PDA

View Full Version : Продължаване на рода без мъже



AvaLan4e
02-01-2008, 17:19
:grin:
Обичам би <3333333333
Открихме си най-после способ за продължаване на рода без мъже 8)
Мухахахах ('= ('= ('=
Баси якото. Не, че не съм убедена, че в бъдеще ще има само 1 пол ^^

т.7
krem4et0

ABSOLUTme
02-01-2008, 17:20
Дай линк и ние да висим за какво иде реч. 8)

psychopath
02-01-2008, 17:20
какво?

MaLty
02-01-2008, 17:33
Даааай линк :P

AvaLan4e
02-01-2008, 17:37
http://dnes.dir.bg/2008/02/01/news2614842.html
Мързелииииии...тц тц <3

FelisDirus
02-01-2008, 17:39
Без мъже? Вие май сте болни, а?..

Отказвам да коментирам. Всъщност това даже ме устройва - за мен ще има повече.


Едит:
Boys, boys, boys
I'm looking for the good time
Boys, boys, boys
I'm ready for your love

fake
02-01-2008, 17:42
как излишен бе О.о
как без секс?!?

AvaLan4e
02-01-2008, 17:49
:---) :smt029
Вие сте некви зависими...че ако толкова искате си има дрога бе
Всъщност, лично аз не виждам какво пък толкова са ви притрябвали?
Нито са хубави, нито да безопасни, нито пък могат да ме ощастливат.

sh3_1s_7h3_0n3
02-01-2008, 17:53
Сладичко_bi, ти да не си болна феминистка? :-o К'во им има на мъжете... вЕрно, че понякога не се траят, ама то и ние не сме стока... ^^ :)

fake
02-01-2008, 17:55
секс бе, момиче, секс...
вибратора...да, ама не ме задоволява както един мъж може
аз лично без мъже не мога.

FelisDirus
02-01-2008, 18:11
Можеш ли да ми обясниш дали има по-божествен момент от този, в който поглеждаш човека, когото обичаш и му казваш, че ще става баща? Че сте създали дете! Нов живот! Това е... нямам думи да го опиша.

А когато държиш детенцето в ръцете си, знаейки че е плод на вашата любов? Не твоята, не неговата, а вашата!

xXxScreamxXx
02-01-2008, 18:11
bolni hora 8)

psychopath
02-01-2008, 18:28
Можеш ли да ми обясниш дали има по-божествен момент от този, в който поглеждаш човека, когото обичаш и му казваш, че ще става баща? Че сте създали дете! Нов живот! Това е... нямам думи да го опиша.

А когато държиш детенцето в ръцете си, знаейки че е плод на вашата любов? Не твоята, не неговата, а вашата!И в момента ,в който му го кажеш той те гледа така > :shock: /буквално/

FelisDirus
02-01-2008, 18:31
Можеш ли да ми обясниш дали има по-божествен момент от този, в който поглеждаш човека, когото обичаш и му казваш, че ще става баща? Че сте създали дете! Нов живот! Това е... нямам думи да го опиша.

А когато държиш детенцето в ръцете си, знаейки че е плод на вашата любов? Не твоята, не неговата, а вашата!И в момента ,в който му го кажеш той те гледа така > :shock: /буквално/


Развали магията. Предполага се, че сте го искали. Пък и да не сте.. по-щастлив 'гаф' от едно детенце няма!

Понякога си мисля, че съм готова да си загърбя целия живот - кандидатстване, купони, пиянстване, работа, кариера, заради това малко човече. Може и да се заблуждавам, не знам, но последния път, когато си правех тест се молих да е положителен.

Както и да е, стига с откровенията.

sh3_1s_7h3_0n3
02-01-2008, 18:32
..По-божествено... от това да се събудиш сутринта в прегръдките на любимия човек, с когото сте били далеч един от друг 'известно' време? ^^ http://www.ue-varna.info/images/smiles/in_love.gif

...после не ни трябвали мъжете... Да, бе! http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/aw.gif

Това чувство не знам как би го изпитала с някоя жена... Oсвен ако те не са ти особена слабост. http://www.ue-varna.info/images/smiles/rolleyes.gif

AvaLan4e
02-01-2008, 19:14
Сладичко_bi, ти да не си болна феминистка? :-o К'во им има на мъжете... вЕрно, че понякога не се траят, ама то и ние не сме стока... ^^ :)
Тва пък как го реши?

секс бе, момиче, секс...
вибратора...да, ама не ме задоволява както един мъж може
аз лично без мъже не мога.
Казох дрога... А ако толкова дъжиш на човек, надали си пробвала с жена.

Можеш ли да ми обясниш дали има по-божествен момент от този, в който поглеждаш човека, когото обичаш и му казваш, че ще става баща? Че сте създали дете! Нов живот! Това е... нямам думи да го опиша.

А когато държиш детенцето в ръцете си, знаейки че е плод на вашата любов? Не твоята, не неговата, а вашата!
Първо мога да го кажа на най-добрата си приятелка, на другото си дете, на любовта ми към света. Защото едно дете е на света, аз съм само този, който ще се опита да направи всичко по силиоте си да го обича най-много за да му даде ако не най-много то поне от най-ценното. Второ вашата звучи ужасно,. детето не е твое, не е негово, не е ничие. Имала съм нужда да съм нечия, но аз не съм ничия. Мога да изброя хиляди причини за това колко е добре да си нечий и детето да не е само твое и още 2 пъти повече защо не тярбва да е така. По божествено от споделянето на това че нося дете от някой с този някой предполагам би било детето. И пак е далеч да е сигурно. Въобще говорите в такава частност, толкова сте консервативни и най-малкото слепи. Не че е лошо да виждате само любов. На мнение съм че не бива да има деца от хора, които не ги желаят, не са достатъчно добри и въобще на това че е толкова лесно да се правят деца. да се правят престъпници, да се правят хм. Бе пука ни. Важното е да не успеят да те накарат да ти пука.

FelisDirus
02-01-2008, 19:28
Някой те е направил, носил те е 9 месеца - била си част от организма на майка си, по дяволите, раждала те, гледала те е. Не ми ги обяснявай тия работи, че не си ничия, защото си. Това не е консерватизъм, а факти.

И детето ще е "наше", да.

И между другото, пробвала съм с жена - красива приятелка, която много обичам, но никога не бих заменила един мъж с жена, никога. Най-малкото пък за секса. Предпочитам красивият розов мъжки пенис пред пластмасовото/силиконовото дилдо, ако ще и Анджелина Джоли да го държи.

Жалко, че не си случила на мъже, та си си извадила такова ужасно мнение за тях.

Колко по-различно е ако те прегърнат едни силни мъжки ръце - вдъхва толкова сигурност и спокойствие. Не е ли красиво да видиш един иначе строг и 'безчувствен' мъж се разнежва пред теб, става гальовен, иска да се грижи за теб, боготвори те. Нима една жена може да даде това на друга жена? Изключено е. Жените по принцип са нежни и деликатни създания, красиви са, но никога не могат да бъдат 'мъжът' вкъщи. Този мъж, който и ще те побийва от време на време, който ще тропне с ръка на масата, мъжът, който закриля семейството.

Абеее, какво ли обяснявам.. кауза пердута.

HexGirl
02-01-2008, 19:49
spored men puk horata sa kato jivotnite te sa sazdadeni za da se razmnojavat i da poddarjat ravnovesieto na prirodata i ei taka horata kat po4nat da se pravqt na bogove mn se draznq za6toto ni6to hubavo nqma da ima ot cqlata tazi rabota povqrvaite mi !!!!

MiMcHeToOo
02-01-2008, 19:50
Колко по-различно е ако те прегърнат едни силни мъжки ръце - вдъхва толкова сигурност и спокойствие. Не е ли красиво да видиш един иначе строг и 'безчувствен' мъж се разнежва пред теб, става гальовен, иска да се грижи за теб, боготвори те. Нима една жена може да даде това на друга жена? Изключено е. Жените по принцип са нежни и деликатни създания, красиви са, но никога не могат да бъдат 'мъжът' вкъщи. Този мъж, който и ще те побийва от време на време, който ще тропне с ръка на масата, мъжът, който закриля семейството.


Изключително си права.

bebeto0o
02-01-2008, 20:42
Можеш ли да ми обясниш дали има по-божествен момент от този, в който поглеждаш човека, когото обичаш и му казваш, че ще става баща? Че сте създали дете! Нов живот! Това е... нямам думи да го опиша.

А когато държиш детенцето в ръцете си, знаейки че е плод на вашата любов? Не твоята, не неговата, а вашата!
;( Mn qko iskazvane

Canis_Dirus
02-01-2008, 20:45
Мдаа и след няколко поколения като нямая производство на тестостерон и ... Ееех, скоро науката ще намери начин да произвежда п-у-т-к-и и тогава жените ставате излишни. То и сега сте това - туморен израстък към п.тката. :D

FelisDirus
02-01-2008, 20:52
Мдаа и след няколко поколения като нямая производство на тестостерон и ... Ееех, скоро науката ще намери начин да произвежда п-у-т-к-и и тогава жените ставате излишни. То и сега сте това - туморен израстък към п.тката. :D

Ооо, я да млъкваш! Ще стоиш наказан в ъгъла май.. :-x

Дори не беше готина провокация. Фръц!

LiveFlower
02-01-2008, 21:41
teq u4enite si nemat rabota

quench
02-01-2008, 23:06
теоретично можете да си раждате и хаплоидни мутанти :)

teenkopele
02-01-2008, 23:19
Мдаа и след няколко поколения като нямая производство на тестостерон и ... Ееех, скоро науката ще намери начин да произвежда п-у-т-к-и и тогава жените ставате излишни. То и сега сте това - туморен израстък към п.тката. :D

Това е добро! :razz:

HardlyAwakened
02-02-2008, 07:43
Можеш ли да ми обясниш дали има по-божествен момент от този, в който поглеждаш човека, когото обичаш и му казваш, че ще става баща? Че сте създали дете! Нов живот! Това е... нямам думи да го опиша.

А когато държиш детенцето в ръцете си, знаейки че е плод на вашата любов? Не твоята, не неговата, а вашата!И в момента ,в който му го кажеш той те гледа така > :shock: /буквално/

:shock: :shock: Абсолютно ... Сладикото_би .. на теб ти има нещо ? .. или си отхвърляна и грозна ..или си болна наистина.. :?

Disrespect
02-02-2008, 08:14
ама колко ли пари ще се направят с тва нещо..хъх

rakiQ
02-02-2008, 08:48
как ли ще реагира детето когато разбере как е направено ?? :razz:

Canis_Dirus
02-02-2008, 12:08
Предпочитам красивият розов мъжки пенис пред пластмасовото/силиконовото дилдо, ако ще и Анджелина Джоли да го държи.
Този мъж, който и ще те побийва от време на време, който ще тропне с ръка на масата, мъжът, който закриля семейството.
Ела ми бе. Моя е ръзев към лилаво-червен 8-)

Жа та биим и ибем ридовно. Па ти ще дундуркаш бебитата 8-)

FelisDirus
02-02-2008, 12:11
Предпочитам красивият розов мъжки пенис пред пластмасовото/силиконовото дилдо, ако ще и Анджелина Джоли да го държи.
Този мъж, който и ще те побийва от време на време, който ще тропне с ръка на масата, мъжът, който закриля семейството.
Ела ми бе. Моя е ръзев към лилаво-червен 8-)

Жа та биим и ибем ридовно. Па ти ще дундуркаш бебитата 8-)

Зимам та! Ама та искам с бял потник, яко накапан с манджа, с някоя и друга дупка, щото няма кой да те закърпи.. космат и рошав.

Окей?

Canis_Dirus
02-02-2008, 12:13
Зимам та! Ама та искам с бял потник, яко накапан с манджа, с някоя и друга дупка, щото няма кой да те закърпи.. космат и рошав.

Окей?
Беше бял нявгаж. Сега немож му определи света. Освен това съм потен, мириша и оригам на бира, чесън и шкембе. Мишниците не съм ги зимал от две петилетки и повече ... бе

Ще получиш оргазъм още на втория шамар придружен с яка псувня. Разбираш ли, ма, Марудо?

FelisDirus
02-02-2008, 12:15
Пф, мой си...

Canis_Dirus
02-02-2008, 12:17
Пф, мой си...
Ка жа съм твой, ма? Ти жъ си моя. То жината е като табуретка, само дет мое да гувори.

Вопще. Требе мъжове да има. Да ги смазват от бой на тъпите патки.

DiTko
02-02-2008, 12:18
Ти си луда ма ...

FelisDirus
02-02-2008, 12:18
Смени малко репертоара де... не ми е яко да се заяждам така.

Canis_Dirus
02-02-2008, 12:20
Смени малко репертоара де... не ми е яко да се заяждам така.Нямам причина да го сменям. Поне докато имаш зъби в устата - малко ти е боя.

Decu
02-02-2008, 12:22
Смени малко репертоара де... не ми е яко да се заяждам така.Нямам причина да го сменям. Поне докато имаш зъби в устата - малко ти е боя.

Ама и ти с тоя бой..жените трябва а се уважават! 8-)

fake
02-02-2008, 12:24
Предпочитам красивият розов мъжки пенис пред пластмасовото/силиконовото дилдо, ако ще и Анджелина Джоли да го държи.

ахаа...тфа се опитах да обясня...
от месец(!!!!!!!!!) не съм правила секс, но въпреки това вибраторът си стои забутан в шкафа. изобщо не ме влече.

OtherDimension
02-02-2008, 12:27
неосъзнало се лапе

FelisDirus
02-02-2008, 12:29
Предпочитам красивият розов мъжки пенис пред пластмасовото/силиконовото дилдо, ако ще и Анджелина Джоли да го държи.

ахаа...тфа се опитах да обясня...
от месец(!!!!!!!!!) не съм правила секс, но въпреки това вибраторът си стои забутан в шкафа. изобщо не ме влече.



Хах, кво те ебе.. аз казах - тъй ще има повече за нас. 8-) Boys, boys, boys... Те да се оправят с гумените играчки. Мъжкото си е мъжко.

Black_JAG_Bundy
02-02-2008, 12:42
Знаех си, че тоя момент ще настъпи :-x
Злите женски масонски орди и царството на черните амазонки искат да унищожът МЪЖА!
Но ние гордите мъжки рицари, носители на честта и добротата няма да се откажем без БОРБА!
No Ma'am!!!

KiLLeR_InSTiNkT
02-02-2008, 13:34
Потресена съм от темата :shock:
Не вярвах, че има толкова заблудени хора - как без мъже???
Подкрепям Къдли, която го каза много точно и ясно...

AvaLan4e
02-02-2008, 17:00
ебаси хипарските глупости...

детето като е на света, защо родителите му се грижат за него, а не света???
Детето е плод на любов (идеален случай) или грешка (гледаме да го избегнем това), но е резултат от съединяването на двама души в едно...

А лесбийските нео-хипарщини и феминистка пропаганда, можем да си ги спестим- това, че не си срещала свестен мъж, не означава, че ние сме слепи. :-x
Къди е пъти по хипар от мене <333 (=
Защо ли? :lol: Не говоря на пусто. Ако не ви се мисли не ми се мисли и на мен над вашите съждения.
И е остров Лецбос, но лизбийка. и никой не е казал/малко преувеличавам, всички казват/ че няма светсни мъже, освен, че сте yx не можете никога и да ни разберете даже чист физически?! Аз съм за 1ния пол, не за само жените. Аз държа на уеднаквяването, заради, което най-вероятно ако сме били 1 пол сме станали 2. Ако бяхме един всеки щеше да си има цици и дупе и щяхме да избираме по-правилно, по-разумно, по-приятно. ('=


Можеш ли да ми обясниш дали има по-божествен момент от този, в който поглеждаш човека, когото обичаш и му казваш, че ще става баща? Че сте създали дете! Нов живот! Това е... нямам думи да го опиша.

А когато държиш детенцето в ръцете си, знаейки че е плод на вашата любов? Не твоята, не неговата, а вашата!И в момента ,в който му го кажеш той те гледа така > :shock: /буквално/

:shock: :shock: Абсолютно ... Сладикото_би .. на теб ти има нещо ? .. или си отхвърляна и грозна ..или си болна наистина.. :?
Има ми нещо о.0 ;-) :-s Отхвърлена съм :-# Ох и съм гроза и болна. Да никакво продъжение за рода на мен...гените са ми шантави. Щом се радвам на необвъразността си с мъже и не харесвам розови пишки съм яко стисната вещица ('=




И бтв яко сте еднакви. То така не е интересно. Кво ви говоря. (= Може бая да се отпуснете за боя и тн, но вижте половете си се пазят, а даже съвместното съжителство сте го почти изключили...('= не може да ви разбре човек защп не искате и за това да поговорим.

namina
02-02-2008, 17:06
Оффф моля ти се.И тези деца дет ще се родят ще са дефектни.
+1 8-) :P имаме си нужда от мъже пък и те са на изчезвнане 8-) :P

FelisDirus
02-02-2008, 17:25
Еднакви ли?! Хах, а какво.. да се правя на някаква само и само, за да съм различна и да изпъквам ли? Да се чувствам виновна, защото имам нужда от грижа, подкрепа и хуй?!

Какви са тия глупости? Аз пък не ща да съм различна в това отношение, нито да съм равна на мъжа - мъжът си е мъж и е глава на семейството. Всяка жаба да си знае гьола. Така е предопределено.

Защо да сме еднакви? Да сме един пол?! Губи се чарът на живота, на любовта, на секса...

Унижение ли е да ти отвори вратата? Да ти плати сметката? Да ти купи подарък? Да се грижи за теб и децата ви?

И защо мислиш, че ще се разбираме по-добре, ако всички имахме цици (примерно) или с други думи сме еднакви? Ти не си наред и сериозно ти казвам, че ме вбесяваш с тези приказки.

Хубаво, лижи се с приятелки, няма лошо и аз нямам нищо против, но само не се опитвай да пренареждаш света и да обясняваш на всичкото отгоре, че ти си права, а видиш ли, ние, всички останали, сме заблудени овце и ти се опитваш да ни просветлиш. Но ние сме толкова ограничени, че на теб ти е чак смешно... я се осъзнай!

Направо се чудя защо ли ти се връзвам на приказките.

OtherDimension
02-02-2008, 17:26
^ съгласен съм, да не повярваш 8-)

FelisDirus
02-02-2008, 17:30
^ съгласен съм, да не повярваш 8-)


хахах.. мда, рядко се случва 8-)

psychopath
02-02-2008, 17:33
Знаех си, че тоя момент ще настъпи :-x
Злите женски масонски орди и царството на черните амазонки искат да унищожът МЪЖА!
Но ние гордите мъжки рицари, носители на честта и добротата няма да се откажем без БОРБА!
No Ma'am!!!ти си потенциален гей...

AvaLan4e
02-02-2008, 17:51
Къдли, горката ти. Вероятно ще бъдеш спасяване от някой смотан комплексиран нещастник и дано се спасиш, защото наистина би била чудестна майка, но достойнството ти куца. Надявам се децата ти да четат повечко за рицари <3 Честно. От сърце.

Sevt
02-02-2008, 17:57
Защо да сме еднакви? Да сме един пол?! Губи се чарът на живота, на любовта, на секса...

Унижение ли е да ти отвори вратата? Да ти плати сметката? Да ти купи подарък? Да се грижи за теб и децата ви?


По - добре никой не може да го каже :)

FelisDirus
02-02-2008, 18:02
Къдли, горката ти. Вероятно ще бъдеш спасяване от някой смотан комплексиран нещастник и дано се спасиш, защото наистина би била чудестна майка, но достойнството ти куца. Надявам се децата ти да четат повечко за рицари <3 Честно. От сърце.

Я млъкни.. на моето самочувствие и самоуважение ще вика, че достойнството ми било куцало. Дрън-дрън.. и за твое сведение си подбирам мъжете, защото не всеки може да си ме позволи. Критериите и претенциите стигат до небето и моето момче трябва да ги покрива, защото иначе няма работа с мен.

И ако си мислиш, че е достойно да те лиже жена.. жалко за теб. Никога няма да усетиш любов и грижа с този начин на мислене.

Аз казах, каквото имах и спирам да споря, защото ми омръзна. Не желая да те променям, защото не ебе, но те моля отново, не се опитвай да ми променяш мисленето, начина на живот, принципите, защото побеснявам, когато някой си мисли, че е прав относно нещо, свързано с моя живот.

Просто повече не се обръщай по никакъв повод към мен относно тази тема.

AvaLan4e
02-02-2008, 19:17
1. не си падам по жени
2. обичам да имам господар
3. обичам да ме бият
4. обичам да ме боли
5. обичам да се бия
6. обичам да обгрижвам някой
7. обичам да наранявам
8. обичам да съм собственик
9. обичам да знам какво следва
10. обичам си работата
11. обичам любовта


1. не обичам да се господарства над някого
2. не обичам да бият някого
3. не обичам някого да го боли
4. не обичам някой да е собственик на някого
5. не обичам да принизяват предотвратяването не престъпления със справедливостта в последствие
6. не обичам да си върша работата и да виждам че не помагам
7. не обичам все ей тъй от чувство за любов да биват поробвани и избивани толкова прекрасни майки
8. не обичам и страста когато лъвицата умира с прегризана шия след любовта
9. не обичам последствията от тази любов

не виждам защо мените темата. направете си хиляда тема защо са ви нужни мъжете и си пишете. нито се говори в тази за хомосексуализъм, нито се говори за не приемане на мъжете като хора, нито за отношенията между мъж и жена. единственото, кеото може да обедини темата е свободен избор на хора малкоповече начетени и отговорни.

Saymon90
02-02-2008, 19:32
Жалка работа. Скоро няма да има нужда нито от мъж, нито от жена, за да има дете... хех, пък казват, че детето е плод на любов! 20ти век превърна тази приказка в "Детето е плод на любов или скъсан презерватив", а 21ви ще я превърне "Детето е плод на епроветка". Гордейте се - вижте колко се развихме.

Sevt
02-02-2008, 19:49
Не виждам защо намесваш боя, болката и господарстването във любовта. Има мъже, които не ги практикуват. Просто трябва да попаднеш на тях...

AvaLan4e
02-02-2008, 19:58
Не виждам защо намесваш боя, болката и господарстването във любовта. Има мъже, които не ги практикуват. Просто трябва да попаднеш на тях...
?
просто изброих всичко за което темата не е.
некви сте странни. все още не мога да поврвам, че не ми се разбира.

OtherDimension
02-02-2008, 19:59
неква неорентирана пикла си
<3

Sevt
02-02-2008, 20:03
Не виждам защо намесваш боя, болката и господарстването във любовта. Има мъже, които не ги практикуват. Просто трябва да попаднеш на тях...
?
просто изброих всичко за което темата не е.
некви сте странни. все още не мога да поврвам, че не ми се разбира.

А извинявам се значи моя грешка...ами по темата....значи който каквото иска да прави. Така или иначе не смятам че едно такова потомство ще е пълноценно, а и едно общество без мъже също. Така или иначе показателен е фактът съдъжащ се и в самата тема - това " откритие " го прави МЪЖ .

Devilsplaymate
02-02-2008, 20:17
Глупости... Гравитация, ама без привличане.

AvaLan4e
02-02-2008, 20:18
Не виждам защо намесваш боя, болката и господарстването във любовта. Има мъже, които не ги практикуват. Просто трябва да попаднеш на тях...
?
просто изброих всичко за което темата не е.
некви сте странни. все още не мога да поврвам, че не ми се разбира.

пробвала ли си да си четеш мненията, които пускаш, преди да се чудиш как така не те разбират???
Не. ('=

AvaLan4e
02-02-2008, 21:12
еми пробвай, аз обикновено се чудя какво си написала...
пука ти.
<3

InitialD
02-03-2008, 00:05
_Cuddly_ ... вече съм сигурен .. искам да се оженя за теб! :grin:

По темата:

Много обичам когато хората си играят на Бог!Винаги свършват в някоя канафка,окоп или просто 2 метра под земята!!!

Това мисля показа мнението ми по въпроса! :-x

Canis_Dirus
02-03-2008, 07:48
:lol: :lol: :lol: :lol:
Свастица, вземи пак да пишеш сложни термини, така удоволствието не е пълно. Само с правописни и пунктуационни грешки нме си толкова забавен.

П.П. кажи сега, как в другите форуми ги правиш за "две стинки"!

_showy_
02-03-2008, 12:50
Ух това го четох.
Първо вибраторите, сега и това.. Ужас.
Аз пък предпочитам мъжко. :D :grin:

radito
02-03-2008, 12:56
:---) :smt029
Вие сте некви зависими...че ако толкова искате си има дрога бе
Всъщност, лично аз не виждам какво пък толкова са ви притрябвали?
Нито са хубави, нито да безопасни, нито пък могат да ме ощастливат.
Ама че си глупава :-D

Boot
02-03-2008, 13:31
Абе, Свастика, ти сам разбираш ли се като пишеш??? Хвани един тълковен речник и ще откриеш много нови хоризонти, за които очевидно не подозираш...
:lol:

02-03-2008, 13:52
Има някаква нова тенденция в тоя форум.
Всеки който направи 900 мнения и стане Мега-Фен (или там колкото се искат) , става велик!
Ех, чакам и аз да стана мега фен, че да се опияня от величието!

Canis_Dirus
02-03-2008, 14:31
Не се сърдете на Свастица. Той просто е дълбоко покъртен от мисълта, че е възможен свят без мъже. А в един такъва свят той не би могъл да си намери другарче. Разберето го. Просто му се ще да го онождат други мъже.

AvaLan4e
02-03-2008, 17:13
Драги ми Смехурко,
('= Г-н Експо, забрави подписа <3 Не, че аз го помня, но беше нещо от типа Твой Приятел Патиланчо бла бла ('=
Колко ви се радвам <333 Само дето сте малко ='( Много малко. Така всички ви обичам. >Доказвам, че съм тъпа :grin:

Canis_Dirus
02-03-2008, 17:22
Поздрав най-сърдечен
твой приятел вечен

Патиланчо Ванчо

:grin: :grin:

Баба Цоцолана рулз!

Искам да си играя на патилнаско царство. ПЪК!

AvaLan4e
02-03-2008, 17:30
Поздрав най-сърдечен
твой приятел вечен

Патиланчо Ванчо

:grin: :grin:

Баба Цоцолана рулз!

Искам да си играя на патилнаско царство. ПЪК!
Ти даже на Червената Шапчица не си поигра с мен... Заради Патиланско царство ли е? Или просто не искаш да си играеш с мен и си измисляш оправдания (=

Canis_Dirus
02-03-2008, 17:33
Ти даже на Червената Шапчица не си поигра с мен... Заради Патиланско царство ли е? Или просто не искаш да си играеш с мен и си измисляш оправдания (=
Просто... хммм
Не мога да играя такива незензурни игри в младежки форум. Пък и не знам, кой ще е ловеца...

AvaLan4e
02-03-2008, 17:38
Ти даже на Червената Шапчица не си поигра с мен... Заради Патиланско царство ли е? Или просто не искаш да си играеш с мен и си измисляш оправдания (=
Просто... хммм
Не мога да играя такива незензурни игри в младежки форум. Пък и не знам, кой ще е ловеца...
<3 Я стига, не съм чак толкова извратена, ще поиграя Шапчицата, а после ще те застрелям, но просто за да няма други Шапчици ('=
Не искаш ли? То ще е хубаво. Края просто се изменя. И без това всички са банални щастливи, заживели бла бла, а аз знам, че на вас сега по ви блазни мисълта за не определения край. (=
Признат си бтв. Можеше пак да ти пиша, но предпочитам да те упреквам, че не си контактуваш с мен, както Г-н Експо и тн, които не желаят да споделям персоните им.