PDA

View Full Version : Пренебрегват ме ;( Моля ви за помощ..



mnogo_sad_boy
02-02-2008, 05:50
Ще се опитам да смаля тази история, за да може поне няколко човека да я прочетът и да отговорят. Значи говоря за следното....От миналата година класа все ме гледа на криво пресмива ми се за нещо (част от класа де) и аз от там си създадох впечатлението, че говорят редовно зад гърба ми и ме пренебрегват. Това го споделих на 1 "приятел" и след време половин клас...айде да не е половин ама около 7 човека в 1 чат влезнаха почнаха да ме псуват и да ме наричат интригант и някакви такива неща. Дадоха ми обвинения, за които (някои от тях) дори не бях чувал :cry: Имам чуството, че го правят, защото преди години родителите ми починаха и от тогава съм затворен до някаква степен вътре в себе си и ми е гадно. Имам само 1 истенски приятел от класа, който те прибавиха към чата с очивадната цел да ме скарат максимално лошо с него :( Отвратително ми е ... До тук не успяха, но е въпрос на време :cry: И се чудя какво ще правя сам...отвратително ми е ;( ... Моля за съвети много ви моля... :( Благодаря предварително.

LadyCarameL
02-02-2008, 05:55
Стегни се,миличък!Горе главата..напред!Да не ти пука за тях!

zvezdi4ka_su
02-02-2008, 07:38
Q da ne ti puka za vseki vtori drislio deto se pravi na 'pi4',ili p1k za vsqka vtora kifla - na kroasan.Nqma kakvo da te interesuva horskoto mnenie i im dai da razberat,4e e taka.
P.S btw i promqnata e hubavo ne6to,t.e ako moje6 i ako iska6 6to p1k da ne smeni6 naprimer daskaloto :-D
Aide uspqh i ne se zanimavai mn mn s tqh

bebeto0o
02-02-2008, 07:40
Ujas...Mn KoFtI OsObEnO TfA ZA RoDiTeLiTe TI :S Mi OpItAi Da Im PoKaJe6 4e IsKa6 dA Ste PriQteLi. PoMolI tOzI TvoI PrIqTeL Da GoVoRi S TqH. OtVru6tAi Im S dObRo. NapRiMe - PodSkAzVaI iM, PrAvI iM UsLuGi. OtVaRnI iM s DoBrO~!

mickelangelo
02-02-2008, 10:44
И к'во ти пука за класа ? Ако наистина човекът ти е истински приятел това че се караш с другите няма да му попречи да сте заедно .. :) а пък на за другите каквото почукало такова се обадило ... мятай ги и ти ... когато те обвиняват за нещо което не си направил ( мое лично мнение ) направи го поне да има за какво

JustaMan
02-02-2008, 11:09
Ujas...Mn KoFtI OsObEnO TfA ZA RoDiTeLiTe TI :S Mi OpItAi Da Im PoKaJe6 4e IsKa6 dA Ste PriQteLi. PoMolI tOzI TvoI PrIqTeL Da GoVoRi S TqH. OtVru6tAi Im S dObRo. NapRiMe - PodSkAzVaI iM, PrAvI iM UsLuGi. OtVaRnI iM s DoBrO~! ]

(*,) :smt075 :smt076

sherry
02-02-2008, 11:20
Да не ти пука за мнението на някакви гадняри, които не знаят какво е уважение. Явно си преминал през ужасно труден период, нормално е това, че си бил затворен. Голям удар е да загубиш семейството си. А съучениците ти трябва да са ужасни, щом не са ти били опора, а са ти се присмивали. Опитай се да разкъсаш този пашкул, който си си образувал със света около теб и въпреки цялата болка да продължиш напред.

sexa_na_kompleksa
02-02-2008, 12:32
Стегни се малко! Какви са тия женски истории?!? Хващай си другарчето и им ебете майката на ония шибани комплексари!

Lorelei
02-02-2008, 13:00
Pylniq ignor im davash!Ne vijdam kakvo ima da ti puka za mnenieto na hora,koito ne zaslujavat dori da gi poglednesh.Moite syboleznovaniq za roditelite ti,no se zamisli,che ako te bqha jivi shtqha da se radvat da te vidqt kak se borish,a ne kak se otchaivash.Trqbva zaradi tqh da syberesh sili,da vdignesh visoko glava i da se zamislish kakvo poveche ot teb imat onezi vyshliovci.Gore glavata i samo napred!Upseh i vsichko nai!

xXxScreamxXx
02-02-2008, 13:03
mi ot kompleksari kfo o4akva6 ...stegni se . da ne ti puka kfo govorqt .,.....

sasha_90
02-02-2008, 15:02
Съжалявам за родителите ти.А за тези,които ти се присмиват и подиграват мога да кажа само да не им обръщаш внимание.Когато видят,че не се засягаш от обидите им се надявам да те оставят намира.

FunkyFresh
02-02-2008, 16:22
Държат се така с теб защото им го позволяваш.Стегни се и им покажи че и ти можеш да си гаден като отговориш на тъпотията им с мълчание и пренебрежение :)

BeBoNcHeTo
02-02-2008, 17:49
Да не ти пука за това какво другите говорят за теб това си ти ако не те хареват нека не общуват с теб личи си че те са някви разглезени мамини детенца докато ти си видял мн от живота родителитети са починали иии това допринася да се чустваш още по-гадно.Успех!!! :)

skatemore
02-02-2008, 20:25
еби наред койт можеш го пребии кат цифка , останалите до колккот можеш :-x

splendour
02-02-2008, 21:17
nedei da si t1jen samo .tva nq oprai ni6ty. kvoto i da stava vs16tnost nai vajno e da si 6tastliv bez zna4enie dali si kat drygite ili ne ili dali ima6 1 ili 1111 fr.6tot ako samo sa vprqga6 nq stane.a i pove4eto s1g go praqt za da sa po "interesni" 6tot seki si ima lo6i i dobri strani. a ti se opitai da dryji6 s teq koit po ta kefqt i taka........leleeeee cql roman napisax :D

SummeRLove08
02-03-2008, 00:22
И аз както останалите форумци те съветвам да не им обръщаш внимание и да се стегнеш. Те в един момент ще разберат, че хич не са интересни.:wink:

Iria
02-03-2008, 05:43
Какво се връзваш на някакви комплексари? Просто ги игнорирай.:)

iva_16
02-03-2008, 10:47
Аз ти предлагам да седнеш и да поговориш с всички! :o повярваи изключително много помага! пробвах го и сега всичко е наред в нашия клас 8) пробваи и поговори с тях :wink: