PDA

View Full Version : Още един въпрос за фон дьо тена?



varnen4e
02-01-2008, 19:59
Мацки, да ви питам... излизат ли ви пъпки и черни точки от фон дьо тена, защото съм чувала, че много такива се появяват от употребата на фдт и пудра, така че да питам някой, който ще ми каже от личен опит. И ако може да ми препоръчате някоя марка за фдт, за да знам.. че съм невежа в тази област.
:)

nikinkaa
02-01-2008, 20:25
Преди и аз си мислех,че излизат пъпки от фон дьо тен-а,защото се "запушвали порите",но не е така.За фон дьо тен-а бих казала,че освен,че коригира гадориите,действа на кожата като крем,нз как да го кажа... ;)

Shushu11
02-01-2008, 20:45
Ooo mn sa qki i fon dio tena i pudrata!!!Az polzvam i dvete i nishto ne ti stava,trqbva samo da razmazvash dobre!!! I si kupuvaite po skypi fon dio teni i pudri,dam tfa.Aa na Impala sa qki po 4 lv,no sa qki.

techCandy
02-01-2008, 20:47
Не, не излизат, ако ще ти излизат такива неща, ще е защото не
полагаш достаъчно грижа или не ползваш подходяща козметика. С фон дьо тена кожата си диша, даже дори предпазва от мръсотията.... Марка ми е малко трудно да ти препоръчам, защото аз съм вярна само на една и не съм ползвала много. Съответно Yves Rocher ти препоръчвам :)

varnen4e
02-01-2008, 20:50
Мерси сладураниии :-) :-) :-) :-) :P

merilin1
02-01-2008, 20:52
при мен е обратното - откакто ползвам фон дьо тен много по рядко си почиствам лицето от черни точки :-o а за пъпки незнам, защото нямам. Наистина ако е хубав фон дьо тен-а няма да имаш проблем аааа според мен такъв е на Импала. 8)

onlyou
02-02-2008, 00:02
мм и при мен няма такова нещо.. а до марката може да пробваш на Revlon фнд-те са много хубави.Аз ползвам Revlon,ColorStay и съм много доволна.Има за мазна,суха и нормална кожа и стой много естествено,дори бих казала,че не си личи,че имаш фдт,а кожата изглежда гладка.Той е по-скъпичък,около 20лв,но пък си заслужава :)

Sladyranna
02-02-2008, 03:56
Аз ползвам от доста време..не ми излизат! (те излизат тук там ам не от него де) Но все пак не слагай там където не е нужно! и никога не си лягай да спиш с фон дьо тен.. (не точно никога дее..може да ти се случи така, че да си изморена или де да знам...но съвсем не е за препоръчване) :)

LuCiFersAngeL
02-02-2008, 07:01
Не излизат пъпки от ФДТ. Даже откакто ползвам съм забелязала, че кожата ми е доста по-хубава и "сияйна" и когато съм без него. Както бях споменала в една друга тема за ФДТ - важна е марката и продуктът да е подходящ за твоя тип кожа.

scanadal
02-02-2008, 08:56
Да и аз когато използвам ФДТ съм забелязала,че кожата ми се "изчиства" от разните пъпчици и други гадости. :-) Незнам защо е така,но определено съм си доволна де.А за марка,аз използвам само на "Impala",наистина са страхотнииииии!!!! :grin:

FunkyFresh
02-02-2008, 13:30
Ох с тея ФДТ :roll: по добре да си напишеш на лицето имам пъпки и гадни неща по кожата с ФДТ става толкова грозно :(

BeBoNcHeTo
02-02-2008, 19:35
При мен няма такива неща плзвам и двете от доста време иии не съм забелязвала

bibi90
02-03-2008, 11:37
Ne izlizat pupki i 4erni to4ki,ako fdt i pudrtata sa ka4estveni,podhodq6ti za tvoqta koja i pravilno naneseni.Sa6to e vajno i da gi po4istva6 ve4er vnimatelno,i da gleda6 nikoga da ne si lqga6 s grim.Ina4e za marka za pudra nemoga da ti kaja,za6toto ne polzvam.A za fon dio ten moga da ti preporu4am na L'oreal,Vishy,Lumene,Revlon,Bourjous

TheOtherME
02-03-2008, 14:03
Аз ползвам от скоро фон дьо тен,досега нямам проблеми.Пудра съм ползвала доста време,но също нищо не ми е ставало.Специално за фдт проучих въпроса-съвременните фон дьо тени са леки и не запушват порите.Образуват защитен филм на кожата на лицето и я предпазват от прахоляка и мръсотита навън.От друга страна,важно е да почистваш кожата си с лосион,когато се прибереш и да го махаш-колкото и да са олекотени,фдт пак не ми вдъхват пълно доверие,но мисля,че редовното почистване ще те предпази от всякакви проблеми.Също така четох,че е най-добре да си вземеш течен фдт,тъй като стои най-естествено и е най-лек.

ЕPu
02-03-2008, 14:46
Зависи какъв е фон дьо тена, ако е по-мазен и запушва порите е възможно да ти се появят проблеми. При положение, че си чистиш лицето всеки ден преди да легнеш (т.е. сваляш си грима и подхранваш кожата) не би трябвало да има усложнения.

Buhtaaa
02-03-2008, 15:33
ми ... не знам аз по едно време спрях да ползвам фон дьо тен и каквито и да било глупости за прикриване на недосатъци и лицето ми да не кажа се изчисти цялото ама се подобри картинката достааа :-o а относно фон джо тен сега използвам тоя на маь фацтор дето го рекламират сега

Dark_Angel_F
02-03-2008, 18:44
Ами по ендо врем използвах редовно фон дьо тен , но нямах ниаккви проблеми със зпаишването на порите... От друга стана си има специални фдт които са за млада кожа и са сравнително по леки и щадящи .