PDA

View Full Version : Не мога да си го обясня!



p0is0n{f}
02-02-2008, 15:24
Ами с приятеля ми съм от близо 6 месеца,от 4 месеца правим секс(той ми беше първия :oops: ) и всичко е наред,с изключение на това,че все аз съм отгоре :-k дори когато го правехме за първи път(т.е. ме отваряше) пак аз бях отгоре :-o ох за тези 2-3 месеца мисля,че свалих около 8 кг само от секс и само от това,че аз съм отгоре..но проблема ми е,че не мога все аз да съм отгоре,а като го помоля той да е отгоре го правим около 5 максимум 15 мин. и после пак аз .. исках да сменим няколко пози..пак всичко опира до това аз да съм отгоре..и та да попитам аз ли съм проблема?! :-# :cry: а и има още нещо..когато му правя орална любов го виждам,че супер много се възбужда и всеки момент е готов да свърши,но все пак не го прави..имам чувството,че нарочно не свършва и ме кара да го правя по 30-40 минс.Та моля ви кажете ми,има ли някакво реално обяснение за това?
П.С. аз съм на 17,той на 18.

krem4et0
02-02-2008, 15:29
Кажи му писна ми бе човек. сега, дали от това си отслабнала, едва ли, защото ако си уморена след секс се нахвърляш на 1-вия шоколад, който ти се изпречи на пътя.
Отрежи го за свирки и секс 1 месец, обясни му защо го правиш, кое н ти харесва. Вие не си ли говорите?

DaHuTyYyY
02-02-2008, 15:32
Не си ли го питала защо не иска да сменяте позите. Именно в различните пози се крие удоволствието от секса.

p0is0n{f}
02-02-2008, 15:37
ами аз от доста време нямам апетит..и затова си мисля,че е от секса..Да,говорим си.Много пъти съм му казвала,че ми е писнало аз да съм отгоре..държала съм го без секс,без свирки..нищо не помага,постоянно се опитвам аз да мина отдолу,ама..не се получава.И вече се отчаях,пък много го обичам,за да се разделим само за това,че все аз съм отгоре,май ще си търпя а? :-k :cry:

Питала съм го,казва,че му харесва само аз да го чукам..

krem4et0
02-02-2008, 15:39
Грубо ама........както си отгоре си ставаш, обличаш се и се прибираш у вас..........Без нито дума. той какъв е, че няма да се съобразява с теб, а ще гледа собствения си кеф само?

HardlyAwakened
02-02-2008, 15:52
^ Много добре написано

p0is0n{f}
02-02-2008, 16:16
аха мерси,значи се пак проблема е у мен,че го търпя такъв..Извинете,че ви отнех от времето :)

krem4et0
02-02-2008, 16:31
Донякъде. Явно не му заявяваш ясно и категорично позицията си. Трябва да си твърда, след като не си доволна!

BeBoNcHeTo
02-02-2008, 16:44
Донякъде. Явно не му заявяваш ясно и категорично позицията си. Трябва да си твърда, след като не си доволна!съгласна съм

dIdiTy_bE
02-02-2008, 17:30
Сексуален егоист :o ](*,) мноо кофти ....вече ти казаха как да му обясниш най-ясно за какво става въпрос ;) УСПЕХ \:D/