PDA

View Full Version : Искате ли да се върне раздела за наркотиците?



XceSS
02-03-2008, 09:47
С Special K стартираме кампания "Да си върнем темата за наркотиците".Давайте гласувайте както мислите за добре,но гласувайте!

RAWRRR
02-03-2008, 09:51
Не.
И не мисля,че имам ограничено мислене,спрямо наркотиците.

bulgarche
02-03-2008, 09:57
100% anti-za

find_m3
02-03-2008, 10:02
не за кво ми е?току що забелязах ,че я няма всъщност :booooomb:

Insatiable
02-03-2008, 10:14
Според мен по-добре да не се връща, защото по моите наблюдения подтикваше младежите към... гадни неща 8)

Christ
02-03-2008, 10:25
^Форума е най-голямата заплаха за малките деца... Дай тогава да махнем и Секс, та да не четат малките и да пробват?

И със и без форума ще е едно и също положението. Само, че с форума се позволява на пишльовци да се фукат колко са издрусали.

Против връщането на "Цигарите и останалите неща" съм. :?

sexa_na_kompleksa
02-03-2008, 10:27
Според мен е по-добре без него.

Disrespect
02-03-2008, 10:37
допълнителен флъд, който не ме засяга=по-бавен форум

не

Madness
02-03-2008, 10:41
Искам!

tuka6na
02-03-2008, 11:16
все едно.
И какво като го махнаха-изкорениха проблема направо...?

Madness
02-03-2008, 12:12
ама кофа има нали...пф

Mooo6no
02-03-2008, 12:28
А що да не се направи раздел и на изнасилвачите, крадците и разните му там отрепки? 8-)

ЕPu
02-03-2008, 12:30
Като го имаше така и така рядко влизах, така, че кво ме боли за тоя раздел?

Ако толкова искаш статистика, да кажем, че съм против..

happy_cute
02-03-2008, 12:35
Тъпо е там имаше само теми от типа на "Откъде мога да си взема коз?" и "Какви наркотици употребявате?" верно подтикват към гадни неща :?

Sevt
02-03-2008, 12:35
С Special K стартираме кампания "Да си върнем темата за наркотиците".Давайте гласувайте както мислите за добре,но гласувайте!

Подкрепям ви. Не смятам че подтиква децата към каквото и да е, напротив - информираността спасява живот !

happy_cute
02-03-2008, 12:37
С Special K стартираме кампания "Да си върнем темата за наркотиците".Давайте гласувайте както мислите за добре,но гласувайте!

Подкрепям ви. Не смятам че подтиква децата към каквото и да е, напротив - информираността спасява живот !
Информираността от колко можеш да се напушиш и къде можеш да си намериш?

Sevt
02-03-2008, 12:42
Виж сега информираността от колко можеш да се напушиш е полезна. Колкото до това къде можеш да си намериш - вярвай който търси намира. Всички ги знаем центровете къде са, а тези, които не знаят едва ли ще го научат от форума предвид че всеки 2ри човек на улицата да питат ще ги опъти и ще им даде телефон. За друг тип информираност говоря.

OtherDimension
02-03-2008, 12:47
за каква полза и информативност говориш... в тоя раздел се приказваше кой колко е започнал, кой на какво е и т.н.
никъде примерно не съм прочел, че това са л*йна и т.н.
ПРОТИВ тоя скапан раздел

Special K
02-03-2008, 13:57
А не сте ли доста крайни ?
Ако напишем че това са лайна по какво ще се различаваме от пропагандата на правителството от която и без това са отвратени достатъчно хора ? Не е ли по-добре да се наричат нещата със истинските им имена ? Не е ли по-добре човек да е наясно с рисковете които поема а не някои си да обобщава - "Абе мани ги тия лайна !" ? Мислите ли че ако човека(с лайната) който пита, като го чуе това съветче и веднага ще ги изхвърли в тоалетната ? :-D

find_m3
02-03-2008, 15:03
А не сте ли доста крайни ?
Ако напишем че това са лайна по какво ще се различаваме от пропагандата на правителството от която и без това са отвратени достатъчно хора ? Не е ли по-добре да се наричат нещата със истинските им имена ? Не е ли по-добре човек да е наясно с рисковете които поема а не някои си да обобщава - "Абе мани ги тия лайна !" ? Мислите ли че ако човека(с лайната) който пита, като го чуе това съветче и веднага ще ги изхвърли в тоалетната ? :-D

ти май не си била в раздела, а?

Special K
02-03-2008, 15:11
Заради него се регистрирах...... :D

namina
02-03-2008, 15:27
Нека го направят,но да се контролира повече от модераторите,защото преди модерите го бяха заебали.

Sevt
02-03-2008, 15:33
Щом е махнат явно има причина. Но не виждам нищо лошо да се изгради на ново и модериран качествено да дава информативност, казвайки нещата такива каквито са. Без етикети и тн.

XceSS
02-03-2008, 16:10
Да наистина имаше такива теми,които наистина са прекалени,но нали заради това са модераторите ?! Те го махнаха защото не им се следеше.
БТВ сайта се казва ТИЙН ПРОБЛЕМ.Нима наркотиците не са проблем на тиинейджърите? Кво искате да чета в раздела "секс" ли ? Където половината от темите се повтарят най-малко по 5 пъти ,а другите са ебавки?! Ако се конторолира правилно и редовно раздела за наркотиците ще си е супер,а те нищо не правиха по въпроса и най-накрая :"Ами закрихме го защото вие сте си виновни"...пффф

KiLLeR_InSTiNkT
02-03-2008, 16:33
Аз съм за. Закриха го, защото на никой от модераторите не му се занимаваше с този раздел и бяха го оставили на произвола на съдбата.

Sevt
02-03-2008, 16:34
Аз съм за. Закриха го, защото на никой от модераторите не му се занимаваше с този раздел и бяха го оставили на произвола на съдбата.

Е ако само това е проблема вярвам че все ще се намерят желаещи да се нагърбят със задачат да го поддържат в приличен вид.

OtherDimension
02-03-2008, 16:35
я да видим сега колко от желаещите да се върне тоя раздел искат това да стане, за да се "образова българската младеж" и колко за да ми се хвалят колко коза изпушиха на миналия купон ?? :)

KiLLeR_InSTiNkT
02-03-2008, 16:44
я да видим сега колко от желаещите да се върне тоя раздел искат това да стане, за да се "образова българската младеж" и колко за да ми се хвалят колко коза изпушиха на миналия купон ?? :)

Искам да се върне, за да мога да науча нещо полезно и интересно относно наркотиците... Ще ми бъде полезно да разбера повече информация от самите хора, употребяващи. А и точно този раздел ме отказа да пробвам дадени неща...

bungle
02-03-2008, 16:45
Аз пък гласувах "за". Нека си го има раздела, просто трябва да има строг модераторски контрол, за да не се залива с наркомански тъпотии.

find_m3
02-03-2008, 16:47
я да видим сега колко от желаещите да се върне тоя раздел искат това да стане, за да се "образова българската младеж" и колко за да ми се хвалят колко коза изпушиха на миналия купон ?? :)

Искам да се върне, за да мога да науча нещо полезно и интересно относно наркотиците... Ще ми бъде полезно да разбера повече информация от самите хора, употребяващи. А и точно този раздел ме отказа да пробвам дадени неща...

пфф ебати клишето.ако искаш да научиш нещо полезно за наркотиците може да запомниш тва "ду нот трай дръгс ар бед!"

KiLLeR_InSTiNkT
02-03-2008, 16:51
я да видим сега колко от желаещите да се върне тоя раздел искат това да стане, за да се "образова българската младеж" и колко за да ми се хвалят колко коза изпушиха на миналия купон ?? :)

Искам да се върне, за да мога да науча нещо полезно и интересно относно наркотиците... Ще ми бъде полезно да разбера повече информация от самите хора, употребяващи. А и точно този раздел ме отказа да пробвам дадени неща...

пфф ебати клишето.ако искаш да научиш нещо полезно за наркотиците може да запомниш тва "ду нот трай дръгс ар бед!"

Може да е клише, но вече съм пробвала някои, а други не бих точно заради някои обяснения тук. И все пак не може да се отрече, че имаше някои интересни теми в точно този раздел.

Sevt
02-03-2008, 17:21
я да видим сега колко от желаещите да се върне тоя раздел искат това да стане, за да се "образова българската младеж" и колко за да ми се хвалят колко коза изпушиха на миналия купон ?? :)

Човече наистина вярвам че именно този форум е мястото където можеш да обясниш на деца именно в тази възраст за какво става въпрос и евентуално те САМИ със СОБСТВЕНИТЕ си глави да разберат как стоят нещата. Защото не можеш просто да им кажеш тва е лошо не го прави, защото точно това правят възрастните и точно напук те го правят защото забранения плод е най - сладък. Номерът е сами да осъзнаят за какво става дума. И като човек, пробвал почти от всичко и същевременно не употребяващ нищо в момента смятам че мога да помогна.

find_m3
02-03-2008, 17:24
я да видим сега колко от желаещите да се върне тоя раздел искат това да стане, за да се "образова българската младеж" и колко за да ми се хвалят колко коза изпушиха на миналия купон ?? :)

Човече наистина вярвам че именно този форум е мястото където можеш да обясниш на деца именно в тази възраст за какво става въпрос и евентуално те САМИ със СОБСТВЕНИТЕ си глави да разберат как стоят нещата. Защото не можеш просто да им кажеш тва е лошо не го прави, защото точно това правят възрастните и точно напук те го правят защото забранения плод е най - сладък. Номерът е сами да осъзнаят за какво става дума. И като човек, пробвал почти от всичко и същевременно не употребяващ нищо в момента смятам че мога да помогна.

и кво лошо ли беше като друсаше?

Blacklisted
02-03-2008, 17:37
Не. Беше си мерене на нарко пишки.

OtherDimension
02-03-2008, 17:52
я да видим сега колко от желаещите да се върне тоя раздел искат това да стане, за да се "образова българската младеж" и колко за да ми се хвалят колко коза изпушиха на миналия купон ?? :)

Човече наистина вярвам че именно този форум е мястото където можеш да обясниш на деца именно в тази възраст за какво става въпрос и евентуално те САМИ със СОБСТВЕНИТЕ си глави да разберат как стоят нещата. Защото не можеш просто да им кажеш тва е лошо не го прави, защото точно това правят възрастните и точно напук те го правят защото забранения плод е най - сладък. Номерът е сами да осъзнаят за какво става дума. И като човек, пробвал почти от всичко и същевременно не употребяващ нищо в момента смятам че мога да помогна.
аз не вярвам .. не виждам нито един, който ще се наеме да върши добро дело:Р, виж какво казва Хостайл - точно това ще стане ;]

RAWRRR
02-03-2008, 17:56
^Форума е най-голямата заплаха за малките деца... Дай тогава да махнем и Секс, та да не четат малките и да пробват?

И със и без форума ще е едно и също положението. Само, че с форума се позволява на пишльовци да се фукат колко са издрусали.

Против връщането на "Цигарите и останалите неща" съм. :?

Да,обаче от секс не се умира.Не води и до пристрастяване.Даже е и здравословен,ако се използват нужните предпазни мерки.
Освен това е и легален.

А този форум за наркотиците НЕ беше с поучителна насоченост,каквато мисля,че му беше идеята.Хората там не спориха ЗА или Против наркотиците.

По-скоро беше място,където един на друг си предлагаха някой нов наркотик,даже съм виждала теми в които пишеше и мястото от където можеш да си го набавиш.

Писах преди да го махнат тема с оплакване в раздела с "Похвали и критики" ,но не ми уважиха мнението.Радвам се,че в последствие го махнаха.

По принцип ми е адски безразлично за наркоманите,до момента в който почват да парадират с начина си на живот и как те изживявали толкова разтърсващи неща,колкото ние,обикновените хора не може да изпитаме.

Sevt
02-03-2008, 19:26
я да видим сега колко от желаещите да се върне тоя раздел искат това да стане, за да се "образова българската младеж" и колко за да ми се хвалят колко коза изпушиха на миналия купон ?? :)

Човече наистина вярвам че именно този форум е мястото където можеш да обясниш на деца именно в тази възраст за какво става въпрос и евентуално те САМИ със СОБСТВЕНИТЕ си глави да разберат как стоят нещата. Защото не можеш просто да им кажеш тва е лошо не го прави, защото точно това правят възрастните и точно напук те го правят защото забранения плод е най - сладък. Номерът е сами да осъзнаят за какво става дума. И като човек, пробвал почти от всичко и същевременно не употребяващ нищо в момента смятам че мога да помогна.
аз не вярвам .. не виждам нито един, който ще се наеме да върши добро дело:Р, виж какво казва Хостайл - точно това ще стане ;]

E хубаво , така или иначе ако въпросът е някой да поеме отговорността да се грижи за тоя подфорум и толкова няма кой аз бих я поел. При всички положения смятам че точно в един тийн форум точно тази тема е наложително да бъде застъпена. Ако и едно дете може да проумее за какво става дума и не се впусне в омагьосания кръг си е струвало. KiLLeR_InSTiNkT ти е най - добрия пример...

XceSS
02-03-2008, 19:44
я да видим сега колко от желаещите да се върне тоя раздел искат това да стане, за да се "образова българската младеж" и колко за да ми се хвалят колко коза изпушиха на миналия купон ?? :)

Човече наистина вярвам че именно този форум е мястото където можеш да обясниш на деца именно в тази възраст за какво става въпрос и евентуално те САМИ със СОБСТВЕНИТЕ си глави да разберат как стоят нещата. Защото не можеш просто да им кажеш тва е лошо не го прави, защото точно това правят възрастните и точно напук те го правят защото забранения плод е най - сладък. Номерът е сами да осъзнаят за какво става дума. И като човек, пробвал почти от всичко и същевременно не употребяващ нищо в момента смятам че мога да помогна.
аз не вярвам .. не виждам нито един, който ще се наеме да върши добро дело:Р, виж какво казва Хостайл - точно това ще стане ;]

E хубаво , така или иначе ако въпросът е някой да поеме отговорността да се грижи за тоя подфорум и толкова няма кой аз бих я поел. При всички положения смятам че точно в един тийн форум точно тази тема е наложително да бъде застъпена. Ако и едно дете може да проумее за какво става дума и не се впусне в омагьосания кръг си е струвало. KiLLeR_InSTiNkT ти е най - добрия пример...

Желаещи има,желание от модераторите няма...И аз така мисля,то ако в теен форум няма такава тема къде другаде ?!?
П.С. Шибани комунисти !

namina
02-03-2008, 19:48
Аз съм за. Закриха го, защото на никой от модераторите не му се занимаваше с този раздел и бяха го оставили на произвола на съдбата.

Да наистина имаше такива теми,които наистина са прекалени,но нали заради това са модераторите ?!


Желаещи има,желание от модераторите няма...И аз така мисля,то ако в теен форум няма такава тема къде другаде ?!?
П.С. Шибани комунисти !
Напълно подкрепям. :P

Decu
02-03-2008, 19:51
Абе бегайте бе! Хостайл хубаво си го каза.

insatiable123
02-03-2008, 19:53
А що да не се направи раздел и на изнасилвачите, крадците и разните му там отрепки? 8-)
има си -кофата ;)

XceSS
02-03-2008, 19:54
Нека всички които са ЗА връщането на раздела сложат тази картинка http://prikachi.com/files/91810D.jpg в подписа си

summergir1
02-04-2008, 08:52
пфф какво им пречи на всички, на който не му харесва да не влиза :(

summergir1
02-04-2008, 09:05
ами беше си мерене на пишки и теми от сорта на...

снощи изпих 5 литра водка, как да пия много без да се напия, откъде да си купя и т.н.

И аз смятам, че е хубаво децата да знаят кое какво представлява, но не мисля, че потребителите тук са добросъвестни и има лица като Идиотка, които знаят само да пропагандират тези субстанции.

Определено с отричането на съществуването на наркотиците не се помага, както и с раздели като споменатия, които си бяха като рекламни.
Ако бях модератор щях доста теми да затрия там, но ми се струва просто невъзможно да се прецени обективно понякога дали даденото мнение е подходящо за такава аудитория. И бтв не всички деца, могат да мислят зряло и да взимат решения за себе си, затова и са деца и имат ограничени права по закон. ;)
не са били рекламни, никой няма да почне да друса само защото е чел някаква си тема във форума, всичко зависи от това с какви хора се събираш

summergir1
02-04-2008, 09:15
по същата логика няма смисъл и от форума, направо целия да го затрият :D

summergir1
02-04-2008, 09:31
възможно е ако се събира с такива, а не ако чете в някоя тема... все едно някой от форума да каже вчера паднах от 15 етаж, беше много яко и утре целия форум го гледаш размазан пред блоковете :D

summergir1
02-04-2008, 09:35
писна ми да споря... моето мнение е вече ясно

IlLuSi0nS`
02-04-2008, 14:22
мн ясно, че трябва да се върне раздела.. все пак той беше единствения, в който пишех хахаахах пък и кфо лошо има да споделяш опита си и различни преживявания свързани с наркотиците.. нали децата трябва да знаят кое е защо е и т.н. не само да им кажете тфа е лошо и толкоз хах трябва да имат информация и за лошата и за добрата страна и тогава да си преценят сами.. ама вие сте толко зле че няма смисъл..

shadow4e
02-04-2008, 14:28
Против!

KiLLeR_InSTiNkT
02-04-2008, 15:01
Примера е доста некоректен, но на предишната страница една потребителка споменава, че е пробвала някои неща и е отказала да пробва други, точно заради мненията, които е прочела във форума... ;)

Само да добавя, че не бих се повлияла да пробвам нещо, само защото съм прочела тук "колко е яко", "върховно" и т.н. Това беше, защото движех в една компания с такива хора, но определено се въздържах да продължа с опитите на други наркотици заради някои мнения тук. Интересни ми бяха коментарите на тези, които наистина знаеха за какво става въпрос, а не "мерипишковците", както ги наричате. :wink:

teenkopele
02-04-2008, 16:05
Да.

FelisDirus
02-04-2008, 16:40
Против съм.

cannabinoid
02-04-2008, 16:52
Аз съм 'за' наистина повечето потребители си мерят пишките както се изразиха по-горе,
Наистина много е кофти за децата, но имаше много интересни теми допадаха ми... и аз заради този раздел се регистирах 8)

junk
02-04-2008, 20:17
За :)
Само малко по-строг контрол, шото накрая вече се пускаха офертите направо..

XceSS
02-05-2008, 08:18
Защо модераторите не изтрият разделите секс,любов,музика и ТВ и изобщо където има теми с линкове на prizee а? Те са спамове и простотии.Нали заради това изтриха раздела,защото има теми които са неподходящи и които са спам.Целия проблем идва от модераторите !

psychopath
02-05-2008, 10:54
Защо модераторите не изтрият разделите секс,любов,музика и ТВ и изобщо където има теми с линкове на prizee а? Те са спамове и простотии.Нали заради това изтриха раздела,защото има теми които са неподходящи и които са спам.Целия проблем идва от модераторите !

защо не си направиш форум за джънкита и там да си модерираш ти по свой вкус???уместен въпрос

Peacekeeper
02-05-2008, 22:22
Без тез.

aDDicteD^to^u
04-28-2008, 01:06
:? отдавна не бях влизала тук и днес се регистрирах то4но заради раздела и сега разбирам че е бил изтрит а имаше доста интересни неща...твърдо съм ЗА ...искам си раздела :smt071

dark234
04-28-2008, 15:16
ne za kvo mi e toq razdel da go qm li se mi e e dno :?

schranz
04-28-2008, 16:59
ЗА!

IdiOtKa
04-28-2008, 18:55
ЗА !
подкрепям раздела защото мисля че не е по маловажен от останалите ....
аи щото ми беше любимия раздел ... ! беше ми мноо интересен !