PDA

View Full Version : След първия път..



5e5cuTy
02-02-2008, 12:28
Здравейте. :-D Искам да Ви питам нещо, макар и въпроса ми да е леко тъп :oops: Чувала съм, че след като една двойка прави секс за първи път и понякога отношенията се променят и дори се разделят. Не казвам, че е така при всички, а просто, че при някои се получава така. С приятеля си съм от 1 година и мисля скоро да го направим :-) Но и на двамата ще ни е за първи път и не съм сигурна какво ще стане след това :? Ако някой сподели мнение по темата ще съм много благодарна. Благодаря предварително :) Ако имате някакви други въпроси, може да питате :P

__K__I__K__I__T__A__
02-02-2008, 12:33
na kolko godini si ? pri polojenie 4e ste ot godina zaedno i vi e za pyrvi pyt 4esno kazano 6ansovete da se razdelite sa nulevi

princesa_viki
02-02-2008, 12:39
Ти чувала ли си,че секса помага дори при отношенията.След секса партньорите се сближават.Той допринася за връзката,не никъде не споменавам,че без него една връзка е обречена.
Може да се нарече,че е допълнителна екстра към връзката :)

Lorelei
02-02-2008, 12:46
Tova e pochti absurdno.Ne trqbva da se pritesnqvash za tova.Spored men seksa samo bi doprinseyl za vryzkata vi.

5e5cuTy
02-02-2008, 13:09
Благодаря Ви за отговорите. :grin: И някой беше питал на колко съм, на 15, а той е с 1 година по-голям. Не знам дали ще ме упрекнете, че още съм малка, за да правя секс, но мисля че е напълно нормално щом сме заедно толкова време, обичаме се, преживели сме доста неща заедно и съм напълно сигурна в него. А и ако може още нещо да питам :D Значи не знам как да кажа на нашите и по-точно на майка ми. Попринцип и разказвам разни неща за него, но за това ме е страх да и кажа :? Не знам как ще реагира и дали няма да ме упрекне, че съм малка и т.н. :-o Дайте някакви идейки ако може :-)

__K__I__K__I__T__A__
02-02-2008, 13:16
pyrviq pyt e vypros na li4na precenka . Napravi go kogato se 4uvstva6 gotova . Nikoga nemoje6 da si sigurna v edin 4ovek ne se zablujdavai ;) zastypqt li se li4ni interesi ne6tata se promenqt

ghostwisper
02-02-2008, 14:23
и аз още не знам как да кажа на мойта майка..но мисля да почакам тя сама да ме попита..ако искаш изчакай и ти :-) :)

5e5cuTy
02-02-2008, 15:11
Но ако чакам сама да ме пита, това означава, че трябва да почакам и със секса, защото искам да и кажа преди да го направя :? :?

Glezanka
02-02-2008, 15:16
И що трябва да казваш на майка си ? Тя няма да е въодушевена , че 15 годишната и дъщеря иска да прави секс ...

krem4et0
02-02-2008, 15:21
Ако 15 годишната ми щерка прави секс, не бих понесла да го разбера...
Иначе е нормално да имаш притеснения за 1-вия път. да, нещата няма да са същите, сексът ще стане доста съществена част от ежедневието ви..след дълга връзка, в която не е имало секс, промяната ще е още по-осезателна.

5e5cuTy
02-02-2008, 15:32
Да, съгласна съм, че няма да е очарована от решението ми, но не мислите ли че ще е по-добре да и кажа сега, докато още не съм го направила, отколкото да разбере по-късно или още повече - да разбере случайно. Според мен тогава ще бъде по-лошо, за мен.. :? :o

krem4et0
02-02-2008, 15:40
ти си решаваш. Не очаквай да те разцелува за това ти решение обаче!

mainata90
02-02-2008, 16:04
Добре що пък трябва да казваш на майка ти ? А и освен от теб няма откаде другаде да разбере. Изчакай тя да те попита и тогава й кажи че си го правила и че не си и казала от притеснения или срам ... а секса не може да ви повреди отношенията

newbie11
02-02-2008, 16:13
Подхвърли празна кутийка от презервативи, сама ще се досети ;)

BeBoNcHeTo
02-02-2008, 16:38
Вие сте заедно от една година така че наистина шансовете да се разделите са нулеви пък и на двамата ще Ви е за пързи път Успех!!! :)

angel_girll
02-02-2008, 21:28
Ами аз с моя приятел днес ,тоест вече вчера.. направихаме година и 1 месец. Когато за първи път правихем секс бяхме заедно от 6 месеца ... още сме заедно и се обичаме все така силно.

IKisseDAGirL
02-03-2008, 07:53
Сексът не е "допълнителна екстра към връзката", а част от връзката.

miShle
02-03-2008, 13:53
... Чувала съм, че след като една двойка прави секс за първи път и понякога отношенията се променят и дори се разделят....

Проблема ти е,че прекалено много неща чуваш ... Не е вярно,мисля,че след такава стъпка си ставате по-близки от всякога .. :grin:

suunlight
02-03-2008, 14:03
Да, съгласна съм, че няма да е очарована от решението ми, но не мислите ли че ще е по-добре да и кажа сега, докато още не съм го направила, отколкото да разбере по-късно или още повече - да разбере случайно. Според мен тогава ще бъде по-лошо, за мен.. :? :o
Ми не мога да разбера само от това как майка ти ще реагира ли зависи дали ще правиш секс .. Ако зависи от нея, аз мисля, че още не си готова за тая стъпка ! А аз съм почти на 100% сигурна, че тя няма да ди даде разрешението си или да ти се зарадва .. това което ще ти каже най-вероятно няма да ти хареса .. и ако така станае .. няма да правиш секс с приятеля си .. така ЛИ ? ако мислиш по тоя начин . . не си готова за секс .. :) Тя жената някой ден ще те попита .. пък и казваш "по-добре ли е да разбере случайно" .. как става това случайно .. вие няма да тръгнете да разправяте на хората, че правите секс .. то това си е м/у вас ! следователно .. ако не кажете на никой,, няма да разбере .. :)

princesa_viki
02-03-2008, 16:18
Но ако чакам сама да ме пита, това означава, че трябва да почакам и със секса, защото искам да и кажа преди да го направя :? :?
И аз бих казала на моята.Може би няма да е преди това,но след това със сигурност.И не бих чакала дълго,за да й кажа.Тя ме разбира за всичко.И бих казала,че дори я смятам повече за приятелка :)