PDA

View Full Version : Някой от тук да знае френски?



sweety_blondy
02-03-2008, 11:36
Imam da pisha edno sychinenie,no se zatrudnqvam , shtoto e malko po osobenno.Nqkoi moje li da mi pomogne?

ShOkOLaD4e
02-03-2008, 13:01
какво е съобщението, на френски?

NeaDekVatnA
02-03-2008, 15:01
кажи каква ти е темата ще помогна с каквото мога :)

Lorelei
02-03-2008, 16:17
S frenskiq ne moga da pomogna,no zashto ne si go napishesh na BG i da go dadesh na nqkoq uchitelka po frenski da ti go prevede.Pone imash garanciq,che prevoda shte ti e dobyr.

st1ka
02-03-2008, 19:21
Аз бих могла да ти помогна,учила съм френски 8 години,а и на частни уроци съм ходила,тъй че си мисля че ще мога да ти помогна!А и имам доста съчинения тъй че кажи темата! :)

sweety_blondy
02-03-2008, 19:38
S frenskiq ne moga da pomogna,no zashto ne si go napishesh na BG i da go dadesh na nqkoq uchitelka po frenski da ti go prevede.Pone imash garanciq,che prevoda shte ti e dobyr.


az sym si go napisala na BG , no prosto mi trqbwa za utre sutrinta pyk nikoq nqma da se fani nedelq da prevejda s men ..

Lorelei
02-03-2008, 19:55
S frenskiq ne moga da pomogna,no zashto ne si go napishesh na BG i da go dadesh na nqkoq uchitelka po frenski da ti go prevede.Pone imash garanciq,che prevoda shte ti e dobyr.


az sym si go napisala na BG , no prosto mi trqbwa za utre sutrinta pyk nikoq nqma da se fani nedelq da prevejda s men ..

Uspeh i dano nqkoi ot foruma uspee da ti pomogne!

sweety_blondy
02-03-2008, 21:02
S frenskiq ne moga da pomogna,no zashto ne si go napishesh na BG i da go dadesh na nqkoq uchitelka po frenski da ti go prevede.Pone imash garanciq,che prevoda shte ti e dobyr.


az sym si go napisala na BG , no prosto mi trqbwa za utre sutrinta pyk nikoq nqma da se fani nedelq da prevejda s men ..

Uspeh i dano nqkoi ot foruma uspee da ti pomogne!


mersi,no to mi trqbwa za dneska,pyk az si lqgam, .. no wse pak meris otnowo :))