PDA

View Full Version : Какъв подарък да избера?!



The_HappY_GiRl
02-01-2008, 21:44
Здравйте.Въпросът е следният-трябва да избера подарък за най-добрата ми приятелка,но понеже ми е писнало от сребърните гривнички,блузчици и т.н,ще се радвам ако споделите някакви идеики. :) Тябва да е нещо ефекно,което да я впечатли,не е важно дали ще е скъпо.Също може да ми предложите някакъв интересн начин по който да и го подаря :) благодаря прдварително 8-[

_SmiLe_FoR_yOu_
02-01-2008, 22:37
Ами може да е нещо,изработено от теб.Ако си добра в рисуването,моделирането или т.н. може да измислиш нещо по оригинално.Аз например разтопих една свещ и от восъка си направих една фигурка и написах "Best friends" и се получи много ефектно.А също може ако имаш време да направиш нещо като книжка с вашата история.Там може да слагаш снимки интересни неща,как сте се запознали интересни случки,които са ви се случвали и т.н. Е успех дано измислиш нещо интересно :)

Boot
02-01-2008, 23:11
На мен зза един рожден ден ми подариха мъж. В смисъл не стриптизьор или курва. Просто един пич, който адски харесвах и който ме харесваше (по тъпо стечение на обстоятелствата някак си все не се събирахме). Хванали го, разпитали го, навили го и ми цъфна с една панделка върху него и цветя. И все още е най-якият подарък, който съм получавала, само че трябва определена ситуация за подобно нещо :)
Мисли в някаква нестандартна посока. Помисли какво иска тя, дори и да не е материално... и измисли материалното му съответствие :)

teenkopele
02-01-2008, 23:15
Подари й тиган.

Поднеси й го облечена с готварска престилка. 8-)

LiveFlower
02-01-2008, 23:30
Ами може да е нещо,изработено от теб.Ако си добра в рисуването,моделирането или т.н. може да измислиш нещо по оригинално.Аз например разтопих една свещ и от восъка си направих една фигурка и написах "Best friends" и се получи много ефектно.А също може ако имаш време да направиш нещо като книжка с вашата история.Там може да слагаш снимки интересни неща,как сте се запознали интересни случки,които са ви се случвали и т.н. Е успех дано измислиш нещо интересно :)yay tva s vosuka sigurno e mnogo qko