PDA

View Full Version : аз съм щастлива пък [:



Madness
02-02-2008, 18:03
Гледах някво тъпо клипче във vbox..поредното там клипче за горките негърчета,дето си нямат нищичко...С много правописни грешки и кофти картинки...
И сериозно се замислих...аз
Щото час преди тва се ядосвах,че пак съм надебеляла,че мама пак крещи,че няма кво да облека и косата ми седи гадно...
Е такива работи...
А колко всъщност имам мамка му.Щото аз поне имам възможност да оправя всички тия неща.Независимо колко каши съм забъркала вкъщи и на училище.
И пак се убедих колко щастлива трява да съм и колко трябва да се радвам на живота си.На възможността да оправям кашите си...и пак да ги забърквам.
Обичам ви бе хорааааа :P Обичам и мама,нищо че винаги сичко се сговнясва заради нея...обичам и мъжлето нищо че винаги ми се плаче заради него...ииииииииии и ме е обхванало нещо адски странно.
Знам че ви е писнало от тъпи теми,ама кво да прая...нали за тва е форума пък :P

П.С. Днеска...5 месеца с мъжа :P
Не че ви дреме...аз да се похваля

Sevt
02-02-2008, 18:05
Честити 5 месеца.
Бъди щастлива :)

ЕPu
02-02-2008, 18:13
аааа честито :-) :-D
Много ме зарадва темата ти.. преди няколко седмици, точно си мислех, че щастливи хора не познавам - все ми се оплакват.. Една я зарязали, друг остава на поправки, трети няма пари за бира..
И точно ми се въртеше из главата, къде отидоха хората, които са просто Щастливи. Живеят с кеф, и се радват всеки ден.
Поздравления още веднъж.

koalka
02-02-2008, 18:19
И мен понякога ме обвхващат някакви такива настроения и се чувствам супер щастлива.Радвам се, че имам човек, който много обичам и някакви такива работи. :)

Pedigree
02-02-2008, 18:23
Темата не е тъпа,поне според мен.
Даже е една от най-хубавите,които съм срещала.Смисъл...всеки говори за депресията,за гаджета,за кинти бла блаааа.А сега някакво човече пише колко е щастливо и как не му пука за нищо.Ха...и едно такова. :)


П.С.Дано с мъжа сте още дълго заедно. :P

Madness
02-02-2008, 18:27
Йеееееееееееее мерси хорааааааааааааааааа
Супер много се радвам,че има и такива... :-)
Супер...

sexy_eJlz
02-02-2008, 18:31
Е такива хора ме кефят МНОГО!! :grin: :-) Честити 5 месеца!!! :-) :grin:
П.С:Темата ама никак не е тъпа споделям мнението на другите {и твоето също!}!!! :P :-P :-) :-) :-) :booooomb: :booooomb: :booooomb:

DiTko
02-02-2008, 18:34
Браво на тебе ей ... много се радвам на такива хора! Жива и здрава и още много години щастлива и с мъжлето ;)

bebeto0o
02-02-2008, 18:38
radvam se 4e si osuznala tezi ne6ta :) 4estiti 5 meseca - o6te 500 puti po 50 meseca :D ae kusmet :-) :-) :-) :-) :-) :-)

AliceSw
02-02-2008, 18:43
всъщност щастието е въпрос на нагласа, ако съм решила, че съм щастлива днес, нищо няма да ми скапе настроението...мисълта е страшна сила, независима от външни фактори

днес не ми е от най-щастливите дни и все пак честито де (:

Madness
02-02-2008, 18:46
^а теб те обичам два пъти повече от другите съфорумци щото си от ловеч :grin:

AliceSw
02-02-2008, 18:47
що 8-)

Pedigree
02-02-2008, 18:53
Дискриминация. :lol:


Аз съм от Търново,кой ме обича?! 8-)

Swinkenhoffer
02-02-2008, 19:03
ммм, аз пък си мисля, че не можеш да си щастлив нон-стоп. това е някакво временно състояние.
примерно: щастлив си, когато си на концерт на любимата ти група. колко трае това? 2-3 часа, няква еуфория след това и... толкоз. не може да си еднакво щастлив по всяко време на денонощието. уви. :-D

всеки живее в някаква среда и с тази среда вървят и разни проблеми... децата в Африка нямат с какво да се нахранят, на мен пък ми е кофти, че ми е излязла пъпка. еми, сори. не съм щастлива. всеки с проблемите си, дет се вика. :? пък и нали човек трябва да се стреми да постигне повече, да е амбициозен, ала-бала... не казвам да е вечно недоволен, ама и да не виси като плужек, а да се усъвършенства.

Saymon90
02-02-2008, 19:06
Щом това да си във връзка те прави щастлива, значи честити 5 месеца :)

Да... хората са тъпи кучки и не осъзнават колко са щастливи всъщност. Най-големият проблем на повечето тийенйджъри е, че си нямат путка (мъжка или женска), която да "умира" по тях. Кво им пука, че имат родители, които са си дали живота за тях и приятели, които биха направили същото. Какво им пука, че могат всеки ден да си сменят дрехите, всеки месец - прическите, всяка година - телефоните... компютрите, тапетите, дамаската, паректа, дограмата. Не бе - ще циврим, щото сме имоу-самотни. Тъпи говеда.

Да, за съжаление има и места, където хората си имат истински проблеми ... и то не малко. Жалко е, че на света има такова брутално социално разделение, но не мога да кажа, че този факт ме натъжава кой знае колко. Аз живея собствения си живот и се грижа за него... всеки трябва да прави същото.

Decu
02-02-2008, 19:55
:grin:
Ебати пича си! :D Супер е, че осъзнаваш колко си..богата (:
Аз съм щастливаа, ти си щастливааа...всички сме щастливи (: ама някои не го осъзнават..
Абе честити 5 месеца все пак! 8-) обичайте си се още дъълго, дълго (:

trg_ahmed
02-02-2008, 20:21
Дискриминация. :lol:


Аз съм от Търново,кой ме обича?! 8-)

Аз съм от търговище и кат0 съседен град,та обичам,ама малк0 :-) :razz: :razz:

Madness
02-03-2008, 09:16
ммм, аз пък си мисля, че не можеш да си щастлив нон-стоп. това е някакво временно състояние.
примерно: щастлив си, когато си на концерт на любимата ти група. колко трае това? 2-3 часа, няква еуфория след това и... толкоз. не може да си еднакво щастлив по всяко време на денонощието. уви. :-D

всеки живее в някаква среда и с тази среда вървят и разни проблеми... децата в Африка нямат с какво да се нахранят, на мен пък ми е кофти, че ми е излязла пъпка. еми, сори. не съм щастлива. всеки с проблемите си, дет се вика. :? пък и нали човек трябва да се стреми да постигне повече, да е амбициозен, ала-бала... не казвам да е вечно недоволен, ама и да не виси като плужек, а да се усъвършенства.
Да те нямат кво да ядат и няма как да си намерят...а твойте и мойте пъпки ще се махнат...смисъл,ние имаме възмжността да ги махнем...а те нямат възможността да си купят сандвич.Иначе донякъде си права,да.
(:

Деси,пичове сме верно е :-D 8-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-03-2008, 09:31
хихи трябва да има повече такива хора :P та присламчвам се към групата със щастливите потребители :oops:

Briseis
02-03-2008, 10:20
Дискриминация. :lol:


Аз съм от Търново,кой ме обича?! 8-)

Аз съм от търговище и кат0 съседен град,та обичам,ама малк0 :-) :razz: :razz:

Аз пък понеже съм на 7 км от Търново те обичам още повече :grin:

Не, сериозно. Винаги като си помисля за всички тези деца, които нямат елементарни условия за живот се чувствам изключително неблагодарна кучка. Защото семейството, жилището, парите...За мен са даденост, а за онези деца - мечта...
И вместо да се чувствам щастлива от този факт, на мен ми става кофти.
Някой път може аз да съм на тяхно място :-o

Boot
02-03-2008, 11:14
къде е групата на вечно недоволните рязярени и раздразнени нещастни потребители??? Да си намеря и аз мястото все пак...

Всъщност ми е по-добре да съм нещастна заради неща, които изглеждат глупави на фона на гладните негърчета и да се опитвам да ги променям и да се радвам истински на щастливите моменти, от колкото да се заблуждавам, че съм щастлива заради неща, които всъщност не ме правят такава и да съм в един застой на самозалъгване, че съм доволна от живота си.

Защо да не искам да съм щастлива заради нещо повече от храна и пари??? След като това ми е дадено, защо да не градя върху него?? Защо аз да съм щастлива, че по света има гладни дечица?? Доволна съм, че не съм от тях, но щастието не може да се гради само върху храна и покрив. (макар че без това изобщо не може.)

MiMcHeToOo
02-03-2008, 11:16
Радвам се за теб :) Продължавай да бъдеш щастлива :)

krem4et0
02-03-2008, 11:27
Че и аз съм щастлива.

Madness
02-03-2008, 12:07
Boot,къв е проблема да градиш върху това което имаш без да си недоволна заради това което нямаш...и пак да си се радваш (:
Не знааам...сигурно ше порасна и ще започна да мисля по друг начин...може.Ама дано да не е скоро

Boot
02-03-2008, 12:19
Защото хората имат тенденция да не променят света си, ако са щастливи в него. Или окей, не хората, аз така правя :D

Madness
02-03-2008, 12:28
абе то и аз не се приобщавам много къв хората...ба ли го...
Не ми харесва идеята да съм недоволна постоянно от нещо.
Тва е...
Не променяш света си като си щастива в него,да.Щастлива си,но нещо не ти харесва и го променяш...без да те прави нещастна о.О
Някво задълбахме...заеби...просто аз така ги виждам нещата(:

radito
02-03-2008, 12:44
П.С. Днеска...5 месеца с мъжа :P
Не че ви дреме...аз да се похваля
Ние пък утре праим 5 месеца :grin: :grin: :grin:

Swinkenhoffer
02-03-2008, 12:47
A пък ние днеска щяхме да правим 5 месеца... (не, че е някакво специално събитие или де да знам, но аз съм сантимент..) :D Това е една от причините да не съм щастлива в момента.

_showy_
02-03-2008, 12:52
Хубаво е, че има хора които оженяват тези неща! Дори е много хубаво..

Честити 5 месеца. 8-)

B3B0K
02-03-2008, 12:53
kat si pomislq 4e do predi 3 min se 4uvstvah nai-golemiq balak na toq svqt 4e maika mi se razfu4a i treq da si seda v nas v nedelq i da U4A se zamsilqm 4e ima hora s kade kade po=goelemi problemi i trq d ase radvam e dori na tova 4e ni se dava 6ans da se izu4im..

beercore
02-03-2008, 12:59
вижте това (http://tinyurl.com/2ucnv9)