PDA

View Full Version : "Пей с мен"



piletyyy_
02-01-2008, 17:26
Знаете ли като се запишеш къде ще са кастингите...в кои градове

NuRi
02-01-2008, 18:04
mi neznaem az mislq che trea da proverish v saita i taka ili shta informirat az lichno mislq che tova shi e tochno kopie na music idol ili na staracademy za da ima konkorencia i borba za reitinga na televiziite mejdy Btv i NTV :) ( koi li shte pobedi ) xa ;]

Sevt
02-01-2008, 18:15
"
Ние, културните и интелигентни зрители - антифенове на шоуто на Трифонов, считаме, че това продължаващо години наред предаване е гавра и подигравка с културната и интелигентната общественост и е срам за страната. То нанася непоправими вреди върху българското общество с простотията и чалгата, които популяризира, с лъжовните си и клеветнически внушения, които излъчва по два часа всеки ден от повече от 10 години! Смятаме, че мястото му не е в националния, а още по-малко в сателитния ефир и искаме то незабавно да бъде спряно! Ако изобщо то има някакво място, то е в последната "кабеларка", чиито зрители няма да се гнусят да го гледат. Ние осъждаме bTV за това, че толкова години те излъчват това предаване и още не са го спрели и искаме незабавното спиране на предаването!

"
antitifonov.dolubkp.com

quench
02-01-2008, 22:09
"пий с мен" 8-)

teenkopele
02-01-2008, 22:16
"пий с мен" 8-)

Ахахахахах, такова предаване би обрало всякаква аудитория. :D

quench
02-01-2008, 23:18
старо, но добро клипче

http://youtube.com/watch?v=xHmWReSiT8g

quench
02-01-2008, 23:20
или тва

http://youtube.com/watch?v=tZmDWltBziM&feature=related

Sevt
02-02-2008, 05:28
"

Кич Топ–10, Януари 2008

1. Слави Трифонов и конкурсите му

Този прогледнал великомъченик не се спря. Танцуваме, пеем и се веселим с него до забрава. Досега само в БТВ, скоро и в други ТВ-та. Очаквайте в най-близко бъдеще сериалите на Трифонов: „Рецитирай с мен” (по СКАТ), „Дишай с мен” (по Дискавъри), „Спи с мен” (по XXL), „Мастурбирай с мен” (по Спайс Платинум) и още много, много други. После, нямало шоу-бизнес в България! Има... ама ако Славчо разреши!

"

air_J
02-02-2008, 10:42
"
Ние, културните и интелигентни зрители - антифенове на шоуто на Трифонов, считаме, че това продължаващо години наред предаване е гавра и подигравка с културната и интелигентната общественост и е срам за страната. То нанася непоправими вреди върху българското общество с простотията и чалгата, които популяризира, с лъжовните си и клеветнически внушения, които излъчва по два часа всеки ден от повече от 10 години! Смятаме, че мястото му не е в националния, а още по-малко в сателитния ефир и искаме то незабавно да бъде спряно! Ако изобщо то има някакво място, то е в последната "кабеларка", чиито зрители няма да се гнусят да го гледат. Ние осъждаме bTV за това, че толкова години те излъчват това предаване и още не са го спрели и искаме незабавното спиране на предаването!

"
antitifonov.dolubkp.com
Според мен бъркаш малко ...

Ние, културните и интелигентни зрители - антифенове на шоуто на Трифонов, считаме, че това продължаващо години наред предаване ...
Защото, това е ново предаване, е да, пак ще се ръководи от Трифонов, но не е поредното предаване. :)
Клик (http://m.dir.bg/novina.php?nid=5830&jid=2)
Принципно, не са много хората навършили пълнолетие, които да не са разкрили истинската същност на Слави Трифонов! То затова и аудиторията му е съставена предимно от непълнолетни и емигранти в чужбина (това са лично мой наблюдения, просто от хората, които познавам само тези две групи го гледат), но това е отделна тема. От риалити шоута в България, ако не си победител зор ще видиш някаква кирия. :smt039