PDA

View Full Version : Помуш(без т)



SandForGaara
02-01-2008, 23:39
Защо всички сте решили че в тоя раздел тря си споделяте мъката с хората , бе?Исписвате 2-а ноутпада и се чудите що само 2-ма трима отговарят.Не на всеки му се плаче и му се проявява съчуствие в тос раздел...
Пишете за успешни връзки , колко ви е хубаво.Пишете за 14-ти или за романтиката като понятие , но забога спрете да се оплаквате от поредния момък/мома който/която не ви се ямта на връта. :shock: :shock: :shock:

cherinka
02-02-2008, 00:23
Теми като 'ония' бол.

А ТЕМИ КАТО ТВОЯТА.. НЕМА ДА КОМЕНТИРАМ МИЛИЧКО.

Регнал си се едва декември миналата година.. а аз за една година съм се наслушала на цифра простотии от рода и на твоите. :D

Хората праат кфот си искат, в тва число влизат и авторите на темите и тия дето отговарят.

Пък и аз и без това само простотии си пиша.. няма и да ме спреш.. както и всички ония теми от които се оплакваш, мацинко :Р
Айде, жив и здрав :)

Sevt
02-02-2008, 05:32
Ааа стига с темите за 14ти

sindity
02-02-2008, 06:45
Теми като 'ония' бол.

А ТЕМИ КАТО ТВОЯТА.. НЕМА ДА КОМЕНТИРАМ МИЛИЧКО.

Регнал си се едва декември миналата година.. а аз за една година съм се наслушала на цифра простотии от рода и на твоите. :D

Хората праат кфот си искат, в тва число влизат и авторите на темите и тия дето отговарят.

Пък и аз и без това само простотии си пиша.. няма и да ме спреш.. както и всички ония теми от които се оплакваш, мацинко :Р
Айде, жив и здрав :)
+1 :grin:

SandForGaara
02-02-2008, 20:02
Теми като 'ония' бол.

А ТЕМИ КАТО ТВОЯТА.. НЕМА ДА КОМЕНТИРАМ МИЛИЧКО.

Регнал си се едва декември миналата година.. а аз за една година съм се наслушала на цифра простотии от рода и на твоите. :D

Хората праат кфот си искат, в тва число влизат и авторите на темите и тия дето отговарят.

Пък и аз и без това само простотии си пиша.. няма и да ме спреш.. както и всички ония теми от които се оплакваш, мацинко :Р
Айде, жив и здрав :)
:x
Аз не се оплаквам без причинно , мацинко :-P ! :smt002

varnen4e
02-02-2008, 20:08
Аз не мога да разбера, какъв е проблема хората да искат помощ, мнение... все пак сайта се казва teenproblem :-P :P

sh3_1s_7h3_0n3
02-02-2008, 22:27
Форумът е за това... всеки да споделя каквото му е на сърце дали болка, дали радост, зависи от всеки персонално. Някои искат просто да си излеят душата, други търсят съчувствие и подкрепа, трети се надяват да им помогнат... Никой не те задължава да четеш. Подбирай си теми, които на теб ти допадат, но не може да виниш другите, затова защото на теб не ти се нравят този сорт 'излияния'.

krem4et0
02-03-2008, 13:20
Темата без смисъл. нали това е целта на форума като цяло!?