PDA

View Full Version : Щото ми писна от теми за Св.Валентин-САМО ЗА МОМЧЕТА



lilit_666
02-02-2008, 11:54
Та 3 неща да обобщим:
-кефите ли се на подаръци от сорта на плюшени играчки
-на какво ще се зарадвате
-вс форумЦи с гаджета ли ще подарят нещо на момичето си и какво, за да се насочим и ние(за да не стане кофти от сорта на кон за коошка)
САМО ЗА МОМЧЕТА!!!
Мацките да четат , без да коментират!!!

Sevt
02-02-2008, 13:04
- попринцип не, но зависи има и не лоши
- на отговор и яснота. Но това само сам мога да си го дам а нещо не ми се отдава..
- ще подаря нещо на момичето си, самоче още незнам какво( до 50 лв ). Ще подаря нещо и на друго момиче. Знам какво ( отново до 50 лв )

LadyDy
02-02-2008, 13:06
* Ами.. да :o
* На всичко.. ама то не е задължително да ми подарява и той.. искам само аз..... :D
*Аз ще му подаря, ама няма да кажа какво, че да не прочете случайно нещо... :?

why^n0t
02-02-2008, 17:42
Аз харесвам плюшените играчки. Бих се зарадвал на шампанско, сметана и ягоди и момиче в секси гащички :oops: :D

krisscho
02-03-2008, 14:57
az sam momi4e sry 4e pi6a ama e mn tupo da ne iska6 mnenie ot momi4eta :D nai-hubavo moje da ti otgovorqt momi4etata :-Pчиба



аз също ще трябвада се чудя и тормозя за някакъв ТЪП подарък за някакъв ТЪП празник, за (тук вече момичето НЕ Е тъпо :D ) приятелката ми, макар че УЖ се разбрахме да не си подаряваме, ама тя разбира се преди доста време вече ми го е избрала, може би и купила, та ще се получи гадно...защо трябва да има такива ПОВОДИ, за да се изразява вобюл, защо, защо, защо...


поне ще се чудя и тормозя, заради някой, за когото си заслужава.

utrevpetchasa
02-03-2008, 15:04
ми да подаръкът си е подарък не е толкова важно какво само да е от сърце и да пасва на човека на който го даваж , а плюшените играчки показват това че не може да бъде до теб постоянно да се гушкате затова ти подарява голям мечок да се сгушваш в него , но пък и това не Български празник