PDA

View Full Version : Комплименти



FuckBitch
02-02-2008, 16:28
Комплименти ?
Трудно ми е да измисля.
Знам че трябва да са за очите косата гласът на момичето но ?
Какви немога да повтарям само имаш много хубава дълга черна коса или имаш красиви сини очи....

Кажете момичета какви комплименти сте получава ли.
Момчета а виe какви използвате ?

TheMaggie
02-02-2008, 16:39
Не е задължително комплиментите да се за външния вид. :? Според мен ако едно момиче е умно,трябва да и кажеш,че е хубава.Ако е хубава,кажи и,че е умна. :) Иначе не се насилвай да правиш комплименти,става малко изкуствено,ако я обсипваш с възхищения.Нали има си изключения,които не желая да коментирам..Мм може да и кажеш например,че дрехите и стоят страхотно или че харесваш стила и... :)
п.п Веднъж бях потресена,когато ме попитаха от къде са дънките ми! :shock: Просто не прави такива изцепки или пък да попиташ "Кой ти е фризьора?"..!! :-D Определено впечатлението няма да е добро.. :lol:

MiMcHeToOo
02-02-2008, 16:40
Комплиментите НЕ ТРЯБВА да са заучени фразички.. Трябва да идват от вътре, иначе не са искренни..

анонимка
02-02-2008, 16:45
Комплименти ?
Трудно ми е да измисля.
Знам че трябва да са за очите косата гласът на момичето но ?
Какви немога да повтарям само имаш много хубава дълга черна коса или имаш красиви сини очи....

Кажете момичета какви комплименти сте получава ли.
Момчета а виe какви използвате ?абе ,ако само това и харесваш какво друго ще и казваш :D

FuckBitch
02-02-2008, 16:48
Да това ми е ясно.
Тя има хубави сини очи но немога само да повтарям всеки път "имаш хубави сини очи" :oops:



magi_megi Мерси за помоща .

bebeto0o
02-02-2008, 16:50
Комплиментите НЕ ТРЯБВА да са заучени фразички.. Трябва да идват от вътре, иначе не са искренни..
+1

FuckBitch
02-02-2008, 16:52
Комплименти ?
Трудно ми е да измисля.
Знам че трябва да са за очите косата гласът на момичето но ?
Какви немога да повтарям само имаш много хубава дълга черна коса или имаш красиви сини очи....

Кажете момичета какви комплименти сте получава ли.
Момчета а виe какви използвате ?абе ,ако само това и харесваш какво друго ще и казваш :D
Не! :?

Харесвам всичко в неи.
Но как да го кажа...
"Имаш хубаво носле"?
Нямам си никва идея :oops:

MartyParty
02-02-2008, 16:58
дам от комплименти винаги има полза...обаче недей да прекаляваш с въображението.Мога да ти цитирам приятеля ми онзи ден:"Марти знаеш ли,че косата ти е като коприна,аааа очите ти са...като...като...чинии." :lol: Но има и много по-зле на братчедката и бяха казали:"Очите ти имат цвят на блато с токсични отпадъци" :lol: Вложи малко въображение ама не се изхвърляй,че става цирк :-D Можеш да сръвниш очите и с нещо красиво и синьо...ако кажеш,че и това ти е трудно...

анонимка
02-02-2008, 16:58
Харесвам всичко в неи.
Но как да го кажа...
"Имаш хубаво носле"?
Нямам си никва идея :oops:Еми много добре щом харесваш всичко :)
А пък това за нослето е много сладко :-D абе каквото и да и кажеш щом го чувстваш наистина , ще е добре ;) Изтърканите,заучени фрази не са на мода и ние момичетата не ги оценяваме така,както едно искрено дори и не много подходящо комплиментче ;)

DiTko
02-02-2008, 16:59
Комплиментите губят силата си с всеки следващ, затова трябва да ги използваш разумно. И не и прави комплименти за неща, за които тя постоянно получава комплименти - ако всички и казват, че е хубава, не го прави ти - бъди различен.

glezan4e
02-02-2008, 17:10
ами не е нужно комплимента да звучи така " имаш много хубав.." нещо си ... може да й прошепнеш на ушенце, че е тя е твоята прекрасна принцеса.. или едно " мн си секси днес " + намигане върши чудеса.... зависи.. ако е по романтична - първия вариант е по-подходящ, а ако не - втория...

DiTko
02-02-2008, 17:14
^ +1, освен това комплимента може да бъде подхвърлен, без да се акцентира прекалено много на него. Например говорите си и ти ей така между другото подхвърляш нещо за външността и например и веднага продължаваш по предишната тема и минаваш на следващата. В някои случаи това може да има доста по-голям ефект от обикновено.

FuckBitch
02-02-2008, 17:31
Мерси за помоща. :-D
Идеите започнаха да идват една след друга :grin:

GreenFairy
02-02-2008, 17:42
"Знаеш ли защо днес времето е мрачно? Защото идва време всеки да си отиде у дома."
"Знаеш ли, слънцето прилича на теб! Само че ти си по-усмихната"
"Бих ти подарил рози, но ти ще ги засенчиш"

Всичко казано от сърце звучи като комплимент, дори и прошепването"Обичам те"

stomah4eto
02-02-2008, 17:42
Ами аз ще кажа какво ми каза приятеля ми! Това беше преди да тръгнем -водихме някакъв разговор -не помня за кво си лафихме и аз казах: "не може да имаш всичко за което си мислиш" и той ми каза "ако ти искаш ще ще имам всичко за което си мисля" -това беше преди около 2-3 години , но просто беше невероятно и не мисля че ще го забравя! :)