PDA

View Full Version : най-добрия ми приятел



claraa
02-02-2008, 21:19
dobur ve4er....4uvstvam se mn mn oburkana...tazi ve4er hodih na gosti na nai-dobriq si priqtel,koito poznavam ot okolo 4 god,4esto se vijdame,spodelqme i taka...tazi ve4er oba4e mn mi se spe6e,legnah si,toi legna do men i si me gu6na (imam mu pulno doverie,znam 4e nikoga ne bi se vuzpolzval ot men),v edin prekrasen moment se zmisli ne6to,popitah go za kakvo,otgovora be6e"prostoo nz kakvo da pravq s teb,zabelqzala si,4e izpitvam golemi simpatii kum teb,no me e strah da ne izgubq doverieto ti,da ne se rao4arova6 ot men,iskam da ti e hubavo,znam,4e sega ti e,no za napred ne sum siguren"sled tova me celuna,po4uvstvah se....6tastliva

Sled tova se zamislih,haresvam li go?Nz....az go obi4am,no po razli4en na4in..prosto nz dali sum in love,naistina hubavo mi e,daje prekaleno,vse edno vs e sun...

Nz kakv0 da pravq... :(

Presley
02-02-2008, 21:28
Явно момчето иска да сте нещо повече от приятли.Ако и ти искаш,пробвайте.Но ако чувствата ти към него са чисто приятелски,по-добре не му давай напраэни надежди.

antifreeze
02-02-2008, 21:33
ами...виж примерно при мен стана по същия начин...и се получи :) побвай според мен си сртува

claraa
02-02-2008, 21:38
ами...виж примерно при мен стана по същия начин...и се получи :) побвай според мен си сртува

4oveka e strahoten,umen,otgovoren i mn mn n dobur,no az sum oburkana

GLeZoRanA
02-02-2008, 21:39
Риск печели , риск губи... Понякога от най - добрите приятели можеш да очакваш и най - добрия партиор... Така че рискувай..

Invisible'Paladin
02-02-2008, 21:51
Щом ти е най-добър приятел много си помисли преди да решиш да тръгнеш с него...след време може и да не сте пак същите приятели.... (http://vbox7.com/play:bc012972)

DiTko
02-02-2008, 22:01
Ако не рискуваш няма да разбереш, никога ;)

MiMcHeToOo
02-02-2008, 22:04
Явно момчето иска да сте нещо повече от приятли.Ако и ти искаш,пробвайте.Но ако чувствата ти към него са чисто приятелски,по-добре не му давай напраэни надежди.

+1

PoisoNGirL
02-02-2008, 22:07
Има шанс после да не сте същите приятели,но явно при него от много време вече не е само приятелство.Защо не опиташ?А и щом ти е станало хубаво от целувката и се питаш харесваш ли го..може да има и нещо вярно.Опитай нищо не губиш 8)

sh3_1s_7h3_0n3
02-02-2008, 22:36
Остави се на течението за момент. К'вото трябва да се случи, ще се случи неизбежно. А междувременно не го мисли прекалено много, а действай на мига... така е по-вероятно да постъпиш правилно, отколкото да го мериш 20 пъти преди да го отрежеш веднъж. :)

d0mat4et0
02-02-2008, 23:12
И аз бях така /само че аз харесвах бест фр ми/ и не рискувах , а сега той ме харесва :-D :-D Давай....Може пък и да излезне хубава и пълноценна връзка с успешен happy end :) Успех миличка :-)

eu.hyricane
02-02-2008, 23:16
go for it !

claraa
02-03-2008, 12:21
:) 10x all

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-03-2008, 12:46
пускай му и да се почвате :) явно ти си го приела малко за даденост :) но когато ви ударят емоциите ще ви е 2х по-яко

utrevpetchasa
02-03-2008, 12:53
звучиш като някои приказна история :) няма такова полужение обичам по един друг начин или го обичаш или не :) замисли се "любовта" между момиче и момче дали е възможна само като ФР все някога един от двамата ще си даде преценка че това е истинската любов до него / нея :) а пък и да не си струва да рушите приятелсво заради нищото но щом ти е казал вече че има чувства към теб то вече не е такова приятелство :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-03-2008, 12:54
абе за мен термин "много добри приятели" между момче и момиче си е неосъзната любов

utrevpetchasa
02-03-2008, 12:58
абе за мен термин "много добри приятели" между момче и момиче си е неосъзната любов
:smt023

claraa
02-03-2008, 14:51
звучиш като някои приказна история :) няма такова полужение обичам по един друг начин или го обичаш или не :) замисли се "любовта" между момиче и момче дали е възможна само като ФР все някога един от двамата ще си даде преценка че това е истинската любов до него / нея :) а пък и да не си струва да рушите приятелсво заради нищото но щом ти е казал вече че има чувства към теб то вече не е такова приятелство :)

do v4era si misleh,4 emoje da su6testvuva pritestvo m/u mom4e i momi4e,samo priqtelska lubov i taka....no ve4e zapo4nah da se sumnqvam :/

claraa
02-04-2008, 07:18
Има шанс после да не сте същите приятели,но явно при него от много време вече не е само приятелство.Защо не опиташ?А и щом ти е станало хубаво от целувката и се питаш харесваш ли го..може да има и нещо вярно.Опитай нищо не губиш 8)

"ni6to ne gubi6"-naprotiv moga da izgubq mn-priqtelstvoto mu,koeto e nai-vajnoto za men,za6toto do sega ne sum sre6tala takuv 4ovek,koito vinagi za vsi4ko me razbira i na kogoto moga da spodelqm vsi4ko....

4ak sega osuznavam,4e ot dosta vreme si me e haresval,misleh,4e milite dumi,pregrudkite,blizostta sa 4isto priqtelski...vseki put kogato se vijdame me pita,dali hodq s nqkogo,zaribqvam li se,a to za6to bilo... Tova o6te pove4e me oburkva :/

utrevpetchasa
02-04-2008, 07:20
звучиш като някои приказна история :) няма такова полужение обичам по един друг начин или го обичаш или не :) замисли се "любовта" между момиче и момче дали е възможна само като ФР все някога един от двамата ще си даде преценка че това е истинската любов до него / нея :) а пък и да не си струва да рушите приятелсво заради нищото но щом ти е казал вече че има чувства към теб то вече не е такова приятелство :)

do v4era si misleh,4 emoje da su6testvuva pritestvo m/u mom4e i momi4e,samo priqtelska lubov i taka....no ve4e zapo4nah da se sumnqvam :/

и аз те обичам милата :-) :smt007 :lol:

claraa
02-04-2008, 08:32
ti ne6to mai se ebava6 :D

utrevpetchasa
02-04-2008, 08:35
а глупусти слънче , просто нямаше какво да ти отговоря пък и тъка и тъка сме откровенни не съм била с момиче но бих искала да опитам някой път :) :razz: е не Кларче душко ако се е*авъ* с тебка щеше да е нещо др не че те бичкам слънче :P

hooliganka89
02-04-2008, 09:08
Преди една година някаде и,аз бях в съ6тата ситуация и пробвахме много пъти с момчето ама така и така ни6то не излезе :( Не съжелявам за това ама сега поне си остана приятелството ни малко трудно стана,но той си хвана приятелка и аз съ6то и сми обичаме гаджетата и за това сега има приятелство ама иначе приятелство между момиЧе и момче няма,аз съм се обедила в това-винаги единият почва да изпитва Чуства и всичко се разпада.

Mementomori
02-04-2008, 09:46
Трябва сама да изясниш чувствата си към-дали са само приятелски или има и нещо повече и тогава ще знаеш какво да правиш.Няма лошо едно добро приятелство да прерасне в любов.Ние няма как да ти кажем дали го обичаш като повече от приятел,това сама трябва да го осъзнеш,въпреки че положението е леко объркано,но ще се справиш,споко!Успех!

koalka
02-04-2008, 10:34
Опитай се да разграничиш двете чувства, защото после и двамата ще старадате от това...

Ако ти харесва като нещо повече, като момче и не само като приятел - и аз съм на мнение, че трябва да опитате.Обаче, ако чувствата ти са само приятелски - остави нещата така, защото ще стане по-зле.

BlueFace
02-04-2008, 11:20
Въпреки 4е споделям мнението 4е между моми4е и мом4е не може да има нормално приятелстжо коментара:"винаги единият почва да изпитва Чуства и всичко се разпада." не е верен.
Според мен това не е вярно.Разбира се стават и разо4еровяния,но има голям 6анс това "приятелство" да прерасне в не6то мн пове4е.
Моето мнение 4е трябва да си изясни6 какво 4увства6,за да не му дава6 напразни надежди които после могат да го наранят мн и да съсипят приятелството ви.

coolkiss
02-04-2008, 11:51
Кофти е - гушваш се до неква девойка и уж приятели, приятели, ама приятелят ти отдолу друго си мисли...

Приятелство между мъж и жена... трудна работа бейби...

littlestar
02-04-2008, 16:50
И при мен беше същото...бил е до мен в най-трудните ми моменти,подкрепял ме е във всичко и един ден просто ми каза е иска да сме повее от приятели и ето вече година и половина сме заедно :-)

claraa
02-04-2008, 19:23
И при мен беше същото...бил е до мен в най-трудните ми моменти,подкрепял ме е във всичко и един ден просто ми каза е иска да сме повее от приятели и ето вече година и половина сме заедно :-)

zamislih se i nad tova,4e sum na 16,toi na 21....razlikata ne e 4ak tolkova golqma,no vse pak....

AiKaTa
02-04-2008, 20:19
в същата дилема съм...само дето вече от другата страна желанеито не се показва..както и да е не говорим за мен...
е странно да се влюбиш в приятел....в най-добрия....но не е рядкост,познаваш този човек достатъчно добре за да му имаш доверие в една връзка...би се получило...
и ако мен питаш опитай, за да не съжаляваш после за пропиляния шанс...повярваи и най-добрия ти приятел е възможно да се превърне в голямата ти тръпка...просто ти трябва време да го осъзнаеш.. :) успех!

TheNewReligion
02-05-2008, 17:37
Явно момчето иска да сте нещо повече от приятли.Ако и ти искаш,пробвайте.Но ако чувствата ти към него са чисто приятелски,по-добре не му давай напраэни надежди.

+1 +1 :-)

Las Vegas, Baby!
02-05-2008, 19:52
Влизай смело в боя. Така или иначе ако останете само приятели отсега нататък ще е спек.

claraa
02-06-2008, 07:54
10x all :)