PDA

View Full Version : Какво мислите за решението ми ?



lilit_666
02-02-2008, 10:45
jsrdyhbs

why^n0t
02-02-2008, 10:48
Ами аз не съм съгласен с теб. Смятам че това е специален момент, особено за момичетата. А и как ще се почувстваш ако някой те попита с кой беше първият ти път. Изчакай още малко и съм сигурен че ще намериш подходящото момче, което няма да злоупотреби с теб и факта, че ти е първия.

glezan4e
02-02-2008, 10:51
Не мога да кажа дали подкрепям това решение.... но мога да ти кажа, че няма да има чак толкова кръв за колкото си мислиш. И мен ме беше страх " ооо как ще пера после чершафите и т.н.", но после даже нямаше и следа по леглото. Нз какво да ти кажа... боли, обаче тази болка си е сладка, причинена от любов... Ти решаваш, според мен е излишно да го правиш

fake
02-02-2008, 10:54
що не вземеш една краставица или един вибратор? :?
разбирам накъде биеш, но въпреки, че си примерно със скъсана девствена ципа, това съвсем не значи че си девствена :?

lilit_666
02-02-2008, 10:57
Попринцип ама изобщо не ме е страх от болката. Като ме попитат с кого беше първият ти път , ще кажа момчето с което съм спала.
За мене 1-я път е с момчето,а не с инстромент.Мисля,че той присто ще направи нещата по-лесни. Другото е , че Жените от рода ми са с мн еластичен химен-майка са я отворили чак на 2-та година,та и за това казвам,че нз къде ще се случи, и за да няма неприятни изненади и за това.

Eli>>>
02-02-2008, 10:59
Ебаси причините :lol:

Atula
02-02-2008, 11:00
Казава ти го момиче с опит: Страшно глупава идея. Може ли да мислиш за първия път като действие съпроводено от пране на чаршафи? А освен това май си на зор да започваш със секса ей така. По-добре изачакай някой, който да значи нещо за теб, а не първия ти да е инструмента на гинеколога. И освен това какво ти дреме, че някой ще се хвали - да се хвали бе, мислиш ли, че на някой му пука с кого ше спиш ти или според теб е срамно да знаят хората, че си спала с някого?
Не прави подобни глупости- вярно, че си малка, но не знам кой болен мозък ти дава подобни тъпи идеи, за които по-късно ще съжеляваш. :?

ka71nka
02-02-2008, 11:22
:-D Тва което мислиш да направиш е мн тъпо :-D

A_Loving_Girl
02-02-2008, 11:27
Чесно да ти кажа,идеята ти е тъпичка :D ,ама решението си е твое каквот си искаш прави.

samoubiika
02-02-2008, 11:32
Хаха....ебаси причините...лелеее какво ли не измислят на днешно време само и само да се оттърват от това онова...
Не те било "страх" както каза...ми като не те е страх аре да те отворят със скалпела със местна упойка да видиш колко те е страх и колко не :D
Леле...населението опростява...преди седмица бях със приятелката на брат ми във болницата при генеколог...видях 4 момичета на по 14-15 годинки за "Подготвяне за аборт"...не е за вяеване просто :o
И щяла да каже:
"ще кажа момчето с което съм спала"
Ти с колко хора мислиш да спиш уе да са е*а :o аре да накръшкаш целия град,нещеш ли...
Оле оправяй се!
Твърдо против съм тази глупост,която ти е хрумнала :-D

Lorelei
02-02-2008, 11:35
Po-neosnovatelni prichini povqrvai mi nqmashe kak da izmislish.Tova e vyrha na glupostta,bez da iskam da te obijdam.
1)Kogato reshish da se otdadesh na nqkogo,podarqvaiki mu devstvenostta i neporochnostta si,povqrvai mi shte si sigurna,che tova e choveka i che tova nqma da e kato tramplin za nego da poleti,a che shte go napravite s liubov i doverie.
2)Iskash da te otvori ginekolog,za da ne peresh charshafi,v sluchai CHE IMA KRYV,zashtoto to ne e zadyljitelno da ima.OMG!!! Tova e prosto absurdno.Ako ima kryv,to tq shte e nqkolko kapchici,a ne boino pole sled voina,vtoro dori da e malko poveche ne vqrvam u vas da perete na ryka,nqma da peresh ti,a peralnqta.
3)Nima si mislish,che kato ti premahnat himena,tova e garanciq za otsystvie na bolka? Milichka,iskam da te svetna,che v povecheto sluchai bolkata idva ne ot samoto razkysvane na himena,a ot tova che si tqsna oshte otdolu.Edva sled nqkolko polovi akta shte se porasherish malko i bolkata shte premine.Pri vseki e razlichno,razbira se.
4)Ti mu davash chestta da ti e pryv symnqvaiki se,che toi ne bi napravil jestta da se poizcapa eventualno s malko kryv...?
5)Osobenno za pyrvi pyt mqstoto i vremeto se syobrazqvat s nujdite na momicheto da mu e udobno,da e spokoino i da moje da se otpusne i vyzbudi maksimalno i t.n. Kogato veche imash neobhodimiq trenig hodi i pravi seks,kydeto ti vidqt ochite.Ne mislq,che mu e sega mqstoto.

I ako oshte stoi vyprosa dali podkrepqm reshenieto ti?-Tvyrdo NE!

MakeMeLaugh
02-02-2008, 11:47
Охааа.. гинеколог ще те отваря а.. с личния инструмент ли :razz: :razz:

По темата: МНОГО си тъпа, много глупаво решени. Пък и на бъдещия ти пр-ел няма да му стане много "гордо: да знае как са те отваряли.. странно ;д

Ама все пак си е твоя решени.. но приччините ти са глупави за мен..

Ако нещо не се навия гинбеколога ти.. аз имам един пр-ел.. като перфоратор е.. цял гинеколог си е, само се обади :razz:

miloto_girl_4e
02-02-2008, 11:51
Разбира се, че не подкрепям :!: Това, че вече няма да имаш девствена ципа(частично или изцяло), изобщо, ама изобщо НЕ означава, че няма да те боли първият път и ще ти е яко! В супер голяма заблуда си .. Ти пак ще си си девствена и тясна, такаче няма да се отървеш от болката, която е поносима :!: А и кръвта изобщо не е много, та чак по матраците да се просмуква :D А и ще е много готино да те отвори гинеколог.. няма що... :?

Black_JAG_Bundy
02-02-2008, 11:56
РАЗБИРА СЕ, ЧЕ ПОДКРЕПЯМ!
И без това на нас, мъжете, ни е много ГНУСНО да гледаме кръв и т.н.
Мисля, че си много умно момиче, ако постъпиш така :)
Успех.

Ifan4o
02-02-2008, 12:00
аз съм на мнение,че се притесняваш от факта,че този момент наближава и те е страх от него и не си подготвена за него :? но все пак това е лично твой избор :)

Lorelei
02-02-2008, 12:01
РАЗБИРА СЕ, ЧЕ ПОДКРЕПЯМ!
И без това на нас, мъжете, ни е много ГНУСНО да гледаме кръв и т.н.
Мисля, че си много умно момиче, ако постъпиш така :)
Успех.

Ti koordinirash li se pravilno ?! :-o ](*,)

xXxScreamxXx
02-02-2008, 12:13
щом си го решила ...за кфо ти е на6то мнение ???

__K__I__K__I__T__A__
02-02-2008, 12:27
XM ne sym syglasna . Tova za kryvta ti kvo si misli6 4e koi znae kolko kryv 6te te4e :D , a tova dali 6te te boli zavisi ot partniora ti . I redoven polov jivot da vodi6 ako ti se padne nqko po- div i nadaren pak moje da te boli .

(S) AINT
02-02-2008, 12:51
Правилно решение. :P

HAGVXSXVH
02-02-2008, 13:51
еми немисля,че причините са основаТЕЛНИ..а и това е доста важен момент(поне за мен ще бъде)!

princesa_viki
02-02-2008, 13:55
Тук за болката не си права,защото така или иначе ще те боли при самото разширяване.А иначе идеята ти не е лоша,стига после да не съжаляваш за това :)

dekovbg
02-02-2008, 14:14
Ами от доста време обмислям да се отворя при гениколог. Причините са следните:
1-не искам някой да се фука, че ми е бил първия, което е доста срещано при момчетата, особенно ако не се разделим в добри отношения(все пак едва ли ще ми е единствен,погледнато реалистично)
2-не,4е ме е гнус, страх...от кръв, ама не ми се перат чаршафи,а не се знае и каде ще стане.На вс отгоре кръвта се просмуква и в самия матрак.
3-когато съм за 1 път с момче няма да се притеснявам от болката и ще се кефя на макс
4-предполагам, че и на него ще му е по-лесно, като не се притеснява, дали ще ме боли, а едва ли ще му е приятно да се цапа с кръв.
5-и пак-не се знае къде ще се случи и дали мястото ще е мн удобно да се измиеш веднага...

Е, подкрепяте ли??? Приемам всякакви съвети,но само без глупости и подигравки!

1-пълна простотия, аз лично не съм чувал някои да се фукат, а и теб кво те интересува? ти не можеш ли да намериш нещо че и ти да се подиграваш и ...
2-"то тече 10 л. кръв наистина си права ...." - мале колко зле то даже може да не забележиш че е имало кръв....
3-това се случва само един път в живота, а ти няма да разбереш какво е усещането и ....
4-лол едва ли че го оплискаш толкова много
5- сиг ще го направите на дървото тей че .... пф ти сама избираш каде да го направиш мале мале...
темата е мн зле но все пак и такива тряа да ги има...

Marina__
02-02-2008, 14:15
Решението ти определено е глупаво :? . Нито е чак толкова страшно, колкото го описваш, нито нищо. Жените дават пари да си възстановяват химена, ти точно обратното :D . Няма смисъл просто :) .

dekovbg
02-02-2008, 14:16
еми немисля,че причините са основаТЕЛНИ..а и това е доста важен момент(поне за мен ще бъде)!
и аз така мисля +1 \:D/

krem4et0
02-02-2008, 16:04
Ами от доста време обмислям да се отворя при гениколог. Причините са следните:
1-не искам някой да се фука, че ми е бил първия, което е доста срещано при момчетата, особенно ако не се разделим в добри отношения(все пак едва ли ще ми е единствен,погледнато реалистично)
2-не,4е ме е гнус, страх...от кръв, ама не ми се перат чаршафи,а не се знае и каде ще стане.На вс отгоре кръвта се просмуква и в самия матрак.
3-когато съм за 1 път с момче няма да се притеснявам от болката и ще се кефя на макс
4-предполагам, че и на него ще му е по-лесно, като не се притеснява, дали ще ме боли, а едва ли ще му е приятно да се цапа с кръв.
5-и пак-не се знае къде ще се случи и дали мястото ще е мн удобно да се измиеш веднага...

Е, подкрепяте ли??? Приемам всякакви съвети,но само без глупости и подигравки!
1-во той пак ще ти е първи. докато не правиш секс с момче, ти си девствена
2-ро-може и да няма кръв
3-по-голямата част от болката е при разпъването на влагалището, а не при разкъсването на девствената ципа.
4-то-няма да му е по-лесно. Все тая е!
5-то-през първата година на половия ти живот може да има кървенета. да се случат и след 8 месеца, да траят часове наред
Заключение.........не го прави, освен ако не е наложително.
На мен са ми правили 3 пункции през влагалишето преди да спя с момче с инструмент дебел почти колкото пенис. боля ме, нямаше кръв, притеснявах се, той също се притесняваше...Разлика между 1-вия и 2-рия път относно болката и вероятността за кървене-НЯМА!

mainata90
02-02-2008, 16:27
Първо казваш че не искаш някой да се фука, че е първи, после пишеш, че ако те питат кой ти е първи ще кажеш момчето с което си спала първо.... фани логиката. За кръвта мнението ти е мн тъпо, ако ще има кръв то ще е няколко капки,а може и вобще да няма. Кръвта щяла да се просмучи през матрака :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: тя направо през бетона долу в съседите ще прокапе.... И недейте и говорете, че е тясна щот не искам утре да чета тема "1 месец с краставица м/у краката достатъчно ли съм се разширила"

lilit_666
02-02-2008, 17:07
Първо казваш че не искаш някой да се фука, че е първи, после пишеш, че ако те питат кой ти е първи ще кажеш момчето с което си спала първо.... фани логиката. За кръвта мнението ти е мн тъпо, ако ще има кръв то ще е няколко капки,а може и вобще да няма. Кръвта щяла да се просмучи през матрака :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: тя направо през бетона долу в съседите ще прокапе.... И недейте и говорете, че е тясна щот не искам утре да чета тема "1 месец с краставица м/у краката достатъчно ли съм се разширила"
Ми логиката е, че в единия случей сама ще си избера на кого да кажа, а той дори може и да не разбере, че ми е първия.Съвсем наясно съм, че са 3,4 капки, ама ми се е размествала превръзка и знам , че и 1 капка се абсорбира. пък за мястото- не съм привърженик на"ще го направя др седмица в 12 в полунощ на легло с балдахин"-може да е у тях, на купон, ако щеш и в парка-то когато ти се прище, все пак :grin:
Наясно съм, че пак ще боли, но ще е по- малко,а и търпя.
Благодаря за мненията

BaTe_Martoo
02-02-2008, 17:11
Abe momi4e q se vzemi v ruce , izlaga6 4e 4estno :-s A i dr koeto e pulen absurd tva za kruvta , nqma da e pove4e ot nqkolko kapki . :D OMG tva be6e nai golqmata prostotiq koqto bqh 4el

dIdiTy_bE
02-02-2008, 17:19
Не си права!!!1во за мен "отварянето" е нещо което си е съвсем нормално както падането на 1вия зъб менструацията раждането...просто ние сме свикнали с болката...абе нормално си е дасе притеснява човек за 1вия си път ама се пак....Извинявай ама това "не се знае къде ще стане"...не ми се вярва да хванеш първия срещнат и да го бутнеш в храстите ....момчето с което ще си предполагам ще знае за ко сраа въпрос и ще се съобрази къде и как ще е...ти просто явно нямаш момче в което да си сигурна,щото ако имаше нямаше да се притесняваш от такива глупости като кръв мръв.....дрън дрън верно тече ама да "избие на матрака" преовеличаваш малко...Имах една такава позната къде "неможели да я отворят" та ми разправяше че щяла да ходи в парка вечер някой да я изнасили че да не са занимава...че и твойта подобна.... ](*,)

LitTleJ
02-02-2008, 17:24
Недей бе остави някое момче да те отвори и не вярвам де се "фука" за тва че си му била първате.А за тва с кравта не зн кво да ти кажа, сложи найлони от доло. 8-)

HardlyAwakened
02-02-2008, 18:27
РАЗБИРА СЕ, ЧЕ ПОДКРЕПЯМ!
И без това на нас, мъжете, ни е много ГНУСНО да гледаме кръв и т.н.
Мисля, че си много умно момиче, ако постъпиш така :)
Успех.

Ти си некъв луд чесно ..

Made_of_Pain
02-02-2008, 22:38
За идеята ти смятам...
Че си тъпа като кирка и не заслужаваш внимание =)

Master of Time
02-03-2008, 00:12
Значи ако те води ДИВ страх, ок, отварай се. Ама така ще загубиш нещо от пъривия си път, което не е за изпускане. От опит мога да ти кажа - приятелката ми го очакваше с нетърпение. А ти кво - ще седиш той ще ръга и никво очакване, никва емоция. То нали за тва е първия път, все пак? Обобщено с две думи: Ако просто ти е хрумнало - ТВЪРДО НЕ. Ако е по медицински причини - да, но САМО тогава.

lLady_MooN_RaiN
02-03-2008, 11:41
Ами от доста време обмислям да се отворя при гениколог. Причините са следните:
1-не искам някой да се фука, че ми е бил първия, което е доста срещано при момчетата, особенно ако не се разделим в добри отношения(все пак едва ли ще ми е единствен,погледнато реалистично)
2-не,4е ме е гнус, страх...от кръв, ама не ми се перат чаршафи,а не се знае и каде ще стане.На вс отгоре кръвта се просмуква и в самия матрак.
3-когато съм за 1 път с момче няма да се притеснявам от болката и ще се кефя на макс
4-предполагам, че и на него ще му е по-лесно, като не се притеснява, дали ще ме боли, а едва ли ще му е приятно да се цапа с кръв.
5-и пак-не се знае къде ще се случи и дали мястото ще е мн удобно да се измиеш веднага...

Е, подкрепяте ли??? Приемам всякакви съвети,но само без глупости и подигравки!

Мисля, че идеята ти е тъпа.

1. Когато намериш точния човек и си сигурна в него, няма да се притесняваш, че ще се фука, защото ще знаеш, че няма.
2. Кръв може и да няма. А ако има е съвсем малко и въобще не е задължително да има петна. А ако има няма да ти откапят ръцете ако изпереш един чаршаф. В днешно време има отлични перилни препарати, които отстраняват всякакви петна.
3. Болката ( ако я има) не е само пътрвия път, а първите 3-4 пъти,понеже химена трябва а се разкъса напълно, а това не става от 1 път, така, че няма да можеш да се изкефиш на макс...
4. Да, по-лесно ще му е. Но и за момчето(ако е свясно, разбира се и ако имате чувства) е голяма привилегия и чест да бъде първи за едно момиче, защото момичетата помнят първия, на когот са се отдали.
5. Ами обмислете го така, че да има къде да се измиеш. За първи секс не е много удачно да е на някой купон, навън или на някое друго неподходящо място.

И въобще, къде отиде романтиката?! Всичко първо е прекрасно. Дори първия секс, въпреки болката и неудобството. Самото преживяване, времето след секса, нежните думи, сртастта...Дните след първия път, когато осъзнаваш, че си същата, но същевременно и много по-различна. Ще изпуснеш много ако не го направиш както трябва. Просто нямам думи. Накъде отива света?

Mu6mul
02-03-2008, 11:44
Според мен си на път да вземеш адски тъпо решение...
1-во че ще се притесняваш от гинеколога, 2-ро че това в никакъв случай не те лишава от болката ... пък и какво толкова те притеснява кръвта... то си е човешко... :? а и от мнението прозира някаква представа, че едва ли не има тонове кръв..
Я по спокойно ! 8)

radito
02-03-2008, 12:11
Аз пък мога да ти кажа че няма да те прегледат ако си девствена, само на ехограф можеш да минеш..

hooliganka89
02-03-2008, 12:34
Сега незнам на колко години е госпожицата с дадения проблем,обаче аз съм момиче на 18 години и до колкото съм забелязала тук в този форум повечето момичета са с поне 5 години по малки от мен и,ако ти си малка мога само да кажа,че сега сигорно е РЕТРО да те отвори нормален човек...Незнам ама тва с чар6афите е супер странно незнам о6те от сега мисли6 за тва странничко си е да мисли6 за толкова напред :? Ама аз си спомням 1-ят си път и много обичах момчето ама той мен не ама както се казва 1-ят път с момчето не се забравя и особено момчето съ6то не се забравя,ама то така или иначе пак 1-ят ти сексуален акт 6те бъде с човек може да е и след генеколога ама пак може супер да хлатне6 даже не може ама 6е си хлатне6,незнам твое си ре6ение странно е за мен,ама ти си teen сега нови не6та измисляте в дне6но време :-D

hottie
02-03-2008, 13:03
Purvo 4e tova e TUPO ! 2ro niama da nameri6 ginekolko,koito da te otvori !!! toi niama pravo ! dori niama pravo da te preglejda otdolu ako si devstvena...

utrevpetchasa
02-03-2008, 13:18
Ами аз не съм съгласен с теб. Смятам че това е специален момент, особено за момичетата. А и как ще се почувстваш ако някой те попита с кой беше първият ти път. Изчакай още малко и съм сигурен че ще намериш подходящото момче, което няма да злоупотреби с теб и факта, че ти е първия.

пич прав си незнам какво си мисли тая кукличка но лично на мен първия ми път беше с едно момче с което ходихме от мн време лично на него му беше мн приятно че ми е първият , а пък и на мен да си призная да болеше ме но удоволствието което испитах тогава никога не се е получавало повече
тъка че да според мен си е мн специален момент бих искала да изживея отново и отново но не може вече само веднаж е ... :( тъка че не прави такива изводи и пребързани решения

princesa_viki
02-03-2008, 13:23
Ами аз не съм съгласен с теб. Смятам че това е специален момент, особено за момичетата. А и как ще се почувстваш ако някой те попита с кой беше първият ти път. Изчакай още малко и съм сигурен че ще намериш подходящото момче, което няма да злоупотреби с теб и факта, че ти е първия.

пич прав си незнам какво си мисли тая кукличка но лично на мен първия ми път беше с едно момче с което ходихме от мн време лично на него му беше мн приятно че ми е първият , а пък и на мен да си призная да болеше ме но удоволствието което испитах тогава никога не се е получавало повече
тъка че да според мен си е мн специален момент бих искала да изживея отново и отново но не може вече само веднаж е ... :( тъка че не прави такива изводи и пребързани решения
Първото,което е -тя каза,че го е обмислила вече
2-ро научи се,че се пише кАто
и 3-то всеки си има мнение.нейно е решението и щом така е решила,значи е най-добре според нея

miShle
02-03-2008, 13:38
РАЗБИРА СЕ, ЧЕ ПОДКРЕПЯМ!
И без това на нас, мъжете, ни е много ГНУСНО да гледаме кръв и т.н.
Мисля, че си много умно момиче, ако постъпиш така :)
Успех.



Върви се гръмни. Не искал да се цапа ... че недей бе,ама си много зле честно.. :?
По темата,мисля че много глупаво разсъждаваш ... Някъде нагоре бяха казали,че това ти се случва веднъж в живота и ти искаш да го пропуснеш..Ами остави това,че някой щял да те попита с кой ти е бил първия път,ами представи си след време че твоето детенце дойде и те попита и ти какво ще му кажеш... ?! Как ще му опишеш чувството и емоциите и т.н. .... :shock:

krem4et0
02-03-2008, 13:39
Purvo 4e tova e TUPO ! 2ro niama da nameri6 ginekolko,koito da te otvori !!! toi niama pravo ! dori niama pravo da te preglejda otdolu ako si devstvena...
Е, може, ако се налага манипулация или е нещо сериозно. Иначе с инструмента през ануса става прегледа!

shivacheva
02-03-2008, 13:52
Първо казваш че не искаш някой да се фука, че е първи, после пишеш, че ако те питат кой ти е първи ще кажеш момчето с което си спала първо.... фани логиката. За кръвта мнението ти е мн тъпо, ако ще има кръв то ще е няколко капки,а може и вобще да няма. Кръвта щяла да се просмучи през матрака :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: тя направо през бетона долу в съседите ще прокапе.... И недейте и говорете, че е тясна щот не искам утре да чета тема "1 месец с краставица м/у краката достатъчно ли съм се разширила"
Не,не,не,ти направо я закопа... :D :D :D :razz:
А относно въпроса ти: Взела си много тъпо "решение",но твой си проблем...

NeLLy_BaBy
02-03-2008, 14:12
Не мисля че решението ти е правилно, а да не говорим за доводите ти!
Според мен "първият път " в живота на всяко момиче е нещо мн специално, и това като траен спомен у теб. А какъв спомен би останал при теб след като идеш на доктор и направиш това, което вазнамеряваш? ВТОРО: КОЙ Е КАЗАЛ, ЧЕ ПЪРВИЯ ПЪТ ИМА ТОЛКОВА МН КРЪВ? Верно , че при всеки е различно- при някои има, при други не.Всеки минава по този път рано или късно. А най ми е интересно какво би казала на момчето, с което спиш за първи път? И не мисли, че като идеш и след това няма да те боли!

suunlight
02-03-2008, 14:16
Ти секс не тряябва да правиш .. ! ходи при гинеколога да те отвори .. после от време на време и да ти вкарва нещо( личното ), като ти се прави секс !
Ти представяш ли си след време децата ти като те питат .. "Майко кой ти беше първия, обичахте ли се" .. и ти кво "ми едно момче просто си спахме " или " ее завряха ми един инструмент, после се влюбох в него, но поне не страдах много, не се говореше за мене" оуу .. И като финал ..
трябва да ги посъветваш .. "Аве миличките ми и вие направете така ..има 6 ОСНОВАТЕЛНИ причини за това нещо"
Малоумна работа .. :grin: :grin: :D

SeXy_DeSi
02-03-2008, 14:29
Ми мацка какво да ти кажа, решението си и твое и никой няма право да ти се бърка в живота, но според мен тва, което мислиш да направиш не е правилно. Ако не те е страх от болката и знаеш че кръвта е 3,4 капки, тогава какво? Момчето ли? Ми направо ги с този, който си заслужава, за да не се фука, че ти е бил първия. Ако те обича и ти него ще ви е прекрасно първият път, а дори да се скарате после, ако тий е свестен и си заслужава няма да седне да се хвали за такива работи. А пък всеки иска първият му път да е с някого, който си заслужава, така че си отваряй очите и като намериш подходящия изживей това хубаво усещане ;)

iF_kA
02-03-2008, 14:35
Ami spored men re6enieto ti e mn tupo :) Az su6to sum devstvena o6te , no nikoga ne mi e minalo prez akula da hodq na ginekolog da me otvarqt,za6toto za men purviq put e ne6to specialno i malko bolka ili kruv nqma da me sprat 8) Ta kakto pove4eto hora NE podkrepqm re6enieto ti :o

CfEtii
02-03-2008, 16:49
Не съм съгласна.Това е момент,който се помни цял живот.Ква ше ти е тръпката да отидеш при някъф чичко ид а ти ръгне нещо,за да те отвори.Тва с чаршафите-зле си.

Автоджамбазинът :)
02-03-2008, 16:59
няма смисъл да се отваряш при гинеколог...

panther
02-03-2008, 17:38
Първия път е веднъж в живота. Намери някое свястно момче което да те обича или поне да те харесва много и ти него и го направи както си трябва. Не се притеснявай от кръвта и болката. Няма от какво.
Не се лишавай от хубавия спомен. :smt057

KimBerLy1912
02-03-2008, 19:43
Ами аз не съм съгласен с теб. Смятам че това е специален момент, особено за момичетата. А и как ще се почувстваш ако някой те попита с кой беше първият ти път. Изчакай още малко и съм сигурен че ще намериш подходящото момче, което няма да злоупотреби с теб и факта, че ти е първия.
Именно \:D/

UnForgiving
02-03-2008, 20:24
Боже, срам ме е, че съм част от днешното младо поколение!В стремежа си да бъдете интересни и много "наясно" с всичко направо се побъркахте!На път си да направиш ОГРОМНА грешка, но достатъчно много хора ти го казаха, за да го повтарям и аз.Интересно ми е само на колко години си :?

macka_88
02-05-2008, 12:10
Ами от доста време обмислям да се отворя при гениколог. Причините са следните:
1-не искам някой да се фука, че ми е бил първия, което е доста срещано при момчетата, особенно ако не се разделим в добри отношения(все пак едва ли ще ми е единствен,погледнато реалистично)
2-не,4е ме е гнус, страх...от кръв, ама не ми се перат чаршафи,а не се знае и каде ще стане.На вс отгоре кръвта се просмуква и в самия матрак.
3-когато съм за 1 път с момче няма да се притеснявам от болката и ще се кефя на макс
4-предполагам, че и на него ще му е по-лесно, като не се притеснява, дали ще ме боли, а едва ли ще му е приятно да се цапа с кръв.
5-и пак-не се знае къде ще се случи и дали мястото ще е мн удобно да се измиеш веднага...

Е, подкрепяте ли??? Приемам всякакви съвети,но само без глупости и подигравки!
Напълно съгласна съм с теб..отиди на генеклог (мъж) тои ще те опраи...предполагам има резервни чаршафи,ще е скромен и няма мн да се фука и при него ще има вода и така и двамата няма да се притеснявате,че ще се нацапате!!!? :D

hooliganka89
02-05-2008, 12:18
Аз вече казах и пак ще се повторя-днешното поколение са много зле и само се чудят какво да измислят,че да се правят на интересни! :!: :cry:

psychopath
02-05-2008, 12:24
мисля,че е тъпо 8-)

Kashon
02-05-2008, 12:30
Излежда удобно и хигиенично. Аз съм за

П.с. традиционалисти да не се обаждат!

hooliganka89
02-05-2008, 12:34
Причините и са тъпи,за това съм против.

Kashon
02-05-2008, 12:37
Причините и са тъпи,за това съм против.
Тъпи? Хъх, и какв точно им е тъпто? Това, че ще прави секс без блка или цапаници? Пък и какво му е толкова важнто че да си против?

psychopath
02-05-2008, 12:38
Излежда удобно и хигиенично. Аз съм за

П.с. традиционалисти да не се обаждат!защо да не се обаждат?

Kashon
02-05-2008, 12:42
Излежда удобно и хигиенично. Аз съм за

П.с. традиционалисти да не се обаждат!защо да не се обаждат?

Защото са със изкуствени предрасъдъци във които няма и капка логика.

psychopath
02-05-2008, 12:52
Излежда удобно и хигиенично. Аз съм за

П.с. традиционалисти да не се обаждат!защо да не се обаждат?

Защото са със изкуствени предрасъдъци във които няма и капка логика.същото важи и за "антитрадиционалистите"

Jeuelle
02-05-2008, 13:18
То решението си е твое , но ако искаш мнения които да затвърдят несигурноста ти - Недей , след време със сигурност ше съжаляваш...
А и по-глупави доводи не съм чувала (чела)..

Kashon
02-05-2008, 13:26
Излежда удобно и хигиенично. Аз съм за

П.с. традиционалисти да не се обаждат!защо да не се обаждат?

Защото са със изкуствени предрасъдъци във които няма и капка логика.същото важи и за "антитрадиционалистите"

Страхотен начин да контрираш. Впечатлен съм.

psychopath
02-05-2008, 13:28
Да контрирам...ти май сам си спориш 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
02-05-2008, 13:54
Теб няма да те боли толкова 'щото имаш девствена ципа, а 'щото си тясна отдолу.
Т'ва, дето си го решила, е пълна глупост. Просто не си лягак, с който ти падне. Пък ако толкова ти е мерак да правиш секс, можеш на психологическа основа да се настроиш, че не е кой знае какво т'ва с девствеността и е смешно няк'ъв мухльо да се хвали с това, че ти е бил първия... понеже ти ще си го използвала като 'отварачка'. :)

'Начиии като сте се запсихирали с тоз 'първи път'.. голяма трагедия. :)
Аз за моя исках да бъда с някого, за когото няма да ми пука особено, за да не страдам за него и да не се привържа към него (както има милиони митове и легенди, за 'първия'). После пък исках с някой добър приятел, с който пак няма да се привържа, но просто да е някой значещ за мен, а и той да подходи внимателно и с разбиране...
дрън-дрън, чи пляс. То пък взе, че се случи така както изооооообщо не го бях 'планирала'. :) И не съжалявам.

За т'ва... пази си се там и не му отдавай чак такова голямо значение. Все някога ще ти се случи така или иначе. :)

krem4et0
02-05-2008, 14:07
За някои хора това има голямо значение...

sh3_1s_7h3_0n3
02-05-2008, 14:11
За някои хора това има голямо значение...

Но има значение дали я е страх от емоционална привързаност, а тя се притеснява по-скоро, че някой ще разтръби, че й е бил първият? Т'ва са паранои! Заради такова нещо не се 'премахва девствената ципа'. :?

Да не говорим, че сега в пластичната хирургия новата мода е да ти 'присаждат' нова девствена ципа... а тя иска да си маха нейната. :)

Дори това комерсиализираха пфф... стана като да отидеш на пазара за картофи... :?

krem4et0
02-05-2008, 14:14
"Времена и нрави", както би казал Юлиян Вучков. То сега пак излиза на мода девствеността. За това!

psychopath
02-05-2008, 14:15
"Времена и нрави", както би казал Юлиян Вучков. То сега пак излиза на мода девствеността. За това!Наистина ли? Аз си мислех ,че става все по-модерно дефлориранетп под 14 годиншна възраст 8-)

namina
02-05-2008, 14:18
Теб няма да те боли толкова 'щото имаш девствена ципа, а 'щото си тясна отдолу.
Т'ва, дето си го решила, е пълна глупост. Просто не си лягак, с който ти падне. Пък ако толкова ти е мерак да правиш секс, можеш на психологическа основа да се настроиш, че не е кой знае какво т'ва с девствеността и е смешно няк'ъв мухльо да се хвали с това, че ти е бил първия... понеже ти ще си го използвала като 'отварачка'. :)

'Начиии като сте се запсихирали с тоз 'първи път'.. голяма трагедия. :)
Аз за моя исках да бъда с някого, за когото няма да ми пука особено, за да не страдам за него и да не се привържа към него (както има милиони митове и легенди, за 'първия'). После пък исках с някой добър приятел, с който пак няма да се привържа, но просто да е някой значещ за мен, а и той да подходи внимателно и с разбиране...
дрън-дрън, чи пляс. То пък взе, че се случи така както изооооообщо не го бях 'планирала'. :) И не съжалявам.

За т'ва... пази си се там и не му отдавай чак такова голямо значение. Все някога ще ти се случи така или иначе. :)





'Начиии като сте се запсихирали с тоз 'първи път'.. голяма трагедия :)

тогава като няма такова значение......ти как мислиш защо другите кучки толко се ебаваха с мен до като бях девствена????.........М?..!!??
Ти как мислиш?....!?????

sh3_1s_7h3_0n3
02-05-2008, 14:20
То сега пак излиза на мода девствеността. За това!

Ще ми се подрастващите да го осъзнаят! :) И да спрат да се плющят като изтървани зайци и да си махат туй и онуй от тялото... 'щото вече е демоде. :?

sh3_1s_7h3_0n3
02-05-2008, 14:27
тогава като няма такова значение......ти как мислиш защо другите кучки толко се ебаваха с мен до като бях девствена????.........М?..!!??
Ти как мислиш?....!?????

'щото са били идиотки. :) А ти що им се връзва?.. В сравнение с много мои приятелки, аз започнах много по-късно да водя полов живот. :) Не са ми се подигравали, копче не са ми казвали, защото това си е лично мое решение кога и с кого ще го направя. Всъщност те даже бяха учудени, че съм се 'опазила' толкова време. :)
Не съм го правила не защото е нямало с кого, а защото не съм искала. :) И никой не може да ме вини за това.
А приятелките ти са няк'ви смотли, а по-лошото е, че им се връзваш на акъла и се комплексираш заради тях. Това единствено означава, че те не са ти приятелки. Намери си по-сериозни момичета, на които можеш да разчиташ, да те подкрепят и уважават, а не движи с няк'ви прости лигли, 'щото накрая ще станеш като тях. :)

hooliganka89
02-05-2008, 14:28
Аз бих искала отново да съм девствена,а сегашното поколение това го смята за излагане направо :shock:

krem4et0
02-05-2008, 15:58
Абе чак да искам да съм девствена-не искам. Ама никога не съм се срамувала от това, въпреки че загубих девствеността си на вече преклонна възраст.
Понякога ми се иска пак да съм невинна и да има част от тръпката, която ме обземаше, откривайки своята и на мъжа сексуалност. но това вече няма да се случи. Не и с този мъж, де!

TopTa
02-05-2008, 19:15
o boje! nezavisimo dali te otvori genekolog purvoto mom4e koeto te ebe 6te si bude purvoto i to4ka po vuprosa! te mom4etata ne se fukat "ei, kak ii skusah na taq himena" a prosto s tova 4e sa te 4ukali i tva e! a dr ti pri4ini ne mislq 4e sa koi znae kolko dobri su6to. neiska6 da pere6 4ar6afi, no to moje i da ne ti se naloji, ne vinagi ima kruv. a udovolstvieto .... ne idva toku taka! nqkoi hora s meseci im trqbva polov jivot 4e da im stane priatno izob6to, i ne himena e tozi koito go opredelq tova! no tvoi si e izbora de!

juchoche
02-05-2008, 19:45
и аз съм си мислила за този вариянт но да ти кажа по добре си е да си стане всичко когато му дойде времето вярно че няма да те боли толкова но не е гаранция че няма да има болка ..при всеки е различно при някои момичета има болка при секи полов контакт дори и да са спали с много момчета...пък и не си мисли че тая кръв ше се леее като река.. :D :D :D все едно си се порязала болката е същата а при мен дори беше по малка.. Но все пак ти си решаваш на края :)

Муц
02-06-2008, 08:38
АБЕ вие май не сте ходили на гинеколог? първото нещо,което те пита гинеколога е дали си девствена.ако си-не те преглежда отпред!няма такава услуга при гинеколог-отваряне!!!! ако го излъжеше,че си девствена и той те бръкне за преглед-да,ама никой нормален лекар няма да те отвори!абе деца,вие на по колко години сте? как може да разсъждавате така,а вече да мислите за секс?!?!?!?! божеееее

minava6t 4i4ko :)
02-06-2008, 08:53
не давай кинти за гинеколог, по-добре се охарчи за жиголо хем кеф хем дискретно :-D , иначе сериозно не мисля че някой може да ти дава съвети за това, бубата си е твоя и ти решаваш как ще процедираш с нея, но каквото и да правиш си мисли после да не съжаляваш за избора си.
Тъжно ми е че мислиш не толкова за секса, а затова как някой кретен евентуално би се похвалил или раздухал преживяването ви. :?

mainata90
02-06-2008, 12:46
Теб няма да те боли толкова 'щото имаш девствена ципа, а 'щото си тясна отдолу.
Т'ва, дето си го решила, е пълна глупост. Просто не си лягак, с който ти падне. Пък ако толкова ти е мерак да правиш секс, можеш на психологическа основа да се настроиш, че не е кой знае какво т'ва с девствеността и е смешно няк'ъв мухльо да се хвали с това, че ти е бил първия... понеже ти ще си го използвала като 'отварачка'. :)

'Начиии като сте се запсихирали с тоз 'първи път'.. голяма трагедия. :)
Аз за моя исках да бъда с някого, за когото няма да ми пука особено, за да не страдам за него и да не се привържа към него (както има милиони митове и легенди, за 'първия'). После пък исках с някой добър приятел, с който пак няма да се привържа, но просто да е някой значещ за мен, а и той да подходи внимателно и с разбиране...
дрън-дрън, чи пляс. То пък взе, че се случи така както изооооообщо не го бях 'планирала'. :) И не съжалявам.

За т'ва... пази си се там и не му отдавай чак такова голямо значение. Все някога ще ти се случи така или иначе. :)





'Начиии като сте се запсихирали с тоз 'първи път'.. голяма трагедия :)

тогава като няма такова значение......ти как мислиш защо другите кучки толко се ебаваха с мен до като бях девствена????.........М?..!!??
Ти как мислиш?....!?????


Ебавали са се щот не са ти истински приятелки а както ти каза КУЧКИ !!! И в теб си е вината щот продължаваш да им се връзваш на акъла :x

scanadal
02-06-2008, 13:44
Лелееееееее!Ужас!Детска му работа.За теб девствеността се свежда само до наличието или отсъствието на химен,така ли?Не разбирам как може да искаш да се лишиш и да лишиш момчето с което ще го направите за първи път от този специален момент.Щял да се надува после,ами тогава никога недей да си лягаш с мъж по тази логика.И не е вярно това,че първият път нямал значение.Има значение,за всяко момиче е така.И да,помни се цял живот.Девствеността е много повече от един химен на входа на влалището ти.И по никакъв начин не бива да се срамуваш от това,че си девствена.А колкото до удоволствието-то не идва веднага.Забрави какво си чела в лигавите романчета на Сандра Браун и другите такива.Трябва да опознаеш собственото си тяло,да разбереш кои докосвания на партньорът ти ти харесват и те възбуждат.А за тази цел е необходима практика.Не си мисли,че още първият път ще бъде най-върховният секс в живота ти и ще изпиташ 746574865 оргазма.Офф,да не се уливам 8)
Изчакай и ще срещнеш човекът с когото не само ще поискаш да го направиш,но и ще си щастлива,че той ти е първият :-)

CaSsIe
02-27-2008, 15:32
Purvo 4e tova e TUPO ! 2ro niama da nameri6 ginekolko,koito da te otvori !!! toi niama pravo ! dori niama pravo da te preglejda otdolu ako si devstvena...
хах това са пълни глупости. Аз съм девствена, но ме е преглеждал гинеколог... пък и има право да я отвори...А по темата мацка твое си е решението по какъв начин ще бъдеш отворена, не е нужно нас да ни питаш :)

amatorium
02-27-2008, 15:38
Tova e edno ot nai-tupite neshta, koito bqh chel v toq forum. I se nauchi kak se pishe ginekolog molq te. Losho e da otidesh pri nqkoi da te otvori i da ne znaesh kak da go nazovesh :lol:

sexy_tigar4e_MM
02-27-2008, 15:41
Не мога да кажа дали подкрепям това решение.... но мога да ти кажа, че няма да има чак толкова кръв за колкото си мислиш. И мен ме беше страх " ооо как ще пера после чершафите и т.н.", но после даже нямаше и следа по леглото. Нз какво да ти кажа... боли, обаче тази болка си е сладка, причинена от любов... Ти решаваш, според мен е излишно да го правиш
Imenno "prichinena ot lubov". No dali shte bude ot lubov, zavisi ot teb! samata. Ot tova, koeto si napisala, razbiram, che ne si ocharovana ot lubovta... No kogato sreshtnesh chovek, koito obichash istinski i usetish, che i toi te obicha, rano ili kusno shte poiskash da pravish sex s nego! I ako si se "otvorila" pri lekar, 10000000 % ti davam 6te umresh ot qd! Bolkata ne e tolkova strashna, nqma smisul !!!! ;)

sexy_tigar4e_MM
02-27-2008, 15:47
АБЕ вие май не сте ходили на гинеколог? първото нещо,което те пита гинеколога е дали си девствена.ако си-не те преглежда отпред!няма такава услуга при гинеколог-отваряне!!!! ако го излъжеше,че си девствена и той те бръкне за преглед-да,ама никой нормален лекар няма да те отвори!абе деца,вие на по колко години сте? как може да разсъждавате така,а вече да мислите за секс?!?!?!?! божеееее
:-x ПИСНА МИ ОТ НЕКОМПЕТЕНТНИ МНЕНИЯ :lol: :x ! Първо всяко момиче, НЕЗАВИСИМО ДАЛИ Е ДЕВСТВЕНО, ИЛИ НЕ, МОЖЕ ДА СЕ ПРЕГЛЕЖДА ОТ ГИНЕКОЛОГ !!!!!!!!
Колкото до "отварянето", по принцип в някой държави, премахването на химена чрез медицинска манипулация, съществува! Може да са отделни и частни случай, но по принцип не е невъзможно.

moon_flower
02-27-2008, 15:54
Не мисля,че това е правилното решение.Според мен всичко трябва да стане по нормалния начин.

Bousz
02-27-2008, 16:07
Spokoino tova koeto kazva6 e nqkak stranno ... Neznam ne mislq 4e e dobra ideq prosto ostvi ne6tata na vremeto :wink:

elitututu
02-27-2008, 16:21
а защо не го направиш с подходящото мом4е и каф е смисъла да бързаш и според мен ако ходиш с някои мн време и ти е първия би го оценил повярваи ми 8)

sexy&crazy
02-27-2008, 16:24
macka i az mislq 4e ideqta ti ne e dobra
zashtoto ima si mom4eta za taq rabota a i ako toq deto mi beshe parviqt pat s nego samo ako neshto takova se pohvali ako go vida nekade 6e go prebiq za tfa po dobre nedei a na kolko si godini sori ako nekoi dryg te e pital ama ne sam 4ela vsi4ki mn