PDA

View Full Version : Разочарования...



varnen4e
02-02-2008, 19:43
Я разказвайте тула някви смешни пиперливи истории за това как Вие или партньора Ви, или който и да е там се е издънил, да се посмеем малко...

amatorium
02-02-2008, 20:01
Chuval sum za edna macka, na koqto dokato se natiskala s gadjeto v hola i se dopruckalo. otishla v toaletnata obache tam kato se izpurdqla i si opleskala prashkite. Hvurlila gi v koshcheto na dunoto i se podmila i otishla pri gadjeto. Dokato se mlqskali obache v hola vlqzlo kucheto mu s lainqnite prahki v usta :razz:

Zarazata
02-02-2008, 20:15
Ako ne postne6 tova saob6tenie v o6te 10 temi maika ti 6e pukne ot sifilis,sry. Ей мангал тъп по4ва6 да ма нерви6 с тея глупости ко ги пуска6 през 3 минути :-x :x Модераторите банн го !!!

daywacker
02-02-2008, 21:27
имам един приятел дето парвия пат не могал да го вкара мушкал го няколко пати и не ставало и момичето си трагнало :razz:

DeathRogue
02-02-2008, 21:50
xaxaxax...pomnq predi nqkolko meseca ima6e tema ot edno momi4e koeto praktikuvalo analen sex s priqtelq si i se izakvala dokato go pravqt :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Made_of_Pain
02-02-2008, 22:45
Отвори някой сайт за вицове, ако ти се смее...
Никой не е длъжен да ти върви по простотията :?

Lorelei
02-03-2008, 08:38
Kogato nqkoi otvarq nova tema i celta i e da sybira zabavni seks istoriiki,pyrvo trqbva sam da razkaje nqkoq negova istoriika.Zapovqdai.

gerim
02-03-2008, 09:22
razkazvali sa mi edna istoriq (ne znam do kolko e vqrna) za nqkvo mom4e i momi4e deto hodeli.Momi4eto bilo unikalno krasivo,mn stroino tqlo,golemi gurdi,abe si4ko koeto iska edno mom4e. I na edin kupon oti6li v drugata staq da pravqt sex, kato minali na analen i mom4eto si izvadilo onaq si rabota ot zadnika i i na glavi4kata imalo nqkva obelka ot 4u6ka (qvno momi4eto e qlo skoro 4u6ki :D :razz: ) :razz: :razz: :lol:

Lorelei
02-03-2008, 18:49
Mi tuk po starite potrebiteli znaqt za Milena_Pld .Istoriqta e takava 4e na edin kupon edin pi4 q iz4uka v zadnika i tq se nasra tam pred si4ki.Tai 4e GERIM i tq ne lo6a kato viziaq ama se nasra...

I po-novite reshavat da q razduhvat za tezi,koito sluchaino ne sa q chuli.Napravo mi se izdigash v ochite,pich.Evala za prostotiqta!!!

varnen4e
02-03-2008, 19:02
Отвори някой сайт за вицове, ако ти се смее...
Никой не е длъжен да ти върви по простотията :?

И никога не съм задължила... това, че ти приемаш нещата, които предлагам, като задължение, може само да ме лъскае. Но все пак, не е нужно да се чустваш задължена!

Anna5339
02-03-2008, 19:10
Ами не знам,ама аз единия път умрях да се смея.Не знам какво ми беше станало,ама супер ме избиваше на гъдел и на смях. . . . И приятелят ми ме пита какво съм пушила,а аз направо щях да умра от хил-не знам какво ми беше станало :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

DiTko
02-03-2008, 19:26
razkazvali sa mi edna istoriq (ne znam do kolko e vqrna) za nqkvo mom4e i momi4e deto hodeli.Momi4eto bilo unikalno krasivo,mn stroino tqlo,golemi gurdi,abe si4ko koeto iska edno mom4e. I na edin kupon oti6li v drugata staq da pravqt sex, kato minali na analen i mom4eto si izvadilo onaq si rabota ot zadnika i i na glavi4kata imalo nqkva obelka ot 4u6ka (qvno momi4eto e qlo skoro 4u6ki :D :razz: ) :razz: :razz: :lol:

Казвали са ми подобна, но със семка от домат ... :-D

sLaDkA_GrEsHkA
02-03-2008, 20:31
razkazvali sa mi edna istoriq (ne znam do kolko e vqrna) za nqkvo mom4e i momi4e deto hodeli.Momi4eto bilo unikalno krasivo,mn stroino tqlo,golemi gurdi,abe si4ko koeto iska edno mom4e. I na edin kupon oti6li v drugata staq da pravqt sex, kato minali na analen i mom4eto si izvadilo onaq si rabota ot zadnika i i na glavi4kata imalo nqkva obelka ot 4u6ka (qvno momi4eto e qlo skoro 4u6ki :D :razz: ) :razz: :razz: :lol:

Казвали са ми подобна, но със семка от домат ... :-D

a na men s luspa ot domat :P

klient
02-03-2008, 22:31
Mi tuk po starite potrebiteli znaqt za Milena_Pld .Istoriqta e takava 4e na edin kupon edin pi4 q iz4uka v zadnika i tq se nasra tam pred si4ki.Tai 4e GERIM i tq ne lo6a kato viziaq ama se nasra...

E kvo tolkoz prasna li sa mu zadni4eto na momi4eto....Nasralo se...slu4va se :D

hooliganka89
02-03-2008, 22:58
Брат ми има6е един приятел дето бе6е у нас и,аз бях малка и ги подслу6вах как си говорят и той разказва6е как една все го тормозела по телефона 6тото много го харесвала и той един път оти6ал там кадето тя го викала и искал да я ебе ама тя казала,че е в цикал и той и казал ем тогава свикри 6те орави6 и почнала и само го хапала за онази работа дра6тела го и той й казал,абе свикри не може6 да прави6 дай гъза и почнал да я ебе в гъза и тя почнала да пърди и се насрала найстина :shock: И това момче вика на батко 3 путки съм ебал в гъза и трите са се насирали...ахахахаххаха тва бе6е ужасен 6ок за мен ама като ходя да подслу6вам разговори на големи и вижте какви простотий научавам :-)

klient
02-03-2008, 23:37
Mi tuk po starite potrebiteli znaqt za Milena_Pld .Istoriqta e takava 4e na edin kupon edin pi4 q iz4uka v zadnika i tq se nasra tam pred si4ki.Tai 4e GERIM i tq ne lo6a kato viziaq ama se nasra...

E kvo tolkoz prasna li sa mu zadni4eto na momi4eto....Nasralo se...slu4va se :D

Mi prasnaha mi go i kvo kato sam se nasrala...Ako vas vi naebat otzad ne znam kvo 6te stane...sigurno 6te se oserete do u6ite.\


Da ama ne ebat nas a tebe :D

gergana_sweet
02-04-2008, 06:37
Беше седнал на фотьойла аз върху него и правим секс.Обаче изглежда че много се натиснах на облегалката и като се наклони фотьойлчето така заорах глава в клима ,че после цял ден смях.

utrevpetchasa
02-04-2008, 06:49
ми бях на червено , а пък той мн ме искаше и му пуснах но после едвам гледаше момчето било нещо зле със нервите и имал пристъпи като види кръвчица :D

Atula
02-04-2008, 10:09
Дълго време слушах един приятел как ми се хвалеше какъв еб*ч бил, колко бил напред в секса видиш ли.. и веднъж бяхме пийнали и реших да го пробвам колко голям специалист е, тъй като и той като повечето мъже не отказват. Отиваме ние, аз някво го блъскам на леглото ( мен ако така ме награбят и няма как да не се възбудя ).. и вече той някъв се напрегнал, прегръща ме, възбуден.. обаче не стига че малкия му приятел беше наистина малък, ами не можа и да го вдигне. Пробвах какво ли не, че да го възбудя той дреме и това си е. За пръв път ми се случи и само ме напуши смях. Сега го чакам тоя пич да вземе пак да се хвали пред мен ... Мога да го затапя, ако реша да съм гадна. 8)

rame
02-04-2008, 10:12
ми бях на червено , а пък той мн ме искаше и му пуснах но после едвам гледаше момчето било нещо зле със нервите и имал пристъпи като види кръвчица :D :-D Е,сам си е виновен като си знай проблемите къде е тръгнал да си иска от момиче в цикъл :D

hooliganka89
02-04-2008, 11:58
Абе сигорна са,че много момичета който са се обаркали да дадат на момче да проникне в ануса им са направили таъи беля...Поне аз лично сам чувала за доста такива случей,мисля,цхе преди тва цял ден трябва да ходи6 до тоалетната или да иде6 да ти направят една клизма :)

dekovbg
02-04-2008, 12:09
Дълго време слушах един приятел как ми се хвалеше какъв еб*ч бил, колко бил напред в секса видиш ли.. и веднъж бяхме пийнали и реших да го пробвам колко голям специалист е, тъй като и той като повечето мъже не отказват. Отиваме ние, аз някво го блъскам на леглото ( мен ако така ме награбят и няма как да не се възбудя ).. и вече той някъв се напрегнал, прегръща ме, възбуден.. обаче не стига че малкия му приятел беше наистина малък, ами не можа и да го вдигне. Пробвах какво ли не, че да го възбудя той дреме и това си е. За пръв път ми се случи и само ме напуши смях. Сега го чакам тоя пич да вземе пак да се хвали пред мен ... Мога да го затапя, ако реша да съм гадна. 8)
най вероятно не го е дигнал заради алкохола... а и не е хубаво да се прави секс когат си пил :-o :shock:

rammstein
02-04-2008, 14:12
Бях чел за едно момче и приятелката му отишли на диско като танцували на него му се допърдяло тои отишъл до тоалетната пръднал насрал се с възнал о начало тя не усетила миризмата но после като го барнала за газа нищо ама като си помирисала праста се разревала и избягала

a6laka
02-04-2008, 14:20
една докат ми праише свирки, и влезна майка и, и ни видя....стоеше като вцепенена, ма после се напраи че нищо не е видяля и затвоти вратата :-D

rame
02-04-2008, 17:15
Mi tuk po starite potrebiteli znaqt za Milena_Pld .Istoriqta e takava 4e na edin kupon edin pi4 q iz4uka v zadnika i tq se nasra tam pred si4ki.Tai 4e GERIM i tq ne lo6a kato viziaq ama se nasra...

E kvo tolkoz prasna li sa mu zadni4eto na momi4eto....Nasralo se...slu4va se :D

Mi prasnaha mi go i kvo kato sam se nasrala...Ako vas vi naebat otzad ne znam kvo 6te stane...sigurno 6te se oserete do u6ite.\


Da ama ne ebat nas a tebe :D :-D :-D :-D :-D

Desi_90
02-04-2008, 17:37
Na na6ta vila bqhme uti6li s moq i ..6te pravim sex v hamak.Ei nqma taka maitap kato se skasa hamaka.Sininite po zadnika i krakata mis otqha dve sedmici.Raztartihme se kato zreli dini :)

Ciara_
02-04-2008, 18:59
Хмм.. не мисля че тва е забавно,а по-скоро отвратителн0 н0 ще ви го напиша: значи едни приятели ми разказваха за едно момиче от бившето им даскало което било неразположено и искала да прави секс с приятеля си.Като отишли в тях тя легнала на леглото извадила си тампона и си го истискала в устата..в крайна сметка онзи я изчукал.Извода за мен е,че и двамата са гнусни не знам как ви се струва на вас :wink:

Lorelei
02-04-2008, 19:00
Poveche ot gnusno! :shock:

rame
02-04-2008, 22:23
Миии без да искам нарекох бившата си ВИКИ, пък тя беше ВИЛИ... кат се гушкахме на една пейка.. :oops: :-D А коя беше Вики имаше ли такава или просто сбърка името :D

cherinka
02-04-2008, 22:26
Ми, веднъж тръгна да си го вкарва на задна, нали, и аз му викам "Алоо, бъркаш дупките"..
Това, не знам, но едва ли ще го забравя някога.. смисъл.. не успя да си го фкара в "грешната дупка" (да си отбележа аз).
И такам..

amatorium
02-04-2008, 22:36
Predi vreme v edin sky bar v hotel Delfin nqkolko momicheta kum 14 si razpravqha nqkva sluchka, v koqto hvanali nqkakvo momche v banqta na hotela vurzali go i mu draifali otgore, pikali i ednata daje se napunala da se izsere otgore mu. Togava bqhme s bratovcheda ot drugata strana na balkona gore i kato q chuh taq istoriq i ne mojah da povqrvam. Taka go razpravqha, che napravo mi nastruhnaha kosite. Ne moga da povqrvam oshte, che takiva piklichki sa sposobni na podono neshto. Ednata kato q vidqh posle i beshe kato malka sulzichka prosto. Abe vse oshte kato si q spomnq sluchkata i mi pregurmqva glavata. :? :booooomb:

v3nDe77a
02-04-2008, 22:40
Predi vreme v edin sky bar v hotel Delfin nqkolko momicheta kum 14 si razpravqha nqkva sluchka, v koqto hvanali nqkakvo momche v banqta na hotela vurzali go i mu draifali otgore, pikali i ednata daje se napunala da se izsere otgore mu. Togava bqhme s bratovcheda ot drugata strana na balkona gore i kato q chuh taq istoriq i ne mojah da povqrvam. Taka go razpravqha, che napravo mi nastruhnaha kosite. Ne moga da povqrvam oshte, che takiva piklichki sa sposobni na podono neshto. Ednata kato q vidqh posle i beshe kato malka sulzichka prosto. Abe vse oshte kato si q spomnq sluchkata i mi pregurmqva glavata. :? :booooomb:
ако тва на мен ми го напраят 1. ше ги бия докато умрат и после ше ги е*а докато са топли още 8-)

krem4et0
02-05-2008, 07:58
Абе сигорна са,че много момичета който са се обаркали да дадат на момче да проникне в ануса им са направили таъи беля...Поне аз лично сам чувала за доста такива случей,мисля,цхе преди тва цял ден трябва да ходи6 до тоалетната или да иде6 да ти направят една клизма :)
Просто не трябва да ти се ходи до тоалетна. Аз как не съм имала проблеми?

amatorium
02-05-2008, 09:26
Sega se setih za edna zabavna istoriq. Dvama devstveni. Momicheto reshilo da pusne na momcheto za RD-to mu. Obache momcheto svurshilo v neq. Bili chuvali, che apsirina neutraliziral, no ne namerili. Samo upsarin. Momicheto zatuknalo edin i zapochnala da cvurchi i da se peni :grin:

hooliganka89
02-05-2008, 09:33
krem4et0 ем хубаво е,че си нямала проблеми,че сега няма6е да ти е приятно ама,аз просто съм чувала за много случай момичетата са се...Много ама много гадно ми звучи :shock:

rame
02-05-2008, 09:49
krem4et0 ем хубаво е,че си нямала проблеми,че сега няма6е да ти е приятно ама,аз просто съм чувала за много случай момичетата са се...Много ама много гадно ми звучи :shock:И на мен ,аз за кво не искам да опитвам анален....Ако тва ми се случии просто ...:smt078 ...А тва за клизмите не ми изглежда добра идея,чувала съм,че било супергадно... :?

hooliganka89
02-05-2008, 09:52
rame
за клизмата се 6егувах :oops:
Но аз съм по консервативна в тва отно6ение и не бих искала да правя анален не само заради причината да се...
ами изоб6то не го смятам за нужно.
Аз съм възпитана в консерватижно семейство и тези не6та са ми чу 8)

rame
02-05-2008, 09:58
rame
за клизмата се 6егувах :oops:
Но аз съм по консервативна в тва отно6ение и не бих искала да правя анален не само заради причината да се...
ами изоб6то не го смятам за нужно.
Аз съм възпитана в консерватижно семейство и тези не6та са ми чу 8)Ами аз не мисля че съм възпитана в консервативно семейство,но също не смятам аналния за нужен.. :P Просто тва че на мн момичета им се е случвало да се "изпуснат" е една от причините,които ме убеждават какво всъщност е предназначението на тази дупка :D

Desi_90
02-05-2008, 10:22
rame
за клизмата се 6егувах :oops:
Но аз съм по консервативна в тва отно6ение и не бих искала да правя анален не само заради причината да се...
ами изоб6то не го смятам за нужно.
Аз съм възпитана в консерватижно семейство и тези не6та са ми чу 8)Ами аз не мисля че съм възпитана в консервативно семейство,но също не смятам аналния за нужен.. :P Просто тва че на мн момичета им се е случвало да се "изпуснат" е една от причините,които ме убеждават какво всъщност е предназначението на тази дупка :D

Mi kolkoto do uzpuskaneto na mene sa6to mi se e slu4valo ,ama mom4etata 6tom ni iskat dupetata trqbva da sa naqsno kakvo moje da stane.V interes na istinata izpuskaneto e dosta kofti trapka,no kato cqlo analniq sex e gotin,edin vid raznoobrazie e i ako uspee6 da dostigne6 orgazam e nesravnim.Ne si davam dupeto 4esto ,no pinkqoi pat se slu4va.Za momenta vaginalniq sex var6i strahotna rabota.

hooliganka89
02-05-2008, 10:23
Хахахахахахаха :D
Ужас представям си,аз да съм в такава ситуация.Мисле,че 6те се направя на умряла :-o

rame
02-05-2008, 11:01
rame
за клизмата се 6егувах :oops:
Но аз съм по консервативна в тва отно6ение и не бих искала да правя анален не само заради причината да се...
ами изоб6то не го смятам за нужно.
Аз съм възпитана в консерватижно семейство и тези не6та са ми чу 8)Ами аз не мисля че съм възпитана в консервативно семейство,но също не смятам аналния за нужен.. :P Просто тва че на мн момичета им се е случвало да се "изпуснат" е една от причините,които ме убеждават какво всъщност е предназначението на тази дупка :D

Mi kolkoto do uzpuskaneto na mene sa6to mi se e slu4valo ,ama mom4etata 6tom ni iskat dupetata trqbva da sa naqsno kakvo moje da stane.V interes na istinata izpuskaneto e dosta kofti trapka,no kato cqlo analniq sex e gotin,edin vid raznoobrazie e i ako uspee6 da dostigne6 orgazam e nesravnim.Ne si davam dupeto 4esto ,no pinkqoi pat se slu4va.Za momenta vaginalniq sex var6i strahotna rabota.Те момчетата може много неща да си искат ако става въпрос.... :D Друг е въпроса дали ще им дадеш....Ако на мен тва ми се случи ще умра от срам ... Сигурно ще се отвратя от секса,от момчето,от всичко.... :?

Desi_90
02-05-2008, 11:06
rame
за клизмата се 6егувах :oops:
Но аз съм по консервативна в тва отно6ение и не бих искала да правя анален не само заради причината да се...
ами изоб6то не го смятам за нужно.
Аз съм възпитана в консерватижно семейство и тези не6та са ми чу 8)Ами аз не мисля че съм възпитана в консервативно семейство,но също не смятам аналния за нужен.. :P Просто тва че на мн момичета им се е случвало да се "изпуснат" е една от причините,които ме убеждават какво всъщност е предназначението на тази дупка :D

Mi kolkoto do uzpuskaneto na mene sa6to mi se e slu4valo ,ama mom4etata 6tom ni iskat dupetata trqbva da sa naqsno kakvo moje da stane.V interes na istinata izpuskaneto e dosta kofti trapka,no kato cqlo analniq sex e gotin,edin vid raznoobrazie e i ako uspee6 da dostigne6 orgazam e nesravnim.Ne si davam dupeto 4esto ,no pinkqoi pat se slu4va.Za momenta vaginalniq sex var6i strahotna rabota.Те момчетата може много неща да си искат ако става въпрос.... :D Друг е въпроса дали ще им дадеш....Ако на мен тва ми се случи ще умра от срам ... Сигурно ще се отвратя от секса,от момчето,от всичко.... :?

E ne znam to4no kakvo si mislite 4e e izpuskaneto..Ne e kato da se izhodi6 vav WC ..prosto prezervativa e opleskan....

krem4et0
02-05-2008, 11:30
rame
за клизмата се 6егувах :oops:
Но аз съм по консервативна в тва отно6ение и не бих искала да правя анален не само заради причината да се...
ами изоб6то не го смятам за нужно.
Аз съм възпитана в консерватижно семейство и тези не6та са ми чу 8)
Не е по-консервативно от моето. Но това не ми пречи да ми е любопитно и да опитам. Всъщност съм го правила 3 пъти, първият от които на 3-тата ни годишнина заедно...........

DeathRogue
02-05-2008, 18:37
Отвори някой сайт за вицове, ако ти се смее...
Никой не е длъжен да ти върви по простотията :?

И никога не съм задължила... това, че ти приемаш нещата, които предлагам, като задължение, може само да ме лъскае. Но все пак, не е нужно да се чустваш задължена!

+1

rame
02-05-2008, 21:52
rame
за клизмата се 6егувах :oops:
Но аз съм по консервативна в тва отно6ение и не бих искала да правя анален не само заради причината да се...
ами изоб6то не го смятам за нужно.
Аз съм възпитана в консерватижно семейство и тези не6та са ми чу 8)Ами аз не мисля че съм възпитана в консервативно семейство,но също не смятам аналния за нужен.. :P Просто тва че на мн момичета им се е случвало да се "изпуснат" е една от причините,които ме убеждават какво всъщност е предназначението на тази дупка :D

Mi kolkoto do uzpuskaneto na mene sa6to mi se e slu4valo ,ama mom4etata 6tom ni iskat dupetata trqbva da sa naqsno kakvo moje da stane.V interes na istinata izpuskaneto e dosta kofti trapka,no kato cqlo analniq sex e gotin,edin vid raznoobrazie e i ako uspee6 da dostigne6 orgazam e nesravnim.Ne si davam dupeto 4esto ,no pinkqoi pat se slu4va.Za momenta vaginalniq sex var6i strahotna rabota.Те момчетата може много неща да си искат ако става въпрос.... :D Друг е въпроса дали ще им дадеш....Ако на мен тва ми се случи ще умра от срам ... Сигурно ще се отвратя от секса,от момчето,от всичко.... :?

E ne znam to4no kakvo si mislite 4e e izpuskaneto..Ne e kato da se izhodi6 vav WC ..prosto prezervativa e opleskan....Но ще е забавно ако няма презерватив :D :D

Lorelei
02-06-2008, 15:07
rame i nai-mnogo momcheto da si lepne nqkoq infekciq. :?
Az syshto sym go pravila dva pyti i ne sym imala nikakvi problemi s opleskvaniq i t.n.Dano ne mi se sluchva i za vbydeshte.

sweet_sorcerer
02-06-2008, 16:31
Хмм при нас се носи една история за момиче,което се опитало да се отвори само с кренвирш. Ами обелила го мацката,пъхнала го........и той се счупил и се задръстил там....майка и я пердашила до гинеколкога и обратно... :D :D :D :D

rame
02-06-2008, 16:39
Хмм при нас се носи една история за момиче,което се опитало да се отвори само с кренвирш. Ами обелила го мацката,пъхнала го........и той се счупил и се задръстил там....майка и я пердашила до гинеколкога и обратно... :D :D :D :D :D :D То май тази история и също и тази с люспата от чушка(или май беше домат) :-D са разпространени в цяла България :D :D

juchoche
02-06-2008, 18:10
emi edna moq priqtelka na kupon au i se natiska s edin pi4 i toi po4va da tarsi ne6to i tq "kvo tyrsi6 be" i toi em "prezervativ" i tq AAA az nqma da se eba s tebe i toi u4uden "6tOoOo :shock: :shock: " i tq 6toto mi se spi vratnala se i zaspala :razz: :razz: :razz: :razz:

atanakata
02-06-2008, 18:36
има и мн гнусни истории тука ;D
аз ще ви разкажа няколко че се сетих
1. бях на един купон скоро и си правихме наргиле, ама тъй като беше малко апартаментчето и го приготвихме в банята+тоалетната и торбата от наргата там до тоалетната и мивката я оставихме, пушихме, струвахме и после си прибирам наргилето и гледам в чантата няква салфетка - викам си "тая салфетка аз сиг съм я оставил за да си изчистя някоя част", разтварям я и вътре О.о - употребяван тампон, старателно завит О.о мн се хилихме тогава и ме бъзикаха до сутринта :D :-D

2. Слушал съм за една мадама дето решила да види кво е да се самозадоволява с бутилка от кока кола /стъклена/, изпразнила я, ама като я вкарала и станало вакуум... :D
3.Пак за такава бутилка от 0.25л само че с капачката - мадамата я вкарала, само че като тръгнала да я вади... задрала капачката :D:D:D

това е което се сещам за ся :D

SiNiStEr
02-09-2008, 11:52
Хмм при нас се носи една история за момиче,което се опитало да се отвори само с кренвирш. Ами обелила го мацката,пъхнала го........и той се счупил и се задръстил там....майка и я пердашила до гинеколкога и обратно... :D :D :D :D


това и аз съм го чувала.....една фр ми каза,че някаква др фр е фр на тази дето го била направила....ужас

natalitoo
02-09-2008, 22:57
razkazvali sa mi edna istoriq (ne znam do kolko e vqrna) za nqkvo mom4e i momi4e deto hodeli.Momi4eto bilo unikalno krasivo,mn stroino tqlo,golemi gurdi,abe si4ko koeto iska edno mom4e. I na edin kupon oti6li v drugata staq da pravqt sex, kato minali na analen i mom4eto si izvadilo onaq si rabota ot zadnika i i na glavi4kata imalo nqkva obelka ot 4u6ka (qvno momi4eto e qlo skoro 4u6ki :D :razz: ) :razz: :razz: :lol:

Казвали са ми подобна, но със семка от домат ... :-D

a na men s luspa ot domat :P

явно всички сме чували тая история в различните и варианти

Wrathchild
02-10-2008, 08:07
Това направо ми се струват като градски легенди...
А при мен гафове не е имало, но с приятелят ми по едно време най-редовно си разказвахме вицове 8)