PDA

View Full Version : Апел към администраторите.



Anath
02-02-2008, 18:30
Съжалявам, че темата ми няма пряка насоченост към идеята на раздела, но държа да споделя под формата на призив към администраторите някои свои наблюдения върху потребителят и съответно модератор - Кремчето.
Тъй като съм студентка по маркетинг, често черпя информация относно секса в рекламата и как сексът предразполага към продажби в зависимост от това как се възприема, преглеждам този форум.
Попадайки обаче на въпросната потребителка, попаднах като човек и жена в абсолютен шок как този човек може да бъде авторитет във форум, пълен с деца.
Основната ми забележка е, че човек, който модерира форум, в който деца търсят информация относно сексуални въпроси, когато нямат добра комуникация с родителите си, страда от изключително тежки изкривявания в следствие на сгрешения семеен модел.
Чашата преля, когато въпросната започна да убеждава едно 15-годишно момиче, говорейки от името на майка й едва ли не, колко грешно нещо е сексът, пък особено на тези години.

Апелът ми към модераторите за подмяна на модератора се крепят на следните тези:
Кремчето страда от инфантилност, проявена и в сексуалния й живот. Не може да се откъсне от семейната среда, неспособна е да създаде здрава връзка, която напълно да изключи фактора родители.
Въпросната дава неправилни съвети относно сексуалната култура на подрастващите, гледайки през своята изкривена представа за секса като нещо долно. Изпитва неразгадана гордост за своята абсолютно липсваща информираност по темите, наричайки я свенливост.

В заключение: Кремче, ти си проста п***а! Научи се що е това секс, яде ли се, пие ли се. И що е това самостоятелност. И тогава наречи онова, което навярно не по-малко инфантилното ти гадже, прави с теб- секс. Сексът не е само физически процес, а психически.

Marina__
02-02-2008, 18:35
Не Кремчето е проста путка, а ти драга :-) ! А дипломата по маркетинг(ако успееш да се дипломираш) можеш да си завреш някъде :grin: . От ужасно много време чета този форум(но едва преди няколко дни се регистрирах) и на базата на това мога да ти кажа, че Кремчето си върши супер работата 8) .

П.П. Някой мод да вземе да заключи тая полюция на Anath и да й наложи едно банче :-P

LadyDy
02-02-2008, 18:45
Тя сега може да изтрие темата......

П.П. Вярно е, че има, така да се каже, 'старомодно' мислене по въпроса за секса. Но така си е възпитано момичето. Всеки има право на мнение.. Отностно това, дали дава грешни мнения... Не мога да кажа - тук съм пас. Кремчето, според мненията си, показва своето мислене, дори не само тук в раздел "СЕКС". Но е изключително интелигентна. И според мисленето й, тя е човек, който ще се справи в живота........

Подкрепям я...

(Аз съм с новата си регистрация, просто преди не ми харесваше ника, че да не се чудите, откъде имам тази представа и мнение за тази модераторка)

И последно да кажа... Ако всички бяха с такова мислене като нея, нямаше да има проблеми във света, а домовете за деца, щяха да са пусти.
Който я мрази, да се маха от форума! :)

Sevt
02-02-2008, 18:45
Гореизложенето е пълен абсурд.
Подкрепям напълно Marina__ !

Anath
02-02-2008, 18:49
И последно да кажа... Ако всички бяха с такова мислене като нея, нямаше да има проблеми във света, а домовете за деца, щяха да са пусти.
Който я мрази, да се маха от форума!

Да, защото нямаше да се раждат деца.
Аз не съм във форума.
Просто един такъв портал се нуждае от хора, които наистина да помагат на децата, защото положението с комуникацията в семейството е на нулево ниво.
Откога Кремчето е синоним на целия форум или просто типично за цялата сервилност на нацията ни се подмазвате?
Въобще за каква сексуалност говорим при човек, който на сериозна възраст бива пребиван от баща си и изпитва страх от родителите си?
Наясно ли сте какво щети в сексуален план причинява това?

Anna5339
02-02-2008, 18:50
Според мен трябва да има баланс. Как децата да не пускат тъпи темо,като търсачката ви не работи?! + това този форум е за да се информира младежта.На модераторите-това им е работата,включително да отговарят на тъпи въпроси. Като не им харесва-да не се занимават. ;)

partychild
02-02-2008, 18:51
Тя сега може да изтрие темата......

П.П. Вярно е, че има, така да се каже, 'старомодно' мислене по въпроса за секса. Но така си е възпитано момичето. Всеки има право на мнение.. Отностно това, дали дава грешни мнения... Не мога да кажа - тук съм пас. Кремчето, според мненията си, показва своето мислене, дори не само тук в раздел "СЕКС". Но е изключително интелигентна. И според мисленето й, тя е човек, който ше се справи в живота........

Подкрепям я...

(Аз съм с новата си регистрация, просто преди не ми харесваше ника, че да не се чудите, откъде имам тази представа и мнение за тази модераторка) И последно да кажа... Ако всички бяха с такова мислене като нея, нямаше да има проблеми във света, а домовете за деца, щяха да са пусти.
Който я мрази, да се маха от форума! :) открадна ми думите от устата...всеки си има свои разбирания .. в този случай и аз я подкрепям (макар че сме спорили двете ) нямам нищо протиф нея :)

Sevt
02-02-2008, 18:55
Anath нямам за какво и на кого да се подмазвам. И тези твърдения, които вадиш нямам намерение да ги коментирам - все пак не смятам че аз съм човекът нито ти. По това, което съм прочел от нея смятам че момичето е интелигентно, а като модераторка си върши работата. Няма какво повече да коментираме.

Marina__
02-02-2008, 19:07
Сега остава единствено някой мод да заключи темата, че повече няма смисъл да се разводняват нещата :) .

П.П. Sevt, готин подпис :grin: !

SMoKe_BoY
02-02-2008, 19:09
Значи искам да кажа че каквото и мислене да има Кремчето тя има право да си го искаже колкото секи друг форумец ... немога да разбера каква ти е идеята смисал несам виждал тя да злопотребява с дадената и власт в форума тя просто дава савети или исказва мнение по твоята логика ( на автора) трябва половината форум да изяде бан секи си казва мнението и и дори то да не е вярно се ше се намери някой който да го поправи та нали товаа е целта секи да каже какво мисли и ако не е прав да научи нови неща.
П.с. А ти от кой облак падна?

LadyDy
02-02-2008, 19:10
Не, не. Няма нужда нищо да се крие... а младата госпожа/госпожица не и отива да влиза в теен-сайтове.....така че мястото и не е тук.....Камо ли да критикува, който и да е, дори и модераторите...... :?

Sevt
02-02-2008, 19:20
П.П. Sevt, готин подпис :grin: !

И товя е супер :D Много се кефя на млади и готини фенове на Nightwish и Tarja, поздрави :)

П.П. ~LaDy_Dy~ е сега недей така че и мен ще ме изгониш от тийн сайтове /cry

Roiroi
02-02-2008, 19:26
Поне се изразява прилично :) ... Всеки си създава своя собствена представа за секса, не е нужно да се критикуваме при положение че не виждаме нещата под друг ъгъл... :?

Vampirella
02-02-2008, 20:11
Чрез своите мнения тя изразява себе си. Това, че има по-различна гледна точка от твоята, Anath, НЕ ти дава право да я наричаш с просташки термини от пиянския речник ( грозната дума с "п" имам предвид). Кремчето е един от малкото потребители тук, чиито постове не бъкат от простотия. Според мен тя винаги дава точни съвети и се изказва много интелигентно.
Дай, Боже, повече потребители като Кремчето!!! :)

gerim
02-02-2008, 20:30
az sy6to sum 4ela mnogo temi i 4esno kazano si e perfekten moderator...puk i naistina tova e forum,tuk sme se sybrali za da si izkazvame mnenieto,gre6no ili pravilno.Tova 4e tq e moderator ne ozna4ava 4e ne moje da go pravi.

P.S. a 6to se otnasq do tova 4e imala "staromodni" razbiraniq..emi i az sym g/d s takiva i ne smqtam 4e nqkvi pikli i pikliovci po na 12 godini im e vreme za sex,svirki i pro4ee...mn si e pravo momi4eto!!! :)

WaKo
02-02-2008, 20:33
Е, не просто се издразних яко - учела маркетинг, и какво като учиш маркетинг, ма патко? Къде пък реши, че ти имаш право да искаш каквото и да е от администраторите на този форум и да кадруваш? Всеки има право да мисли каквото си иска, както и да изрази мнението си спрямо правилата на този форум. Какво не ти харесва в това, че дава съвети като майка на някое глупаво 13-14 годишно дете дето не знае какво прави? Може да има всякакви възгледи, но поне съм сигурен, че нищо от това което е казала не е било във вреда на въпросния потребил. По-добре тя да му даде съвет, който да послуша, защото оново момиче, най-вероятно няма да послуша майка си. Искаш да ми кажеш, че е добре да се прави секс на 14-15 години? Може би, но ако знаеш какво правиш. Ако не знаеш по-добре да послушаш някой, който е минал твоите години и си е отговорил на същите въпроси. И по-добре да пропуснеш 1-2 години секс, които ще имаш предостатъчно време да наваксваш, отколкото да си съсипеш живота с някоя нежелана бременност на тия години, която в най-добрия случай ще ти се размине само с психическата травма, от която ще страдаш цял живот. По-добре ли е да почнеш да правиш секс без да си готов психически за това и после цял живот да не можеш да изпиташ истинска наслада от секса? Просто недей да си позволяваш да критикуваш други от курвенската си гледна точка, за това че по някакъв начин се опитва да даде някакъв полезен съвет на обърканите деца. Да деца, защото на тия години са точно това, ама още не им уврял акълът да го осъзнаят. По-добре бягай да чукаш преподавателите ти, че да можеш да завършиш, че иначе просто не те виждам

XceSS
02-02-2008, 21:06
Кремчето мълчи.... :D
Ще стане готино скандалче :) .Не заемам нито една позиция ама щом казвате че тая не е права тъй да е :D :D

air_J
02-02-2008, 22:55
С някой от написаните неща по темата съм съгласен, с други - не. В крайна сметка едва ли ще свалят Кремена от поста й, само заради това, че прововядва Средновековен морал в 21 век. :smt102

krem4et0
02-03-2008, 08:50
Скъпа Anath, радвам се че учиш тази необикновенно престижна специалност "Маркетинг". Аз пък уча "Информатика"-4-ти курс и "Икономическа педагогика" 2-ра учебна година. но темата ти не е свързана с това да си мерим кой колко е образован, нали?
Сега по същество-тази сутрин забелязах тази тема и повярвай ми, искренно се отпуснах и разведрих, предвид натрупаното напрежение заради предстоящия ми утре изпит.
Сега за моя пост-абсолютно право на администратора е да реши и да ме махне от него, ако той сметн, че нарушавам правилата на форума или не изпълнявам съвестно задълженията си. Но аз не виждам правило-могат да се пишат само мнения, които да хармонизират на духа на младото поколение, забранено е споделянуето на лично мнение и опит, забранено е писането на по-консервативни мнения, от необходимото.
Не зная по каква линия съм нарушила тези правилата на форума. Аз като модератор се ръководя от тях!
Това, че съм споделяла в свои мнения някой лични и интимни неща е било с цел да споделя, да дам мнение или да посъветвам. Доколко е лошо или добро моето мислене и моето възпитание ще покаже времето. Някъде да съм казала, че това е правилният начин да възпиташ детето си? Но аз не мога да променя своите родители. Мога да променя единствено и само себе си. Понеже даде за пример баща ми-той просто не умее да изразява добре емоциите си. Както ме е пошляпвал, така също е висял с мн по болниците, винаги ми е помагал в трудните лични моменти, оказва ми нужното спокойствие от финансова гледна точка.
Защо 1 модератор трябва да е самостоятелен? да не би всички потребители да са самостоятелни?
И последно от гледна точка на морала. Това, че аз имам морал и принципи, не означава, че искам и другите да имат същите принципи. Нямам правото да го изисквам от когото и да е. Просто споделям мнение и гледна точка по въпроса. акто има потребители, които споделт, че е прекрасно да правиш секс с различен всяка вечер и по-сладко от изневярата няма, така има и потребитли, които държат на връзите си, сексът за тях не е мимолетно изживяване и не изневеряват. Аз съм от този тип, но съвсем не съм единствена!
Качестват ми на модератор не са в пряка зависимост с качествата ми на потребител. Не зная защо изобщо смесваш двете неща.

И къде съм казала, че сексът е нещо долно? Ако си чела внимателно моите постове ще разбереш, че аз обожавам секса, наслаждавам му се, възприемам го като 1 от най-приятните неща на този свят. Не мога без секс. В секса съвсем не съм сдържана. нищо в него не ми е чуждо. не знам защо си мислиш че аз съм против секса като цяло. това изобщо не е така. Да, против секса в ранна детска възраст съм, но когато човек е зрял и отговорен към действията си, да прави секс колкото си ще. не пропагандирам липсата на секс. Той е нужен на човека и аз без него не мога да живея нормално........не зна от къде си извади такова заключение. А за изказването, че ако всички мислят като мен, няма да има хора. Хей, аз съм в челото на списъка с потребителки, искащи да стават майки в близките години. Смятам, че трябва да има деца, ама не създадени само в лаборатории и епруветки, а създадени чрез секс. Просто не мисля че 1 момиче на 15-16 е готово за това.

Коя е въпросната тема на 15 годишната. Би ли ми дала линк?
П.С.Много благодаря за подкрепата от страна на потребителите. Радвам се, че умеете да разграничавате потребителят крем4ето от модератора. :-)

ThankYouVeryMuch
02-03-2008, 12:07
Темата е открита провокация за скандали. Вместо да трупате лавинообразни обяснения кой е крив и прав що не си пишете на ЛС?
Пък и във форума всеки е свободен да се изкаже не завимо от това, което
проповядва, не зависимо дали е модератор или гост.

sh3_1s_7h3_0n3
02-03-2008, 12:10
Anath, не те знам к'ъв е тоя маркетинг, дето го учиш, но ако анализаторските ти умения за пазара са на нивото на този психологическия, който направи на krem4et0, съветвам те да смениш специалността си от рано.

Модератор и потребител в случая нямат нищо общо.

Като модератор съвестно спазва правилата и ги прилага, където трябва.
"Тезите" ти за 'подмяната' й буквално висят във въздуха.
Всеки има право да дава съвети, да изразява свободно мнението си. Това, че ти не възприемаш нейното, не означава, че то не е вярно.
Аз лично никъде не съм срещнала мнение на krem4et0, където тя да заклеймява секса като нещо долно. И аз съм на мнението, че на 14-15години е рано да се прави секс. Но това далеч не означава, че сексът е нещо лошо или престъпно в по-късен етап, когато е напълно осъзнат... а не да спиш с някого, защото Той така иска, или защото другите Така правят. И как пък успя да я прецениш, че е изключително неинформирана по темите, като неведнъж е доказвала точно обратното?
А изказването ти, че не можела да се откъсне от семейната среда е смешно и глупаво. Сигурно на пръсти се броят потребителите във форума, които биха могли да кажат, че са напълно самостоятелни от родителите си.

Така че не търси под вола теле и се съсредоточи върху маркетинговите си проучвания, защото определено има неща, които доста ти куцат.