PDA

View Full Version : Само за професионалисти :D



teameous
02-02-2008, 14:53
zdr narod :D

Aide koito e na4eten i znae6t da pomaga.Ot mn vreme se opitvam da napravq hubavo tqlo bez himiq i t.n. Iskam da ka4a myskulna masa po g1rdite i r1cete,zn 4e trqbva da qm proteini i tem podobni no pak ne stava aide ako nqkoi zn nqkoq hitrina da q spodeli ako moje de :D 10x predvaritelno all.

Facelessman
02-02-2008, 15:04
Ако кажеш колко кила си на колко си и колко мускулна маса искаш ще ме улесниш,вервай ми.

teameous
02-02-2008, 15:31
visok s1m 1.74-5 teja 69-70 i iskam da ka4a 5-10kg muskulna masa :D

bebeto0o
02-02-2008, 16:28
mI pi7ai faf fi7nes zala7a~ Nie kak da 7i pomognem?

skatemore
02-02-2008, 20:12
mI pi7ai faf fi7nes zala7a~ Nie kak da 7i pomognem?

тва писане мн дразни :-x

Facelessman
02-02-2008, 21:33
Почвай да шибаш яко боб и месо за протеин,естесвени мазнини-маслини за въглехидрати(сега най добре е да си изготвиш собствен хранителен режим,в зависимост от ежедневието ти>питай личния,той би трябвало да те упъти)Иначе не бих те съветвал да взимаш протеини на прах,тей като си 70 кила и си висок 1.75 ,което е добре-просто тряя превърнеш тея кила дето ги имаш във мускул.Протеините са за некви анемични момченца с ръчичка 20 санта,тей че ти можеш от режим и редовни тренировки да го докараш.

OsamaBg
02-03-2008, 13:17
Ще ти кажа няколко неща който са ми подеиства ли в труден момент да продължа развитието на мускула.

От към яденето : Стреми се да ядеж месо и храни който имам повече протеини белтъци и т.н такива храни са месото яйцата ориза картофите.Недей пропуска закуската тя е много важна
От към съня : Ако можеш да си образуваш един режим на лягане към 10 и да спиш повечеко време по 10 11 12 часа на ден ще е само в твой голям плюс.Почивката е много важна за организма.
От към тренирането: Постоянно сменяй нещо в тренировката си сменяй упражненията програмата всички и най-малката промяна може да стресира мускула. Аз като тренирам единя път ако правя гърди другия път правя други упражнения и никога примерно вторник неправя същия мускул другата седмица ще правя груб или както дойде отивам в залата и решавам какво ще правя. Винаги слагай по тежичко защото тежеста изгражда масата :)

П.С. Но не е 100% сигурно че ще въздейства това което е въздействало на мен. Всеки организъм е различен

П.П.С За почти 4 години вече без хранителни добавки съм качил 10 килограма от 60 на 70 12 сантиметра в обиколка на ръката от 28 на 40 ;) Чистото си трениране е най-добре но и най-мъчително ;) Тренираи редовно и всичко ще си доиде с времето :)

Успех

coolkiss
02-08-2008, 06:30
Поздравления за чистото трениране. И аз правя от години същото. Резултатите не са некви невероятни, но имам много готино, стегнато тяло и най-вече силно и кораво тяло.

Хитринки в бодибилдинга няма. Хитрините са анаболите - демек стероидите - хормона тестостерон. Това е хитрината.
Иначе - тренираш здраво - но без да претренирваш, ядеш протеини основно, и спиш много - това е формулата.

Master_88
02-08-2008, 13:44
Поздравления за чистото трениране. И аз правя от години същото. Резултатите не са некви невероятни, но имам много готино, стегнато тяло и най-вече силно и кораво тяло.

Хитринки в бодибилдинга няма. Хитрините са анаболите - демек стероидите - хормона тестостерон. Това е хитрината.
Иначе - тренираш здраво - но без да претренирваш, ядеш протеини основно, и спиш много - това е формулата.

Това е формулата + други 3 много важни фактора - ВРЕМЕ,дисциплина,търпение

TIMEX
02-08-2008, 15:25
Цитат на Инструктор-а в зала "Gym Palace" :През 3-4 часа ще ядеш ориз картофи грах боб или царевица :-D