PDA

View Full Version : Новото видео на Таря



Marina__
02-02-2008, 16:11
:grin: Страхотна е!!!

http://www.youtube.com/watch?v=n346vyPhHc8

анонимка
02-02-2008, 16:48
Благодаря ,че сподели това с нас!

lsd43
02-02-2008, 17:06
Хубава песничка не съм фен на готик метъла ,но тая песничка я биваше :)

Marina__
02-02-2008, 17:35
Хубава песничка не съм фен на готик метъла ,но тая песничка я биваше :)

Ако ти се занимава дръпни си от някъде целия албум, бас ловя, че ще ти хареса :P . Не е издържан точно в стила на Nightwish от времето, когато и тя беше част то тях. В смисъл не е точно готик :) .


П.П. Междудругото, с риск някой да ме намрази, ама новата вокалка на NW Анет, трябва да я застрелят като болен кон, че да не мъчи и себе си и феновете :? .

Lashes
02-02-2008, 18:57
Таря съм я признала от много време...яд ме е че се махна от Nightwish...За съжаление Anet не може да стъпи и на малкия пръст на Таря :)
А относно новата и песничка..супер е
:P

lsd43
02-02-2008, 19:25
Хубава песничка не съм фен на готик метъла ,но тая песничка я биваше :)

Ако ти се занимава дръпни си от някъде целия албум, бас ловя, че ще ти хареса :P . Не е издържан точно в стила на Nightwish от времето, когато и тя беше част то тях. В смисъл не е точно готик :) .


П.П. Междудругото, с риск някой да ме намрази, ама новата вокалка на NW Анет, трябва да я застрелят като болен кон, че да не мъчи и себе си и феновете :? .

Вече те мразя :razz: много ясно че пее кто болен кон,та аз откакто тя им стана вокалистка спрях да ги слушам :D

Sevt
02-02-2008, 19:37
Таря е вся и всьо.
Самоче относно Анет....Марина виж сега първите няколко месеца ги говорех абсолютно същите че и по крайни....ама да ти кажа честно така се случи че слушах доста новия албум на Найтуиш и лично на мен Amaranth, The Poet and the Pendulum & Bye Bye Beautiful ми влязоха във бест евър на групата. Таря е Богиня, но Найтуиш си е Найтуиш и Анет има своя чар. Би ми било интересно мнението ти за горните 3 песни :)

Marina__
02-02-2008, 19:48
The Poet And The Pendulum е единствената песен от DPP, която успя да ми напълни душата. Относно другите две - демото на Amaranth ме радва уникално много, Марко Хиетала има прекрасен глас, който показва също така и в Kiss While Your Lips Are Still Red.

Мнението ми за Анет се базира основно на факта, че съм изгледала не един и два концерта с нея. Е това момиче се дере като заклана на живо :x . Пълен ужас... Опитва се да пее песни, които просто не са й в гласовия регистър. Нека си пее новите песни на NW и нещата ще са перфектни...но пак няма да ми доставят удоволствието, което ми доставя гласа на Таря 8) ..

Sevt
02-02-2008, 20:01
Дам тук си права. И аз гледах нови концерти на Найтуиш.....както казах харесва ми в новите песни...но на Wish I Had An Angel ( която попринцип за мен е най - великата песен ) направо беше меко казано смешна.....аз ако бях щях да потъна в земята....направо сриват уникални емблематични песни по тоя начин :( И все пак смятам че нещата ще се стабилизират като изкарат още някое албумче и те и Таря....пък и дай Боже да Я видим в София.....ако не пак ще се ходи до Гърция...

kuriera
02-02-2008, 20:05
Ето много клипове и снимки на ТАРЯ Вижте (http://game.ins1de.com/game.php?id=203)

Marina__
02-02-2008, 20:05
Еми дано се стабилизират, все пак NW си е NW. :) И без Таря, все още имат ужасно добри музиканти, само дето наистина май сгрешиха с Анет. Оперен глас, подобен на този на Таря, щеше да им подхожда повече според мен.
А Таря, дори да не дойде в България, ще трябва да се разходя до Румъния или Гърция да я видя, просто няма начин 8).

lsd43
02-02-2008, 20:31
Аз пък стискам палци Металика пак да дойдат ,че се носят такива слухове :grin:

MusicIsTheKey
02-03-2008, 07:15
Страхотна, както винаги!

BeBoNcHeTo
02-03-2008, 08:44
Аз пък стискам палци Металика пак да дойдат ,че се носят такива слухове :grin:ам аз подочух от някаде че ще ли да идват :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-03-2008, 09:03
да песента и на мен ми харесва :) а анет .. пхх малко е дърта за групата не мислите ли в сравнение с таря де.. :) а и да че не мое да и стъпи на малкия пръст не мое ... но bye bye beautiful не е лоша :-P

DeepWithin
10-08-2008, 16:13
Аз пък стискам палци Металика пак да дойдат ,че се носят такива слухове :grin:ам аз подочух от някаде че ще ли да идват :)

Аха.Щяли да представят новият си албум.Чакам с нетърпение да дойдат отново.


Таря е наистина уникална певица ''славеят на Финландия'' мисля, че така и казват.За Анет не мога да кажа нищо лошо.Тя има своя чар, забавлява публиката, вярно може да не пее много добре на живо, но публиката я харесва.
Незнам защо, но Nightwish ми изглеждат по-щастливи с Анет отколкото с Таря.Също мисля, че Туомас харесва Анет :D .Както и да е.

Важното е, че Таря продължава своята соло кариера и снима ново видео Enough, както ще издаде нов албум докрая на годината.(Ако информацията не е вярна).

xXxScreamxXx
10-08-2008, 19:39
аам ..
какво да кажа
Таря си е Таря ...
Уникална както винаги !!!!!!!!