PDA

View Full Version : Към момчетата...



varnen4e
02-01-2008, 20:22
На мен ми е интересно.. 1-во какво си мислите, когато момичето направи 1-вата крачка, ако ви покани на кафе примерно? Веднага ли започвате да си мислите, че ви "харесва"? (Изключвам приятелките ви, имам в предвид момиче, което много много не познавате)...
Ииии 2-рото е плащите ли се наистина от "Обичам те!". Ако ходите с някое момиче, без да сте споделяли словом чувства и изведнъж, тя ви каже какво чувства, без вие да сте го очаквал и бе зда сте сигурен, че чувствата са взаимни това отблъсква ли ви или например ви привлича повече интереса?

why^n0t
02-01-2008, 20:43
Първата стъпка е чест на момчетата, от момичетата се иска само да дават знаци - да изпращат сексуални сигнали 8-) и поне на мен ми харесва аз да я правя.
А за в-рото как човек няма да се изплаши момиче да му каже "Обичам те",
особено ако е на първата седмица откакто ходят. Това е специален момент и смятам, че когато и двамата чувстват, че се обичат няма да е неудобно.

MakeMeLaugh
02-01-2008, 21:16
1. Супер :)) Еми на най-малкото е, че съм и поне симпатичен пък нататък ще видим :)
2. Не :)

tuzaro
02-01-2008, 21:20
1. Супер :)) Еми на най-малкото е, че съм и поне симпатичен пък нататък ще видим :)
2. Не :)и аз така 8-)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-01-2008, 21:24
ако ме покани ще отида :) и не е задължително да си мисля че ме харесва :) това зависи от степента до която я познавам .... нямам нищо против да ми казват : обичам те :) много ми е гот даже :) чувствам се оценен

pavkata91
02-02-2008, 07:07
ако тя ме покани на кафе или друго съм тих защото си знам че повечето момичета не ме харесват..и си задаваме един или друг въпрос и ..туй то..иначе като съм имал гадже винаги аз от 1та или 2-рата седмица казвам "Обичам Те!" пръв..но понякога тя ми го е казвала първа..на 6-тия или 7-мия ден... :oops:

varnen4e
02-02-2008, 07:18
Мерси момчетааа... :-) :-)

w0sh
02-02-2008, 08:28
Да и на 2-та въпроса.

sic_fata_tulere
02-02-2008, 08:55
Хаха... първата крачка, разбира се трябва аз да я направя иначе, работата става опасна....Не се плаша от обичам те само това чакам :razz: :razz: :lol:

ViLLa*07
02-02-2008, 17:04
аз не заговарям моми4ета защото ако съм сладък за една за друга мога да не съм ,тъи 4е не досаждам с истъркани фрази ... ако ме заговори или нещо подобно тогава деиствам :D

DiTko
02-02-2008, 17:09
Ако момиче, което не познавам ме покани на кафе естествено е да помисля, че има някакво по-специално отношение към мен в момента, и сигурно иска да ме опознае малко повече. Смятам, че ако ме покани на кафе значи ме харесва на външност и иска да види дали си заслужава да се захване с мен по-сериозно.

Досега не са ми казвали "обичам те", но съм сигурен, че ако след седмица ходене ми каже тези думи, бих се почуствал малко неловко, все пак може още да не съм сигурен в чувствата си ... и така ;) Дано да съм ти бил полезен.

varnen4e
02-02-2008, 20:12
Ако момиче, което не познавам ме покани на кафе естествено е да помисля, че има някакво по-специално отношение към мен в момента, и сигурно иска да ме опознае малко повече. Смятам, че ако ме покани на кафе значи ме харесва на външност и иска да види дали си заслужава да се захване с мен по-сериозно.

Досега не са ми казвали "обичам те", но съм сигурен, че ако след седмица ходене ми каже тези думи, бих се почуствал малко неловко, все пак може още да не съм сигурен в чувствата си ... и така ;) Дано да съм ти бил полезен.

Дам, много мерси.. :) :-)

Frozen_Flame
02-02-2008, 20:20
Ми за първото може и да си помисля че не е просто ей така за лафчето то си е нормално да си помисли човек нещо такова, но пък в повечето случаи си прличава какви са намеренията и на двамата като седнат на масата в кафенето. За второто...защо пък да ме е страх да ме обичат :shock:

DiTko
02-02-2008, 20:23
Не е въпросът да те е страх, а по-скоро дали си наясно с чувствата си към това момиче. Аз така ги разбирам нещата. Ако и ти я обичаш няма защо да се дърпаш, ако не ...

Frozen_Flame
02-02-2008, 20:32
Ами и да не я обичам какво лошо има в това някой да те обича

DiTko
02-02-2008, 20:37
Няма нищо лошо, разбира се. По-хубаво е обаче, ако чувствата са взаимни :)

Frozen_Flame
02-02-2008, 20:40
Е да, но аз просто отговорих на въпроса й :)

Aligator
02-03-2008, 00:19
Не знам какво притеснително има в това момичето да направи първата стъпка, а от думите "Обичам те" никога не съм се плашил. Напротив дори, чувствам се приятно и го смятам като нещо.. много мило.

varnen4e
02-08-2008, 11:19
Мерси на всички :P

feelthless4o
02-08-2008, 11:25
На мен ми е интересно.. 1-во какво си мислите, когато момичето направи 1-вата крачка, ако ви покани на кафе примерно? Веднага ли започвате да си мислите, че ви "харесва"? (Изключвам приятелките ви, имам в предвид момиче, което много много не познавате)...
Ииии 2-рото е плащите ли се наистина от "Обичам те!". Ако ходите с някое момиче, без да сте споделяли словом чувства и изведнъж, тя ви каже какво чувства, без вие да сте го очаквал и бе зда сте сигурен, че чувствата са взаимни това отблъсква ли ви или например ви привлича повече интереса?

Ми няма нищо лошо ако едно момиче харесва едно момче да го покани на кафе.
Мене до ся не ми се е случвало но определено ще си помисля че има симпатии към мен
За третия въпрос... ;х

BlueFace
02-08-2008, 11:26
На мен ми е интересно.. 1-во какво си мислите, когато момичето направи 1-вата крачка, ако ви покани на кафе примерно? Веднага ли започвате да си мислите, че ви "харесва"? (Изключвам приятелките ви, имам в предвид момиче, което много много не познавате)...
Ииии 2-рото е плащите ли се наистина от "Обичам те!". Ако ходите с някое момиче, без да сте споделяли словом чувства и изведнъж, тя ви каже какво чувства, без вие да сте го очаквал и бе зда сте сигурен, че чувствата са взаимни това отблъсква ли ви или например ви привлича повече интереса?
Ако я познавам мн отдавна 6те си помисля 4е иска просто да се видим.
И не се пла6а от "Оби4ам Те" (но немога да кажа 100% 6тото никой не ми го е казвал :( )