PDA

View Full Version : Брекети...



Soy_tu_mujer
02-02-2008, 08:38
Purvo da se izvinq, ako povtarqm temata, no tursih i ne namerih podobna tema...!

Ta da vi pitam breketite opravqt li razstoqnieto m/u zubite? ili samo krivite zubi. mislq da si slagam, znamm 4e shte mi e nepriqtno no po dobre shte e taka. kakvo mislite? tezi koito sa po zapoznati da pishat, blagodarq predvaritelno :)))

BlueMushroom
02-02-2008, 09:09
Ако ти е малко разстоянието аз не разбирам защо искаш да го махаш..
и аз имам малко разстояние ииии честно казано сам влюбена в него и за нищо на света няма да си го махна :-)

varnen4e
02-02-2008, 09:16
Ако ти е малко разстоянието аз не разбирам защо искаш да го махаш..
и аз имам малко разстояние ииии честно казано сам влюбена в него и за нищо на света няма да си го махна :-)

Може би, защото не си го харесва!!!! :? :shock:

BlueMushroom
02-02-2008, 09:20
че кво има да не си го харесва...
суупер сладко е..
а ако толкова искаш да го махнеш,брекетите би трябвало да свършат работа.. :-)

ProstoAz
02-02-2008, 10:02
Да, брекетите помагат не само при криви зъбки, но и при разстояние между зъбите. ;)

Soy_tu_mujer
02-02-2008, 13:38
Ami razstoqnieto ne e tolkova malko, zubite sa mi grozni i mi suzdavat komplex... dori mi e trudno v ob6tuvaneto... zatova pitam moje bi lqtoto ili sled nego shte sloja, no me pritesnqvat podigravkite i kak shte go prieme priqtelq mi s koito sum 2 godini veche zaedno.predpolagam 4e nqma da mu haresa,sigurna sum dori, no.. sled tova pone shte se radvam da hubavi zubi... Vsi4ko si ima 2 strani:) e 10x za otgovorite :P

Presley
02-02-2008, 16:04
Ами аэ преди носих брекети,но эаради эахапката.
Но доколкото энам може и да оправят раэстояние между эъбите.
Например една поэната ги носи точно эаради това и эа едно година има доста голям напредък.
Ама да ти кажа е относително,консултирай се с ортодонт.

Th3 Fuck3r
02-03-2008, 08:36
Абе изобщо не се притеснявай, от 3 месеца нося шини, след това ще слагам и брекети.Имам приятелка, с която ходя от 5 месеца и на нея не и прави абсолютно никакво впечатление.Пък и брекетите са доста симпатични и даже някой хора си слагат без да имат нужда, защото било модерно.Единствения им минус е, че трябва да поддържаш невероятна хигиена.Така, че направи си избора, ама аз лично те съветвам, ако наистина се чувстваш дискомфортно си сложи брекети.Няма да ти е приятно известно време, но ако не го направиш ще съжеляваш когато пораснеш. :)

Айде успех ! :-)