PDA

View Full Version : Свършва бързо..



glezan4e
02-02-2008, 17:36
ами проблема е следния... гаджето ми свършва бързичко..дайте някои идеики за пози ( освен ездачката )...

LitTleJ
02-02-2008, 17:41
Имаше някви презервати DUREX с една черевена кола от пред ама забрайх как се казват деба. 8-) 8-) 8-) а другия вариян е да отиде да свърши сам някаде (баня,тоалетна)и после като му стане почвайте. 8-) 8-) 8-)

Marina__
02-02-2008, 17:43
Що не пробвате с презервативи, които удължават сексуалния акт? Само гледайте да ги слагате от правилната страна (със задържащия лубрикант към пениса), че иначе става доста интересно :-D . Приятеля ми имаше такъв "проблем" в началото, когато започнахме да правим секс и първоначално така решихме проблема. После всичко си дойде от само себе си на мястото. Ако от скоро го правите, остави го да свикне с теб и ще се оправи "проблема" :) .

Jeuelle
02-02-2008, 17:46
Кажи му преди да правите секс да си удари 1 или 2 ч**ии и ще видиш бързо ли ше свърши :)

why^n0t
02-02-2008, 17:48
Просто правете паузи, когато усетите че се надига вулкана :D

HardlyAwakened
02-02-2008, 18:19
:D

Sharkyy
02-02-2008, 18:53
polzwaite po debeli prezarvatiwi :-D

unauthorized
02-02-2008, 19:27
Специалните презервативи наистина бачкат...няма страшно..други методи не са нужни..това е добре за теб..аз също бях така в началото и щом свършех бях готов на минутата да продължа, което си е екстра за теб...сега вече, свърша ли ми трябва бая време не за да имам ерекция, ами за да получа оргазъм....Презервативи и тва е..:някои приятели казват, че точно преди да свършат ако си стиснат основата на пениса им се секвало всичко и можели да държат още,н е съм го пробвал, но никога не пречи вие да го направите ;) успех

stomah4eto
02-02-2008, 19:37
Имаше някви презервати DUREX с една черевена кола от пред ама забрайх как се казват деба. 8-) 8-) 8-) а другия вариян е да отиде да свърши сам някаде (баня,тоалетна)и после като му стане почвайте. 8-) 8-) 8-)
performa se kazvat ama ne sa mnogo qki!

machoka
02-03-2008, 02:15
Специалните презервативи наистина бачкат...няма страшно..други методи не са нужни..това е добре за теб..аз също бях така в началото и щом свършех бях готов на минутата да продължа, което си е екстра за теб...сега вече, свърша ли ми трябва бая време не за да имам ерекция, ами за да получа оргазъм....Презервативи и тва е..:някои приятели казват, че точно преди да свършат ако си стиснат основата на пениса им се секвало всичко и можели да държат още,н е съм го пробвал, но никога не пречи вие да го направите ;) успех

Принципно не основата, а главата трябва да си стиснеш точно преди да свършиш, за да задържиш пътниците слизащи от влака ))

GameFace
02-03-2008, 03:01
Аз обикновено си удрям една бърза преди акта. Последния път откарах към 2 часа....и не свърших :D

dekovbg
02-03-2008, 04:38
еи луди отговори...
вулкана...,пътници на влак едно друго :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
мн лудо

Lorelei
02-03-2008, 08:21
S priqtelq mi pyrviq pyt kato pravihme seks(nito az bqh detvstvena,a i toi opredeleno ne beshe novobranec) toi svyrshi na pyrvata ili vtora minuta,tochno kato mi go vkara.I samo kaza,che e svyrshil takyv leko zasramen i zapochna da se izvinqva.Men mi stana smeshno.Sled tova do den dneshen,tova ni se sluchva samo pyrviq edin,dva pyti dokato pravim seks ako ne sme se vijdali dylgo vreme(na nas nie se sluchva postoqnno) i to da svyrshi byrzo,primerno na 10 tata,15ta minuta,koeto e dosta dobre,zashtoto za tui vreme i az sym svyrshila povecheto pyti.Ednata prichina da svyrshva tolkova byrzo za men e tazi,che prekaleno mnogo go vyzbujdash i kato ti go vkara i veche e obrechen.Drugata e ako edva sega zapochva poloviq si jivot i v nachaloto e normalno oshte dokato ti go vkara i da se izprazva.Problema mi moje da se reshi po 3 nachina-1)Sys zadyrjashti eakulaciqta prezervativi ; 2)S edna chekiq predi seks ; 3)S poveche seks,t.e. trening :P Uspeh!

hottie
02-03-2008, 09:29
Ами аз имам едно бившо , което за година и половина така и не успя да не свършва за повече от 1 минутка.. какво ли не пробвахме.
Но при някои(повечето) това минава бързо. Ако сте в по-напреднала фаза те съветвам първо да му направиш орална любов и чак после останалото. Ако не сменяйте често позите.

Bousz
02-03-2008, 10:59
DUREX PERFORMA ama nz dali deistvat ...

sh3_1s_7h3_0n3
02-03-2008, 20:35
mm челна стойка? :-o

dimitrios
02-03-2008, 20:43
Просто правете паузи, когато усетите че се надига вулкана :D


Да бе то така става :-P

samuel_vimes
02-03-2008, 20:46
Чикия преди секса му е майката :)

nohuty
02-03-2008, 20:48
Кажи му преди да правите секс да си удари 1 или 2 ч**ии и ще видиш бързо ли ше свърши :)Колко си в грешка просто ...
да си удари 1-2 ама после няма да може да повтори или потрети ...

Най-доброто нещо е да поговориш с него :) Опитай се да узнаеш дали доста често задоволява сексуалните си нужди с ръка - може би и от там да е проблема че свършва доста бързо.Ако попрекалява честичко му кажи да се спре за месец (трудно е знам) и да изчака докато дойдат "мокрите сънища" ;) след това всичко ще се нормализира.Изпитано е и е личен съвет от уролог ;)
Иначе може да отиде и на лекар най-добре там ще му кажат какво да прави 8) :-o
Има и друго ... когато се усети момъка че свършва ... дърпаш се от него и му говориш какви ли не гнусотийки за да му спадне до такава степен че да се депресираш от размерите му ... изчакайте 2-3 минутки и после пак - действа безотказно - при мен бонуса е още 30 минутки :-P

Bousz
02-04-2008, 09:12
Hubav savet ama i az imam sa6tiq problem :-# :cry: off mn e gadno hubavo 6te probvam ama pri mene mokrite sani6ta idvat nekade sled 2 3 dena ii nali razbira6 :oops: ...

krem4et0
02-04-2008, 10:32
Повтаряйте. ако и втория акт е под 10 минути вече е лошо де.....

Bousz
02-04-2008, 14:27
Uffff Mn me e sram we hora tova e mn mn ama mn gadno dobre 4e pone namerih toq forum 4e taka malko da is izleq makata ama tova ne mi re6ava 6ibaniq problem ... Nz kakvo podqvolite da pravq a otnosno vremetraeneto nadqvam se da ne mi se smeete mn :-k :-# parviq pat ima nema 2 min a posle ima nema 5 ...

krem4et0
02-04-2008, 14:32
3-ти път!

a6laka
02-04-2008, 14:34
kaji na priqtelq si da si predstavi kak baba mu sipva supa i go gali po glavata predi da trygne na daskalo ako tova nepodeistva zna4i strada ot prejdivremenno svyr6vane ili e prokalnat ot nqkoq suo4eni4ka :D :D

:razz: :razz: :razz:

CragHack
02-04-2008, 15:10
ами проблема е следния... гаджето ми свършва бързичко..дайте някои идеики за пози ( освен ездачката )...

Точно ездачката е най-лошия вариант понеже няма да може да спре навреме.

Вариантите са:

1. По-дебелите презервативи (например българските са доста грубички, екстра са за случая).

2. Да го изпразниш преди секса. На втори тек ще е по-издържлив.