PDA

View Full Version : Нямам думи.....



Special K
02-02-2008, 18:45
http://news.ibox.bg/news/id_132720428
Заради такива капацитети като тая ще затегнат продажбата на химикали, защото сега че изкарат цялата история така че едва ли не е произвеждала експлозиви.......Наблюдавам как всичко което ми харесва или вече е забранено или ще стане и се питам само докога ще издържа.......

find_m3
02-02-2008, 19:27
да ти имам проблемите пиромано-наркоманке.хора са пострадали тя се притеснява от къде ще си купува химикалите ,а дали няма да забранят лабораторните плъхове скоро?тема ще пуснеш ли и тогава?

Special K
02-02-2008, 19:33
Ти къде се вреш където не ти е работа......Квалификации ще даваш за хора които познаваш.... :-D
А това че са пострадали си е само по тяхна вина.....с химикали не се работи ако не знаеш какво правиш.....

find_m3
02-02-2008, 19:36
Ти къде се вреш където не ти е работа......Квалификации ще даваш за хора които познаваш.... :-D
А това че са пострадали си е само по тяхна вина.....с химикали не се работи ако не знаеш какво правиш.....

ох извинявай ,че засегнах егото ти и ти се отвори устата та ме нахрани така злобно...ужас затапи ме ,как ли ще спя сега :-# а ти си толко прозрачна ,че не ми трябва да те познавам,аре не ме карай да се разправям

happy_cute
02-02-2008, 19:36
Като е забранено пак ще го праиш бе,все едно е позволено да си пуши кос ма вече почти всеки тийнейдър е пушил!

Special K
02-02-2008, 19:39
Нямах за цел да те храня злобно, защото щеше да го усетиш.... :D
Просто те посъветвах да се въздържаш да коментираш хора които дори не си виждала.....
Нали се сещаш че ако коза можеш да си го намериш, някои, да не кажа доста химикали е почти невъзможно.....Ще започнат да искат да им доказваш че имаш бизнес свързан с химикали и какво ли още не....

happy_cute
02-02-2008, 19:42
Care..

Special K
02-02-2008, 19:44
Може да е рускиня....там му викат "касяк"... :D

happy_cute
02-02-2008, 19:47
коС да пушиш не само е забранено, ами и е жестоко... и болно, и отвратително....


повдига ми се от такива хора!!!! :-x :-x :-x
ee правописна грешка сега =)

LiveFlower
02-02-2008, 19:53
kvo pa si4kite napadnahte special_K,momi4eto e himi4ka i sigurno tva e neiniq jivot.
predstavete si mom4eta,4e iskat da zakriqt futbola kato sport?

Canis_Dirus
02-02-2008, 19:59
И на никой не му пука, че трупа на жената бе покрит с вестници. Ама явно го е заслужила де, щото не е знаела кво прави...

Special K
02-02-2008, 20:03
Случилото се е тъжно наистина, но не мога да отрека че постъпката и е адски глупава.....Дори и да не беше загинала, със какъв акъл излива свободно химикали в населено място ? Това че покриват труповете с вестници не е нещо ново...и друг път съм виждала.....даже си спомням за една катастрофа наскоро където пак бяха покрили трупа с вестник....Явно само това е имало в патрулката....

bboy_bunker
02-02-2008, 20:21
И на никой не му пука, че трупа на жената бе покрит с вестници. Ама явно го е заслужила де, щото не е знаела кво прави...
Я стига с тия вестници.. какво си се разхленчил? Нима трупът има претенции с какво да е покрит?


Разстрел, и след разстрела - червеи.
Това е толкоз просто и логично.

02-02-2008, 20:50
http://news.ibox.bg/news/id_132720428
Заради такива капацитети като тая ще затегнат продажбата на химикали, защото сега че изкарат цялата история така че едва ли не е произвеждала експлозиви.......Наблюдавам как всичко което ми харесва или вече е забранено или ще стане и се питам само докога ще издържа.......
Уф... 5 литра азотна киселина ;(
Богати хора ле!

Special K
02-02-2008, 21:03
http://news.ibox.bg/news/id_132720428
Заради такива капацитети като тая ще затегнат продажбата на химикали, защото сега че изкарат цялата история така че едва ли не е произвеждала експлозиви.......Наблюдавам как всичко което ми харесва или вече е забранено или ще стане и се питам само докога ще издържа.......
Уф... 5 литра азотна киселина ;(
Богати хора ле!
5 литра азотна киселина 58% върви 6 лева..... :D
Ако искаш чиста вече е по скъпо разбира се....

DaemonBoy
02-02-2008, 21:04
Явно и като са се смесили е станала по-яка експлозия.Само предположение.

02-02-2008, 21:05
http://news.ibox.bg/news/id_132720428
Заради такива капацитети като тая ще затегнат продажбата на химикали, защото сега че изкарат цялата история така че едва ли не е произвеждала експлозиви.......Наблюдавам как всичко което ми харесва или вече е забранено или ще стане и се питам само докога ще издържа.......
Уф... 5 литра азотна киселина ;(
Богати хора ле!
5 литра азотна киселина 58% върви 6 лева..... :D
Ако искаш чиста вече е по скъпо разбира се....
В наше село е по-скъпо ;)
Даже много по-скъпо ;>

Special K
02-02-2008, 21:08
Неприятно е когато напредъка в хобито ти се базира на парични средства.......Ако зависеше от мен щеше да има кампания за раздаване на безплатни или поне намалени химикали на ентусиасти..... :D

shadow4e
02-02-2008, 21:08
И на никой не му пука, че трупа на жената бе покрит с вестници. Ама явно го е заслужила де, щото не е знаела кво прави...
То няма общо с темата, но днес леко е потресох от гледката и да разкажа...
С вестници е била, защото мъжът, който ги е дал е много беден /може и да сте го видяли по новините лежеше на един диван на двора/ и не е имал с какво. Има одеало, но е нормално, че няма да си го даде, защото и прозорецът му вече е счупен и ако сам не топли, няма кой. След това вече са я преместили и всичко се е оправило.
Днес говорих с човека, беше потресен, защото е видял всичко. Видял е как ги изливат, след това някаква прах и я е натъпквала с крак да не се вижда. Говорили са си, че полицията ги следи и трябва да действат бързо и в следващият момент се чува експлозията, човекът е имал късмет, защото едно паве го е ударило в гърдите и му е изкарало въздуха, но ако беше в главата??? Имаме магазинче и гараж там и тялото е изхвръкнало точно пред нас, стои си локва кръв, но като цяло беше леко поразчистено и все пак се натъкнах на парче месо...
А съседите имат дупи в покрива от изхвърчали павета. Радвам се че майка ми поне този ден не отиде на работа, защото щеше тялото да се намира върху нейната кола и въобще цялата гледка е била... Жената без глава и ръка... Днес са сваляли и от едното дърво дреха и плът...

Просто не мога да си го представя как ще решиш да изхвърляш така химикали...

Special K
02-02-2008, 21:14
Полицията ?
Май ще се окаже че все пак не им е чиста работата..... :D

shadow4e
02-02-2008, 21:18
В колата е имало още много шишета с химикали, които сигурно са щяли пък на друго място да изсипват.


Аз за тези думи не гарантирам, тъй като в такава ситуация човек не помни много ясно и ако някой им е разказвал нещо на свидетелите е много възможно да са си го доуформили и без да искат, в такава ситуация това е нещо често срещано, но човекът ми каза, че жената го е казала.
То по Нова и още един съсед го каза.

InitialD
02-02-2008, 22:43
Тия съм поне 90% сигурен че са правели амфети .. за кво ще са ти иначе толкова много химикали!?!? .. е разбира се аз не ги разбирам тия работи .. някой ще ме светне ли как да си направя бомба в домашни условия .. че ми трябва за една друга тема във форума!!! :lol:

Special K
02-02-2008, 22:44
Не са били амфетамини почти сигурно......може би по скоро експлозиви....Ако станат ясни повече химикали може и да разберем.....

InitialD
02-02-2008, 23:08
Не са били амфетамини почти сигурно......може би по скоро експлозиви....Ако станат ясни повече химикали може и да разберем.....

Не е бомба .. обикновено бомбите ги правят бивши воени без никой да знае .. освен клиентите де! По-скоро женицата е имала нещо вързано с производството на джамове!

Special K
02-02-2008, 23:14
Дотук имаме метанол, диетилов етер,две много обичани от мен съединения, :D които се използват в производството на амфетамини.....
Имаме и сярна и азотна киселина, които пък са building block за много експлозиви,но имат лимитирано приложение в производството на амфетамини.....
:D
Трябва още инфо.

InitialD
02-02-2008, 23:16
Дам .. трябва !

Поне сега знам като искам да направя бомба или да мешам джамчета .. откъде да си набавя съставките .. от кенефа!!! :lol:

02-03-2008, 06:51
Дам .. трябва !

Поне сега знам като искам да направя бомба или да мешам джамчета .. откъде да си набавя съставките .. от кенефа!!! :lol:
Смешен, доста :Р
Най-хубавата бомба се прати като запалиш огромен огън и хвърлиш газова бутилка в него :Р

Special K
02-03-2008, 12:44
:D :D

InitialD
02-04-2008, 23:40
Дам .. трябва !

Поне сега знам като искам да направя бомба или да мешам джамчета .. откъде да си набавя съставките .. от кенефа!!! :lol:
Смешен, доста :Р
Най-хубавата бомба се прати като запалиш огромен огън и хвърлиш газова бутилка в него :Р

Жалък,доста

Това го правех когато бях на 10! А ти тогава сигурно още не си бил в на баща си ****!

02-05-2008, 06:53
Дам .. трябва !

Поне сега знам като искам да направя бомба или да мешам джамчета .. откъде да си набавя съставките .. от кенефа!!! :lol:
Смешен, доста :Р
Най-хубавата бомба се прати като запалиш огромен огън и хвърлиш газова бутилка в него :Р

Жалък,доста

Това го правех когато бях на 10! А ти тогава сигурно още не си бил в на баща си ****!
Като беше на 10 ревеше ли по-форумите как са щели да те бият циганите и колко гадни и подли са те ? :oops: