PDA

View Full Version : Вече месец! А няма откровения :?



sedcho
02-02-2008, 19:01
Здравейте на всички! Най-накрая успях да спечеля доверието на едно момиче с което много исках да съм! Тя е с 1 година по-голяма от мен! Мн е сладка.Отначалото когато пред всички приятели признах ,че мн я харесвам всички ми казаха ,че тя няма да ходи с мен да се оставям от рано.Всичките и приятели до сега са били по-големи.Но аз не се отказах.....както и да е проблема ми е че след перфектна НоваГодина се оказа че съм осъществил мечтата си! Аз наистина много я обичам. Когато заобичаш истински разбираш смисала на тези две думи "обичам те".Заедно сме почти всеки ден.На мен ми е супер приятно с нея.Надявам се и на нея да е така.Бях до нея в много труден момент от живота .... но това е друга тема! Мисълта ми е че до сега вече 1 месец тя не ми е казвала че ме обича или че и е приятно с мен.Това много ме притеснява,опитвам се да говоря с нея но тя винаги казва : "Ти как мислиш" и започва едно целуване та си забравям думите :) Как мода да разбера какво чувства ??? :oops:

Sisilota
02-02-2008, 19:07
Недей да я притискаш според мен. Изчакай тя сама да ти каже, че те обича, а не защото ти си и го казал и тя трябва също да ти го каже.
Нали си чувал- Любовта се доказва с дела а не с думи ;)

Успех !

n0r4eto
02-02-2008, 19:08
Не мисля че трябва да я притискаш да ти го каже, защото така ще я отблъснеш. И не мисля, че един месец е достатъчен да се влюби в теб, че и да реши да ти го каже... Изчакай я тя сама да реши кога :)

sedcho
02-02-2008, 19:10
мерси много хора наистина ми помагате сега разбирам че съм грешал до сега

MiMcHeToOo
02-02-2008, 19:11
хехе споко човече :) не я притискай, сичко е наред ;)

bebeto0o
02-02-2008, 19:29
lUbOvTa NE Se KaZvA , A se DokAzVA. 6t0m tI kAzVa toVA - ZnA4i Te ObI4A, nO mOje Bi e TaKaf 4oVEk ProSto

stomah4eto
02-02-2008, 19:32
Ama ti maj leti6 a? :D:D Emi iz4akai q 4ove4e ne q nasilvai 6tom tolkova q obi4a6 i i obru6ta6 tolkova vnimanie i i otdelq6 tolkova vreme nqma kak da ne te zaobi4a! ;)

08mdam__
02-02-2008, 19:45
Аз казах на приятеля ми че го обичам след 4 месеца, а вече сме заедно повече от 3 години ;)
Някои хора имат нужда от повече време преди да разкрият чувствата си и сами да са сигурни в тях. Споко

sedcho
02-02-2008, 19:48
Аз казах на приятеля ми че го обичам след 4 месеца, а вече сме заедно повече от 3 години ;)
Някои хора имат нужда от повече време преди да разкрият чувствата си и сами да са сигурни в тях. Споко

hehe ще чакам с нетърпение аз много я обичам и бих дал всичко за нея .това звучи доста банално ама човек му разбира смисъла едва когато го почувства :grin: :o

pyfpaff
02-02-2008, 19:55
ami..az chakah priqtelq mi da mi go kaje sleed 7 meseca..taka che..1 mesec ne e nishto a i trqbva naistina da go pochuvstva za da ti go kaje..a ne prosto za d asi spokoen ti :)

sasha_90
02-02-2008, 20:06
Не я притискай!Дай й време.Нека сама почувства момента,в който да ти каже,че те обича.

vip_personka
02-02-2008, 20:17
В последната ми връзка приятелят ми постоянно ми повтаряше обичам те обичам те на всеки смс и всеки път като се разделяхме и като говорехме по телефона което мен започна да ме дразни защото думите обичам те не се казват като здравей , здрасти а когато отвътре ти дойде да ги кажеш аз найстина го обичах но просто неможех постоянно да му го казвам в последствие започнах да му го казвам по навик ... което беше адски гадно затова според мен я остави тя си знае кога да ти го каже а и ти не прекалявай с употребяването на "обичам те" защото след време и да и го казваш тя просто няма да ти обръща внимание ще си каже "е да знам това го чувам всеки ден..." и просто няма да има никаква тръпка от това. Дано съм ти помогнала и си ме разбрал правилно :-D

Tazadar
02-02-2008, 20:23
А ве не ги слушай тея профани... как нема да ти каже :-x Следваштия път като ти каже "А ти как мислиш" и кажи, че мислиш, че не те обича и се направи на расърден да видиш как ше реагира! А ако не ти се занимава най - добре е да я наебеш, да ти изчисти стаята и да си ебава майката :x

iCiTyY
02-03-2008, 16:54
А ве не ги слушай тея профани... как нема да ти каже :-x Следваштия път като ти каже "А ти как мислиш" и кажи, че мислиш, че не те обича и се направи на расърден да видиш как ше реагира! А ако не ти се занимава най - добре е да я наебеш, да ти изчисти стаята и да си ебава майката :x

tova pr0zvu4a do0sta zl0bn0o...

plamenka
02-03-2008, 17:01
Спокойно пич! ;) Наистина няма нужда да я притискаш... Някои хора по-трудно казват ''Обичам те'' или нещо от сорта. Тя явно наистина държи на тази дума и това е страхотно!! Когата е най-сигурна ще ти каже че те обича.
Успех и много щастие! :)

elsy
02-03-2008, 17:08
Спокойно пич! ;) Наистина няма нужда да я притискаш... Някои хора по-трудно казват ''Обичам те'' или нещо от сорта. Тя явно наистина държи на тази дума и това е страхотно!! Когата е най-сигурна ще ти каже че те обича.
Успех и много щастие! :)
Съгласна :)

krem4et0
02-03-2008, 17:49
Здравейте на всички! Най-накрая успях да спечеля доверието на едно момиче с което много исках да съм! Тя е с 1 година по-голяма от мен! Мн е сладка.Отначалото когато пред всички приятели признах ,че мн я харесвам всички ми казаха ,че тя няма да ходи с мен да се оставям от рано.Всичките и приятели до сега са били по-големи.Но аз не се отказах.....както и да е проблема ми е че след перфектна НоваГодина се оказа че съм осъществил мечтата си! Аз наистина много я обичам. Когато заобичаш истински разбираш смисала на тези две думи "обичам те".Заедно сме почти всеки ден.На мен ми е супер приятно с нея.Надявам се и на нея да е така.Бях до нея в много труден момент от живота .... но това е друга тема! Мисълта ми е че до сега вече 1 месец тя не ми е казвала че ме обича или че и е приятно с мен.Това много ме притеснява,опитвам се да говоря с нея но тя винаги казва : "Ти как мислиш" и започва едно целуване та си забравям думите :) Как мода да разбера какво чувства ??? :oops:
Моят приятел не ми го казваше 2 години и 3 месеца, ама още съм с него и ми го повтаря ежедневно. Човек трябва да го каже, когато го почувства истински!

Frozen_Flame
02-03-2008, 18:16
Всичко е въпрос на време ;)

sedcho
02-03-2008, 18:55
Здравейте на всички! Най-накрая успях да спечеля доверието на едно момиче с което много исках да съм! Тя е с 1 година по-голяма от мен! Мн е сладка.Отначалото когато пред всички приятели признах ,че мн я харесвам всички ми казаха ,че тя няма да ходи с мен да се оставям от рано.Всичките и приятели до сега са били по-големи.Но аз не се отказах.....както и да е проблема ми е че след перфектна НоваГодина се оказа че съм осъществил мечтата си! Аз наистина много я обичам. Когато заобичаш истински разбираш смисала на тези две думи "обичам те".Заедно сме почти всеки ден.На мен ми е супер приятно с нея.Надявам се и на нея да е така.Бях до нея в много труден момент от живота .... но това е друга тема! Мисълта ми е че до сега вече 1 месец тя не ми е казвала че ме обича или че и е приятно с мен.Това много ме притеснява,опитвам се да говоря с нея но тя винаги казва : "Ти как мислиш" и започва едно целуване та си забравям думите :) Как мода да разбера какво чувства ??? :oops:
Моят приятел не ми го казваше 2 години и 3 месеца, ама още съм с него и ми го повтаря ежедневно. Човек трябва да го каже, когато го почувства истински!


a v tozi period ti kazvashe li mu go ?

nencuHka
02-03-2008, 20:23
Един месец и искаш да ти каже "Обичам те" :shock: Аз на 3я не мога ,че камоли на 1вия.. А ако го кажа няма да вложа никакви чувства.. :(

Iv4eTy
02-04-2008, 06:55
Един месец не е много време, просто може да не е готова да ти каже. Изчакай нека мине време, когато се поотпусне предполагам ще ти каже. Пък и за един месец... по-добре ли щеше да ти е да ти повтаря че те обича а да си хойка с други. Не я притискай когато го почуства ще ти каже.

utrevpetchasa
02-04-2008, 07:03
време време , тук всички говорите за време , ... а какво е то , част от ежедневието , отминалите часове отмерени от часовника , или падащия лист от календара , да и накрая се получава факта че сте стигнали докрая на нещо преди да сте се усетили , и тогава тази фраза "има време" става "имахме време" /// , а за да плучиш истинска люов не трябва да задушаваш същата . това което сам казваш че постоянно и го повтаряш е измисли нещо друго бъди по оригинален ако искаш и напиши поема , но да не от сорта "ах колко мн те обичам" :-D

hooliganka89
02-04-2008, 07:12
Незнам за6то за едн месец очаквате да станат чудеса...Колко о6те гаджета 6те сменя6 и ако на всички казва6,че ги обича6...&те ти излезе прякор или не6то такова.

utrevpetchasa
02-04-2008, 07:18
Незнам за6то за едн месец очаквате да станат чудеса...Колко о6те гаджета 6те сменя6 и ако на всички казва6,че ги обича6...&те ти излезе прякор или не6то такова.


е чак пък прякор :D JorHy LuBOf4iqtA

hooliganka89
02-04-2008, 07:24
Да бе в дне6но време тинейджърите са толкова злобно настоени няма майтап,аз просто в моя град като ги слу6ам какви ги дранкат имам чуството,че аз идвам от друга планета-те все едно са ли6ени от чуства.

Vladkoy
02-04-2008, 07:26
Лепка.

utrevpetchasa
02-04-2008, 07:52
Да бе в дне6но време тинейджърите са толкова злобно настоени няма майтап,аз просто в моя град като ги слу6ам какви ги дранкат имам чуството,че аз идвам от друга планета-те все едно са ли6ени от чуства.

то да тея дечица от злоба не си поглеждат уроците а само кроят планове как да прецакат другарчето си :( а ти от кой град си че говори тъка за тамушната младеж ... въпреки това не само тееновете са тъка има и големи хора които са по зле , доста от приятелките ми са мн зле момичетата само се кареме , но нормално то между момичета съм се убдели че приятелство не може да има ,,, по не за дълго

MoHuTo
02-04-2008, 09:52
Аз казах на приятеля ми че го обичам след 4 месеца, а вече сме заедно повече от 3 години ;)
Някои хора имат нужда от повече време преди да разкрият чувствата си и сами да са сигурни в тях. Споко

krem4et0
02-04-2008, 14:39
Здравейте на всички! Най-накрая успях да спечеля доверието на едно момиче с което много исках да съм! Тя е с 1 година по-голяма от мен! Мн е сладка.Отначалото когато пред всички приятели признах ,че мн я харесвам всички ми казаха ,че тя няма да ходи с мен да се оставям от рано.Всичките и приятели до сега са били по-големи.Но аз не се отказах.....както и да е проблема ми е че след перфектна НоваГодина се оказа че съм осъществил мечтата си! Аз наистина много я обичам. Когато заобичаш истински разбираш смисала на тези две думи "обичам те".Заедно сме почти всеки ден.На мен ми е супер приятно с нея.Надявам се и на нея да е така.Бях до нея в много труден момент от живота .... но това е друга тема! Мисълта ми е че до сега вече 1 месец тя не ми е казвала че ме обича или че и е приятно с мен.Това много ме притеснява,опитвам се да говоря с нея но тя винаги казва : "Ти как мислиш" и започва едно целуване та си забравям думите :) Как мода да разбера какво чувства ??? :oops:
Моят приятел не ми го казваше 2 години и 3 месеца, ама още съм с него и ми го повтаря ежедневно. Човек трябва да го каже, когато го почувства истински!


a v tozi period ti kazvashe li mu go ?
да, но ме болеше, защото моето "Обичам те" беше посрещано с мълчание. Е, сега не е така....... :grin: