PDA

View Full Version : Привързване



nobody13
02-03-2008, 11:25
skonfuzna tema . no:
lo6o e da se privurje6 kum priqtelq si , za6toto posle boli...tva e qsno na vsi4ki
naposleduk mislq mn 4esto , ako se razdelim...kato se razdelim...sled kato serazdelim....prosto vse mislulta mi e za kraq, za napred v bude6teto ili ako se skarame
tiu kato sme i v edin klas e mn kofti, a az sum mnooogo ranima i za malkoto mi stava gadno(tva mislq 4e mi e nedostatuk), no ne pokazvam 4uvstvata si NO ne moga da go zadurja ve4no .. pff

kakvo pravite ili pone se opitvate da napravite za da ne se privurzvate tolkova mnogo kum 4oveka do sebe si, ili da ne mislite, kakvoto 6te da e
past-nete po ne6to..

т.7
krem4et0

marmalad4e
02-03-2008, 11:41
щом си с някого за по-дълго време няма на4ин да не се привържеш:) пък и нали затова сте заедно-за да се радвате един на друг да сте заедно във всякви ситуации и да ги преодолявате заедно...това не е ли привързване?!
аз също бях в един клас с приятеля ми..също съм имала тези притеснения 'кво ще стане после когато вси4ко приклю4и'..но вярвах и исках да сме заедно:) и ето 4е сега още сме заедно и сме си още щастливи и влюбени :oops:
и не знам кво друго да ти кажа освен това 4е няма лошо в привързването:)

inSane_baby
02-03-2008, 11:48
щом той е избрал теб и ти си избрала него, това означава, че той също е привързан към теб.

nobody13
02-03-2008, 11:51
da no mi se vurti v glavata 4e 4uvstvata mu 6te namaleqt i kato zapo4ne da ne izpitva su6toto... a az ne se otkazvam lesno ot nqkoi i kato vseki den sme zaedno mn sux, sigurno nqkoi den 6te mu dotegna
sq se se6tam 4e moje i s druga da trugne ohh nee :lol:

marmalad4e
02-03-2008, 12:02
най пък мразя такива глупости - като се виждаме всеки ден ще си омръзнем...една позната беше въвела график за да не са всеки ден заедно..пъллни глупости :D катосе оби4ате ще искате да сте винаги постоянно заедно!

krem4et0
02-03-2008, 13:18
най пък мразя такива глупости - като се виждаме всеки ден ще си омръзнем...една позната беше въвела график за да не са всеки ден заедно..пъллни глупости :D катосе оби4ате ще искате да сте винаги постоянно заедно!
Не е точно така. темите се изчерпват, правите 1 и също........писва ти, имаш нужда понякога да си сам. това, че някой ми е приятел, не значи че е моя сянка.

utrevpetchasa
02-03-2008, 13:19
лелеи емм то това както казва модератора защо не ги пишете тези неща на 1 място :)