neveroqtno golqmo doverie i vsi4ko m/u nas e neveroqtno krasivo,mislim da pravim sex imenno zaradi 4uvstvata si ne za ednoto e**ne i mislq 4e nqma ni6to lo6o v tova,razbira se ako s evzemat vsi4ki predpazni merki!Taka che mila ako naistina si gotova i m/u vas ne6tata sa kakto ti gi opisah,nqma strashno,napravi go,no naistina S PREZERVATIV!a 6to s eotnasqza temata-nqma nachin da arzberat,osven ako ne ti lichi,trqbva d aumee6 da laje6 v slu4ai 4e te razpitvat mnogo!USPEH

Ms mn :P Radvam se 4e ima i dr koito se namirat v pone podobno polojenie,tenx o6te vednuj :) :) :) :)

LiLGrizzly
02-01-2008, 17:44
Na 14 bez mesec sum i iskam da popitam dali ako pravq sex s gadjeto na6ite 6te razberat za6toto sum 4uvala za nqkvi takiva instinkti no do kolko e vqrny nz!!!Dali na6ite 6te me usetqt ne iskam da znaqt....znam 4e davate dobri suveti i dr put sum imam reg tuk...e tenx predvaritelny :)

т.7
krem4et0
аве ела у къщи и няма да разберат :grin:

skatemore
02-01-2008, 17:59
Na 14 bez mesec sum i iskam da popitam dali ako pravq sex s gadjeto na6ite 6te razberat za6toto sum 4uvala za nqkvi takiva instinkti no do kolko e vqrny nz!!!Dali na6ite 6te me usetqt ne iskam da znaqt....znam 4e davate dobri suveti i dr put sum imam reg tuk...e tenx predvaritelny :)

т.7
krem4et0

:razz:

ubuntu
02-01-2008, 20:08
От подобни изцепки се отвръщавам още не могат да ходят и са тръгнали да се ебът . . . и после пак пишат дали съм бременна май съм бременна .... когато си готова сама да си отговориш на някои въпроси тогава ще правиш секс ..... Винаги могат да разберат ваще ... са ще го направиш и ще те обземе едно чувство на вина че не знаят кво си правила ще те е срам да ги погледнеш в очите ... накрая ще стане нещо майка ти ще реши че трябва да ходиш на проф преглед при гинеколога и всичко ще излезне наяве .......

lora_89
02-01-2008, 21:13
za6to vmesto da si igrae6 s kukli4kite i da si u4i6 urocite si trygnala da prai6 sex
ot teb 6te stane edna golqma kurva USPEH SAMO TAKA

wwe11
02-01-2008, 21:25
Няма как да разберат,ако не им кажеш. Но като те гледам за какви неща питаш, не ми изглеждаш особено готов/а за секс. Помисли си пак,ама все пак на 14 .... ?!?! :shock:


Ако не си чуля в България средната възраст за секс е 12 -13 години 8)

DekoDenev
02-01-2008, 21:57
izchakai oshte malko shtoto sa kat te slusham i sum na 100%ubeden che hich ne si gotova a vashte shte razberat sus sigurst nishto ne ostava nepokrito

DeathRogue
02-01-2008, 22:31
shte te razbrat razbira se kat ote opatka gajeto she se razkrachish she odish kat pelikan :razz:
+1 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Grobarski
02-01-2008, 23:03
Na 14 bez mesec sum i iskam da popitam dali ako pravq sex s gadjeto na6ite 6te razberat za6toto sum 4uvala za nqkvi takiva instinkti no do kolko e vqrny nz!!!Dali na6ite 6te me usetqt ne iskam da znaqt....znam 4e davate dobri suveti i dr put sum imam reg tuk...e tenx predvaritelny :)

т.7
krem4et0


ааахахах ахах хаха не ве хора убивате меее :lol: :lol: :D :razz: 8-)

Инстинкти мухахах да те попитам знаеш ли въобще какво е това инстинкт ???

TH33N
02-01-2008, 23:45
абе то и аз на неговата възраст си направих "сефтето" - ама за целта си избрах абитюрентка :D :D :D (излъгах я, че съм на нейната възраст.. тая кат видя къв съм дървар.. веднага ме разобличи.. а като разбра че съм на 13 и нещо.. почна да ме моли да не казвам на никой.. май се притесни да не я обвинят в педофилия)
тъй де.. нема се излагаме с някво унисекс - де нема ни цици.. ни дупе.. можеш го разбереш че е женско само по тва че няма ташаци и кур :) :razz:

air_J
02-01-2008, 23:55
Не е изключено да те разберат. Чувала ли си израза "върви като наебана"? За да го измислят древните мислители, определено е имало повод. Една от стария ми клас, като го направи за сефте на другият ден вървеше все едно е с два счупени крака (бяхме 7 клас, тоест колкото теб). 8)

v3nDe77a
02-02-2008, 06:35
ako si reshila da se nae*esh shto ne go napraish na 14ti RD tam duxai sveshti kvoto she praish i posle otivate nqkade i..... no samo ako se chuvstvash gotova shoto i moqta priqtelka na 13 se naeba i sq nqma spirka 8-) 8-) 8-) 8-)

Dark_Angel_F
02-02-2008, 07:11
Ти май майй не си на ясно , че щом нямаш 14 е противозаконно да правиш секс , а ако разберат гадженцето ти ще иде в затвора... Пък и като гледам какви неща пишеш още ти е много рано а започваш полов живот , защото според мен сексуалната ти култура е под сякаква критика .... И после всички тука ще те заливаме от критики и прочие , след като пуснеш няколко теми от сорта " Свърши ми в устата . Бременна ми съм ?" "Стана фал. Възможно ли е да е станала беля ? :("

eu.hyricane
02-02-2008, 07:20
jalkarka si.. da ne si zagorqla 4e 7mi klas da prai6 sex.. sramnite ustni na onaq ti rabota ne sa ozreli o6te.. nedoaslno govnence xd

Dark_Angel_F
02-02-2008, 07:34
Ти май майй не си на ясно , че щом нямаш 14 е противозаконно да правиш секс , а ако разберат гадженцето ти ще иде в затвора... Пък и като гледам какви неща пишеш още ти е много рано а започваш полов живот , защото според мен сексуалната ти култура е под сякаква критика .... И после всички тука ще те заливаме от критики и прочие , след като пуснеш няколко теми от сорта " Свърши ми в устата . Бременна ми съм ?" " Възможно ли е да е станала беля ? :("

dajdostih
02-02-2008, 08:23
Абе хора, оставете ги да се ебът като ненормални тия прости пубери !
Направо не знам да се смея ли, да рева ли? (всъщност се смея)
Значи доколкото разбирам има някаква сексуална граница - 14 години
и те като вземат да я доближават тази граница и вече напират ли напират.
- Може ли да се ебем ? Все пак почти станахме на 14 !!!!
-Разбира се мила моя ти и на 10 можеш да се ебеш, как не си се сетила не знам!?!!!А това че хал хабер си нямате как и защо се први секс не е голям проблем, все пак в България има демогравска криза и деца са нужни !!!! От друга страна ако няма кухи путки и путьовци като вас от какво ще печелят тези, които правят аборти, все пак и те хляб трябва да ядат, нали ?!!! А това че един нескопосан секс със човек, които нито на теория, нито на практика има представа как стават нещата, може да ти остави такъв неприятен спомен за усещането, че после цял живот да те е страх от секса и преживяването свързано с него, т.е. да те осакти емоционално!!!
Но тези неща едвали са особено важни, така че дебнете дали сте станали на 14 и се шибайте на воля, последствията не са за мен, а за вас.

eu.hyricane
02-02-2008, 08:30
Predstavete si ako trendat se razviva v tazi posoka.. da po4vat vse po-malki i po-malki da pravqt sex.. predi 8-9 godini (kogato sestra mi e bila na moqta vazrast) vsi4ki (80-90%) sa po4vali da pravqt NAI-RANO na 16 godini, koeto e napralno normalno.. ama da se 4uka6 na 13-14 godini, trqbwa ili da si v Trudovo-vazpitatelno u4ili6te ili v u4ili6te za umstevno izostanali -_-... ili da nqma6 semeistvo, dom, u4ili6te i li4nost .. edno ot 3te..

free_spirit
02-02-2008, 08:33
А стига бе- на 13 за мен беше вълнение да се държим за ръце и да правим първи опити за целувки 8-) а сега- кво : "дали мама ще разбере ,че се чукаме на 14",ти гледай баща ти да не разбере ,че не му завиждам на пича ...Виж няма да ти чета морал-явно се смяташ за доста голяма,но ще ти дам един пример-най-добрата ми приятелка беше девствена до преди 3 месеца(сега е на 21 години)- в момента е бременна в 3ти месец-наистина гафове се случват, но ето сега ще се жени за гаджето си,въпреки че не е много доволнa от това(все пак искаше да учи висше,да има някаква професия).Дори и на 21 не е готова да гледа дете и мъж...помисли си дали ти на 14 си готова и тогава действай...

LadyDy
02-02-2008, 09:35
Не мисля, че като си на само 13 години се чувстваш готова да го направиш. Ти дори не си и достатъчно развита... (а за акъл да не говорим). Щом го искаш -направи го, но после да не залееш форума със теми от сорта: "Бременна съм ,закъснява ми, моля дайте съвет!" ...
Това е от мен. И УМНАТА! Секса не е шега работа, това знай..... Имаш глава на раменете си, но трябва да си опознала добре момчето, с което ще го направиш, че да не стане така - на*бете се и после айдее пътя....който от къде е дошъл. Живота тепърва е пред теб. Това е важна крачка от живота ти и трябва да си сигурна и в чувствата си , както и да имаш доверие на приятеля си...
С две думи - МАЛКА СИ! Нямам право да те съдя за решението ти, просто дадох съвет......

Quasar
02-02-2008, 09:39
Ако ваще не са на Ванга внуци няа да те разберат...а ти сигурна ли си че не са братовчеди че да си такоъ олигофрен на 13...баси
ае квот такова все пак няма да разберат ай връй са шибай

LadyDy
02-02-2008, 09:41
Единствено могат да разберат, ако те заведат на гинеколог - там ще се каже дали си девствена все още или не....
И после като разберат, че си правила секс.....тежко ти на теб...Едва ли някои родител мисли, че е нормално на тази възраст детето му да прави секс. Доста консервативни са към тази тема..... :?

LitTleJ
02-02-2008, 17:57
Чакай бе за каде бързаш има време на 14 си. :? :-x :x

EmO_KiD_;(
02-02-2008, 19:07
A така мацка,разчекни се,няа лошо.Ако искаш и по-голям ше ти уредиме,няа се притсняваш! :razz: =; Чудно ми е само...Защо аз не мисля за секс,а пък съм на 13?!Май изоставам... :shock:

m3ch3ncee
02-02-2008, 19:22
Chesno kazano az samata sam na 14 godini i mislq che sam tvurde malka i neopitna za da pravq seks i moqt suvet e da ne burzash izobshto ! :?

Cheb
02-02-2008, 19:38
Аве,не се бой,ве ;)

Ебкай се на воля ;)
Както е казала...:

[10:40:16 PM] Гъзундра де ла Хуйевациос алес Хименес каза: :^)
[10:40:21 PM] Гъзундра де ла Хуйевациос алес Хименес каза: leeleee....
[10:40:46 PM] Гъзундра де ла Хуйевациос алес Хименес каза: napih se, omazah se, drajfah, py6ih 5 marihyani za 1 ve4er
[10:41:01 PM] Гъзундра де ла Хуйевациос алес Хименес каза: i majka mi ne znae vupreki, 4e jiveq
[10:41:11 PM] Гъзундра де ла Хуйевациос алес Хименес каза: v pohvalno klukarsko selo
[10:41:15 PM] Гъзундра де ла Хуйевациос алес Хименес каза: ....
[10:41:21 PM] Гъзундра де ла Хуйевациос алес Хименес каза: tuz ni e dure
[10:41:26 PM] Гъзундра де ла Хуйевациос алес Хименес каза: (rofl)

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-03-2008, 08:21
а според мен не си готова още .. щом не се страхуваш да кажеш на родителите си.. не не изчакаи още малко :P

LadyDy
02-03-2008, 08:23
То дори, щом пита тук, във форума...не е сигурна какво да прави.... затова поизчакай още малко, че после да не съжаляваш. :)

estreq
02-03-2008, 11:32
На къде отива този свеят?Мисля, че на 14 е ненопмално да се прави секс!!!Ако почнеш още от сега след 2 години можв да стигнеш до магистралата и......!За къде толкоз бързаш?Според мен най-нормално е на 16? Аз на 14 не съм си и помисляла да правя секс (сега съм на 16)!

Та на въпроса....Дали ваште ще те разберат?Мисля че да!!!!!!Сега щи кажа и защо: Малко или много зависи от фигурата ти,ако си закръгленка (малко дебеличка) няма да те разберът освен ако не те закарат до един бърз преглед до кабинета на гинеколога,докато ако си някоя клиоща-така ще се разчекнеш,че ти самата няма да се познаеш.Луфта който имаш между краката след половия акт става по-голям и краката ти се разделичават оше повече от преди.Сега ще ти дам един пример:Една моя приятелка, която е много слаба реши да прави секс (тогава беше на 14-15),направи го, но майка й веднага я разоблички,защото и личеше (имаше по-голям луфт,апак и като и погледне срамните усни то се вижда дори и да не си гинеколог да не си сляп да не го видиш).От нашия клас има едно момиче което прави секс на 14 годити (осми клас бяхме),но понеже тя е пълна няма начин да разбереш че го е правила (сега може да си помислите от къде знам-тя ми е казвала че го е правила),така че си прави изводите!
Ако се чустваш готова..ок направи го но после бъди готова да си поемеш последствията (освен да забременееш,може да има и други последствия добре го помни)!!!

antifreeze
02-03-2008, 13:05
Няма как да разберат,ако не им кажеш. Но като те гледам за какви неща питаш, не ми изглеждаш особено готов/а за секс. Помисли си пак,ама все пак на 14 .... ?!?! :shock:


Ако не си чуля в България средната възраст за секс е 12 -13 години 8)
хмм....още 1 доказателство че в БГ няя бъдеще.... :?

krem4et0
02-03-2008, 13:45
Няма как да разберат,ако не им кажеш. Но като те гледам за какви неща питаш, не ми изглеждаш особено готов/а за секс. Помисли си пак,ама все пак на 14 .... ?!?! :shock:


Ако не си чуля в България средната възраст за секс е 12 -13 години 8)
Според статистиката на Дюрекс, която беше публикувана е над 15-15 и някакви месеци.............

Icebreaker
02-08-2008, 21:30
Леле майкоооо сбирщина от малолетни гангстерчета които още незнаят пикае ли им се, е*е ли им се.... С извинение ама е точно така. Приятелко... Аз на твоите години ходех да си играя по пътя, карах колело, биехме се и кво ли още нее... Ти на 13 години и вече ми говориш че ще се чукаш... Ми давай само напред...и след няколко години ще питаш защо не ми е кеф кат прая секс...

prettyIdeath
02-08-2008, 21:44
НЕ ГО ПРАВИ! Не че като ти кажа не го прави и ти ще ме послушаш.По-голяма от теб бях когато го направих и пак съжалявам.Изчакай! Стани поне на 16-17 ... :?

suunlight
02-08-2008, 22:11
Фак - шет.. аз като бях на 14 играех на криеница в квартала .. и ако случайно някое момченце ме прегърнеше докато се криехме, умирах от срам и се чудех "кво ли иска от мене- целувка - да, да ..ама НЕ "
Пък сега се чудим .. мама ш разбере ли, че се чукаме кат зайци с приятеля ?
Ти замисли ли се .. щом на питаш такива работи, колко си наясно със сексът? ама хич не си наясно ве ! заблудено си ве ..
Ей такива .. деца,които са супер несериозни, глупави и нямам думи .. искам яко бой от родителите .. ! щото за х*й няа ставате след години !
брутално .. но Факт !

angellove
02-08-2008, 22:16
Амм... авторката, не можеш ли мааалко да поизчакаш? Според мен ти е рано. От колко време сте с приятеля ти?
Прибързваш според мен.

Ееех, либидо, либидо... :-D

aciko
02-08-2008, 22:17
Днешните момичета на 14-15 години имат повече бройки от пръстите на ръцете и краката ми взети заедно!
И на 16 вече са толкова наебани,че не изпитват удоволствие от секса.
Каква е тая мания да се ебат толкова малки незнам,ама всеки ден се отчайвам все повече и повече ... всички се превръщат в болкуци!

wasntme_
02-08-2008, 22:51
abe tapi ste... mn mn tapi... dreme mi na p*tkata kvi ste bili vie na 13-14... eeee aman ot va6te spomeni.... tva 4e vie ste bili zadrasteni pi6lemeta si ostava va6 problem i to4ka... te bili s kyklite, igraeli si bili na krienica, kefeli se kato gi "dokosne" nqkoe mom4e... XAXA ... :x s va6to ironi4no "izostavam qvno" -> emi da pak izostavate... :P moa samo se izsmeq...

mojete prosto da kajete na momi4eto 4e tva deto si go misli e palna lape6ka prostotiq... i 4e samiq fakt 4e si go misli 4e moje da e istina q pravi hiper zabludena - toest izob6to nz de se namira, 4e kamo li seks da prai.... abe bez da se obijda avtorkata na temata e hiper iztarsa4ka :-D se eno tyi mi go e napisalo nekoe 8-9 godi6no takova...

vij sq 6te6e da e priemlivo da go naprai6 na 13-14 ako osaznaaa6e za ko staa dyma... ama da mi kae6 dali sly4aino roditelite nqmali vatre6ni instinkti mi e se eno da me pita6 dali sam si napisala tazi godina pismoto do dqdo koleda :? ... sq razbira6 li kolko ti e sme6na cqlata tema i seki 1 potrebitel, koito q e pro4el ti sa e izsmql...

malko gryb post stana... ama prosto ina4e ne bih mogla da izkaja kolko se izloji s taq tema....

P.S. momi4eto dety kaa 4e na slabite vednaga 6tqlo da im li4i - seriozno li si vqrva6? ne vinagi se poly4aa lyft ot tova... imai predvid 4e slabite momi4eta mn 4esto imat lyft ot slabostta na krakata si.. da ne si se obarkala ne6ty? nz i az ve4e... :o

emviii
02-08-2008, 23:00
abe tapi ste... mn mn tapi... dreme mi na p*tkata kvi ste bili vie na 13-14... eeee aman ot va6te spomeni.... tva 4e vie ste bili zadrasteni pi6lemeta si ostava va6 problem i to4ka... te bili s kyklite, igraeli si bili na krienica, kefeli se kato gi "dokosne" nqkoe mom4e... XAXA ... :x s va6to ironi4no "izostavam qvno" -> emi da pak izostavate... :P moa samo se izsmeq...

mojete prosto da kajete na momi4eto 4e tva deto si go misli e palna lape6ka prostotiq... i 4e samiq fakt 4e si go misli 4e moje da e istina q pravi hiper zabludena - toest izob6to nz de se namira, 4e kamo li seks da prai.... abe bez da se obijda avtorkata na temata e hiper iztarsa4ka :-D se eno tyi mi go e napisalo nekoe 8-9 godi6no takova...

vij sq 6te6e da e priemlivo da go naprai6 na 13-14 ako osaznaaa6e za ko staa dyma... ama da mi kae6 dali sly4aino roditelite nqmali vatre6ni instinkti mi e se eno da me pita6 dali sam si napisala tazi godina pismoto do dqdo koleda :? ... sq razbira6 li kolko ti e sme6na cqlata tema i seki 1 potrebitel, koito q e pro4el ti sa e izsmql...

malko gryb post stana... ama prosto ina4e ne bih mogla da izkaja kolko se izloji s taq tema....

P.S. momi4eto dety kaa 4e na slabite vednaga 6tqlo da im li4i - seriozno li si vqrva6? ne vinagi se poly4aa lyft ot tova... imai predvid 4e slabite momi4eta mn 4esto imat lyft ot slabostta na krakata si.. da ne si se obarkala ne6ty? nz i az ve4e... :o

DuDo ma po krotko :grin: :razz: inache sum saglasna s pochti vsichko :) se pak ne sravnqvaite pokoleniqta veche e nenormalno na 14 da si devstvena :shock:

suunlight
02-09-2008, 08:20
abe tapi ste... mn mn tapi... dreme mi na p*tkata kvi ste bili vie na 13-14... eeee aman ot va6te spomeni.... tva 4e vie ste bili zadrasteni pi6lemeta si ostava va6 problem i to4ka... te bili s kyklite, igraeli si bili na krienica, kefeli se kato gi "dokosne" nqkoe mom4e... XAXA ... :x s va6to ironi4no "izostavam qvno" -> emi da pak izostavate... :P moa samo se izsmeq...


задръстени сме били .. тъпо изказване мацка .. ;)
ти ш са изсмееш .. окау ., че мен боли ли ме колко се смееш .. Не :)
ама и ти хипер яко се издъни с тва което каза в тея няколко реда :)
другата част от поста-ти обаче е по-умна :) .. поне браво за нея :)
А ти щом мислиш по тоя нАчин .. то твоя си работа .. Ест
Обаче внимавай .. как нареждаш другите .. кви са били и какви са все още .. защото всеки може да ти отвърне много брутално ! и аз мога .. ама .. заебавай ! 8) 8)

neshty
02-09-2008, 08:48
Няма как да разберат,ако не им кажеш. Но като те гледам за какви неща питаш, не ми изглеждаш особено готов/а за секс. Помисли си пак,ама все пак на 14 .... ?!?! :shock:


Ако не си чуля в България средната възраст за секс е 12 -13 години 8)
Да в България е така ...
:-D

FaHrEnHeit
02-09-2008, 08:56
няма ли книги за вас бе 8-)
Едва ли знаят що е това книга :D

MakeMeLaugh
02-09-2008, 10:22
Много заблудени лапета има.
Пък тая Уозънт Ми или там както се чете да си събере багажа и да се омита от форума.
Малък, разглезен келеш.. с много комплекси дето иска м даприлича на големите..

Глейте ся. Четем , че и се ебе на 14. След 2-3 дена като и пукнат джама ще има друга тема - не мога да свърша. След още 2-3 дена.. да пия ли ескапел щото онуй пишлеме свърши на първата муинута ...

Недейте подражава на другите щот е смешно!
Ко беше ся последн.. а да грозен черен грим, смешна мазна коса разрошена, слушаме нещо дето му викат хаус щото е якооо, и се правим на ебачки пък нищо не можем, а да задължително като се снимам да разперя 2 опръста и съм мега яката кучка ве ей/.... ХАхАахах Пииййзз мада фака

DevilWish
02-09-2008, 11:53
Davai ;) nqma kak da razberat ;)

Force
02-09-2008, 12:10
Е кат иска да прави то кат е решила едва ли ще я разобеди некой ...
аз познаам 2 моми4ета дет за 1ви път го преиха на 12 а в момента по4ти не познаам девствена на 14 ...

shoon
02-09-2008, 12:24
УСЕЩА СЕ!
Ако щеш вярвай.. ти само като се загледаш по центъра примерно и ти става ясно коя прави и коя не..
Зависи вашите дали ще разберат не мога да кажа..
Според мен бързаш много..
Девствен...

wasntme_
02-09-2008, 13:35
m00rnInGstaR]
abe tapi ste... mn mn tapi... dreme mi na p*tkata kvi ste bili vie na 13-14... eeee aman ot va6te spomeni.... tva 4e vie ste bili zadrasteni pi6lemeta si ostava va6 problem i to4ka... te bili s kyklite, igraeli si bili na krienica, kefeli se kato gi "dokosne" nqkoe mom4e... XAXA ... :x s va6to ironi4no "izostavam qvno" -> emi da pak izostavate... :P moa samo se izsmeq...


задръстени сме били .. тъпо изказване мацка .. ;)
ти ш са изсмееш .. окау ., че мен боли ли ме колко се смееш .. Не :)
ама и ти хипер яко се издъни с тва което каза в тея няколко реда :)
другата част от поста-ти обаче е по-умна :) .. поне браво за нея :)
А ти щом мислиш по тоя нАчин .. то твоя си работа .. Ест
Обаче внимавай .. как нареждаш другите .. кви са били и какви са все още .. защото всеки може да ти отвърне много брутално ! и аз мога .. ама .. заебавай ! 8) 8)

mm oke.. prava si - ot edna strana iszsilih ne6tata... no prosto se iznervih razbira6 li - kato po4nat da pi6at te kakvo sa pravili na tezi godini otka4am... seki se razviva po razli4no vreme i po razli4no vreme navliza vav ne6tata s otno6eniqta mejdy momi4eta i mom4eta... to4no po tazi pri4ina ne e korektno nito da q kritikyvat, 4e ima takiva jelaniq, nito az da kritikyvam nqkoi 4e e bil edi si kakav si kato po malak... prosto se vbesih... 8-)

EarthShaker
02-09-2008, 13:44
какъв е проблема ако те разберат ваще... ако се чувстваш толкова готова и зряла... :lol:

pasho_pz
02-09-2008, 14:10
awe 6tom vi se ebe, ebete se nikoi ne vi pre4i!
Vseki si ima glava na ramenete vse pak :D :D :D

suunlight
02-09-2008, 14:11
m00rnInGstaR]
abe tapi ste... mn mn tapi... dreme mi na p*tkata kvi ste bili vie na 13-14... eeee aman ot va6te spomeni.... tva 4e vie ste bili zadrasteni pi6lemeta si ostava va6 problem i to4ka... te bili s kyklite, igraeli si bili na krienica, kefeli se kato gi "dokosne" nqkoe mom4e... XAXA ... :x s va6to ironi4no "izostavam qvno" -> emi da pak izostavate... :P moa samo se izsmeq...


задръстени сме били .. тъпо изказване мацка .. ;)
ти ш са изсмееш .. окау ., че мен боли ли ме колко се смееш .. Не :)
ама и ти хипер яко се издъни с тва което каза в тея няколко реда :)
другата част от поста-ти обаче е по-умна :) .. поне браво за нея :)
А ти щом мислиш по тоя нАчин .. то твоя си работа .. Ест
Обаче внимавай .. как нареждаш другите .. кви са били и какви са все още .. защото всеки може да ти отвърне много брутално ! и аз мога .. ама .. заебавай ! 8) 8)

mm oke.. prava si - ot edna strana iszsilih ne6tata... no prosto se iznervih razbira6 li - kato po4nat da pi6at te kakvo sa pravili na tezi godini otka4am... seki se razviva po razli4no vreme i po razli4no vreme navliza vav ne6tata s otno6eniqta mejdy momi4eta i mom4eta... to4no po tazi pri4ina ne e korektno nito da q kritikyvat, 4e ima takiva jelaniq, nito az da kritikyvam nqkoi 4e e bil edi si kakav si kato po malak... prosto se vbesih... 8-)

Ахм .. аа хубаво е, че като си ми прочела поста ти е станало тъпо :)
Всеки навлиза в тези отношение на различна възраст .. Да !
но едно е тая възраст да е на 16 години или на 18, а друго на 12 или 14! Това не е правилно !
1-во в повечето случаи тея които започват такива отношения (сексуални) с хора от другия пол - са прекалено безотговорни ! Рядки са случаите в които 14 годишните ебачки .. да са с акъла си ! .но ако това беше такъв случай .. аз щях да си замълча .. дори и да не пусна коментар .., но мамка му .. просто те не се усещат :) не че след като Аз или още 8 кажат нещо с което да ги накараме да се замислят, ще го направят ..,но сме пробвали поне :)

wasntme_
02-09-2008, 14:16
Ахм .. аа хубаво е, че като си ми прочела поста ти е станало тъпо :)
Всеки навлиза в тези отношение на различна възраст .. Да !
но едно е тая възраст да е на 16 години или на 18, а друго на 12 или 14! Това не е правилно !
1-во в повечето случаи тея които започват такива отношения (сексуални) с хора от другия пол - са прекалено безотговорни ! Рядки са случаите в които 14 годишните ебачки .. да са с акъла си ! .но ако това беше такъв случай .. аз щях да си замълча .. дори и да не пусна коментар .., но мамка му .. просто те не се усещат :) не че след като Аз или още 8 кажат нещо с което да ги накараме да се замислят, ще го направят ..,но сме пробвали поне :)

sq ve4e govorim za eno i sa6to ne6to :P

paranoia
02-09-2008, 15:10
az ne moa razbera zashto sichki iskate da sa kato vas be????
sichki na 14 da si gleame urocite i da igraeme na kukli!!!
kopeleta osuznaite se ye!!!
jiveem v svqt v koito seki misli samo za sex!
ako nqkoi iska da se ebe na 12,da se ebe ye!
puk i momicheto e na 14,kvo tolko iskate be,basi i horata ste
obache ne moa razbera kakvo tolko vi e strah da kajete na roditelite si che
ste praili sex,kvo she vi nakajat li,she vi ubiqt li
ne moa si go obqsnq chesno......spored men nai mn
da vi dadut nqkoi suvet
ama kat ste tolko strahlivi kude ste trugnali da praite neshto.....
otupqla rasa :booooomb:

cute_mimi
02-09-2008, 15:34
ми аз съм на 14 и 1/2 и да девствена съм. знам доста за секса и са искали момчета да го правим, но не съм се съгласила. + тва като си кучка и го правиш със всеки ти пада рейтинга. Нищо чудно че на 4ти километър не са най-желаните момичета. А и след тва още 30 години ще се ебеш така че не бързай долкова. И тогава ще си спомняш колкоз тъпа си била и ше се вайкаш като дъщеря ти ти каже че се е ебала на 10.

HePeAJIeH
02-09-2008, 16:01
По-добре недей.Сигурен съм че ще съжеляваш за постъпката си после.Натрупай повече сексуално култура и след това прави секс!

nightwish16
02-09-2008, 16:42
omg ami ako ne umee6 da luje6 6te te usetqt ako li ne 6te si ostane samo za teb spoko be pravi go samo ipolzvai kondomi i gledai da ne go sku6a6 4e tuka gledam imam mnogo temi za skusani kondomi :razz: :razz: :razz: xora kakvo pravite be :D

V1k1tYyY
02-09-2008, 18:05
оххх не знам защо се смятате за длъжни да нападате и злобеете!!!момичето ви пита ДАЛИ РОДИТЕЛИТЕ И ЩЕ РАЗБЕРАТ,а вие почвати да и чететеморал!въпроса ли не можете да разберете нещо...всеки може да прави със живота си каквото пожелае,тя явно знае какво иска щом темата и не е от родо на 'да го правя ли с него"Решила го е и точка!14 не е чак толкова незряла възраст и няма лошо да го направи,ако,разбира се,ползва предпазни мерки!И мила,родителите ти не могат да разберат,но ако попринцип те разпитват за тези неща трябва да умееш да лъжеш

vesito_gb
02-09-2008, 18:29
Ами по принцип няма как да разберат освен ако връзката п между ви е толкова силна че са усещате промените мн добре,но ако е така ти и сама ще можеш да им кажеш,но наистина не мислиш ли че 14 е малко рано за секс не за друго ами най вече от физиологична гледна точка-тялото ти не е добре развито и едва ли ще усетиш нещо различно от болка :)има и други начини да си доставяте удоволствие :) :) но все пак ти си решаваш..и използвайте презерватив:)

noni_bonboni14
02-09-2008, 22:06
OHH q stiga s toq sex kvo si4ki ni e odarilo da praim sex na po 14 . I as tak kato tebe misleh 4e sum gorova ala bala gluposti ama ne . Is4akai malko pomisli pak va6ite nqama kak da razberat ako ne te zavedat na genekolkog 8)

hauzec
02-09-2008, 22:12
Нормално...но гледай да се задоволяваш само с kiss,hug...стани поне на 16-17 тогаз 8)

LustForSk8ing
02-10-2008, 13:15
kaji mu be ne se pritesnqvai! az vinagi preduprejdavam 4e nqmam golqm opit i nakraq se okazvam po dobra ot tqh dori :)

rashito0o
02-10-2008, 14:31
що да те усетят само ако ти закаснее най много да кажат отиваш на гинеколог и там той им съобщава приятната новина :-D

_butterfly_
02-10-2008, 14:52
Аз си мисля, че ваще дори не си и помислят, че 13 годишната им дъщеря е тръгнала да води полов живот. Миличка според мен прибързваш подтиквана от желанието да изглеждаш по-зряла, а истината е че и колкото и да си видяла от живота на тези години си все още дете. Изчакай да станеш поне на 15.

WithLove
02-10-2008, 14:54
Не съм ти чела темата,но эаглавието ми стига.
Малка си бе,момиче!
Малка си,не иэбърэвай със секса.

sladur4e_yo
02-11-2008, 20:07
:shock: Се едно аз сега да правя секс.Нищо лично, ама за мен хич НЕ е нормално и аз лично бих изчакала пона 16-17,ако ще и странно да ви звучи.Не мисля,че имам опит,за да ти давам ъкъл,но ти казвам аз какво бих направила,защото съм на твоята възраст. :shock:

So unbelievable love..
02-12-2008, 11:02
Аз си мисля, че ваще дори не си и помислят, че 13 годишната им дъщеря е тръгнала да води полов живот. Миличка според мен прибързваш подтиквана от желанието да изглеждаш по-зряла, а истината е че и колкото и да си видяла от живота на тези години си все още дете. Изчакай да станеш поне на 15.

+1

SkiT
02-12-2008, 11:23
Забелязал съм,че почти всички момичета,които се отварят на по 12/13/14 годишна възраст,стават развратни кучки впоследствие.Мисля че няма да ти е хубаво да бъдеш поредната развратна кучка ;)

OpenedSky
02-12-2008, 13:09
Хмм май не е времето сега... незнам каква си но аз вопще не мисля за секс,а Съм колкото тебе...колкото и да го харесваш ще ти е мн гадно ако не го обичаш ИСТИНСКИ.. ама както си решиш де :?


А нали знаеш мама и тате разберат ли .. :smt067



АЗ ЛИЧНО ТИ ПРЕПОРЪЧВАМ ДА НЕ ГО ПРАВИШ СЕГА

SuNsEt
02-12-2008, 15:25
Охх...бе я само си помисли след като го направите колко дълго ще ви продължи "връзката"...ако въобще има такава...Да не говорим колко много неща могат да се убъркат 8) Казвам ти и месец няма да мине след като сте го правили и ще се разделите,то4но по тая при4ина,4е сте си умръзнали.Ве4е сте правили сеекс...знаете си и кътните зъби....и т.н. Така става...Аз съм на 14-да сега сигурно пове4ето хора ще си кажат"Тя го е правила,а е толкова малка или пък малка си за да знаеш такива неща"Не,не съм го правила,но знам много добре какво става около мен и колко бързо пораства поколението в днешно време.
Просто си помисли добре,след като сте го правили какво ще стане.По-добре да го направиш по-късно и да бъде както трябва,от колкото да го направиш рано и да запомниш 1вия си път като най-лошия секс,който си правила и то с някакво си там мом4енце...
Това решение е много важно,помни!

MapTa
02-12-2008, 15:44
1-во: ти си на 13,а това е възраст в която не бива да мислиш за секс!
2-ро: наистина вашите могат да разберат,че си правила секс,но ако някой им каже
3-то: по добре забрави да правиш секс на тази възраст,ако искаш да си чиста като сълза до подходящата възраст!
тва е... както си прецениш аз давам съвет!

Angle_f
02-12-2008, 16:28
Kakto vsi4ki i az 6te ti kaja,4e e po-dobre da ne izbyrzva6.Pomisli si kakvo moje da stane....i dali si gotova da ponese6 posledstviqta ot tova i kak 6te pogledne6 va6te,kak te 6te se po4uvstvat i tn.Az na 15 o6te ne bqh gotova vypreki,4e s priqtelq mi ve4e bqhme hodili 8 meseca.Sled kato pravi6 sex v na4aloto postoqnno 6te ima6 pritesnenq bremenna li sym ne sym li dori da nqma gaF i tova nikyk ne e priqtno!!!Az kazah na na6te 1 godina sled kato go napravih za pyrvi pyt taka 4e nqma da razberat osven ako ne stane nqkoi fal,koeto ne ti pojelavam!!!!Re6enieto si e tvoe. USPEH!!! :)

_BuNnY_
02-12-2008, 17:03
Ем ако ти не има кажеш, няма как да разберат :? ... обаче като гледам кви работи питаш се сещам на къв акъл си още ... Ей като чета такива теми направо се чувствам задръстена ... Прави секс ... ако си готова да понесеш последствията (то не е казано, че такива ще има, но попринцип ... ) :?

wasntme_
02-12-2008, 17:28
Забелязал съм,че почти всички момичета,които се отварят на по 12/13/14 годишна възраст,стават развратни кучки впоследствие.Мисля че няма да ти е хубаво да бъдеш поредната развратна кучка ;)

mm tova ne e vqrno... tova 4e si go napravila na nqkakva vazrast izob6ot ne te pravi takva i takava... nai mrazq izkazvaneto 4e koqto go napravi rano e kyrva ili 6te stane kyrva... tva e tapo i nqma nikva logika :? iiii btw ti kaa6 razvratna ky4ka.. v ky4kite nqma ni6ty lo6o honey 8-)

Ghosty
02-12-2008, 17:52
И какъв е изводът мили деца от цялата тази дандания?Живеем в свят, в който ДЕЦАТА вече искат да правят секс...И за какво?Според мен колкото по-голяма го изпиташ - толкова по-добре!

TheNewReligion
02-12-2008, 18:06
Алоо , ти чуваш ли се ?Тоя свят с всеки изминал ден става все по-извратен !Не го прави , плс послед много ще съжаляваш (най-вероятно де ) :D

Amely
02-12-2008, 18:06
Хора, баси, изчживейте си детството, имате цял един живот да бъдете каквито си искате после...

dudeto_sy
02-12-2008, 18:18
Всеки започва да прави секс тогава, когато се почувства гото. юно от биологична гледна точка, 14 години е възрастта за най-активно фиическо съзряване. Не смятам, че децата на 14 години са готови за секс - нито психически, нито физически.

Ch0K0_bArBiE
02-12-2008, 18:53
Всеки започва да прави секс тогава, когато се почувства гото. юно от биологична гледна точка, 14 години е възрастта за най-активно фиическо съзряване. Не смятам, че децата на 14 години са готови за секс - нито психически, нито физически.
Миии да..така си е...аз съм на 15 години и не съм готова...и не смятам да бързам нито пък да се "срамувам" от тва :P

ZaRiBeN
02-12-2008, 19:14
ебете се ве, ебете се. ама първо не забравяйте да се изпишкате и изакате 8)

waninka
09-14-2008, 18:09
Mm i az sum po4ti na 14 i ne moga da razbera vie koga po4nahte da se celyvate,da se natiskate i t.n.,4e da vi e omruznalo i sex da iskate da pravite?!!?A puk i drygata 4ast deto na 13"igraeli na ylicata.." ne e mn prava 6toto v sega6no vreme ako 4aka6 do 16/17 (toest 9/10/11 klas) 6te si dosta zle...to vsu6tnost tva e pravilnata vuzrast,ama kajete go na takiva kato nas :-D ...6tom se obi4ate go napravete,no purvo se yveri 4e toi zaslyjava da my "podari6" devstvenostta si i posle pravete kvoto iskate...;]] ...koi kak se razvie...men si me radvat zabivkite... :-P

SpOrTs_GiRl
09-14-2008, 18:16
:D :D :D

не е инстинкт, просто почваш да миришеш по друг начин и те така забелязват :lol:
Да.. започва да мирише на секссссс и на мъжжжжжжж 8-) :lol:

DevilWish
09-14-2008, 18:19
Направи го ,ако си сигурна ,че това е точното момче и не е с теб само заради секс. . всеки случай ако сте заедно от 2-3 седмици ,не го прави ;) А вашите няма как да разберат ;)

bug1965
09-14-2008, 18:21
Няма как да разберат,ако не им кажеш. Но като те гледам за какви неща питаш, не ми изглеждаш особено готов/а за секс. Помисли си пак,ама все пак на 14 .... ?!?! :shock:

100% podkrepqMmM vapreki 4e jivota si e tfaoi da ne stane samo ami nie se e**hme i toi me ostavi na 14 si mn lesno moje da te izlajat

t0nit0yy
09-14-2008, 18:29
на к0лк0 сии???????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: ох моля те не го прави .. ц ц ц ц ц :? :? :? :?

Biskfitka
09-14-2008, 18:38
мисля че вече е късно за съвети 8-)

rowzz
09-18-2008, 20:57
УСЕЩА СЕ!
Ако щеш вярвай.. ти само като се загледаш по центъра примерно и ти става ясно коя прави и коя не..
Зависи вашите дали ще разберат не мога да кажа..
Според мен бързаш много..
tuka sym mn syglasen s tebe..
sori che pisha latinica ama neshto mi se ebe kirilicata ;]

1000RR
09-19-2008, 11:31
обичаш ли хуя?
харесваш ли хуя?
кажи ми с путката си си ще почешеш ли хуя
как е с два хуя?
и после от хуя струя
скъпа кажи ми добър ли е вкуса на хуя?
сънуваш ми хуя
танцуваш ми на хуя
мърсуваш ми на хуя
момиче много означава за тебе хуя
мечтеаш от гъза ти да не излиза хуя
цяла нощ си мислиш за хуя
лапаш хуя
докато скапеш хуя
точиш лига по хуя
мога да го чуя
20 инча е хуя
искаш да влезне в тебе хуя
и така нататък все за хуя..
Ben G :D

ЛаСт!К
09-19-2008, 11:41
изчакай да станеш на 14 :) и щом го искаш-действай!

beautiful_lass
09-19-2008, 12:18
male mili4ka ne burzai pls!na 14 ti fizi4eski ne si gotova za tva ostavi gi cigankite 4e na tolkova i stavat babi! :D zamisli se purvo zaslujava li si na 14 niama i tolkova da napravi6 ne6to tolkova neobmisleno!ama az kvo govoria kat maikata ti sigurno!pravi kakvoto iska6 jivota si e tvoi i edno forum drugar4e ne moje da te spre! :)

DeepWithin
09-19-2008, 12:30
Боже, за всичко си има време бе чадо.Недей бърза.Няма да ти дигнат рейтинга като го направиш.Радвай се на детството, че после може да съжаляваш.

proba66
09-19-2008, 13:03
Много ясно че ще разберат!!!Ти си една 13 годишна пикла!Ще го направиш
и след това ще поченеш да се хвалиш аз това онова!А както знаеш света е малък и от тук от там ваще ще разберат!

PeopleAlwaysLeave
09-19-2008, 13:21
Не мисля, че ще те разберат.. щом мен не са все още, а съм на 19 ... 8-) Значи няма никакви инстинкти. Единственият начин да разберат е ако ти им дадеш повод :) Но все пак помисли добре дали си готова и дали зи заслужава :)

b0nb0n4et0
09-19-2008, 22:27
Всеки започва да прави секс тогава, когато се почувства гото. юно от биологична гледна точка, 14 години е възрастта за най-активно фиическо съзряване. Не смятам, че децата на 14 години са готови за секс - нито психически, нито физически.
Миии да..така си е...аз съм на 15 години и не съм готова...и не смятам да бързам нито пък да се "срамувам" от тва :P

И аз съм на това мнение.Нито секса е нещо срамно нито това,че не си го правил :P Всеки сам решавал
Но все пак мисля,че си малка та ти си си на 13,а приятелят ти на колко е,сигурно на 16 или 17.Само после да не пишеш постове дали си бременна,че тагава ще падна от смях

LDto
09-20-2008, 04:11
nz zashto mislish 4e si gotova no tova si e tvoe reshenie kolkot dali vaste shte razberat ili ne emi samo ako govorish s tqh no da znaesh 4e sled tova dosta tupanik moje da otnesesh ;)

SK0RP10N
09-20-2008, 06:13
Като си представя, как приятелят ти те стиска за циците ти, които най-вероятно са с големината на асансьорно копче и как се опитва да си вкара членчето с големина на близалка чупа-чупс, направо падам от стола :razz:

HardlyAwakened
09-20-2008, 07:50
Na 14 bez mesec sum i iskam da popitam dali ako pravq sex s gadjeto na6ite 6te razberat za6toto sum 4uvala za nqkvi takiva instinkti no do kolko e vqrny nz!!!Dali na6ite 6te me usetqt ne iskam da znaqt....znam 4e davate dobri suveti i dr put sum imam reg tuk...e tenx predvaritelny :)

т.7
krem4et0

Тайни инстинкти ................ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re5peC7
09-20-2008, 08:35
Лудница. Направо ще се побъркам. Не знам дали да се смея или да плача за малката курвичка :D Жалка картинка :(

GotTheLife
09-20-2008, 09:31
на 13 секса за мен беше нещо толкова недостижимо и далечно :D ехх опазих сееееее :D

anichkaaaa
09-20-2008, 09:35
Еми искай си бе , пропаднало същество такова ! Искай си и не го споделяй щото , както виждаш, само се излагаш . Ей такива като тебе най ги мразя :-x

plmn
09-20-2008, 09:47
13 годишните нямат право да правят секс. :D

hollowman
09-20-2008, 12:47
Спокойно, на мен наскоро в mirc в канал sex ми се включи някаква на 13 и ми обясняваше, че гледала порно, и като го гледала и много искала и тя да опита... no comment

snejana67
09-20-2008, 13:45
никой няма да разбере-ако ти не се пожвалиш :? :? :? не мислиш ли че трябва да станеш поне на 16 години