PDA

View Full Version : Той ме обича, а аз него не



Holloway Girl
02-01-2008, 13:47
Здравейте! В много лоша ситуация съм изпаднала. Излизам с момче, което е по-малко с 1 година от мен. Никога не съм имала предразсъдици относно разликата в годините, но това съвсем ясно започна да си личи... все едно излизам наистина с дете. :? Реших, че това е нормално... все пак е по-малък и скоро ще му дойде акъла... Добре, ама след има няма 1 месец ми каза, че е толкова лудо влюбен в мен, че бил готов на всичко. Казах му да се успокои малко и, че е рано за такива изказвания... ама не, аз не съм била разбирала...
Майка ми казва, че това е перфектното момче, с което съм излизала... само дето пропусна факта, че съм като детегледачка. :lol:
Няма един момент, в който да се държи сериозно и да не се лигави. Изглежда в случая тази 1 година разлика страшно пречи. Постоянно все аз контролирам положението, все аз трябва да съм силната и с разума в главата. Отстрани изглежда, че аз съм мъжа във връзката. На няколко пъти ми е идвало чак да го ударя, защото ме злепоставя пред хората с това си детинско държане. По-дяволите, толкова инфалтилно се държи, сякаш излизам с дете. Говорих с него, а той ми се оправда, че бил чувствителен... то бива бива... ама всичко с граници. Ако скъсам с него, ще го съсипя... знам го понеже, той наистина много ме обича, но не съм готова да гледам изпълнения от детската градина. Има едно друго момче, което ме харесва, на моите години е и се държи зряло... аз също го харесвам, но го отблъсквам понеже все още имам нещо като връзка. Да скъсам ли с приятеля си и да намеря някой който да е на моите години или да му дам последен шанс?

MiMcHeToOo
02-01-2008, 13:49
На по колко години сте ти и той ?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-01-2008, 13:54
той 11 тя 12 и половина :lol: ами зарежи го ... ама и ти явно се изживяваш като голямата жена ... а и момчетата съзряват по-бавно ... ако искаш сериозен си вземи някой батко

Insatiable
02-01-2008, 14:08
Не знам как си го търпяла до сега... :-$

GregoryHouse
02-01-2008, 14:24
Че и аз иззлизах с по голямо момиче от мен и кфо?! И аз се лигавех нонстоп и правех простотия след простотия и повярвай ми не заради едната година щото когато трябваше си бях достатъчно зрял и адекватен щом се отнасяше до сериозни неща...не е от годината разлика а просто е идиот...ако искаш късай си нервите с него...в крайна сметка т'ва няма да продължи дълго късай го.

Tazadar
02-01-2008, 14:50
Мри ма, тъпа патко :D

xXxScreamxXx
02-01-2008, 17:39
Ayyy moq lubimec GregoryHouse .... uhh .. edin p1t i s teb da se zase4em :-) ..... :) :) :)


..... aa sega po temata ......to 4oveka i s 2/3 god. da e po mal1k .. nqma da ima zna4enie si4ko si e do haraktera ... ;) ... tai 4e nqma mn mn smisal da si nego ... pone tai si misslqq

koalka
02-01-2008, 17:43
Може да е влюбен в теб, но и аз не бих търпяла такова отношение и държание, ти искаш да излизаш с тийнейджър, а не дете още.Просто говори с него и му кажи, че има разминаване в държанието ви, различни сте, което ще си е самата истина.Най-малкото ти не се чувстваш добре в тази връзка...

sasha_90
02-01-2008, 17:53
И какво като е влюбен в теб-цял живот ли ще търпиш?Ти не си щастлива с него или поне аз съм с такова впечатление.Зарежи го.

WithLove
02-01-2008, 17:54
Щом не се чувстваш добре с него,раэделете се и толкова!

So unbelievable love..
02-01-2008, 18:05
Щом не се чувстваш добре с него,раэделете се и толкова!

+1