PDA

View Full Version : Как ще се почувствате ако родителите ви ви предадат?



lsd43
02-02-2008, 17:54
Да кажем ,че ми се случи това ,какво бихте направили вие на мое място,когато собствената майка и бащати те предадат по-възможно най-гадният начин? :-x :? :-x

bebeto0o
02-02-2008, 18:15
kakvo s s7analo? ako moje6 spodeli

lsd43
02-02-2008, 19:15
Ми по принцип родителите ми са разведени и аз живея от малък при баба ми и дядо ми ,но с баба си нямам особено добри отношения и реших да се преместя при майка ми за няколко дни докато работите се пооспокоят,но майка ми ми каза че не може ,защото има гости ,колкото до баща ми ,него го виждам веднъж в годината,а на него не му пука много за мен,тъй че бях принуден да се върна при баба ми и дядо ми
и баба ми да продължи да се заяжда с мен или да остана на улицата, в крайна сметка се върнах при баба ми и дядо ми ,но едвали ще простя
на майка ми какво направи,понеже тя ме заряза заради нейните приятели в момент в който имам нужда от нея,всъщност тя почти никога не е била до мен ,когато заминавах или дори по родителски срещи за нея на първо място са били приятелите ,а аз винаги съм заемал второстепенна роля,но винаги когато тя е имала нужда от помощ аз съм и помагал,тогава за нея съм най-важният ,за мен това е най-унизителното нещо което никога няма да и простя :-x

skatemore
02-02-2008, 21:19
Ми по принцип родителите ми са разведени и аз живея от малък при баба ми и дядо ми ,но с баба си нямам особено добри отношения и реших да се преместя при майка ми за няколко дни докато работите се пооспокоят,но майка ми ми каза че не може ,защото има гости ,колкото до баща ми ,него го виждам веднъж в годината,а на него не му пука много за мен,тъй че бях принуден да се върна при баба ми и дядо ми
и баба ми да продължи да се заяжда с мен или да остана на улицата, в крайна сметка се върнах при баба ми и дядо ми ,но едвали ще простя
на майка ми какво направи,понеже тя ме заряза заради нейните приятели в момент в който имам нужда от нея,всъщност тя почти никога не е била до мен ,когато заминавах или дори по родителски срещи за нея на първо място са били приятелите ,а аз винаги съм заемал второстепенна роля,но винаги когато тя е имала нужда от помощ аз съм и помагал,тогава за нея съм най-важният ,за мен това е най-унизителното нещо което никога няма да и простя :-x

еби наред, зависи на колко години си ако имаш некви години ходи работи изкарвай пари и супер редко се прибирай у вас , аз ако бях на твое място щях да зема парите щот знам къде седат и иам каде да ида отивам и ме боли за тях

ThunderGoddess
02-04-2008, 14:37
Аз на твое място бих продължила напред. Смисъл не мога да повярвам, че си провързан към такава жена, която дефакто не се е грижила за теб. С какво тя заслужава обичта ти всъщност? Че може би е разбила детството ти на хиляди парченца като се е развела с баща ти и те е оставила наполовина сирак? Или може би с това, че те е оставила да те гледат баба ти и дядо ти. Ужас. Баща ми е такъв - въобще не му пука за нас, а най-лошото е, че се обажда, когато не му е работата и се прави на глава на семейството - през почти цялото време не се държи даже като негов член :-x . През гъза ми е за него, и без него мога да изтрая. А на майка ми имам пълно доверие, въпреки че като съм била малка тя е била на работа и не се е гиржела толкова много за мен, но смятам, че ме е възпитала. И на сестра ми имам пълно доверие ... смисъл супер много време тя ме е гледала и сме станали един отбор въпреки голямаа разлика :)

namina
02-04-2008, 18:41
Да кажем ,че ми се случи това ,какво бихте направили вие на мое място,когато собствената майка и бащати те предадат по-възможно най-гадният начин? :-x :? :-x


И на мен ми се е случвало от ''баща'' ми.......и то не веднъж...
не напълно,но все пак до някъде да това посочих.

SeaEatsShips
02-04-2008, 22:26
що за човек ще постъпи така с детето си ;(

psychopath
02-05-2008, 10:56
не напълно

lsd43
02-05-2008, 20:09
що за човек ще постъпи така с детето си ;(

Човек на който явно не му пука за нищо ,освен за собственият му кеф :?

lsd43
02-06-2008, 07:43
Тези хора се побъркват...
Продължавай напред..когато ти се обади да се видите просто и кажи не мога имам среща с приятели... :-x :( :( :( :(

Същност тя няма и намерение да ми се обажда ,нито пък аз на нея от сега нататък сама да се оправя :-x :?

lsd43
02-06-2008, 18:33
Тази жена е ненормална :( :( :( :( :( :( :( :(
Знам, че я обичаш...знам, че я обичаш повече от всичко и най-много искаш да е като другите майки...но уви.. :(
Но недей да се отчайваш :( :( :( Помни "Всяко зло, за добро"
Някога и ти ще имаш деца...и съм сигурна, че на тях ще можеш да дадеш всичко онова, което тя не ти е дала...
Сигурна съм, че някога тя ще съжалява..но вече ще е късно...
Щом не смята да ти се обажда и пиши смс с текст:
"Щом твоите приятели са по важни от мен - детето ти, от сега нататък и моите приятели ще са по важни от теб. Обичам те, но явно ти не го разбираш. Стой си с приятелите си и не ме търси"
Нещо подобно..дано поне да осъзнае какви грешки прави... :-x :-x :-x :-x :x :x :x :x :x

не си заслужава да си хабя парите в телефона за такъв човек честно казано в момента почти не ми пука за нея,да си гледа работата и тъпите приятели и да не ми се мярка пред очите :x
Просто за мен тя вече не ми е майка и явно ще трябва да се справя
сам,па дано и дойде акъла в главата остават ми две години и половина до пълнолетие ще ги изживея някак си и после майната им на всички ! :x

iMmOrAl`GiRl
02-06-2008, 19:20
Гадно е постъпила-спор няма,но важното е да продължиш напред!!! ;>
аз посочих-не напълно,но все пак донякъде да

TheNewReligion
02-16-2008, 21:12
Ми по принцип родителите ми са разведени и аз живея от малък при баба ми и дядо ми ,но с баба си нямам особено добри отношения и реших да се преместя при майка ми за няколко дни докато работите се пооспокоят,но майка ми ми каза че не може ,защото има гости ,колкото до баща ми ,него го виждам веднъж в годината,а на него не му пука много за мен,тъй че бях принуден да се върна при баба ми и дядо ми
и баба ми да продължи да се заяжда с мен или да остана на улицата, в крайна сметка се върнах при баба ми и дядо ми ,но едвали ще простя
на майка ми какво направи,понеже тя ме заряза заради нейните приятели в момент в който имам нужда от нея,всъщност тя почти никога не е била до мен ,когато заминавах или дори по родителски срещи за нея на първо място са били приятелите ,а аз винаги съм заемал второстепенна роля,но винаги когато тя е имала нужда от помощ аз съм и помагал,тогава за нея съм най-важният ,за мен това е най-унизителното нещо което никога няма да и простя :-x
И аз така ! За тва бегай !
еби наред, зависи на колко години си ако имаш некви години ходи работи изкарвай пари и супер редко се прибирай у вас , аз ако бях на твое място щях да зема парите щот знам къде седат и иам каде да ида отивам и ме боли за тях 8-)

IdiOtKa
02-17-2008, 10:45
напълно им вярвам , те са хората на които разчитам , те са моята упора ...просто съм сигурна, че няма да ме преебът ...
найстина е много кофти да знаеш, че точно тези хора те прецакват ... и че нямаш на кой да разчиташ ...ужасно е , не искам никога да ми се случва

Akumabg
02-17-2008, 11:01
Да кажем ,че ми се случи това ,какво бихте направили вие на мое място,когато собствената майка и бащати те предадат по-възможно най-гадният начин? :-x :? :-x
Ами ако почнеш работа трябва да имаш години и да направиш така да имаш постоянен договор.ТОва ще ти отнеме време,но ще ти се отплати осърдието защото ще вземеш живота си в свои ръце.По-този начин няма да си зависим от роднински институции :oops: ganbatte :o
А колкото до цялостната тема- аз когато имам възможноста се изнасял и ще живея сам.Първо няма да разчитам на мама и на тате да пуснат некой измрънкав лев,второ няма да слушам ние ти даваме пари ти как ще се отблагодариш и такива :razz:

elitututu
02-19-2008, 17:49
мама и тате са толкова готини хорица та дори и да ми направят някои номер няма да повярвам :grin: но ако се слу4и трябва да се примиря и след време ако ме помолят за услуга ще кажа "не" 8)

Bubbly
02-19-2008, 20:24
100% съм сигурна, че няма да ме предадат. :)

lsd43
02-19-2008, 21:34
100% съм сигурна, че няма да ме предадат. :)

Искрено ви пожелавам да не ви се случва това ,което се случи с мен ,вярвайте най-вече на себе си.

HePeAJIeH
02-20-2008, 10:27
Ами вярвам им защото винаги са се грижили за мен подкрепяли са ме и не са ми давали основание в което да се съмнявам в техните думи и твърдения.

izzy
02-22-2008, 22:41
to ve4e kusno mene da me predadat, po skoro gledam az teh da ne gi predam ;)

AvaLan4e
02-23-2008, 20:25
В този случай имаш пълната свобода да поемеш нещата в свои ръце. И ако случайно все още ти липсва грижата и ласката от младини, направи перфектното семейсто и не повтаряй грешката. (=

olive_oil
02-24-2008, 16:42
майка ми ме е пердавала. След клетви, чедецата й са смисъла на живота й, когато дойде времето да преглътне и подтисне желанията си, за да сме добре, тя ни предаде. Ужасно е. Сега се разкъсвам м/у майката, която мисля само за себе си и майката, която не ме ограничава във нищо и се старае да ми осигури по-добръ живот. Ужасно е.

tqnko1
03-01-2008, 11:44
poznato 4uvstvo.. i na6ite sa se razveli, mnogo go ocenqvam :grin: , ot malak (4,5 godi6en) neznam kakvo e da si bil s istenskoto si semeistvo kogato na praznicite si s 1/2 ot semeistvoto si i iskreno jelae6 da se sabere6 s cqloto si semeistvo.. mnogo e lesno da ti kaja prodalji napred no mislq, 4e nqmam pravo 6tom az samiq nemoga da go preodoleq prosto si nameri seriozen 4ovek koito da te razbira .. ako moje i da e ot jenski pol mislq 4e 6te ti stane mnogo po dobre, no az nemoga da go namerq :(

MaD BuNnY
03-01-2008, 20:28
I moite roditeli sa pravili taka i ne vednyj.az ti syvetvam prosto da ne se zasqga6 za6toto v pove4eto slu4ai e bezpolqno :(

MaD BuNnY
03-01-2008, 20:29
I moite roditeli sa pravili taka i ne vednyj.az ti syvetvam prosto da ne se zasqga6 za6toto v pove4eto slu4ai e bezpolezno :(

InitialD
03-02-2008, 01:56
Ми по принцип родителите ми са разведени и аз живея от малък при баба ми и дядо ми ,но с баба си нямам особено добри отношения и реших да се преместя при майка ми за няколко дни докато работите се пооспокоят,но майка ми ми каза че не може ,защото има гости ,колкото до баща ми ,него го виждам веднъж в годината,а на него не му пука много за мен,тъй че бях принуден да се върна при баба ми и дядо ми
и баба ми да продължи да се заяжда с мен или да остана на улицата, в крайна сметка се върнах при баба ми и дядо ми ,но едвали ще простя
на майка ми какво направи,понеже тя ме заряза заради нейните приятели в момент в който имам нужда от нея,всъщност тя почти никога не е била до мен ,когато заминавах или дори по родителски срещи за нея на първо място са били приятелите ,а аз винаги съм заемал второстепенна роля,но винаги когато тя е имала нужда от помощ аз съм и помагал,тогава за нея съм най-важният ,за мен това е най-унизителното нещо което никога няма да и простя :-x

Предателите не ги ли разстрелваха?!?! :oops:

ForgottenHopes
04-25-2008, 18:01
Няма такъв момент. Или поне аз смятам, че моите родители никога не биха го направили...

Но и да се случи. Ще загубят доверието ми. А моето доверие втори път - трудно се печели.

marilyn
07-12-2008, 22:45
Към автора: явно не й пука за теб, тогава най- добре и на теб да не ти пука за нея. Продължи живота си и знай че преживяното все някъде ще ти послужи. Но ако тя някога поиска нещо от теб, съветвам те, отрежи я, нея я е нямало когато ти си имал нужда, защо теб да те има, когато ти и трябваш?!

Nam3less
07-13-2008, 01:28
Повечето родители имат грешни разбирания относно това какво е да си родител.

Jus7m3
08-15-2008, 02:33
Да кажем ,че ми се случи това ,какво бихте направили вие на мое място,когато собствената майка и бащати те предадат по-възможно най-гадният начин? :-x :? :-x


Бих започнал да ги отписвам от бъдещето ми (както вече отдавна ми се случи)

betterman
05-26-2010, 17:34
И тва ако е предателство... с мен кви работи са правили :(