PDA

View Full Version : Въпрос



w0sh
02-02-2008, 14:44
Не ли крайно време да ме направят модератор....
Много жени има в колектива и нито един мъж...
Време е за промяна и аз требе да я оглавя. Обещавам да съм лоялен и безпристрастен. Ама не се отказвам от иронията.

swords1010
02-02-2008, 14:52
Мъже имаме цели 5! Също така, иронично държание към потребителите няма да от полза на никого!

w0sh
02-02-2008, 15:00
Мъже имаме цели 5! Също така, иронично държание към потребителите няма да от полза на никого!

Правя разлика между мъж и момче....
Освен това иронията ми често помага повече от тривиалните и вече до болка познати отоговори.

Хем ще вдигна интелектуалното ниво на форума.

swords1010
02-02-2008, 15:59
Не разбрах, какво имаше предвид с първото изречение от поста си (Правя разлика между мъж и момче....). И още веднъж ще кажа, че не ни е нужна ирония! :)

HardlyAwakened
02-02-2008, 16:07
Точно w0sh ще стане модератор..кадето не мърда от раздел "Кофата" и плямпа куп глупости ... успех :?

Presley
02-02-2008, 16:10
hardly_awakened,явно не си на достатъчно високо интелектуално ниво,че да вникнеш в дълбокия смисъл на мъдростите му.
Иначе и аэ се кандидатирам!!! :D

namina
02-02-2008, 16:10
Не разбрах, какво имаше предвид с първото изречение от поста си (Правя разлика между мъж и момче....). И още веднъж ще кажа, че не ни е нужна ирония! :)

Аз ще ти обясним Гоше...... 8-) има предвид че вие сте момчета а той мъж сигурно,на солидна възраст при това. :lol: :lol: :lol: :lol: 8-)

w0sh
02-02-2008, 16:11
Егати хората дето сте. Никой не вижда колко мога да помогна на този форум.

Странното е ,че хората които си мислят,че пиша глупости всъщост дори пишат най-големите олигофрении с идеята,че помагат на хората.
С този подбор ан мнения. пречите на повече хора отколкото помагате.

w0sh
02-02-2008, 16:12
hardly_awakened,явно не си на достатъчно високо интелектуално ниво,че да вникнеш в дълбокия смисъл на мъдростите му.
Иначе и аэ се кандидатирам!!! :D

Подкрепям инциативата на кака Ники и гласувам с 2 ръце.

namina
02-02-2008, 16:12
Егати хората дето сте. Никой не вижда колко мога да помогна на този форум.

Странното е ,че хората които си мислят,че пиша глупости всъщост дори пишат най-големите олигофрении с идеята,че помагат на хората.
С този подбор ан мнения. пречите на повече хора отколкото помагате.
НЕ ставаш за модератор, що мислиш че мен ме махнаха...... 8-)

w0sh
02-02-2008, 16:16
Егати хората дето сте. Никой не вижда колко мога да помогна на този форум.

Странното е ,че хората които си мислят,че пиша глупости всъщост дори пишат най-големите олигофрении с идеята,че помагат на хората.
С този подбор ан мнения. пречите на повече хора отколкото помагате.
НЕ ставаш за модератор, що мислиш че мен ме махнаха...... 8-)
Щото искат да окопират властта в свои ръце пък аз предлагам свобода на изказа и мненията.

Presley
02-02-2008, 16:19
Чаби,ако аэ и ти дойдем на власт,форумът ще стане едно приятно място :D

swords1010
02-02-2008, 16:20
Егати хората дето сте. Никой не вижда колко мога да помогна на този форум.

Странното е ,че хората които си мислят,че пиша глупости всъщост дори пишат най-големите олигофрении с идеята,че помагат на хората.
С този подбор ан мнения. пречите на повече хора отколкото помагате.
НЕ ставаш за модератор, що мислиш че мен ме махнаха...... 8-)
Щото искат да окопират властта в свои ръце пък аз предлагам свобода на изказа и мненията.
Хмм. Какво ще рече, че окопираме властта? И да не би ние да не позволяваме изразяването на лично мнение?

w0sh
02-02-2008, 16:22
да

chipi_kaoo
02-02-2008, 16:22
Мъже имаме цели 5! Също така, иронично държание към потребителите няма да от полза на никого!Аз те поткрепям напълно. На няколко пъти чета негови иронични постове, и този потребител ми се е набил в ума с тези постове. Ако Вие си решите той да е мод... ок няма проблеми, но ако зависепше от мен, не бих го напревил :?

namina
02-02-2008, 16:23
Егати хората дето сте. Никой не вижда колко мога да помогна на този форум.

Странното е ,че хората които си мислят,че пиша глупости всъщост дори пишат най-големите олигофрении с идеята,че помагат на хората.
С този подбор ан мнения. пречите на повече хора отколкото помагате.
НЕ ставаш за модератор, що мислиш че мен ме махнаха...... 8-)
Щото искат да окопират властта в свои ръце пък аз предлагам свобода на изказа и мненията.
Има хора като менеи тебе дето не стават за тази ''професия'' -модератор. Защото сме според Кремчето и Цветито ''ниско интелектуални'' . 8) 8-) :D
И аз ви обичам КРЕМЕТО и ЦВЕТИТО. :-) :-) :D :D

namina
02-02-2008, 16:25
Не ли крайно време да ме направят модератор....
Много жени има в колектива и нито един мъж...
Време е за промяна и аз требе да я оглавя. Обещавам да съм лоялен и безпристрастен. Ама не се отказвам от иронията.
Със подмазване това му е цаката. :D

swords1010
02-02-2008, 16:26
w0sh, ще ми обясниш ли защо реши че не позволяваме изразяването на личното мнение? Би ли ми дал пример?

krem4et0
02-02-2008, 16:28
Егати хората дето сте. Никой не вижда колко мога да помогна на този форум.

Странното е ,че хората които си мислят,че пиша глупости всъщост дори пишат най-големите олигофрении с идеята,че помагат на хората.
С този подбор ан мнения. пречите на повече хора отколкото помагате.
НЕ ставаш за модератор, що мислиш че мен ме махнаха...... 8-)
Щото искат да окопират властта в свои ръце пък аз предлагам свобода на изказа и мненията.
Има хора като менеи тебе дето не стават за тази ''професия'' -модератор. Защото сме според Кремчето и Цветито ''ниско интелектуални'' . 8) 8-) :D
И аз ви обичам КРЕМЕТО и ЦВЕТИТО. :-) :-) :D :D

Просто ти не модерираше правилно и пречеше вместо да помагаш.
А точно ти, дето флууди 2 страници в 1 тема от раздел "Любов" ли мислиш, че ставаш за модератор?

MiMcHeToOo
02-02-2008, 16:57
hardly_awakened,явно не си на достатъчно високо интелектуално ниво,че да вникнеш в дълбокия смисъл на мъдростите му.
Иначе и аэ се кандидатирам!!! :D

Подкрепям инциативата на кака Ники и гласувам с 2 ръце.

И аз ви подкрепям ;) Иронията на w0sh мисля, че почти винаги е употребена правилно и със смисъл.. ;)

MaLty
02-02-2008, 17:22
hardly_awakened,явно не си на достатъчно високо интелектуално ниво,че да вникнеш в дълбокия смисъл на мъдростите му.
Иначе и аэ се кандидатирам!!! :D

Подкрепям инциативата на кака Ники и гласувам с 2 ръце.

И аз ви подкрепям ;) Иронията на w0sh мисля, че почти винаги е употребена правилно и със смисъл.. ;)

Подкрепям! :grin:

gorska
02-02-2008, 18:01
Амиии... не мисля, че ставаш за модератор - не само заради ироничните мнения, а и заради кофаджийските. :)
А когато видях тази тема: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=2574947&highlight=#2574947
направо паднах. А и само начинът, по който сякаш си просиш... :-D

Но за Presley`n`Sum съм съгласна. Тя е достатъчно интелигентна и мисля, че е отговорна също така. \:D/

LizZz
02-02-2008, 19:32
И аз мисля,че Ники(Presley 'n' Sum)си е много интелигентна и отговорна за модератор и добре ще си върши работата! :) Тя просто е родена за модератор в тоя форум! :D:D
А w0sh е леко грубичък,но може да го направите мод за малко и да прецените според поведението му дали да остане такъв. :)

SuMmEr_KiSS
02-02-2008, 22:04
aa az podkrepqm w0sh s vs ryce ! :}

Blab
02-02-2008, 22:22
Бффф... и w0sh, и Presley стават. Умнички са, някой да отрече?
^ахахахах, подкрепя с всички ръце :razz:

machoka
02-02-2008, 23:53
Радвам се, че имаш желание да помогнеш, можеш да го направиш и без да имаш мод права. Такива потребителите се ценят навсякъде.

За момента предложението ти се отхвърля.

Желая ти приятни мигове тук.